Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pepe792


pepe792
tag

3-4 év aztán eléri az 1 millát a kezdő ár :D

(#52) syIex válasza slein (#49) üzenetére


syIex
veterán

Hol?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#53) Sirandrish válasza modd3r (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fasza...kat hogy nekem elég a 256os..akkor azt megkapom S23+ árába? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54) arpivw81


arpivw81
tag

Akinek kell,úgy is megveszi.

(#55) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Hát marad az x90 pro plus :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#56) slein válasza syIex (#52) üzenetére


slein
tag

(#57) Reaper


Reaper
őstag

Szépen megcsúszott az árazás, reméltem, hogy megáll 400nál a listaár a sima S23 256nál.

(#58) syIex válasza slein (#56) üzenetére


syIex
veterán

Csak úgy a StepUp promó nem játszik. Egyre jobban kitanult már a Samsung.... :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#59) Segal


Segal
veterán

Azért az elgondolkodtató hogy az új Xiaomi telefonokról csak másnap volt cikk, de persze a Samsungról nem probléma még este 7-kor kitolni a cikket...
Nem kicsit részrehajló hozzáállás :U

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#60) Sisco2 válasza syIex (#48) üzenetére


Sisco2
tag

Közben megjött, de:

"A megadott kód nem befolyásolta a megrendelést. Felhívjuk a figyelmedet, hogy a kódok csak bizonyos tételekre vagy bizonyos feltételek mellett érvényesek."

Nem müködik a 20k előreges kupon együtt a nagyobb memoriás kedvezménnyel. :(

Most olvasom kell hozzá még valamit venni:
"A 20 000 Ft értékű Samsung Webáruház kupon felhasználható bármely új Galaxy S23 széria valamely készüléke és okosóra, vezeték nélküli fülhallgató vagy mobiltartozék együttes vásárlása esetén a készlet erejéig."

[ Szerkesztve ]

(#61) abutykoss válasza Sisco2 (#50) üzenetére


abutykoss
csendes tag

Nekem is most küldték.

[ Szerkesztve ]

(#62) ForRedGlory válasza abutykoss (#61) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ami nem működik. :D

(#63) slein válasza syIex (#58) üzenetére


slein
tag

;]

De a 25%al meg igy is jobban jár az emer.
512es ultra asszem 517k-ra jon ki
Nekem elég a 256os az volt 450, annyit megér

(#64) syIex válasza slein (#63) üzenetére


syIex
veterán

Jogos. Már csak egy diák kell aki igazolja.. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#65) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Megrendeltem, fizettem a zöld 23u-t 12/512-t 609.000Ft ért a samsung.com-on. utána küldték a 10% kupont. :(((
Mindegy, 700.000-re számítottam, még jól is jártam. :DD
Várom nagyon. :))

(#66) hegedus001 válasza LosBlancosRM (#30) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Ha adna, akkor meg azon menne, hogy miért nem annyiba kerül alapból?! Hiszen tiszta sor hogy így is megéri neki :D

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#67) syIex válasza -Gerzson- (#65) üzenetére


syIex
veterán

10% kupon? WTF? :DEl küldhetnéd privátban! :P

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#68) Sza_Sa válasza Segal (#59) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Ezt már előre megírták, csak most lett élesítve.
2 nagy gyártó van, azokra kíváncsiak az emberek többsége. Nincs ebben semmi rendkívüli.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#69) Kasya válasza slein (#56) üzenetére


Kasya
nagyúr

Oh, itt csak 517k az 512-es. Lehet ennel maradok. :R

(#70) Parci válasza Segal (#59) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azóta is gonoszul kacag az egész szerkesztőség, hogy hogy kibabráltunk a fél világgal. :U

nem akarlak elkeseríteni, de millió és egy oka lehet annak, hogy melyik anyag mikor készül el (meghagyom bogéknak a választ, ha akarnak egyáltalán). fogalmam sincs, hogy mi lesz az, egy dologban viszont totál biztos lehetsz: hogy nem az, amit írsz. az csak egy default kis vádaskodás, könnyű leírni, oszt kész is vagy.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#71) syIex válasza ForRedGlory (#62) üzenetére


syIex
veterán

Nem nem működik, csak nem olvastuk el az apró betüst.:

"Köszönjük az érdeklődésedet az új Galaxy S23 széria iránt: az alábbi egyedi kóddal 20.000 forint kedvezményt kaphatsz új Galaxy S23 széria valamely készüléke és okosóra, vezeték nélküli fülhallgató vagy mobiltartozék együttes vásárlása esetén,
ha az előrendelési időszakban vásárolsz."

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#72) S@c@


S@c@
őstag

Ha jól láttam nagy most a kollerberáció a Google-al. Most a samsung nem a MS-el volt eddig szoftveresen nagyon összehaverkodva?
Ergó minden word, excel...el demozták, miért marad ki a teams és lett google meetup?

(#73) 1dude


1dude
aktív tag

Azt gondoltam lesz valami normális akció... hát rosszul gondoltam :))

(#74) -Gerzson- válasza syIex (#67) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Megjött a levél, hogy kapok. ...."hamarosan jelentkezünk a kóddal..."
Azért vigyáznak, nehogymá készüléket vegyünk 10%-al :W

(#75) Talib21 válasza syIex (#71) üzenetére


Talib21
tag

Én tettem be egy tokot a telefon mellé, de akkor sem engedi felhasználni, viszont legalább a egyedi 10%-os kupon működik, az is valami a tárhelyduplázással együtt. Így a 256 Gb-os S23 369 ezerre jön ki, ha azt nézzük tavaly olyan 300-ra lehetett akciózni a 256 GB-os modellt, akkor tűrhető.

(#76) syIex válasza -Gerzson- (#74) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem fel sem használható rá. De, ha valaki megkapja én szívesen fogadnám. :B
Én hozzá adtam egy üvegfóliát a telefon mellé, mert elvileg az mobil tartozék, de így sem fogadja el a kódot. :N
Addig is kellene egy diákot keresni és én is megrendelném, 517 még vállalható lenne. :D

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#77) dnelb


dnelb
veterán

komoly azért hogy USD-ben ugyanannyi az ultra alapára mint az s21u volt, itthon meg +200k :D

(#78) Kincsesss válasza Brian411 (#46) üzenetére


Kincsesss
tag

Ez nyílvánvaló volt.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#79) tixem


tixem
addikt

Ezeket csak úgy itthagyom. Csövesbánat ország ez :(((

Még a kupon is feleannyi, mint a románoknál, kabaré

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#80) #32277248


#32277248
törölt tag

Sokan extázis közeli állapotban kárörvendtek az egyetlen épkézláb konkurencia bukásának, annak hiányában annyiért adják ezeket amennyiért akarják. Lehet örülni, vegyétek-vigyétek birkák. :))

(#81) Talib21 válasza syIex (#76) üzenetére


Talib21
tag

üdv, erre próbálj rá elvileg jónak kell lennie: KMZ-62AW-96N9-AP9P

(#82) Jadro


Jadro
veterán

Ez a zöld szín egész pofás, kíváncsi leszek rá élőben.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#83) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Az előrendelési akciók viccesek, az ár botrány már a legkisebbnél is. Oké, van snapi, meg nincs kamerasziget, legalább lehet rendes tokot tenni rá, na de nemsok fejesztés, az előző 2 szériához képest.
Erre sem fogom lecserélni az s10et. S22vel tettem egy próbát, de inkább visszatértem az s10hez. Nekem bárki bármit mond egy hajlított kijelzős telót nagyságrendekkel kényelmesebb fogni mint egy simát, nagyon utáltam ezért a 22-t.
Az S10 volt számomra az utolsó fullos flagship. S24ig elmegy ez még bőven, hátha jövőre visszatér a hajlított kijelző. Snapi miatt kivancsi vagyok az üzemidőre, de ez egy percig sem vonz most h lecseréljem az s10et. 400 ért persze... rommákuponozták az s22-t is ha nem fogy nyáron ezt is ugyanúgy fogják akciózni. Beteg árazás... és se fólia, se töltő, se headset...

(#84) surgery válasza #32277248 (#80) üzenetére


surgery
senior tag

+1

(#85) modd3r


modd3r
őstag

Minimális a fejlődés, és már tavaly is az volt. Remélem az új design-vezér a Samunal irányba állítja majd a hajót. 😉

(#86) syIex válasza Talib21 (#81) üzenetére


syIex
veterán

Szia!
Köszi szépen. Ha nem jön össze a diákos dolog leadom ezzel, mert a kettő sajnos együtt nem működik, pedig az már döfi lenne! :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#87) Crafter32


Crafter32
őstag

Nekem az a bajom vele, hogy képről olyan, mint az én régi nulla forintot érő Samsungom. Valahogy egy Sony vagy Pixel külsőre sokkal tetszettősebb és ennyi pénzért már legyen különösen szép, mégha nehéz is ezt elérni.

(#88) Aryon87


Aryon87
félisten

Három szál hajam kicsit égnek állt az árak láttán.. Ennyi pénzért kap a juzer egy frissített, marktinges 200mpx főkamerát, egy picit újított külsőt, egy vadiúj bivalyerős procit (amit kérdés hogy fog elviselni a telefon nyáron, mert Samuék nem az optimalizálásról híresek lásd Note7, azóta csak pisis ovóda szint a lepkefing gyorstöltéssel és teljesítményvisszafogással. Mi újítás van még? Ja semmi.
Ennyi pénzért nálam minimum elvárás lenne hogy a zoomkamerák is nagyobb felbontást kapjanak (asszem ez a 3. generáció hogy ugyanaz marad) és a széleslátó is lehetne nagyobb felbontású. Szupermakróra képes legalább? Bemutatóról lsajna lemaradtam.
Kíváncsi vagyok, mire én odakerülök, az S25Ultra mit fog nyújtani, mert most jelen pillanatban a Mate50Pro-mat nem érné meg erre lecserélni :))De még a P40pro-t se.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#89) barnam_


barnam_
nagyúr

A Snapdragon soc ígéretes változás, mármint hogy EU piacra is azzal jön.
Árat illetően annyit fűznék hozzá, hogy itt is érvényesül a háborús infláció ;]

(#90) -Gerzson- válasza #32277248 (#80) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Lehet irigykedni más örömére.
Gratulálok.

(#91) sunya84


sunya84
csendes tag

Yettelnél kártyás csomagban 560k a 12/512gb-os S23U.
Az nem is rossz ár érte, bár tavaly 450k volt ugyanitt a 256-os S22U…

Asus Rog Strix B450-F Gaming, Ryzen 5 3600, 2x8Gb Patriot Viper Steel 3200Mhz, Gigabyte RX 5500 XT

(#92) barnam_ válasza #32277248 (#80) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem nagyon követem a telefonos világot.. mi volt az épkézláb konkurencia? LG?
Azt én is sajnálom, gyártottak anno jó telefonokat.

(#93) Aryon87 válasza barnam_ (#92) üzenetére


Aryon87
félisten

A Huawei.
Mióta kilőtték őket (most kapott egy újabb lábonlövést) azóta stagnál mindenki és ellustult. Az árak meg az egekben, és 0 (azaz nulla) innováció.
LG :C Kb 10 éve volt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#95) Kincsesss válasza barnam_ (#89) üzenetére


Kincsesss
tag

:C :C :C Ez jó volt.....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#96) Cecevok


Cecevok
tag

Nem látom azt a savazást az S23 kapcsán mint amit az Iphone 14 kapott, hogy az egy Iphone 13-as átcsomagolva... Pedig az S23 egy S22 más köntösben új procival és nagyobb akksival...
Az i14 legalább kapott +2gb ram-ot, kicsit nagyobb akksit, i13 Pro procit és főkamerát, új képfeldolgozó szoftvert, új szelfikamerát...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#97) #32277248 válasza -Gerzson- (#90) üzenetére


#32277248
törölt tag

Látom megfogtad a lényeget, így van egy irigy troll vagyok. :R Bízzunk benne közösen, hogy jövőre egy misi felett lesznek ezek a csudálatos innovatív forradalmi ipari remekművek. :DDD

(#98) #32277248 válasza barnam_ (#92) üzenetére


#32277248
törölt tag

Nem, a Sagemre céloztam.

(#99) barnam_ válasza #32277248 (#98) üzenetére


barnam_
nagyúr

Valóban! ;]

(#100) Aryon87 válasza Cecevok (#96) üzenetére


Aryon87
félisten

Almáéknál ráfért már az újítás. Itt nem kell, elég csak bedobni a 200mpx számot és megy is mint a cukor. :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.