Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) jololo89


jololo89
tag

FYI
Spigen.hu-n -20% van az S23 tokokra :)
https://www.spigen.hu/shop_search.php?search=galaxy+s23&filter=2615882-:Galaxy%20S23%7CGalaxy%20S23%2B%7CGalaxy%20S23%20Ultra

[ Szerkesztve ]

(#752) Kanyecc1st válasza mbalint987 (#735) üzenetére


Kanyecc1st
csendes tag

Egyik face csopiban volt:

(#753) worxland válasza Noukoum (#745) üzenetére


worxland
addikt

Hát az én gyerekeimnek A71 van a kezében, még. Lányom most kap majd valami jobb kütyüt, még nem dőlt el, hogy ifon vagy samu lesz - most annyit tökölt, hogy lecsúszott 355-ért egy S22 Ultráról..

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#754) autotaxmo válasza worxland (#741) üzenetére


autotaxmo
senior tag

A megallokban es azok kornyeken, iskolaknal szinten ugyanez, energiaital, ecigi kombo ezerrel megy itt pesten a fiataloknal, de lehet csak en lakom ilyen kornyeken ahol ezek a zsivany trendi fiatalok elnek :D

(#755) vacs válasza worxland (#753) üzenetére


vacs
veterán

Jó világa lehet a lányodnak, ha kap(na) egy 355K telefont! :P

(^)(>.<)(^)

(#756) autotaxmo válasza Noukoum (#745) üzenetére


autotaxmo
senior tag

Amugy hiszed ha nem, a legtobb fiatalnak ertsd iskolas ott van a zsebeben a tobb szazezret ero csucstelefon.

(#757) autotaxmo válasza vacs (#755) üzenetére


autotaxmo
senior tag

Ez itt, foleg burzsuj pesten total átlagos latvany hogy a fiatalok a legujabb trend szerint oltozkodnek es ehhez elengedhetetlen a tobb szazezret ero telefon. Az en kislanyom altalanos iskolaba jar, nem egy gazdag kornyek, ertsd lakotelepi szinvonal nem megbantva ezzel a jelzovel senkit es azt latom hogy felsoben 200 ezres telefonokkal jarkalnak már most. Ez kozepiskolaban fokozodik es ott mar a 300 ezres kategoriat kezdik surolni. Latom es tapasztalom ismerosi korokben. Ja es a szulok nem felmilliokat meg milliokat tolnak haza fizetesben hanem 3-400 ezret

[ Szerkesztve ]

(#758) Teal'C válasza vacs (#755) üzenetére


Teal'C
addikt

Miért ha megérdemelt? Az én lányom 11 múlt szín ötös tanuló minden év végén/félévkor és a Jézuska flip3 5g-t hozott karácsonyra egyedi tokokkal. Nézzétek már körül mindenki panaszkodik sír, nyílván van aki joggal de a sok új autó, mobil? Karácson előtt hetekkel nem lehetett mozdulni a bevásárlóközpontokban. A Black friday a felmérések szerint rekordokat döntött.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#759) xsjado93 válasza autotaxmo (#757) üzenetére


xsjado93
senior tag

Ez ettől függetlenül még mindig a buborékodba beszűrődő információfoszlányok alapján alkotott objektív(nek hitt) kép ami =/= valóság :N

Your life is a lie.

(#760) nVIPER


nVIPER
senior tag

Alátámasztom. Az én köreimben az iskolás gyerekek többsége 200 ezer feletti telefonnal mászkál. De mindenki arra költ, amire akar és futja rá. Ez a topik nem erről szól. Maradjunk a témánál. ;)

[ Szerkesztve ]

(#761) Teal'C válasza nVIPER (#760) üzenetére


Teal'C
addikt

Az én lányom sincs egyedül a suliban. Minimum ár 150-180k 7.ker

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#762) autotaxmo


autotaxmo
senior tag

Most a sok hitetlennek mutatok valamit, hogy itt Pesten miert nem valotlan az a buborek amiben szerintuk elek. Az arkadban nem rég nyitott egy istyle bolt (apple termekeket forgalmaznak) es elgondolkodtato hogy hol csusztak félre az emberek ebben a virtualisnak mondott buborek vilagban amiben ezek szerint egyedul elek....szamomra ez a felfoghatatlan kategoria, ennyi embernek van penze, ideje es turelme 😄
[link]

[ Szerkesztve ]

(#763) Kasya válasza Teal'C (#761) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem kell ehhez pesten lenni. Siofoki és kecskemeti rokonaim is ezt tapasztaljak suliban. Ugyanakkor tobb oldalu a dolog, hogy a gyereknel miert van draga telefonja...pl:
- Szulo levedlette, ujat vett, regit lepasszolta a hálás gyereknek.
- Gyerek kisirta, hiszen a suliban mindenkinek az van, neki is kell, hogy ne logjon ki.
- Szulo megteheti, mert keres annyit...vagy gyerek megdolgozott erte (pl. nyari munka).
Nem feltetlen lehet ezt felroni a fiatalsagnak, vagy a szulonek.

En már kozepsuliban is PDA-t hasznaltam. Igaz, akkoriban engem neztek ki a "felteglaval", meg "minek az" szlogennel. Mennyit valtozott a vilag :D.

[ Szerkesztve ]

(#764) Teal'C válasza Kasya (#763) üzenetére


Teal'C
addikt

Nyílván nem kell Pesten lenni, én járom az országot eleget csak be kell nézni kb iskolaidő vége felé Szombathelyi vagy Győri mekibe.
Igen amúgy elég erős a kifejezés hogy burzsúj Pest!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#765) DrDobos válasza vandorbab (#750) üzenetére


DrDobos
őstag

Engem is a LED view tok érdekel, hátha lesz majd.. :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#767) Janaboy


Janaboy
veterán

Nem tudja véletlenül valaki hogy a Vodafonenal mikor lesz s23+ más szín mint a levendula?

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#768) autotaxmo válasza Teal'C (#764) üzenetére


autotaxmo
senior tag

A burzsuj tenyleg eros volt, elnezest, de sajnos messze Budapest az ami mindig kiemelt figyelmet kap es itt centralizalodik minden. Sajnos Magyarorszag nagyon Budapest kozpontu, nagyon sok videkinek a mai napig fel kell jonnie Pestre ha valamit el kell inteznie mert csak itt van olyan uzlet, korhaz, stb

(#769) xhege válasza Kasya (#763) üzenetére


xhege
addikt

Én Siófokon élek. A hetedikes fiam A52s telefont használ, a lányom gimis, ő Realme GT Mastert. Egyikőjük sem panaszkodott még, és nem piszkálják őket emiatt. Mindketten kiváló tanulók és egész jók a sportokban is. Azonban szerintem ez a kategória mindenhez is elég az életükben. Többet is megengedhetnék nekik, de igyekszünk nem túlzásokba esni és szeretnénk, hogy megtanulják a pénz értékét. A lányom nyaranta dolgozik már és költőpénzét saját magának kellett összeraknia az amerikai cserediák útjára, az angliai utazásra és most ősszel majd Írországra is (az utazást, szállást mi fizetjük). Nyilván mindenkinek magánügye, hogy hogyan csinálja, de mi ezt tartjuk célravezetőnek.

(#770) Teal'C válasza xhege (#769) üzenetére


Teal'C
addikt

Nagyon helyes nálunk is ez a módi. :R Egész kicsi volt mikor elkezdtem tanítani erre persze csak túrórudi meg hasonlók voltak a példák de később magától is tudta.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#771) autotaxmo válasza xhege (#769) üzenetére


autotaxmo
senior tag

Kovetendo pelda ez biztos!

(#773) Noukoum válasza autotaxmo (#762) üzenetére


Noukoum
veterán

Érvelésed lélegzetelállító!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#774) autotaxmo válasza xsjado93 (#772) üzenetére


autotaxmo
senior tag

En nem azt irtam hogy mindenki Pesten ugy el ahogy latom hanem a nagy altalanossagot tekintve, mondhatoak el a fiatalsag koreben azok amikrol szo volt, de Ti ketten Noukoummal egymas kezebe csaphattok, mert ugyanazt a szemellenzot hordjatok. :U

(#775) autotaxmo válasza Noukoum (#773) üzenetére


autotaxmo
senior tag

Koszonom :D Netán Te is a sorban álltál csak még nem mered felvallalni

(#776) xhege


xhege
addikt

Akiknek már megvan a telefon oszthatnának meg fotókat vele (lehetőleg úgy, hogy teljes felbontásbann megnézhető legyen). :R Szerintem sokan kíváncsiak a kamera teljesítményére. Volt korábban egy megosztott kutyás kép (de én ott lencsehbát vélek pl felfedezni :( )

(#777) undercover


undercover
senior tag

Hétvégén nem dolgozik az élő csevegés a Samsung oldalán jól gondolom? Pedgi szerettem volna kérdezni ezt azt :F

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#778) xsjado93 válasza autotaxmo (#774) üzenetére


xsjado93
senior tag

Nem, te azt írtad, hogy a legtöbb fiatal zsebében többszázezres telefon lapul, mi meg pontosítottuk, hogy max a te buborékodban. Aztán, hogy alátámaszd az igazad, linkelsz egy tiktok videót egy frissen nyíló Apple üzlet előtti sorról :F ennél ütősebb érvre lesz szükséged, ha át akarsz világítani a szemellenzőn ;]

Aztán lehet csak én laktam BP csóró részén, csóró helyen jártam egyetemre, csóró helyen dolgoztam és a csóróknak szánt BKV-t használtam, azért nem láttam olyan mértékben az általad leírtakat :U

Your life is a lie.

(#779) bteebi válasza ForRedGlory (#674) üzenetére


bteebi
veterán

Azért ez a "megsemmisíti" egy elég hülye megfogalmazás. Gyorsabb? Igen. Van, ahol sokkal? Igen. És van ennek bárhol jelentősége a bencsmárkon kívül?? Aligha. :UHacsak nem CAD-ezel meg 3D renderelsz telefonon. Mindenesetre a navigáció, a zene, és 4K videólejátszás működni fog egymilliós AnTuTu pontszám alatt is. Gondolom. Vagyis remélem. :DDD Mondjuk lehet, hogy 1-2 nagyon HC mobilgamernél lesz jelentősége az esetek legalább 90-95%-ában felesleges plusz fps-eknek.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#780) dnelb válasza bteebi (#779) üzenetére


dnelb
veterán

Aligha.
fogj a kezedbe egy s22ut, aztán egy snapis fold4-et pl és megérted. Teljesen más a kettő.

(#781) Kaba válasza undercover (#777) üzenetére


Kaba
veterán

Jól gondolod.

(#782) syIex válasza Zedlog (#746) üzenetére


syIex
veterán

SES-ben lehet és ott ugyan ezek a kedvezmények vannak! :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#783) Thom!


Thom!
veterán

S22 vs S23 camera test (snapdragon mindkettő)
[link]
S22 night módban jobb! ;]

(#784) dnelb válasza Thom! (#783) üzenetére


dnelb
veterán

mikrofonban, ois-ben amugy durva diffi van

(#785) Theodorci


Theodorci
junior tag

Hali!
Ti milyen tokot és fóliát ajánlanátok 23 szériára? Véd-e jobban a clear view tok azzal hogy az elejére is ráhajlik?, Van- e értelme az eredeti samsungos szilikontoknak vagy csak túlárazott műanyag? Minden átlátszó szilikontok sárgul vagy vannak jobb màrkák? Üvegfólia vagy sima, milyen márka megbízható? :R köszi

(#787) Thom! válasza dnelb (#784) üzenetére


Thom!
veterán

Igen van előrelépés videóban nagyon nagy főleg 8K ban

(#788) Kasya válasza ForRedGlory (#786) üzenetére


Kasya
nagyúr

Melyikre gondolsz a sok kozul? ;]


Theodorci
Valoszinuleg a dragabb szilikontok nem sárgul el az UV-tol, mint az olcsobb. Vagy legalábbis lassabban, vagy enyhébben.

Flip tok akkor éri meg, ha teged nem zavar, hogy nyitogatni kell. Autos tartoban szerintem inkabb hatrany. Esesnel, murva folott nagyobb eséllyel fogja vedeni a kijelzot, az biztos.

Uvegfolia ujjlenyomatolvaso miatt necces lehet (erre vannak kulon kialakitasu uvegek), illetve Ultra esetén a széle is problémás lehet a lehajlas miatt. A sima olcsob, konnyebb alternativa altalaban, de nyilvan mas a tapintasa.

Nem fogom megmondani a tutit, mert egyeni preferencia :).

[ Szerkesztve ]

(#789) klaya86


klaya86
senior tag

Szerintem egész korrekt cuccok lettek. Ezekbe a töltési sebességen kívül nem igazán lehet belekötni. Végre úgy néz ki normális processzor került mind a 3 telefonba. Az, hogy gyorsabb sokkal, szerintem hétköznapi használatban minimális, elhanyagolható különbség. Inkább az előzetesen látott jobb üzemidő és kevesebb melegedés, ami nagy előny végre. Ezek az árak (tudom, lerágott csont) viszont már bőven fájdalom küszöb felett vannak nálam. Viszont, aki megveszi, évekig szerintem elégedett lesz bármelyik s23-al. Bár én még s20ról sem váltanék valószínűleg.

(#790) Shipix


Shipix
csendes tag

Sziasztok! Mi kaptunk egy 15%-os kupont, ehhez annyi kellett, hogy egy régi nem működő samsung telefonunk imei számát adtuk meg (élő chat). A kupon összevonható a 20e ft-os voucherrel.

Mi vásároltunk vele, de ki tudja lehet működik még többször is: RDD-5EBX-NCBD-AXDA
Így 91 498 Ft lejött az s23-ból és vettünk egy buds2-őt is 19 542 ft-ért.

(#791) autotaxmo válasza xsjado93 (#778) üzenetére


autotaxmo
senior tag

Na mindegy, mas korokben mozgunk, nekem ez a tapasztalatom a mai fiatalok felhasznalasi szokasat es annak anyagi reszet illetoen ami a telefonokat illeti. Mashogy iteljuk meg azt amit latunk magunk korul :R inkabb johetnenek az S23 szeria uzemidos tesztjei hogy lassuk azt a csucsszupernek kikialltott snapi procit az elodhoz kepest. Engem total hidegen hagynak az antutu es kulonfele f*szmeregeto benchmark score-ok. Tud tobbet uzemidoben vagy sem ha egymas melle tesznek 2 uj S22 es S23 telot ugyanolyan feltetelekkel???

(#792) Theodorci válasza jololo89 (#751) üzenetére


Theodorci
junior tag

Ezek a típusú átlátszó tokok mennyire sárgulnak? Van tapasztalat a minőségéről? :)

(#793) Tin


Tin
veterán

Lenne egy kérdésem.

Most S21 Ultrám van, és szeretem, hogy a kijelző széle nem annyira lekerekített. Előtte Note 20 Ultra volt, de szerintem azon túlságosan le volt kerekítve a kijelző széle. S22 Ultrát néztem, az hasonló volt a Note 20 Ultra lekerekítéséhez.

Kérdés: az S23 Ultra széle mennyire lekerekített az S21Ultrához illetve a Note 20 Ultrához képest? Melyikhez áll közelebb?

(#794) Theodorci válasza Tin (#793) üzenetére


Theodorci
junior tag

Nincs a közeledben olyan hely ahova be tudsz menni megnyomkodni? Tegnap megfogdostam a 22Ut és 23Ut nagyon nagyon hasonló a kialakítása.

[ Szerkesztve ]

(#795) Kasya válasza Tin (#793) üzenetére


Kasya
nagyúr

S23U még annyira sincs lekerekitve, mint az elodje. MM-be nezz be esetleg, hatha van már kint.

(#796) Tin válasza Theodorci (#794) üzenetére


Tin
veterán

Ezért kérdeztem olyat, aki mondjuk nem csak fogdosott, hanem használt is ilyeneket, hiszen ő pontosan tudja, miről beszélek. A tollas kijelző a lekerekítéssel nem túl jó.

Kasya: hagyjuk, hülyeség volt megkérdeznem.

[ Szerkesztve ]

(#797) Teal'C válasza Theodorci (#792) üzenetére


Teal'C
addikt

Mind elárvult idővel csak lassabban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#798) Mezcal válasza KaitouP (#14) üzenetére


Mezcal
addikt

Samsung árazása, akkor inkább egy iPhone. Röhej. Kész röhej ami folyik itt az árazással kapcsolatban.

Mert az olcsó? IP14 dárgább, mint az s23

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#799) Kasya válasza Mezcal (#798) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valamint ahogy iOS esetén is, ha valakinek a Samsungos droid rendszer kell, nincs alternativa.

(#800) freddirty


freddirty
senior tag

Na nálam is leváltja a note9-et az s23u. Tegnap itt voltam Bécsben épp, ma hazafelé a mediamarktban megvettem az 512-est (1400eur). Zöldből már nem volt de elég sötétzöld a zöld sok kbség a feketétől nincs. Ki volt rakva lehetett nyomkodni. Tokok viszont egyáltalán nem voltak, pedig a gyári masszívabbat megnéztem volna. Mindegy rendeltem spigen tough armort meg egy ultra clear kitámasztósat mindkettő volt a note9-emen sokáig és nagyon szerettem. De fura hogy egyik sem volt sem a spigen.hu-n sem a speedshopon. Amazon lett a vége...

fred

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.