Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Theodorci


Theodorci
junior tag

Én azt sem értem, hogy a rendes nem bugos árú diákost miért törlik? Vagy egyszerűen az volt a legegyszerűbb hogy mindent törölnek, nem tudták végigbogarászni? :((

(#2002) Elit3Zotya válasza Noukoum (#1997) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Őszintén, nem sok embert ismerek aki így gondolkodna, ki az akinek van egy tökéletes 45w-os töltője, de venne még egy pont ugyan olyant..?
Ezt a hülye szöveget... :DDD
Mondom engedjük el ezt a témát.. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2003) TheMartin03 válasza gyuri81 (#2000) üzenetére


TheMartin03
tag

Próbálják vödörrel oltani az erdőtüzet és inkább kilőtték mindet.

(#2004) xhege


xhege
addikt

Beszéltem az ügyfélszolgálattal. 2 órája kapták az ukászt, hogy törölni kell. Jelenleg zajlik az egyzetetés a GLS-el, szóval nem lesznek kiszállítva a csomagok. A pénzt visszautalják gyorsabban, mintha elálltál volna állítólag. Az ügyfélszolgálatos srác csak hebegett habogott meg ismételgette, hogy technikai hiba, meg elnézést (gyorsan hozzáteszem, hogy teljesen kulturáltan beszéltem, nem ugrottam a torkának).

(#2005) titta73 válasza gyuri81 (#2000) üzenetére


titta73
tag

Mert nem akartak válogatni, ami diákos, arra ment a DELETE. Egyszerűbb, mint átnézni, hogy jó-e az ár. Egy fokkal bonyibb SQL kellett volna hozzá.

(#2006) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Csak, hogy szó essen a készülékről is!
Az Ultra üzemideje parádés! Mind a készenléti, mind a használati! S22 Ultra kb 20%-al tudott kevesebbet az én használati szokásaimmal! Pedig még csak három napja nyúzom és még tanul! :DD Szal érezhetően sokkal jobban bírja az S23 Ultra! :C

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2007) Theodorci válasza xhege (#2004) üzenetére


Theodorci
junior tag

Legjobb az, hogy fél órája beszéltem ügyfélszoglálatossal és rögzített beszélgetésbe kimondta hogy "persze, hogy jóvá van hagyva, már van csomagszáma is.." jött GLS email is. :W :F

(#2008) lge73x válasza David3 (#1994) üzenetére


lge73x
tag

Evek ota eloszor erzem, hogy igazi erzekelheto javulas van, kijelzoben gyakorlatilag semmi lenyeges, meret ogyanakkora, viszont hihetetlen gyors es nyoma sincs "laggolasnak"! Mobilnet, wifi speedtestes teszteles soran elenyeszo a kulonbseg, kamerat sem mondanam sokkal jobbnak. De jo erzes, hogy egy ejszaka alatt 100% rol csak 98% merul. 1h 55p SOT es 82% vagyok, na ez az S22+ mar 60-65 lenne :)

(#2009) titta73


titta73
tag

Na megkerestem, mert el van mentve a képernyőkép, ez szerepelt a megrendelésen:

A kedvezményt a kosaradhoz adtuk. Kedvezmény
SEH-student-EPP-customer-voucher_CV1 Kedvezmény

És ugye összegszerűleg is szerepel az ár, meg, hogy mennyi a kedvezmény. Innentől kezdve eléggé nem áll meg az állításuk, miszerint láthatóan túl nagy volt az eltérés, mivel honnan kellene tudnom, hogy a fenti rész az ténylegesen mennyit jelent?

(#2010) Bilux


Bilux
veterán

Volt emagnál is 10.000Ft tok 1500Ft-ért pár ember megkapta a többieknek törölték a rendelését.
Kár ezen rugózni nyilván való volt, hogy ebből nem lesz semmi. Addig rendeljetek míg van készlet mert ha az sem lesz nincs tárhely duplázás sem már illetve -20.000 meg 10% sem.
Az s23u teszt mikor jön ki?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2011) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Rendelt már valaki dbrand skint a S23U-ra? Lehet idén skipellem a tokot és csak egy fólia+skin kerül a telefonra.

(#2012) gyuri81 válasza xhege (#2004) üzenetére


gyuri81
veterán

Sajnálom a Samsungot, hogy nem tudtak 500e Ft-ot keresni egy 600e Ft-os készüléken és így törölték a rendeléseket. :W
Tavaly 430 volt március végén az S22U mindenféle kupon nélkül. Most meg mindenki örül mint majom a fa....nak, hogy le tudta "diákozni" 430-ig az S23U-t... Valljuk be, még a 430 is nagyon rossz ár érte, Snapdragon ide vagy oda...( tudom infláció, euro, háború, földrengés, stb...)

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#2013) Tin válasza erikserif (#1948) üzenetére


Tin
veterán

Jaj ne, akkor most 1 hétig a félreárazás-károsultak topicja leszünk... :F

(#2014) xhege válasza gyuri81 (#2012) üzenetére


xhege
addikt

Igen tavaly más árak voltak, de ez nagyjából mindenre igaz. A 430-as ár szerintem nem volt rossz érte, de a 600 fölötti listaár azért valóban a vicc kategóriája.

(#2015) xhege válasza Tin (#2013) üzenetére


xhege
addikt

:K

(#2016) #95462144


#95462144
törölt tag

Akiknek törölték a diákkedvezményes megrendelését engedjék el a témát. Nincs értelme fordulni senkihez még magának csinál vele problémát az ember.

(#2017) Noukoum válasza lge73x (#2008) üzenetére


Noukoum
veterán

És még ez is jobb lesz az újabb szoftverekkel és optimalizációval.:R

Ezért nem kell hallgatni a károgókra, tudtuk hogy akinek baja volt az előző szériákkal az ezt nagyon fogja értékelni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#2018) Tin válasza xhege (#2015) üzenetére


Tin
veterán

Pedig olyan jó lenne inkább a telefonról olvasni tapasztalatokat. Nekem csak a hétvégén lesz időm foglalkozni vele, de a tapasztalatok jók lennének mit hogyan.

(#2019) csozsoka válasza PeteePeti (#2006) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen, ezt én is alátámasztom nekem így első használatba vétel után nincs okom panaszra. Úgy érzem, jó választás volt. :C :C :C

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#2020) Elit3Zotya válasza csozsoka (#2019) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Elég durva, akkor a YT videók nem hazudnak.. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2021) Teal'C válasza Tin (#2018) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem azt mondom hogy full megérte 22u ről váltani de így első blikkre van különbség nem is kicsi. Kb Note20 v. S20 ról gondolkodás nélkül megéri. A többit döntse el mindenki a saját zsebére.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2022) gyuri81 válasza csozsoka (#2019) üzenetére


gyuri81
veterán

Atya ég! :C 2 nap alatt?? Ez szép.
Milyen arányban volt mobilnet és wifi?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#2023) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

A ReGalaxy programra lehet már regisztrálni a membersben.

(#2024) xhege válasza Tin (#2018) üzenetére


xhege
addikt

Teljesen jogos igény, csak ilyenkor a népek haragja kikívánkozik valahol. :) Szerintem érdemi beszélgetés a telefonról, majd a teszt alatti topikban lesz. Nyilván én magam is örülök minden egyes tapasztalatnak egyébként.

(#2025) csozsoka válasza gyuri81 (#2022) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Köszi!
Igen, két napot bírt. Ebbe az üzemidőbe volt egy költözés, mobilnet minimális volt csak, mivel pihenős vagyok, így inkább itthon wifi használat volt döntően 80-20%. Ha jobban gyepálva lesz, nyilván számítok kevesebb üzemidőre, de a használati szokásaimat beleszámítva, kb 1-1,5 órával érhetek el kevesebb üzemidőt és én máris boldog leszek, ha így lesz. Ez a jövő titka, de úgy érzem, ezt az s23 ultrát most összerakták rendesen. :DD :)

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#2026) varilaco válasza PeteePeti (#2006) üzenetére


varilaco
újonc

Az durva.
Nekem éjszaka, wifi, mobilnet kikapcsolva, AOD automatán, 7 óra alatt 8%-ot merült.

(#2027) Tin válasza Teal'C (#2021) üzenetére


Tin
veterán

De te minden évben cserélsz, nálad más a helyzet :)

Tegnapi nyomkodást leírtam feljebb, szerintem N20U-nál sokkal jobb, a mostani S21U-nál nem annyival, de belefért :D

(#2028) Usstom válasza titta73 (#1985) üzenetére


Usstom
csendes tag

Együtt kéne benyújtatnunk a fogyasztóvédelemhez, ezt azért amerikában nem merte volna megcsinálni a samsung...

(#2029) xhege válasza Usstom (#2028) üzenetére


xhege
addikt

Az az igazság, hogy én ennek neki is rugszkodnék, de mivel nem az én nevem alatt ment, hanem ismerős diákén, így elengedtem, mert tőle nem várhatom el, hogy ilyenekkel szívjon.

[ Szerkesztve ]

(#2030) syIex válasza Usstom (#2028) üzenetére


syIex
veterán

Alapból mi próbáltunk "csalni", mert szerintem itt aki rendelt diákkal senkinek sem a sajátja.
Engedd el a dolgot! :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2031) erikserif válasza Usstom (#2028) üzenetére


erikserif
csendes tag

En is elengedtem. Semmi ertelme idot fecserelni ra, foleg egy samsung nagysagu cegnel. Kibosszankodtam magam egy ora alatt aztan inkabb nyustolom az uj s23-am. :DD

(#2032) gery14


gery14
senior tag

Samsung.hu DMP/KMZ kupon még él ? MAR os kodom van cserébe. Esetleg online ugyfelszolgalatol lehetne kunyeralni ?.

ugye a dáik bugost visszamondtak :C igy a sima diák 517.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#2033) syIex válasza gery14 (#2032) üzenetére


syIex
veterán

Ügyfélszolgálat sem nagyon ad már. A diák 517-ért a legolcsóbb újra. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2034) Elit3Zotya válasza syIex (#2033) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

(#2035) David3 válasza lge73x (#2008) üzenetére


David3
őstag

Köszi, pár rövid-tesztet olvastam már, azokban is hasonló vélemények voltak. Nekem laggolás sosem volt, inkább a térerővel voltak gondjaim, remélem ez is javult. Az akksi nekem egész jól bírja akkor a tiédhez képest, de bízom benne, hogy még jobb lesz majd.

(#2036) bigdigit


bigdigit
addikt

Spigen Neo Flex fóliát rakott már fel valaki ultrára?Fent is fog maradni vajon?

(#2037) PeteePeti


PeteePeti
őstag

S22 Ultra gyári Samsung fólia tökéletes az S23 Ultrára is! Az aplikátor is passzol hozzá!
Csak mondom jelzem, hátha valakit érdekel! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#2038) Elit3Zotya válasza PeteePeti (#2037) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Köszi a visszajelzést..
Én már tegnap megrendeltem az s22 ultrára való hydrogél fóliát, mert s23 ultrára még nem kapni, vagy is nem találtam rá valót.. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2039) xhege


xhege
addikt

Nem akarok senkit hiú ábrándokba ringatni, de én most kaptam egy értesítést, hogy a csomagom úton van. Belépve ezt látom :F

(#2040) Kaba válasza xhege (#2039) üzenetére


Kaba
veterán

Visszahívható, de lehet szerencséd lesz és átsiklott a rendelésed.

[ Szerkesztve ]

(#2041) Theodorci válasza xhege (#2039) üzenetére


Theodorci
junior tag

15.3. Fenntartjuk a jogot a Weboldalunkon szereplő bármely ajánlat visszavonására, valamint az esetleges hiányosságok, hibák vagy pontatlanságok kijavítására, beleértve az online rendelés leadását követően is, függetlenül attól, hogy az online rendelést megerősítették-e, vagy az Ön kifizetését feldolgozták-e, a jogszabályok szerinti keretek között.
16.1. A Samsung minden esetben fenntartja az arra vonatkozó jogát, hogy:

a. bármikor, előzetes értesítés nélkül kijavíthat minden hibát, pontatlanságot vagy hiányt a Weboldal tartalmában anélkül, hogy ez bármilyen felelősséget vonna magával Önnel vagy bármely más személlyel szemben;
b. bármikor értesítés nélkül megváltoztathatja a Weboldalon hirdetett vagy értékesítésre rendelkezésre bocsátott termékeket és szolgáltatásokat, az ilyen termékek és szolgáltatások ellenértékét, díjait, specifikációit, az esetleges promóciós ajánlatokat és a Weboldal bármely más tartalmát, anélkül, hogy ez bármilyen felelősséget vonna magával Önnel vagy bármely más személlyel szemben;
c. korlátozza az értékesíthető vagy eladott mennyiségeket; és
d. bármilyen okból elutasíthat, kijavíthat, visszavonhat vagy megszüntethet bármely rendelést, beleértve az elfogadott rendeléseket is, ideértve, de nem kizárólag:
i. ha nem kapunk visszaigazolást kifizetéséről az érintett fizetésfeldolgozó szolgáltatótól;
ii. ha a termék vagy szolgáltatás árazása vagy leírása hibás, pontatlan vagy hiányos; vagy
iii. ha nem felel meg a jelen Felhasználási Feltételekben meghatározott alkalmassági feltételeknek.

[ Szerkesztve ]

(#2042) bigdigit válasza PeteePeti (#2037) üzenetére


bigdigit
addikt

Idővel üveget szeretnék rá de S22 ultrára is csak a ragasztott volt amit el tudtam viselni.Ha nem hajlik le oldalt vagyis nem csak oldalt hanem fent és lent se ér végig bele akad az ujjam.(fliptok)Szeretem az edge panelt és keskeny fóliával egy katasztrófa.

(#2043) TODI1111 válasza PeteePeti (#2037) üzenetére


TODI1111
addikt

Már [6-án] déletlőtt jeleztem. :B

(#2044) Capella válasza bigdigit (#2042) üzenetére


Capella
senior tag

Egyelőre üvegből ez van, avagy pontosabban nincs, mert még csak rendelhető. [link]
Igaz ez nem UV-s.

(#2045) Theodorci válasza Kaba (#2040) üzenetére


Theodorci
junior tag

nekem is megjött a termékeid úton vannak! email a samsungtól, rá 2 percre a lemondás, de a nyomkövetésen nekem is továbbugrott az "útonra!.. ettől függetlenül sztem buktuk

(#2046) e.vid válasza Capella (#2044) üzenetére


e.vid
senior tag

Nem csak az van. WHITESTONE DOME [link], [link]

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#2047) BusinessGuy válasza e.vid (#2046) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

25-30k egy szaros üvegre.... :C
5-10k fölött már durva parasztvakitás ahol a nevet fizeted meg aztán semmivel sem tud többet mint egy noname-ebb tipus....

(#2048) Tin


Tin
veterán

Ugyan nagy jelentősége nincs, de kb 24 órája beraktam a telot a fiókba, kártya nincs benne, wifi bekapcsolva, és párszor felebresztettem. 90-ről 82%-ra merült. Kb 3 óránként 1% így.

Pontosítok: 1d4h alatt screen on 47m, screen off 1d3h.
Befrissítettem a Play Store-t, kamerát próbálgattam, 4-5 Geekbench futtatás, és 2 kör 3DMark Extreme.

Most 82%. Az, hogy 1 nap alatt kevesebb mint 10%-ot merül, az nagyon durva. Még SIM nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#2049) Kaba válasza Theodorci (#2045) üzenetére


Kaba
veterán

A nyomkövetés nem aktuális. Van van olyan csomagom, amít már egy hete átvettem, de a rendeléseim alatt még úton van a szállítas :) .

[ Szerkesztve ]

(#2050) e.vid válasza BusinessGuy (#2047) üzenetére


e.vid
senior tag

Az árról nem volt szó. Mindenki el tudja dönteni, hogy mennyit ér meg neki. A Whitestone, ennyi... De inkább 2db Whitestone 25-ért mint az 1db UAG 13-ért. Szóval a taps mehet az UAG-nak is. ;)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.