Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) bigdady


bigdady
nagyúr

Megváltoztattam szóval kiderül hamarosan :)

(#7452) bigdady válasza bigdady (#7451) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ugyanúgy szinkronizál USA-ból szóval vmi gmail lehet

(#7453) #22237440 válasza bigdady (#7452) üzenetére


#22237440
törölt tag

Az nem a Gmail "játéka" ha Android telót látsz. Valaki feltörte a fiókodat és hiába változtatsz jelszót, azt le tudja követni és állandóan hozzafér. Ez nagy baj! Jelentsd a Gmailnek. Ez egy tutti postafiók feltörés. Addig is mentsd le a leveleidet, exportálj minden a postafiókodból, vagy nyomtasd ki a leveleidet. Biztos, hogy a hacker már minden információt összegyűjthetett tőled, de azért inkább te ürítsd mint ő. Bankártya számok, jelszavak, telefonszámok, email címek stb. exportálás és a postafiókból kitörlés. Konzultálj a bankkal ha fontos, tiltasd le a tel. számodat. Na szóval, ha tényleg hacker támadásról van szó, akkor lesz mivel szórakozz egy ideig. :F

(#7454) bigdady válasza #22237440 (#7453) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bekapcsoltam a kétlépcsős is, kösz

(#7455) bigdady válasza bigdady (#7454) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez sem segít, akkor is szinkronizál :Y
Hol lehet jelenteni ilyet?

(#7456) greenity válasza bigdady (#7455) üzenetére


greenity
aktív tag

[link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7457) bigdady válasza greenity (#7456) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hát ez a sugóba irányít meg kétlépcsőst kapcsoljam be stb, jelezni nem lehet sajnos...

(#7458) #22237440 válasza bigdady (#7457) üzenetére


#22237440
törölt tag

Nézz szét itt vagy próbáld ki ezt. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. :P Hajrá, alternatívák vannak. Élni kell velük. :K

(#7459) bigdady válasza #22237440 (#7458) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R Ezt kerestem

(#7460) StLui válasza bigdady (#7454) üzenetére


StLui
veterán

Most nézegetem én is:

gmail-beállítások, jobb alul legutóbbi tevékenységek, részletek, na én itt nem tudom mik ezek az usa címről belépések, ha azok egyáltalán, mert az eszközök és tevékenységeknél viszont nyoma sem volt ennek

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7461) #22237440 válasza StLui (#7460) üzenetére


#22237440
törölt tag

Akkor te is pácban vagy, mert nálam minden a helyén van. Az én postafiókom még nem látott E.A.kat amióta én használom. Szerintem te is jelentsed.

(#7462) bigdady válasza StLui (#7460) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezt írja nekem:

Engedélyezett alkalmazás (445112211283-2l4cqfgb0nqep0bu135v5auv1jf548im.apps.googleusercontent.com) Részletek elrejtése
OAuth-domainnév:
445112211283-2l4cqfgb0nqep0bu135v5auv1jf548im.apps.googleusercontent.com

Hogy ez mi a rák?

[ Szerkesztve ]

(#7463) StLui válasza #22237440 (#7461) üzenetére


StLui
veterán

Beállítottam a kétlépcsőst most, ráadásul ezt outlook.com-on keresztül használom, most jut eszembe, nem az kérdezi le onnan?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7464) #22237440 válasza StLui (#7463) üzenetére


#22237440
törölt tag

Az Outlook még talán lehet, mert az használ POP3-at. Kapcs ki és lássuk mi történik. Amúgy az ''Információ a fiókaktivitásról''-ban van egy hosszú funkciógomb: "Jelentkezzen ki minden más internetes munkamenetből" Katt rá és lépjél be egy valamin keresztül a fiókba.

[ Szerkesztve ]

(#7465) #22237440 válasza bigdady (#7462) üzenetére


#22237440
törölt tag

Az egészből ennyit értek, a többi meg büdös. Ezt hol dobta ki neked?

(#7466) bigdady


bigdady
nagyúr

Én is használok outlookot pc-n is meg iphone-on is...

Szerk: a tevékenységrészletezőben a részletes kibontásnl dobta ezt ki. Nekem nincs most jelentkezzen ki mndenhonnan mert azt irja Úgy tűnik, hogy ez a fiók nincs megnyitva másik helyen. Pedig megy outlook mindkét eszközön

StLui: Mailbox-ot engedélyezted valaha?

[ Szerkesztve ]

(#7467) StLui válasza #22237440 (#7464) üzenetére


StLui
veterán

Tegnap bekapcsoltam a kétlépcsőst, és azóta nem érkeznek meg a levelek outlook-ba és nincs is új elérés arról az IP címről, szóval valószínű nekem az lesz.

bigdady: nem tudom mi az, szóval gondolom nem

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7468) #22237440 válasza StLui (#7467) üzenetére


#22237440
törölt tag

Érthető hogy ha beállítod a kétlépcsőt a külső kliensek leállnak mellette. Legalább tudjuk "merről dörög az ég", dehát akkor mi volt az USA?

(#7469) StLui válasza #22237440 (#7468) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem az outlook általi lekérdezés, mert, hogy amióta nem tudja lekérdezni azóta ez nincs, az eszközök között nem is szerepeltek csak a saját ismert dolgaim.

Most is megnéztem, azóta nincs usa ip cím, csak a sajátok

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7470) Mauzes válasza greenity (#7443) üzenetére


Mauzes
őstag

Próbálkoztam sokszor, de nem engedi. Hát akkor ez a címem kuka...

(#7471) stampedli


stampedli
tag

Sziasztok!
Tudja vki, h a feltöltött google contact fotók hol tárolódnak, ha nincs G+-om (és nem is szeretnék)?

(#7472) pista001


pista001
újonc

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy ha kapok levelet a gmail-ra akkor azt hol kell beállítanom hogy a telefonon jelezze azt nekem?A telefonon(sony xperia m2) vagy a gmailba?

Választ előre is köszönöm!

(#7473) stampedli válasza pista001 (#7472) üzenetére


stampedli
tag

Gmail app-on belül: settings/emilcím@gmail.com/inbox sound & vibrate

(#7474) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Outlookban így jelenik meg a Gmail-es fiók:

Miért nem az eredeti mappákat tölti le az outlook a fiókhoz?
Az inboxból hiába törlök leveleket, az alatta lévő összes levélben ugyanúgy benne marad. Duplikálódik az egész.
Hogy lehet beállítani, hogy ez ne történjen meg?

(#7475) pista001 válasza stampedli (#7473) üzenetére


pista001
újonc

Köszi a segítséget! :C

(#7476) pista001 válasza stampedli (#7473) üzenetére


pista001
újonc

Most próbálgatom egyszer jelzi,hogy jött üzenet egyszer nem!!!!!!!!!! :W

Ilyenkor mi van??????????? :Y

(#7477) stampedli válasza pista001 (#7476) üzenetére


stampedli
tag

Be tudod állítani uott, h minden egyes üzenet külön jelezzen, ill. a manage labels menün belül a kategóriák (primary, social, etc.) jelzéseit külön módosít6od.

(#7478) Oldman2 válasza #54715584 (#7474) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem duplikálódik semmi.

A Google Mail virtuális Mappákat használ, valójában minden egy adatbázisban van. Addig amíg fizikailag is nem törölsz egy üzenetet, addig az Összesben látni fogod azt.

(#7479) stampedli


stampedli
tag

Erre van ötlet?
Konkrétan az a nyűgöm, h néhány kontaktfotót még régen lőttem másik telóval, majd az összes névjegyemet google contacts-ba mentettem, és a jelenlegi mobilomon is onnan szinkronizáltam. Érdekes módon néhány fotó szépen megjelenik (v először darabos, de kis idő múlva letisztul), viszont egy pár pixeles marad. Ezeket keresem most. Legegyszerűbb nyilván az lenne, ha újra feltölteném jó minőségben a fotókat a kontaktohoz, de sajnos sehol se találom már őket, csak vhol a felhőben lehetnek. Hogyan tudnám előkeríteni ezeket?

(#7480) TigerCat válasza stampedli (#7479) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jó kérdés, ráadásul hiába töltök fel nagy képeket, csak valami pixeles vacakot ad vissza a kliensben is.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7481) cantus


cantus
tag

Sziasztok!

Olyat szeretnék, hogy a gmail automatikusan írjon nekem egy figyelmeztető levelet, ha mondjuk már egy hete nem válaszoltam meg egy levelet a postaládámba. Tehát afféle emlékeztetőt írjon, hogy válaszoljam meg a levelet... Fontos munkám van, ahol minden levélre válaszolni kell és néha megfeledkezem róla.

Tud ilyet a rendszer figyelni vagy külső program kell hozzá? bármi ötlet?

(#7482) DittaDitta


DittaDitta
újonc

Sziasztok,

Kaptam egy levelet, amit el tudok olvasni a telefonomrol megnyitott gmail-ben, de nem jelenik meg a laptopomon megnyitott gmail-ben. Ha tovabbitom a levelet freemail-re, ot lathato a szoveg, de teljesen megvaltozott formatumban. Ha visszakuldom a levelet, a laptopomon ismet nem jelenik meg a szoveg. Meg elmagyarazni is bonyolult, de egy nagyon fontos levelrol van szo, amira ASAP valaszolnom kellene es ilyen meg sosem tortent. Nem tudom, mi lehet a gond.

Koszi a segitseget! :O

(#7483) EmberXY válasza DittaDitta (#7482) üzenetére


EmberXY
addikt

Esetleg nem a szöveg színe olyan, mint a háttér a használt témánál? Ha kimásolod a freemailből, úgy be tudod illeszteni valahova, vagy idézni a válaszlevélbe? (Egyébként csak egy ötlet, de ha telefonon/freemailen el tudod olvasni a levelet, kvázi megismered a tartalmát, mi akadálya, hogy válaszolj rá a gmailen belül?) :F

Up the Irons!

(#7484) stampedli válasza stampedli (#7479) üzenetére


stampedli
tag

Senkinek nincs infója ezzel kapcsolatban? Úgy tűnik vannak rejtélyek a guglinál.

(#7485) EmberXY válasza stampedli (#7484) üzenetére


EmberXY
addikt

Erre gondolsz? A leírás szerint fotó hozzáadáskor a feltöltés mellett van lehetőség a már meglévők közül is választani, következésképpen ott elvileg látszódnia kéne a már feltöltött képeknek is... :F

Up the Irons!

(#7486) stampedli válasza EmberXY (#7485) üzenetére


stampedli
tag

Igen, de a már feltöltöttek nem látszanak sehol, a 'your photos' mappában csak a profilfotóim vannak. Feltöltöm a nemtomhova, beállíthatom kontakt fotónak, és kész, többet nem tudom szerkeszteni, max. feltölthetek újat. Lehet G+ profil kéne hozzá?

(#7487) EmberXY válasza stampedli (#7486) üzenetére


EmberXY
addikt

Egy ötletem még van, a fiókbeállítások/fiókeszközök/adatok letöltése menün keresztül van lehetőség a tárolt dolgok letöltésére, ott a Google fotók kategóriát kiválasztva zip-elve le lehet tölteni, hátha abban benne lesz minden, amit eddig feltöltöttél.

Up the Irons!

(#7488) stampedli válasza EmberXY (#7487) üzenetére


stampedli
tag

Köszi, az ötlet jó volt, de itt is csak a saját profilképeimet látom, a Picasa webalbumban szintén.

(#7489) bigdady válasza #22237440 (#7458) üzenetére


bigdady
nagyúr

Elsején jeleztem nekik. Eddig google nem reagált és azota is ott az eszközök között egy eltávolithatatlan telwfon ami szinkronizál...

(#7490) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok ! /köszi, ha elolvassátok és tudtok segíteni./

Az egyes beérkező levelek beállításaiban kérnék szépen segítséget.

Létrehoztam LABEL-eket. Ha beérkezik egy levél, akkor mindig kijelölöm a levelet és a LABEL-eknél rákattintok arra, hogy milyen LABEL cimkéje legyen a levélnek. Ezután ez a címke megjelenik a levél sorában, hogy megkapta és kész. A levél ottmarad, el van olvasva, és most már cimkéje is van.

-1- Első kérdésem, hogy hogyan lehet beállítani, hogy egy beérkező levél automatikusan megkapja azt a címkét, amivel mindig el szoktam látni, hogy ne kelljen mindig nekem kattintgatni ? köszi

-2- Másik kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet beállítani azt, hogy ha megjelölök egy bejövő levelet egy cimkével és el is olvasom, akkor hogyan lehet beállítani, hogy ez a két dolog után ő tűnjön el egy mappába és ne legyen ott a bejövő leveleim között, mert sok ilyen levelem van. Majd, ha én rákattintok arra a címkére, akkor úgyis el fogom tudni visszamenőleg olvasni őket és nem kell, hogy napi szinten ott sorakozzanak a bejövő leveleim között is. köszi

Megjegyzés : Egyik ismerősömnél láttam, hogy ha bejön egy levele, akkor a Gmail felismeri és rögtön rárakja azt a címkét, ahova tartozik és nem kell ismerősömnek kattintgatni. Tehát bejön a levél, OLVASATLAN és Automatikusan MEGJELÖLŐDI A CIMKÉVEL. Amint ismerősöm elolvassa, akkor eltűnik a levél az Inbox mappából, de nincs semmi baj, mert ha azokat a leveleket visszamenőleg el szeretné olvasni, akkor rákattint arra a LABEL cimkére és csak azokat a leveleket fogja látni.

(#7491) Oldman2 válasza Orionk (#7490) üzenetére


Oldman2
veterán

Erre a célra szolgál egy bejövő és megnyitott levél esetén a Továbbiak/Ehhez hasonló üzenetek szűrése menüpont.

Itt meg tudod adni, hogy mi történjen a beérkező, ehhez hasonló üzenetekkel.

Az itt beállított dolgokat később a Fogaskerék/Beállítások/Szűrők alatt találod meg.

(#7492) kispx válasza Orionk (#7490) üzenetére


kispx
addikt

1. beállítások -> Szűrők -> Új szűrő létrehozása
2. archiválod az üzenetet. A szűrőben is megadhatod "A Beérkező levelek mappa kihagyása (Archiválás)" checkboxnál.

(#7493) sgergi válasza Orionk (#7490) üzenetére


sgergi
veterán

Beállítások/ Szűrők. Itt létrehozod a szűrőket és a címkéket, ami alapján szépen fel tudja címkézni a leveleket a gmail. Itt tudod az archiválást is beállítani.

(#7494) Orionk


Orionk
senior tag

köszi a válaszokat.
Archiválással hova kerül egy üzenet ?

(#7495) kispx válasza Orionk (#7494) üzenetére


kispx
addikt

Összes levél. (és még a címkéje alatt is eltudod érni, ha van neki)

[ Szerkesztve ]

(#7496) Orionk válasza kispx (#7495) üzenetére


Orionk
senior tag

Tehát lényegében a lenti segítségetekkel sikerült elérnem, hogy ha bejön egy levél, akkor automatikusan megkapja a LABEL cimkéjét.

Hogyan lehet elérni azt, hogy ha én el is olvasom ezeket a leveleket, akkor elolvasás után automatikusan kerüljön archiválásra ?
Az nem jó, amit írtál lentebb, hogy a szűrőnél beállítom, hogy nem csak a cimkéjét a kapja meg automatikusan, hanem "A Beérkező levelek mappa kihagyása (Archiválás)" ez is legyen. Azért nem jó, mert igy automatikusan archiválva lesz és lényegében észre sem veszem, hogy jött ilyen levél és nem birom elolvasni.

köszi

(#7497) Oldman2 válasza Orionk (#7496) üzenetére


Oldman2
veterán

Be tudod állítani, hogy azok a Label-ek, amik alatt NINCS olvasatlan email, azok ne jelenjenek meg.

Azaz csak azok jelennek meg, amikben van olvasnivaló. Hogy mennyi, azt is látni fogod mellettük egy számjegy formájában.

(#7498) sgergi válasza Orionk (#7496) üzenetére


sgergi
veterán

Szerintem automatikusan nem tudja archiválni a levelet, legalábbis nem találtam rá beállítást eddig. Kézzel bármikor ki tudod venni a beérkező levelek címkét a levélről, és akkor csak a megfelelő címke alatt látszik, bár te pont ezt szeretnéd elkerülni. Talán más tud rá beállítást.

(#7499) dragonfx


dragonfx
veterán

van itt valaki aki angyon penge google gmailből?
ha bekapcosloma kétlépcsős azonositást és kérek sms kodot akkor azt a jelszo utána kell megadnom gondolom. ez az sms nekem kerül pénzembe?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7500) bigdady válasza dragonfx (#7499) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egy eszközön csak egyszer kell az sms jelszó onnan megjegyzi és az az egy sem kerül pénzedbe.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.