Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) jas39


jas39
tag

Sziasztok!
Bocs ha láma, de ezek a kuponok amiket írtok honnan vannak, illetve hol lehet beváltani?
Szívesen cserélnék telót, de a 600e kicsit sok, anno tudom, hogy a Samsung hivatalos üzletekben volt csere beszámítás.
Köszi

(#1102) Kasya válasza jas39 (#1101) üzenetére


Kasya
nagyúr

Samsung chat adhat 10%-os kupont, illetve az eloregisztralok kaptak 20%-os kiegészítokre szolo kupont. Esetleg itt a forumon a kuponos topikban. Ezen kivul opcio még a diák kedvezmeny (StudentBeam regisztrációhoz kotott), vagy ha semmi sem adott, akkor az apron is hirdetnek páran.

[ Szerkesztve ]

(#1103) jas39 válasza Kasya (#1102) üzenetére


jas39
tag

köszönöm, akkor ezeknek utána nézek!

(#1104) Kaba


Kaba
veterán

DMP kezdésű kuponért cserébe adnék MAR és DMV kezdésűt, ha valakit érdekel privát üzenetben keressen.

(#1105) gyuri81 válasza Kasya (#1102) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem akarok ujjal mutogatni.... ;];];]

(#1106) autotaxmo válasza janeszgol (#1086) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ergo, akkor leforditom amit írtál, aki most veszi az S23-at előrendelésben annak több hónapig egy s22 szintű üzemideje lesz és teljesítménye, mert az S22-nek is hónapok kellettek mire optimalizálták a rendszert... :))

(#1107) autotaxmo válasza Kasya (#1102) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az nem 20 ezer forintos kedvezmény volt ha vmi kiegészítővel veszed az S23-at?

(#1108) Kasya válasza gyuri81 (#1105) üzenetére


Kasya
nagyúr

Homer Simspon GIFs | Tenor
Akinek kivan kapcsolva az alairas megjelenitese, az nem latja. ;) :P


autotaxmo
De, arra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1109) dnelb válasza autotaxmo (#1106) üzenetére


dnelb
veterán

annak több hónapig egy s22 szintű üzemideje lesz és teljesítménye
a tesztek ennek totálisan az ellenkezőjét mutatják , az s22 már most átvan lépve brutalisan, befejezhetnéd már ezt a trollkodást mert marha unalmas

(#1110) Kaba válasza autotaxmo (#1107) üzenetére


Kaba
veterán

Igen az, de kell hozzá kupon is, amit az előregisztrációnál adtak.

[ Szerkesztve ]

(#1111) janeszgol válasza autotaxmo (#1106) üzenetére


janeszgol
félisten

De az S22 jobb már nem lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1112) pohár válasza gyuri81 (#1105) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

Kasya... amúgy valami nem 100-as az url-lel az aláírásodban, vagy 5x próbáltam megnyitni, de a shorturl kezdőoldala jön csak be :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1113) S@c@ válasza dnelb (#1084) üzenetére


S@c@
őstag

Na ma sikerült megnézem végre személyesen tesztelnem az s23at és volt nálam sima S22 is.

Képek:
Kicsit élesebbek a képek az S23-on, cserében zajosabb is. A széleslátó kamera viszont S22-nél jobb, dinamikatartomány azonos a kettőnél. S23 a 3x zoomnál picit jobb ha belenagyítasz, élesebbek a részletek, de nem jelentős. A kép elkészülte gyorsabb S23-on ez tény.

Melegedés:
Melegedés valóban nincs jelentősen kamerával való kép készültekor, s22 minimálisan langyos.

Gyorsaság:
Applikációk megnyitása azonos a két telefonon, weboldalak azonos tartalom betöltésekor minimálisan jobb S23-nál. Egy dolog viszont feltűnt, ahol az S23 pokolian gyorsabb lett az pedig az auto elforgatás. Ott nagyon fluid és érezhetően gyorsabb az új telefon.

Aksi:
A teszt 30 perce alatt 5%ot merült az S23 és 6%-ot az S22.

Összességében ez egy S22s telefon lett. Tartós teszteken majd kiderül az aksi.

(#1114) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy meddig tart ez a tárhely duplázás? Illetve ez akkor is működik ha személyesen venném a telót?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1115) Kaba válasza Sirandrish (#1114) üzenetére


Kaba
veterán

Február 16-ig.

[ Szerkesztve ]

(#1116) Sirandrish válasza Kaba (#1115) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ha bemegyek személyesen teszem azt a ses/Telekom/Yettel/bárhová, akkor is működik, vagy csak rendelés esetén?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1117) Kasya válasza pohár (#1112) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, hogy ezert nincs latogato :DDD .
:R Koszonom, eszre se vettem.

(#1118) Kasya válasza Sirandrish (#1116) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Telekom és a Yettel esetén a honlapon is meghirdetett akcio mukodik. Sokszor elofizeteshez kotott, ezért elterhet. Nezd meg oket.
A SES és Samsung ugyanazt az akciot futtatja, de kulon kuponokkal, viszont hasonlo feltetelekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1119) Kaba válasza Sirandrish (#1116) üzenetére


Kaba
veterán

A nagyobb tárhely akció személyes vásárlásnál is működik.
Telekom, Yettel, Mediamarkt, Euronics, Ipon, Aqua, Emag, Bestbyte, Notebook, Auchan, stb.(kupon viszont nincsen).

[ Szerkesztve ]

(#1120) worxland válasza Kaba (#1119) üzenetére


worxland
addikt

Samsung fiúk megint alkottak, reggel még 350 429 volt diákkedvezménnyel az S23+ 256GB, most már 393 740.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1121) Yany


Yany
addikt

Nem is tudtam, hogy ilyen fasza ez az astro fotózás, elég komolyan rálockol a témára. Ha jól értettem, a stabit használja arra, hogy a szögelfordulást kövesse: [link]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1122) Kasya válasza worxland (#1120) üzenetére


Kasya
nagyúr

S23 + krémet is elronthattak, amig a keszlet tartott :D. Lehet probaljak behozni a tevedest...

[ Szerkesztve ]

(#1123) Thom! válasza Yany (#1121) üzenetére


Thom!
veterán

0 fejlődés :B

(#1124) Sirandrish válasza Kasya (#1118) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kupon mizéria nem érdekel, viszont mindenképp megkukkantanám vásárlás előtt, és ha már bejön (ha bejön), akkor meg is venném a helyszínen, de valszeg csak jövőhét szombaton jutok el egy ilyen helyre...vagy vasárnap..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1125) Theodorci válasza worxland (#1120) üzenetére


Theodorci
junior tag

23plus krémet elrontották a diákkal 350ig levihető volt. Ráadásul félve jegyzem meg de nekem azt mondták hogy akinek sikerült berendelnie ilyen áron annak is visszadobják majd sikertelen tranzakcióként :Y :(((

(#1126) Sirandrish válasza Kaba (#1119) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez remek hír, köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1127) Kaba válasza Sirandrish (#1124) üzenetére


Kaba
veterán

Belefér az akciós időtartamba.

(#1128) Sirandrish válasza Kaba (#1127) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezért kérdeztem...köszönöm szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1129) prokxy válasza Elit3Zotya (#1098) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudom, de én ezért nem fizetek +50-60e Ft-ot, mert 2x annyi a tárhely és van benne +4GB ram. Mivel egyáltalán nem játszom a telefonon, így nem hiszem, hogy bármiben észrevenném a különbséget. Persze kinek mi. Eladásnál tényleg számíthat, de most pár 1000 Ft különbség lehet.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1130) PaksiPeter válasza syIex (#669) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Szerinted 10 emberből hányan nézik monitoron? Hányan készítenek belőle óriásplakátot a ház oldalára? :))
Rakok indokolatlanul mégegy :)) szmájlit.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#1131) DrDobos válasza Kaba (#1104) üzenetére


DrDobos
őstag

Neked a MAR kupon még működik? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#1132) Kaba válasza DrDobos (#1131) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.
A tieded már felhasználták, ha nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#1133) DrDobos válasza Kaba (#1132) üzenetére


DrDobos
őstag

Az azert fura, mert senkinek nem adtam oda :P no mindegy. Aktuális jelenleg is hasznalhato kupongenerator van valakinek?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1134) autotaxmo válasza dnelb (#1109) üzenetére


autotaxmo
őstag

Olvass már picit a fórumon mielőtt itt trollkodsz.en csak lefordítottam amit janeszgol írt hogy hónapokig tart amíg majd az s23-nal is optimalizálnak és ne várjunk csodát

[ Szerkesztve ]

(#1135) Kaba válasza DrDobos (#1133) üzenetére


Kaba
veterán

A közösbe dobott generálóból kapott kupont célszerű egyből felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#1136) undercover válasza Kaba (#1135) üzenetére


undercover
senior tag

Ha vásárolsz Samsungtól valamit mikor kapsz kupongenerátort? Gondolom el kell telni 1-2 hétnek.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1137) jololo89


jololo89
tag

Ujjlenyomat olvasó a note 20 ultrához képest érezhetően jobb?

(#1138) DrDobos válasza Kaba (#1135) üzenetére


DrDobos
őstag

Kellemetlen :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#1139) Kaba válasza DrDobos (#1138) üzenetére


Kaba
veterán

Most van a kunyerálósban egy új generátor.

[ Szerkesztve ]

(#1140) KaitouP válasza Bilux (#1049) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg a másik oldalról azt is, hogy nagy pofával mutogatja mindenki, hogy "ejj de fasza vagyok, már meg is vettem".

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1141) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Kedves S23 tulajok, a light performance mode milyen? Észrevehető az üzemidőben/ teljesítményben a különbség?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1142) janeszgol válasza KaitouP (#1140) üzenetére


janeszgol
félisten

De miert? Ez egy mobilos weblap, nem tarskereso, nem hentes lap stb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1143) autotaxmo válasza =WiNTeR= (#1141) üzenetére


autotaxmo
őstag

Még nagyon korai szerintem, alig van par embernek a kezeben es még kevesebbnek van rendes tapasztalata.

(#1144) KaitouP válasza janeszgol (#1142) üzenetére


KaitouP
veterán

Pont ugyanabból az apropóból amiért a "nem éri meg váltani címszóval dobált hittérítés" is kéretlen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1145) TODI1111


TODI1111
addikt

Az S22 ultra és az S23 ultra kijelzője is 6,8-as. Akkor esetleg nem jó a 22 ultra gyári fóliája a 23 ultrára?

(#1146) Elit3Zotya válasza TODI1111 (#1145) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem jónak kéne lennie a sima fóliának, nekem is maradt egy uv ragasztós fóliám 22 ultráról, na az tuti nem jó hozzá a szélek miatt..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1147) A.K. válasza autotaxmo (#1134) üzenetére


A.K.
tag

egyelőre nem úgy néz ki, hogy nagyon optimalizálatlan lenne (5:38 körül):
[link]

(#1148) Kasya válasza TODI1111 (#1145) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elvileg jonak kell lennie. Ugy nezem, csak pont annyit valtoztattak a mereten (es a kamera kialakitasan), hogy uj tokot kelljen venni.

(#1149) TODI1111 válasza Elit3Zotya (#1146) üzenetére


TODI1111
addikt

Holnap kiderül. :D Maradt egy gyári 22 ultra fóliám, ha megjön a készülék megnézem.
Kasya
Én is úgy néztem, hogy tokból másik kell de a fólia jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1150) jas39


jas39
tag

Hello - sikerült egy kupont találni, 10% ost, illetve beraktam a készülék beszámítást is, de a becsült érték felét számolta fel a kosár továbblépés után. Mindezt annak ellenére, hogy a beszámítás értéke látszik is a kiszámítás után :F
Ilyenkor ez... ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.