Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) bordi10 válasza Dave Crank (#1588) üzenetére


bordi10
senior tag

Tárhely elemzésénél van nálad "i" betű az Alkalmazások sorban, mint itt?

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1602) pg1966


pg1966
aktív tag

Találtam egy érdekes videót, amiben (kb. 10:40-től) egy "Bypass battery feature"-ről beszélnek, ami azt jelentené, hogy játék közben , ha töltőn van, akkor a töltés "csak" a telefon működéséhez szükséges áramot veszi fel, az akkut nem tölti, ami hasznos dolog, a játékokra kihegyezett telefonokon szokott ilyen lenni, az akku kímélése érdekében, csakhogy én ilyen menüpontot nem találtam a "Game Launcher"-ben. Esetleg ha valaki megtalálja, szóljon!

(#1603) Theodorci válasza autotaxmo (#1596) üzenetére


Theodorci
junior tag

Két külön fajta kupont se tudsz betenni? Az nekem még működik 332re viszi a sima 23at(256gb) Nem csodálom hogy lelőtték a diákkedvezményt, 23+-t 326ért hoztam el ami ha működik az ertés moneyback akkor 310 lesz :D :C

(#1604) erikserif


erikserif
csendes tag

Újra él a Samsung.com-os diák kedvezményes rendelés.
Javították az árakat de a megrendelt tételek egyenlőre maradtak.

[ Szerkesztve ]

(#1605) syIex válasza xhege (#1597) üzenetére


syIex
veterán

Mivel a gyári nem jött be / össze ezért berendeltem egyet abból. Ma megyek átvenni aztán majd kiderül. :D

#1604 Már nincs kupon egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1606) Dave Crank válasza bordi10 (#1601) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nincs, mert ráböktem már.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1607) autotaxmo válasza Theodorci (#1603) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem csak 10%-os kuponom van, másfajtat nem ad a chat ügyfélszolgálat. Neked honnan van több?

(#1608) xhege válasza syIex (#1605) üzenetére


xhege
addikt

Majd légyszi írd meg mi a tapasztalat. :)

(#1609) Theodorci válasza erikserif (#1604) üzenetére


Theodorci
junior tag

Reméljük maradnak.. :(( én ki tudnám nézni belőlók h mindenkiét visszadobják. :O
szerk: feldolgozás megkezdése ikonra húzva a kurzort kiírja, hogy " Megrendelésed feldolgozásra került, és most készül a feladásra" :C

[ Szerkesztve ]

(#1610) erikserif válasza Theodorci (#1609) üzenetére


erikserif
csendes tag

Nekem tegnap is ezt írta, de reménykedjünk. :D

(#1611) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Koszonom Theodorci a tippet, tenyleg 332 a legalja az S23-nak.

(#1612) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Legalabb jonnenek azok a franya S23 tesztek is, az egesz vilaghalo szinte csak az ultrarol szol :W
Olyan mintha senkit nem erdekelne hogy mennyivel lett esetleg jobb az S23 uzemidoben es melegedesben az S22-hoz kepest

(#1613) jololo89 válasza Theodorci (#1609) üzenetére


jololo89
tag

Én felhívtam őket, mondta, hogy már csomagolják, és 1-2 nap a futár.
Azt mondta tuti jönni fog, úgyhogy a 457-ért vett 256-ost küldöm is vissza és lesz 430-ért egy 512-es :)

(#1614) Talib21 válasza autotaxmo (#1612) üzenetére


Talib21
tag

Én tegnap óta használom a sima s23-at. üzemidőben szerintem van javulás .a készenléti fogyasztás is jobb .pl este 10-től reggel 6-ig 3 százalékot merült .jelenleg 100 ról 65 százalékra van 2 óra 25 perc képernyő tegnap este nyolckor lett lehúzva töltőről.
Melegedés semmi átlag használat közben .a rendszersebességről nem is beszélve.
Eddig egy töltés volt,még valószínűleg javul is az üzemidő

(#1615) Theodorci válasza jololo89 (#1613) üzenetére


Theodorci
junior tag

:C :C :C :C :C :C :C :C

(#1616) Dare2Live válasza autotaxmo (#1612) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ultra alapján elég jól megtippelhető, kb +20% SOT.

Sztem az S23/S23+ totál érdektelen abból a szempontból, hogy az egy előrelépés a qualcomm soc és evvel, hogy nincs microlag és +20% SOT.

Igazából az ultra is kb uez, kamerában van egy minimális előrelépés, de ettől még akinek a foto a top prio az nem fog S23/S23+/S23 ultrat venni.

Ultra fő előnye a ceruza meg a dex. Akiknek ez fontos ki tudják használni, nem fáj, hogy aksi helyett ceruza van... nekik prím vétel.

szerk: kolléga németben mindenfajta előfizu nélkül elhozta 390.000Ftnek megfelelő euroért az ultrat. :Y Na az úgy már nem rossz.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1617) TheMartin03 válasza jololo89 (#1613) üzenetére


TheMartin03
tag

Nekem is azt mondták, hogy már van csomagszáma a futárnál, a futár még nem vette fel... Ergó be van csomagolva, ezt remélhetőleg már nem fogják szét tépni :DDD

(#1618) bajaki


bajaki
őstag

Én is berendeltem egy Ultrát az este, kíváncsian várom.

Az S22 Ultra-t igazából a microlagok miatt nem tartottam csak meg, minden másban nagyon tetszett pedig. Ha ezt orvosolták a Snapdragonnal akkor az nekem már kellő előrelépés.
(Használtam rövid ideig S21 FE-t is, az sokkal jobb volt lag szempontjából mint az S22 Ultra, szóval bizakodó vagyok.)

[ Szerkesztve ]

(#1619) Theodorci válasza TheMartin03 (#1617) üzenetére


Theodorci
junior tag

Samsung felsővezető aki a tegnap esti baki után 5 xanaxxal tudott csak elaludni, ma bemegy és mindegyik diákos olcsósat széttépi!!! :)) :P

(#1620) dnelb


dnelb
veterán

gsmarena a sima modellhez beírta a battery eredményt.
kb arányban van a többi eddigi eredményhez, snapis s22-hoz képest átlagolva +19%, böngészésben +36%, telefonálás +20%, videoplayback +21%. Aki nem telefonál annyit annak ez szép boost lesz, főleg exynosról.

(#1621) bigdigit


bigdigit
addikt

Akinek már kézbe van térerő jobb lett a snapis verzióval?

(#1622) FіkuszKukіsz válasza Dare2Live (#1616) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Dex nemcsak az ultrában van.

Romanes eunt domus

(#1623) worxland válasza Theodorci (#1619) üzenetére


worxland
addikt

"Samsung Electronics today reported financial results for the fourth quarter and the fiscal year 2022.

The Company posted KRW 70.46 trillion in consolidated revenue and KRW 4.31 trillion in operating profit in the quarter ended December 31, 2022. For the full year, it reported 302.23 trillion in annual revenue, a record high and KRW 43.38 trillion in operating profit."
43,38 billió KRW = 12,62 billió forint. Ebből elbuktak esetleg most pár millió forintot. Kerekítési hibaként sem lesz kimutatva.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1624) worxland válasza FіkuszKukіsz (#1622) üzenetére


worxland
addikt

Olyannyira nem, hogy nekem az S5e tabletben is van.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1625) Dare2Live válasza FіkuszKukіsz (#1622) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jó szarul írtam. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1626) syIex válasza jololo89 (#1613) üzenetére


syIex
veterán

Nem rossz csere.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1627) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Mennyire vihető most le az S23U ára?

Valakinek nincs esetleg eladó, 440-ért? :)

(#1628) Dave Crank válasza -FreaK- (#1627) üzenetére


Dave Crank
senior tag

494eFt-ra lehet 2db kuponnal, diákkal 517eFt.
Ezek ma kb 11-től, tegnap még lehetett kb 417eFt-ért diákkal.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1629) xhege válasza -FreaK- (#1627) üzenetére


xhege
addikt

:) Akinek lesz eladó, annak sem 440-ért szerintem. :N

(#1630) TheMartin03 válasza -FreaK- (#1627) üzenetére


TheMartin03
tag

Nekem van egy rendelésem, ami le van kuponozva 494-re, plusz 3 ezerért van hozzá bőr tok. A tokra egyébként szükségem lenne, de a telefont megboltolhatom valakivel, mert amúgy valószínűleg vissza fog menni a Samsunghoz 609-ért, majd 690-ért. Lett jobb áram közben. Pécsi vagyok egyébként, ha valakit érdekelne.

(#1631) -FreaK- válasza xhege (#1629) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tudom, megpróbáltam na. ;]

(#1632) Dave Crank válasza TheMartin03 (#1630) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Tokot hogy sikerült 3eFt-ért?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1633) TheMartin03 válasza Dave Crank (#1632) üzenetére


TheMartin03
tag

A kiegészítős 20 ezer levitte, plusz a 2db 10%-os.

(#1634) mars622


mars622
tag

Aki ma rendelt, annak nem tűnt el a rendelések közül a profiljában a rendelés?
Sima kuponos rendelés volt, felhívva őket látják is és rendben találták. Ennek ellenére zavar, hogy eltűnt, mintha nem is rendeltem volna semmit.

(#1635) TheMartin03 válasza mars622 (#1634) üzenetére


TheMartin03
tag

Én jártam így a rendeléssel, inkognító ablakban előjött utána (esetleg így nézd meg te is), és pár perccel később simán is visszajött. Kalap kaka az oldal, ha ők azt mondták hogy okés, akkor valószínűleg okés.

(#1636) Kaba válasza mars622 (#1634) üzenetére


Kaba
veterán

Többször bugos az oldal, már reggel volt róla szó.
A rendelésed az nem törlődik ettől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#1637) erikserif


erikserif
csendes tag

Akik beszeltek az ugyfelszolgalattal ezt a szamot hivtatok? 06807736486
Csak mert en reggel 8 ota 12-szer probaltam hivni ,erdeklodni a rendelesemrol de a hivott szam nem kapcsolhato.

(#1638) gery14


gery14
senior tag


Ugy látom nem az lesz mint tavaly az s22u esetén :DDD

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#1639) Theodorci válasza erikserif (#1637) üzenetére


Theodorci
junior tag

Le kell hagyni a vègèről a 6ost. És úgy jó...ne kérdezd.. :W

(#1640) gery14 válasza erikserif (#1637) üzenetére


gery14
senior tag

Ha a visszaigazolo mailed megvan es a rendelés számod is akkor a linken letudod kérdezni mint én. [link]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#1641) syIex válasza gery14 (#1640) üzenetére


syIex
veterán

Köszi a tippet! :R
Nekem is feldolgozásra került az új rendelés szóval már állok is el a másiktól! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1642) erikserif válasza Theodorci (#1639) üzenetére


erikserif
csendes tag

Köszi de sajna ugy sem jo. Nem kapcsolhato…
Én is csak rendelést toroltetnek ha az olcsobb fixen jon.

[ Szerkesztve ]

(#1643) ForRedGlory válasza erikserif (#1637) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na szerinted mi az oka? :DDD

Amúgy ne idegeskedjetek már, a Samsung ennél sokkal nagyobb elárazásokat is lazán teljesített. Biztosan mindenki meg fogja kapni a telefont.

(#1644) TheMartin03 válasza erikserif (#1637) üzenetére


TheMartin03
tag

Nekem amúgy hívható, beszéltem is ma már velük, most is kipróbáltam, és igen, ez az a szám.

(#1645) Theodorci válasza erikserif (#1642) üzenetére


Theodorci
junior tag

0680773648 Pedig nekem ez kicsöng rögtön "üdvözöljük a samsung webshop..:

(#1646) erikserif válasza ForRedGlory (#1643) üzenetére


erikserif
csendes tag

Igazából akkor nem veszem át az egyik telefont. Én csak az ő dolgukat szerettem volna megkönnyíteni. :DDD

(#1647) Kaba válasza erikserif (#1646) üzenetére


Kaba
veterán

Elállási nyilatkozatot is ki tudsz tölteni, ha nem akarod, hog a futár jöjjön.

[ Szerkesztve ]

(#1648) erikserif válasza erikserif (#1646) üzenetére


erikserif
csendes tag

Na ez osszejott…
Ahogy leirtam nekik emailben ,hogy toroljek, atvaltott “szallitas alattra” a rendeles :DDD :DDD

(#1649) Elit3Zotya válasza erikserif (#1646) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én is így teszek majd, nem veszem át és kész..pedig pont most jött a gls értesítő a drágábbról.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1650) pontyos válasza Kaba (#1647) üzenetére


pontyos
senior tag

Sziasztok! Végül 494 ért sikerült rendelni egy 512 est, de napközben meggondoltam magam. Simán a lemondó nyilatkozat be kell küldeni, és a futár már nem is hozza. Vagy ha kihozza ne vegyem át, és simán visszaküldöm?! Bocsánat, még soha nem csináltam ilyet, köszönöm a segítséget előre is :R
Amiatt kérdezem, mert több nap mire feldolgozzák, nem tudom melyik a normális módszer.
UI: közben rájöttem, hogy a 22U -t nem érdemes cserélni!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.