Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) yuing válasza =WiNTeR= (#434) üzenetére


yuing
őstag

A kamera viszont a tesztképek alapján nem hozott érdemi előrelépést. Alig van külünbség szerintem a sima és az Ultra modell főkamerás teljesítménye között. A Pixelhez viszonyítva meg rendkívűl zajosak az új széria képei.

(#452) Teal'C válasza surgery (#446) üzenetére


Teal'C
addikt

Én nem vagyok elfogult de ha valami kamu akkor kamu. A másik hogy magamnak hiszek ha szar és nekem nem felel meg nem veszem meg vagy visszaküldöm/eladom. Nem várok megváltást egy mobiltol sem csak hogy az én elvárásaimnak megfeleljen.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#453) slein válasza surgery (#446) üzenetére


slein
tag

Belinkeltél egy videót ami nyilván hamis, fel is hivtak a figyelmed rá.

Masik forumozo belinkelt egy egesz értékelhető tesztet ahol a te nezőpontoddal ellentétes konklúzió szerepelt. Mire felhúztad az orrod s azt mondtad nem hiszed el.

Nem értem a gondolkodasmodod.

(#454) Sisco2 válasza surgery (#433) üzenetére


Sisco2
tag

Te egy igazi jófej gyerek lehetsz :(((

(#455) BusinessGuy válasza surgery (#446) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mondod ezt te aki berak egy cikket melléböke tényként hogy nincs semmi fejlődés üzemidőben, egy cikket amiben az akksumi mérete alapján szó szerint (ők is így fogalmaznak) találgatnak.
Most meg elkezdesz még személyeskedni is... Nem lesz nagy karrier a mobilarénán, vegyél vissza erre semmi szükség.

(#456) nfefe90 válasza jololo89 (#450) üzenetére


nfefe90
újonc

köszi!

Még egy kérdés: szerintetek üvegfólia van/lesz hozzá? Amit találtam a Samsung oldalán sima fóliának tűnik... olvastam valahol, hogy az előző modellek lekerekített sarka miatt nehéz volt fóliázni.

[ Szerkesztve ]

(#457) Tin válasza nfefe90 (#456) üzenetére


Tin
veterán

Valaki, aki már megvette, ezen van gyárilag képernyővédő fólia, vagy lespórolták, mint az S22U-ról?

(#458) xhege válasza slein (#453) üzenetére


xhege
addikt

Az lenne a baj, ha értenéd…. :K

(#459) BusinessGuy válasza Teal'C (#431) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Még ha igaz is lenne a vixeó, 5-10 perc különbségeken röhögcsél... Ráver...:C

(#460) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Csak az s23 ultrában van UWB
[link]

(#461) Taci


Taci
addikt

Valaki megtalálta már esetleg a széria új háttérképeit? Kíváncsi vagyok rájuk. Persze Google-keresés nekem is sok linket dob, de a rendezvény helyszínén készült videókban több olyan háttérkép is felbukkan, ami ezeken a régi linkeken nincs fent. Hátha ti már megtaláltátok őket.

(#462) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Nagyon kíváncsi leszek az üzemidő tesztekre az s23 sima szériánál mert nekem vannak kétségeim hogy annyival többet nem fog hozni mint az s22-hoz viszonyitva. Hiába snapi proci meg 3900-es akku, egy meghuzott teljesitmenyu snapi pont azt a plusz 200 akksit el fogja zabalni es ugyanott lesz akksi idoben mint az elod de ne legyen igazam. Ha esetleg tényleg valami szenzáció folytán sikerül legalább az én felhasználási szokásomhoz képest 1 óra plusz üzemidőt adni akkor egy jó akcióval pár hónap múlva megérheti a csere

(#463) K0vasz


K0vasz
aktív tag

hát ezt konkrétan akár S22.1-nek is nevezhették volna. értem én, hogy most egy olyan szakaszban vagyunk, hogy nem lehet már mit kitalálni, de azért ez így mégiscsak botrányos. ennyi erővel kihozhatták volna újra az S22-es szériát, csak mondjuk 3 új színben

remélem, jövőre legalább ezt a lyukas kijelzőt elfelejthetjük már végre, mert az viszont pont olyan, amin jó lenne javítani

(#464) Kasya válasza nfefe90 (#456) üzenetére


Kasya
nagyúr

Samsung, ha jol tudom, nem forgalmaz uvegfoliat. Egyéb forrásbol biztos lesz (pl. Speedshop, Amazon). Kerdes az is, hogy melyik modellre keresel, mert az Ultrara valoszinuleg nehezebb lesz jot talalni a kijelzo szele miatt.

[ Szerkesztve ]

(#465) Teal'C válasza Kasya (#464) üzenetére


Teal'C
addikt

Speed

Amazon

Hátsó fólia [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#466) Navaren válasza Taci (#461) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ez a legjobb amit találtam: [link]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#467) Taci válasza Navaren (#466) üzenetére


Taci
addikt

Igen, ezek azok, köszönöm. :)

(#468) -Gerzson- válasza nfefe90 (#448) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

A fiam studentbeans accountja után az én kártyámmal fizette. Sőt ma átirattam a telefonszámot az enyémet az ügyfélszolgálattal, hogy ne őt csengesse a futár {RA alatt.

Ha van garancia papír akkor akár a vasorrú bába is beviheti a szervízbe.

(#469) Kasya válasza Teal'C (#465) üzenetére


Kasya
nagyúr

Arra az UAG-ra kivancsi lennek.

(#470) Janaboy


Janaboy
veterán

Studentbeanshez kell diákigazolvany? Vagy kéri azt a Samsung? Mert iskolai email az van.

Janaboy

(#471) Lacee04


Lacee04
tag

Én még mindig nem érzem és látom azt, hogy megérné váltani P30 Pro - ról. (jó mondjuk ezt a telefont nagyon eltalálta anno a Huawei, mai napig tökéletes)
Pár éve egyébként szerintem nincs értelme évente kiadni új telefonokat, nincs igazi fejlődés. Persze ezt követeli meg a fogyasztói társadalom, aki nem csinálná hátrányba kerülne, értem én. De pl az ultra szinte ugyanaz mint az s22.
Venni meg főleg nincs értelme évente. Egy csúcsmodellt elég lenne 3-4 évente.

Azt sikerült már egyébként megoldani, hogy 12 giga RAM-mal ne zarogassa be az appokat? A Samsung eddig ebben sokszor elvérzett, más telefonok fele ennyi RAM-mal megoldják.

(#472) Luigi962 válasza Janaboy (#470) üzenetére


Luigi962
őstag

Nem igazán éri meg ez a diákkedvezmény dolog, végig matekoztam a chaten egy Samsungos hölggyel és ott eleve nincs 128 giga árában 256 gigás teló aztán semmilyen másik kupon, egyedi sem jó hozzá, nincs ReGalaxy program 100 ezerért, nincs -20 ezer tartozékvásárlással egybe kötve! S 23 256 GB végül kedvezményekkel kijött 332-re és akkor a tartozék, bármi még -20 ezer tehát 312 ezer a vége. Innentől több kupont nem érvényesít a rendszer!

(#473) #72042496 válasza Janaboy (#470) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem feltétlenül kell. Én igazolvány nélkül, egyetemi portálba lépéssel végeztem el a Student Beans regisztrációt, ezzel már hitelesített a Samsung oldala is.

(#474) wong kok wah válasza Lacee04 (#471) üzenetére


wong kok wah
senior tag

S5 óta minden évben a legújabb modellt használom, de erről a RAM "problémáról" sosem hallottam... :Y

(#475) worxland válasza Ricardo (#400) üzenetére


worxland
addikt

Sziasztok!

A studentbeans-en regisztrálás hány telefon vásárlására használható fel?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#476) Janaboy válasza Luigi962 (#472) üzenetére


Janaboy
veterán

20 ezres kedvezményt tokra meg ilyesmire is fel lehet használni?

Janaboy

(#477) modd3r válasza Lacee04 (#471) üzenetére


modd3r
őstag

Ezzel a RAM problémával meg én sem találkoztam eddig, (S3, S5, S20), plusz bármely appot hozzadhatod kivetelkent, amiket nem zár be.

(#478) wong kok wah válasza worxland (#475) üzenetére


wong kok wah
senior tag

https://www.samsung.com/hu/multistore/diakkedvezmenyek/

itt meg tudod nézni

(#479) Luigi962 válasza Janaboy (#476) üzenetére


Luigi962
őstag

Minden apró kis kiegészítő, tartozék cuccra jó.

(#480) Janaboy válasza Luigi962 (#479) üzenetére


Janaboy
veterán

Én regisztráltam a Samsung oldalán de kupont nem kaptam azóta sem.
Amúgy milyen kedvezményekkel tudtad levinni annyira az árát?

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#481) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Hát akárhogy nézem a kommenteket azert egy fura egy nép a magyar.... eljutottunk odáig h fél milla egy teló, és sokan benyögik rá h az nem sok. Szart sem ér lassan a forint, az infláció az egekben, a fizetések kritikán aluliak, de egy fél millás teló nem drága egyeseknek. Most tök mindegy ki milyen anyagi helyzetből mondja ezt de pl vidéken van aki 2 hónap alatt nem keres annyit, egy kisnyugdíjas fél évi nyugdíja egy telefon? Kabaré.... Nem hinném h ezeken az arakon az s23 nagy sláger lesz, ez egy frissített s22 kb. Majd nyáron féláron kuponozva menni fog. De ezek az árak borzasztóak.... fel milláért kocsit vagy oled tv-t is lehet venni, kinek mi a prioritás. Dehogy egy sima s23 400 az vicc. Eszem ágában nem lenne ennyi pénzt kiadni érte.

(#482) autotaxmo válasza MrBazsi (#481) üzenetére


autotaxmo
őstag

Huha, vigyazz ezekkel a kijelentesekkel, mert aztan rad zudul a foss cunami itt a forumozo tarsaktol :) amugy tenyleg hihetetlen szamomra is, hogy akik nem is gazdagok csak ugy megeldegelnek (keresnek netto 3-500 ezret havonta) mar azok is azt kezdik mondogatni, hogy nem is olyan draga, es hat ennyibe kerul es ok bizony megveszik mert minden draga amugy is es tok normalis hogy ez is annyiba kerul amennyibe kerul. Mindenkinek mas a prioritasa, de valamit kva jol csinal a nagy magyar atlag hogy mindenre is van anyagi keret.

[ Szerkesztve ]

(#483) janeszgol válasza MrBazsi (#481) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem nem kellene fel millas auto. Sot mar 1
2 millioert sem kapsz jot, mivel felmentek az arak.

(#484) róland válasza Luigi962 (#472) üzenetére


róland
veterán

Ez engem is érdekelne, hogy mivel lehet a sima S23 256GB-os modell árát levinni 312.000,- Ft-ra.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#485) Georgexy_hun válasza DrDobos (#212) üzenetére


Georgexy_hun
tag

Samsung.com.
Németország.

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#486) Juhaszatti válasza autotaxmo (#482) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én azt az elvet vallom, hogy azokon a használati tárgyakon amiket napi 2-3 óránál többet használ az ember, nem szabad spórolni, mert csak megkeserítik az életét. Legyen az akár például egy cipő ami minden nap órákig rajtad van, egy ágy/matrac, vagy jelen esetben épp egy okostelefon.
Sajnos már utóbbi is ebbe a körbe tartozik, órákon keresztül van használatban napi szinten a többségnél.
Főleg ha abból indulok ki, hogy nagyon sokan már azt is keveslik, ha 4-5 óra kijelzőidőt tud egy telefon akkuja..

(#487) janeszgol válasza autotaxmo (#482) üzenetére


janeszgol
félisten

En nem veszem meg. Az alap ar sok, de ertheto.
Viszont egyesek itt annyiert vettek meg a pluszt vagy az ultrat, amire azt mondom jo ar.

(#488) freddirty


freddirty
senior tag

hm, elég érdekesen áraz a samsung hu. Most néztem rá az osztrák árakra és ugyanúgy az eggyel nagyobb S23 ultrát (512) adják 1400 EUR-ért mindenhol feb 17-es szállítási kezdéssel. Mediamarkt.at, saturn, vagy akár a globálisabb amazon.de. (ez ki is hozza magyarokhoz)
Ha kiszámolom akkor a 610k HUF az pont az all time high 435 HUF/1EUR-ra jön ki. Na de most 385 az EUR és utoljára tavaly májusban volt ilyen erős a forint. Nem annyira akart árfolyamkockázatot vállalni a samu? Akkor miért nem adja ki euróban inkább az árat?
MrBazsi: magyarország kicsi, a nyugati világ meg nagy. EU-ban átlagfizuból két heti fizetésből megveszed újonan. De pl egy IT-s fizuból ez inkább 1 heti bér. Majd akkor is lehet sírni amikor a fold 5 majd 1.2 milla lesz :), pedig a samu hajtogatható készülékek jelenleg inkább tanulmánytelefonok még. De ha a piac felveszi ilyen áron akkor nyomják persze.

fred

(#489) Broly


Broly
újonc

Most nem az ár, de például sima s23 256 gb mért csak két színt lehet választani itthon? Máshol van mindenféle szín ahogy nézem.

(#490) Luigi962 válasza róland (#484) üzenetére


Luigi962
őstag

410 ezer a 128 gigás, de ezért alapból ad 256-os S 23-at.
Samsung chaten kapsz, ha szépen mosolyogsz egyedi kupont az -10% aztán a "kupon kunyeralo" topikban is vannak kuponok felrakva van amelyik működik az -10% újból ekkor vagyunk 332 ezernél majd bedodsz a kosárba valamilyen telefon, óra, tablet tartozékot az S23 mellé és erre ad újabb -20 ezer forintot az előregisztrációra kapott kuponnal, így kijön a 312 ezer! + ReGalaxy promóban amelyet a Samsung members appban tudsz intézni beküldöd a régi Samsung mobilod és 100 ezer forintig cserélnek rajta ezt azt a szervizben.

(#491) Yany válasza Georgexy_hun (#485) üzenetére


Yany
addikt

Úgy láttam, hogy a német Samsung oldalon sajnos csak német postacímmel tudsz telót szerezni. Tévednék? Még a magyar telszámomat sem fogadta el, de országot meg sem adhatsz szállítási címnek.

Meg sokan itt eszement jó Yettel árakról írnak, de egyikük sem írta meg azt az apró(?) részletet, hogy pontosan milyen feltételekkel kapta meg anmnyiért a telót. Mert a Yettel árak biztos, hogy nem azok, amiket itt megírnak, hacsak mindenféle extra drága csomag mellé még hűségidőt is be nem vállaltak. Nagyon tetszene a sok hegykén idevetett alacsony ár benyőgése mellett a másoknak való segítési szándék felsejlése is. Ja, hol? Itt Magyarországon? Ébresztő! (bocsi, de így a sokadikra ez már kimászott belőlem, hiába nem akartam)

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#492) Teal'C válasza freddirty (#488) üzenetére


Teal'C
addikt

Én 548e ért vettem az 512gb ot samsung.hu ról s23u-t ez átszámítva 390ft/€ ami tegnap és ma reggel volt, 1405€.

A kupont a samsung küldte 10% az előző vásárlásért illetve 20e az előregisztrációért.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#493) MrOomen válasza surgery (#429) üzenetére


MrOomen
tag

Megnézhetnénk ezt mindegyikből egy frissen bontottal, majd 2 hét aktív használat után is?
Ennek így semmi alapja nincs :)

(#494) Sisco2 válasza MrBazsi (#481) üzenetére


Sisco2
tag

"Szart sem ér lassan a forint, az infláció az egekben, a fizetések kritikán aluliak, de egy fél millás teló nem drága egyeseknek"
Most egy picit teljesen függetlenül a telefon témától.
Nagyon szomorú ami itt történik körülöttünk, de főleg ebben az országban :(

"fel milláért kocsit vagy oled tv-t is lehet venni"
Sajnos ez az 500e ft már nem az az 500e ft. Még ez a fejekben nem alakult át, ez egy folyamat és teljes mértékben érthető amikor ilyen magas inflációs környezetben élünk.
Amíg nem áll meg az árnövekedés vagy nem fordul deflácioba esetleg addig ez így lesz, csak tátott szájjal nézünk hogy ez mennyibe kerül az mennyibe kerül. A kenyéren is fogom a fejem én is. :((

Elmondom mire gondolok pontosan.
2021 -ben az éves átlagos inflácio 5,1% volt
2022 -ben 14,5 %
2023 -ban most sokan (pl MNB is) még magasabban 18% körül várják az éves átlagos inflát.
(most lesz az infla csúcs feb márc 25-26% hó hó alapon, és év végéig szépen csökken kormány 9,9-re egy számjegyüre akarja le erőszakolni)

Ez azt jelenti hogy ha veszünk 500.000ft -ot 2021 elején:
2021 végére reál értéken (-5,1%) 474.500ft -ot ér
2022 végére reál értéken (-14,5%) 405.700ft -ot ér
2023 végére reál értéken (-18%) 332.674ft -ot fog érni a nominalisan 500.000ft

Tudom hogy sokaknak ez Kínai de ebben a folyamatban vagyunk , és még nincs vége.
Persze emelkednek a fizetések, de nem ennyivel. Még át kell árazodni a fejekben a termékeknek.
Most ezt tényleg teljesen függetlenül írtam, az S23 áraktól. Csak azt látom hogy sokan nincsenek képben ezekkel a dolgokkal. Bocsi a hosszu OFF -ért. :U

[ Szerkesztve ]

(#495) #72042496 válasza autotaxmo (#482) üzenetére


#72042496
törölt tag

A nagy magyar átlag biztos nem vesz ilyen telefonokat (főleg egy összegben), hiába látszik úgy a fórumból, esetleg ismerősökből.

Én a többi hasonló telefonhoz mérném inkább. A jövedelem mindenkinél más és mindenkinek a saját dolga. Ezt a vonalat kár is továbbvinni, mert tényleg csak a topikokat siklatja ki.

[ Szerkesztve ]

(#496) Usstom


Usstom
csendes tag

Ha esetleg valaki rendelne egy új S23mat és nem kell neki a Regalaxy program, nekem lenne egy felújításra váró S20am :D, cserébe tudok adni egy 10%os kuponkodot ami más kuponokkal is összevonható.

(#497) freddirty válasza Teal'C (#492) üzenetére


freddirty
senior tag

Persze kuponozással egyebekkel le lehet vinni az árat, pl volt aki németeknél 1000-re vitte le., de ez nem is érdekes. A HU listaár ami gáz. Nem mindegy hogyha bemész a boltba itthon akkor akkor 1580 EUR-t érő forintot vagy 1400-at szurkolsz le.

fred

(#498) JoeDeMiro85


JoeDeMiro85
csendes tag

Valaki meg tudná mondani mi ez a kuponozás dolog a Samsung-nál?

Üdv, Gábor

(#499) w.miki válasza róland (#107) üzenetére


w.miki
veterán

Hogy jött ki nektek 307e-re?
Hogy van ez a studentbeans fiók? Középiskolás is tud beregisztrálni? Csak a diák igazolvány kell hozzá?
Vagy innen még az sem?

#472 Luigi962 : neked meg kijött 312e-re az S23 256-os? Diák kedvezmény nélkül? Hogyan? Milyen tartozékkal?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#500) Bugz válasza Sisco2 (#494) üzenetére


Bugz
csendes újonc

Egy olyan országban, ahol a pénzügyi tudatosság és az arra való társadalmi nevelés egyenlő szinte a nullával, ott nem kell azon csodálkozni, hogy a dohányboltos hell-es iqos-os kiscsaj prioritása az 500 ezres telefon, de közben, ahol lakik a nyílászáró kiesik, baszik orvoshoz menni, ha baj van, nincs megtakarítása stb. Rengeteg ilyen embert ismerek de, amikor elkezdem mondani nekik, hogy ilyen megtakarítás, olyan életbiztosítás, néznek rám ostobán és felciccenve szól, hogy ő bizony nem ad ki ilyen felesleges dolgokra, majd megnézi az iPhone 14 Pro Maxon az instán a helyi menő srác/csaj lekotlott bmw-jét, lájkol, majd továbbmegy tiktokra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.