Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Kaba válasza Shipix (#790) üzenetére


Kaba
veterán

Egyedi kupon csak egyszer használható. Mielőtt ide beírtad ki is próbálhattad volna.

[ Szerkesztve ]

(#802) BusinessGuy válasza Tin (#793) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Felső S21U alsó S23U. S21U "szélesebben" van kerekitve.

Theodorci: Az S21U-ra állandóan áttetsző tokokat vettem Spigentől a noname-en át a cseszett drágáig. Mind sárgul. Egyik jobban másik kevésbé....

Ez egy anti yellowinggal reklámozott alapból kékes áttetsző csoda, egy Spigen Ultra hybrided váltott ami egy Hybrid Crystal-t váltott. Mind egy végezte fél max 1 év után. Nem dohányzom, nem is járók szinte dohányos helyre, és a napra sem tette ki, szimplán használva volt a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#803) Tin válasza BusinessGuy (#802) üzenetére


Tin
veterán

Köszönöm :R :R :R

És ez az S23U lett kilaposítva a Samsung szerint? :Y Annak ellenére még mindig elég kerek.. :F

Milyen lehetett az S22U? Mint az N20U?

(#804) Elit3Zotya válasza BusinessGuy (#802) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nagyon örvendetes hogy még mindig van lekerekítés, gesztusos vezérléshez kényelmesebb. Nem utolsó sorban sokkal, de sokkal modernebb is a megjelenése miatta, nem kell nekem a FrédiBéni megjelenés, csak azért hogy könnyebb legyen fóliát tenni rá..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#805) jololo89


jololo89
tag

Szerintetek gyári vagy spigen fólia?

(#806) Luigi962


Luigi962
őstag

Pitaka tok is van már a 23-as szériára, 64,9 USD-10% kupon az oldalon. Azért az csak egy csúcs minőség aramid szállal szőve, 0,95 mm vastagság :Y [link]

(#807) Kasya válasza jololo89 (#805) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha magad rakod fel, a gyari konnyebbnek tunik.
Spigent hasznaltam. Jol birja, de egy ev utan cserelni kell (ami boven jo).

(#808) jololo89 válasza Kasya (#807) üzenetére


jololo89
tag

Akkor gyári lesz, köszi! A note 20 ultrán volt gyárilag, azt nagyon szeretem.
Nagyon idegesítő, hogy nem tesznek gyárilag az s23 ultrára... :(

(#809) Theodorci válasza BusinessGuy (#802) üzenetére


Theodorci
junior tag

Köszi :R

(#810) Antibá


Antibá
tag

Sziasztok!
Dubai-ban olcsobbak lehetnek az S23 mobilok?

(#811) jololo89 válasza Antibá (#810) üzenetére


jololo89
tag

Az áfa 5% úgy emlékszem. Illetve lehet áfa nélkül is vásárolni, de elvileg be kéne vállalni a reptéren...
Garancia persze csak oda lenne érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#812) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Akinek már megvan az ultra, pár képet megoszthatna.
Lehetőleg úgy, hogy az optimalizálást kikapcsolja.. :R

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#813) PeteePeti válasza Antibá (#810) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ha nem buksz meg vele végbélnyilás ellenőrzésen, akkor kijöhet a matek! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#814) Antibá válasza jololo89 (#811) üzenetére


Antibá
tag

A samsung 2 éves garancia nem érvényes?

(#815) Antibá válasza PeteePeti (#813) üzenetére


Antibá
tag

Ki tudja milyen mobillal mentem ki, és milyennel jöttem vissza?

(#816) Kasya válasza Antibá (#810) üzenetére


Kasya
nagyúr

En ugy nezem, hogy nem feltetlen olcsobb. 512-es ultra ugyanannyi, mint itthon kuponozva.
Az 5% afa visszateritessel pedig csak ovatosan. Csak a beregisztrált, QR-kodos tax free szamlat fogadjak el a repteren, azt meg nem mindenki ad. Azt is hozzatennem, hogy a tax refund is jár nemi koltseggel.

A garancia jo kerdes. Samsung chatet erdemes lenne megkerdezned. De szerintem a nem itthon forgalmazott keszulekekre max egy evet adhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#817) Antibá válasza Kasya (#816) üzenetére


Antibá
tag

Csak arra gondoltam, veszek egy S23+-t , vagy egy Ultrát.
A szálodában QR kóddal elindítom az eSimemmel az új telefont, zsebrevágom és hazajövök.
Nem trükközni akarok az áfával.

(#818) PeteePeti válasza Antibá (#815) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na az a verzió már nekem is eszembe jutott! Végülis ez működhet! ;)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#819) Elit3Zotya válasza Kasya (#816) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Samsung.com-on nincs buzis levendula és krém színűbe sem 512gb változat.. :O
Nem is létezik ilyen, vagy csak készleten nincs nekik..?
Így kommunista zöld lesz belőle, ha rászánom magam.. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#820) Kasya válasza Antibá (#817) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nincs itt semmi trukkozes. A kinti 5% visszaterites teljesen legalis. PeteePeti meg csak viccelt.


Elit3Zotya
kommunista zöld
:DDD
Én azért vettem feketét, mert ez a zold nem tetszik. Pedig regebben jobb volt (emlekeim szerint). Aztan lehet, hogy eloben szép. Én se latok levendulat.

[ Szerkesztve ]

(#821) Janaboy válasza Elit3Zotya (#819) üzenetére


Janaboy
veterán

Krémben létezik, szerintem limitált a készlet, emiatt ennyire nagy a szórás hogy hol milyen szín elérhető.

Janaboy

(#822) PeteePeti válasza Kasya (#820) üzenetére


PeteePeti
őstag

Így van, csak poén volt természetesen! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#823) Antibá válasza PeteePeti (#818) üzenetére


Antibá
tag

Sokat repültem már, de még egyszer sem kérdeztek rá a telefonomra, hogy hol és mikor vettem.

[ Szerkesztve ]

(#824) PeteePeti válasza Antibá (#823) üzenetére


PeteePeti
őstag

Biztos, hogy ez működik, mert egyik rokon pár éve az USA-ból hozott így haza egy IPhone-t! Viszont, ha egy bontatlan csomagolású készülék lapul a bőröndben, arra biztos rákérdeznek!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#825) Elit3Zotya válasza Kasya (#820) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

A 22 ultra Burgundy volt a legszebb nekem, de most a buzis levendula is szép, csak abba sincs 512gb..
Most úgy állok, hogy hétfőn kérek vissza egy kódot a samsung-tól, és azt kombinálom az egyedi KMZ kódommal.. 496 ezer jelenleg amire letudom vinni az 512gb változatot.
Hétfőig hátha lesz készlet a buzis levendulából is és még jobb kuponozás..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#826) Kasya válasza Elit3Zotya (#825) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az amcsiknál kicsit jobb a szinválasztek. Csak hogy az EU megint érezze a torodést :D.

(#827) Kasya


Kasya
nagyúr

CSC váltás!
Jó hír, hogy úgy tűnik rendben fog működni az idei modelleknál is.
Forrás

(#828) Zototh64 válasza Kasya (#827) üzenetére


Zototh64
őstag

:R Jó hír!
Nekem valahogyan jobban tetszene mint a Note 20 Ultránál, hogy odinnal feltolom rá mondjuk az XID indonéz romot komplett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#829) DrDobos válasza Elit3Zotya (#825) üzenetére


DrDobos
őstag

A KMZ kódot honnan lehet szerezni?

Samsung Galaxy A55 5G

(#830) Kaba válasza DrDobos (#829) üzenetére


Kaba
veterán

A S23--ra kb. 11%-ot ad csak.

(#831) w.miki válasza Kasya (#827) üzenetére


w.miki
veterán

Ez mi ez?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#832) Kasya válasza w.miki (#831) üzenetére


Kasya
nagyúr

CSC (regio) kód váltással elérhető lesz a gyárilag integralt hivásrogzites.

(#833) autotaxmo válasza Antibá (#817) üzenetére


autotaxmo
őstag

Szerintem senki nem ellenorzi ha a csomagodban sajat reszre van egy dobozos telefon, sajat celra miert ne lehetne kint venni barmit is

(#834) 7Heads Drago válasza xsjado93 (#778) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nyilván teli van mindenki zsével, mint a pelyva aki S23 vesz. Ez látszik itt a topikban is.... Azért keresik rá a kuponokat userek meg a kis kapukat hogy legyen olcsóbb és megmagyarázhatóbb a családban, hogy ez most miért kellett.
Az idősebb korosztályt kevésbé érdekli hogy milyen technikát hord a zsebében, de a fiataloknál igenis aránytalanul drága telok vannak. A lányom már középiskolában azt mondta, hogy nagyon gáz neki Xiaomi teloval járnia. Az egyetemre ez fokozottan igaz.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#835) Tin


Tin
veterán

Na megvettem végül én is. Még rágcsáltam volna a kérdést, de már így is csak 23-ától szállítják az 512-es fekete S23U-t. Az 1TB-os modellek sorban elfogytak már, és a különböző színek szállítási határideje is csúszott. Lemaradni meg nem akartam.

Kuponozni se bírtam sehogy lejjebb, végül egy S7 (-140€) leadással 1050€ lett a vége. Picit több, mint 400e Ft.

(#836) DrDobos válasza Kaba (#830) üzenetére


DrDobos
őstag

Az sem rossz, csak nekem nincs ilyen kódom, csak a support által adott :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#837) w.miki válasza Kasya (#832) üzenetére


w.miki
veterán

Melyik régióra érdemes állítani?
Valahol azt olvastam, hogy ha magyarról elállítod, nem megy a samsung health, vagy a pay, vagy valami banki alkalmazás? Ez nem igaz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#838) Kasya válasza w.miki (#837) üzenetére


Kasya
nagyúr

SEK (ukrán) azt hiszem minden megy. Csak a magyarhoz képest kb. 2 héttel később jön a frissítés.

(#839) Elit3Zotya válasza DrDobos (#829) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem tudom, én is cseréltem azzal amit chat-ről kértem..De kérek majd másikat másik fiókkal Hétfőn és tudom kombinálni vele. Most a legjobb amit tudok magamnak kihozni belőle, az a tokkal együtt 497e az 512gb..Nem tudom van e ennél jobb jelenleg, remélem lesz még jobb is, mert ez is határ eset nekem a kommunista zöld szín miatt.. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#840) Kasya válasza Elit3Zotya (#839) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem ennel lejjebb nincs arban, jol csinaltad. Eddig tied a rekord. :D (elofizetes nelkul)
Más valaki, akinel mar kezben van, o SES-bol hozta ki 507k-ért. Minden más eddig felette van.

[ Szerkesztve ]

(#841) abcd12


abcd12
lelkes újonc

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de 6 év után váltok telefont (nem közvetlen Samsungtól vagy SES-től), így nem vagyok naprakész. SES-ben ha vásárolok tokot és kijelzővédőt, utóbbit ott felteszik nekem vagy marad egy gsm? Sajnos béna vagyok a felrakásokban (nem a tokra gondolok :) ).

Előre is köszönöm a segítségetek!

(#842) Levente07 válasza abcd12 (#841) üzenetére


Levente07
tag

Sziasztok,

én ma vettem egy 512-es s23ultrát yettelnél. Csak gondoltam beköszönök.

(#843) Elit3Zotya válasza Kasya (#840) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Na akkor már csak megkell várnom a Hétfőt, hogy tudjak kérni új kódot.. :R
Kommunista Zöld...:((( Nincs bajom amúgy ezzel a színnel sem, de bárcsak ne létezne a buzis levendula meg krém.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#844) Kasya válasza Elit3Zotya (#843) üzenetére


Kasya
nagyúr

Javaslok a hatuljara egy emblemat is ;]

[ Szerkesztve ]

(#845) Elit3Zotya válasza Kasya (#844) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

:O
Az a baj, hogy várni sem nagyon érdemes szerintem, mert mire lenne készleten, addigra meg lehet drágább lesz.. :(((
De ha lesz megint kupon halmozás, szerintem szeppukut hajtok végre magamon.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#846) Juhaszatti válasza Elit3Zotya (#843) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ma megnyomkodtam az egyik Samsung üzletben, élőben nem rossz az a zöld. :) Persze ízlések és pofonok.

(#847) ForRedGlory válasza Kasya (#840) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nope!

(#848) undercover


undercover
senior tag

Valaki a samsungnál készülékbeszámítással próbálta már leadni az S22-őt? Hmm kiváncsi lennék ha tényleg jó állapotban van a telefon mennyivel adnak érte kevesebbet mint amit írnak becsült árnak.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#849) Elit3Zotya válasza ForRedGlory (#847) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

De itt nincs bőrtok..
Annyival többet azért adok érte már..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#850) Juhaszatti válasza ForRedGlory (#847) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez már közel 30%, ha jól számolok így hirtelen. :R Ennyivel már én sem gondolkodnék annyit, hogy sima legyen-e vagy Plus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.