Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) TigerCat válasza Chaser (#7100) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Saját domaint vettem és ezt állítottam be Gmail-ben. Azon lépek be, saját logóm van bal felül, sehol semmi Google cím. Elég jó, de mondom. Ha akarod, Skype-on megosztom neked mit lehet beállítani és hogy néz ki az egész.

Itt a Google oldala: [link]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7102) Chaser válasza TigerCat (#7101) üzenetére


Chaser
titán

Nekem még nem mondtad:) de lehet élek vele. Tehát google felületről megy a saját mail ha jól értem, google pedig nem bánthatja.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7103) TigerCat válasza Chaser (#7102) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Minden ugyanúgy működik, mint ahogy Gmail-ben megszoktad. Van IMAP, telefonos kliens elérés, a megszokott webes felület, kapcsolódó szolgáltatások (YouTube, dokumentumok, drivem, Google+), csak magadnak személyre tudod szabni, beléphetsz saját domain-en, személyes logót tölthetsz fel, kezelheted a többi felhasználót, stb.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7104) Chaser válasza TigerCat (#7103) üzenetére


Chaser
titán

Ha privátban elküldöd az instrukciókat megköszönném :R nekem ilyesmire általában éjszaka van időm alvás helyett, nem mindenki van ezzel így:D:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7105) TigerCat válasza Chaser (#7104) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Amit küldtem korábban, ott megtalálod. Szerintem elég jól leírja a Google, de ha akarod, megmutatom milyen élesben. Éjjel én is vagyok, szóval nem gond...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7106) St3ven válasza TigerCat (#7096) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, utánaolvasok! :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7107) Chaser válasza TigerCat (#7105) üzenetére


Chaser
titán

MX rekordok törlésénél elakadtam, web ftp nem akar beengedi egyik sem, TC-ben meg foglamam nincs hol keressem:)
De ez nem fizetős? Azt írja 30 napig ingyenes.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7108) TigerCat válasza Chaser (#7107) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Húha.
Ne haragudj, de ezt a részét a rendszergazdám csinálta, ráadásul vagy 3 éve és nem sok mindenre emlékszem, de ez talán segít majd: [link]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7109) Chaser válasza TigerCat (#7108) üzenetére


Chaser
titán

Legrosszabb esetben írok a szolgáltatónak, rendszergazdit én is riasztottam első körben:) Viszont továbbra sem tudom ez most ingyenes vagy sem, mert 30 napos próbát ír. Nem volt olyan külön hogy email, hanem ki kell próbálni az egész csomagot.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7110) TigerCat válasza Chaser (#7109) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Igen, egész csomag. Amikor én regisztráltam, még ingyenes volt bizonyos feltételek mellett. Pont belefértem, rá néhány napra megszűnt a lehetőség, szóval mázli...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7111) Chaser válasza TigerCat (#7110) üzenetére


Chaser
titán

Akkor hagyom. Ezért már nem fizetek, így is mindenért többet kellett:)
Beimportálom a cégest a gmailre és küldőként a céges megy ki, privátnak meg nem is kell mail, arra nem használom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7112) TigerCat válasza Chaser (#7111) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ja, a céges nálam is így van lekérve Gmail-ben, de ebben a fiókban. Teljesen jó...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7113) Chaser válasza TigerCat (#7112) üzenetére


Chaser
titán

És azt vajon hol lehet beállítani, hogy percenként nézze a cégest, mert vagy fél óra csúszással jönnek onnan a levelek, ez így nem jó. De nem találtam beállítást.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7114) greenity válasza Chaser (#7113) üzenetére


greenity
aktív tag

Mondtam már, egyszerűbb lenne a cégesen továbbítani. A lekérés mindig lassú lesz. Oda is van írva, hogy a lekérés gyakorisága függ a forgalomtól.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7115) Chaser válasza greenity (#7114) üzenetére


Chaser
titán

Kinek a forgalmától függ? anno citromailest importáltam, egyből behúzta, céges meg fél óra. A céges kezelőfelülete egy szóval: sz@r:) nyilván nem véletlen szeretném mellőzni. De megnézem telón hátha engedi felvenni, ugyan ott megy-e pushup, ha igen akkor pc-n is ugyanúgy illene.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7116) greenity válasza Chaser (#7115) üzenetére


greenity
aktív tag

A céges mailed forgalmától függ jelen esetben.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7117) Chaser válasza greenity (#7116) üzenetére


Chaser
titán

Akkor bukta, mert jelen esetben oda kb semmi nem megy csak amit én küldök rá:) de fél óra gmailnek behúzni bármi megy oda, ekkora fáziskésés meg nem fél bele, max 1-2 perc de már az is sok. Azért sem tudom azt használni mert nincs hozzá alkalmazás ami jelezné ha mailt kapok, 5 percenként meg nem fogom nézni jött-e valami.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7118) greenity válasza Chaser (#7117) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezért magyarázom vagy másfél hete, hogy állítsd be az átirányítást.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7119) TigerCat válasza Chaser (#7113) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ahogy a kolléga írja. Ne lekérést állíts be (vagy azt is), hanem átirányítást a céges levelezőszerveren. Amúgy igen, ez probléma lehet, de van Gmail beépülő böngészőbe, ami jelez ha leveled érkezik.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7120) Chaser válasza greenity (#7118) üzenetére


Chaser
titán

Akkor az eredeti nem marad meg. abba nem gondoltam bele azért nem lenne jó ha minden csak úgy eltűnne ha a google úgy gondolja. Céges beállításnál meg nincs olyan, hogy őrizzen meg azon a serveren is egy példányt.

TigerCat Gmail beépülőt nem tudtam, akkor lehet az lesz a megoldás. Azért egy pushupot megnézek telón, de sztem itt valami nem kerek. Más fiókból is ment a pushup, ha átirányítom nem értem mért kell fél órákat várni.

Játszottam aláírással wordben is, mégse az excel a baj:) lehet spacere érzékeny ez a nyomi, random vezs fel hivatkozás színt. Nem gondoltam hogy egy szimpla aláírást le kell programozni :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7121) greenity válasza Chaser (#7120) üzenetére


greenity
aktív tag

Akkor az eredeti nem marad meg. abba nem gondoltam bele azért nem lenne jó ha minden csak úgy eltűnne ha a google úgy gondolja.

Miért ne maradna meg, nem törlöd és továbbküldöd. Hanem beállítod. hogy az összes levelet küldje át.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7122) Chaser válasza greenity (#7121) üzenetére


Chaser
titán

Kezelő felületen nincs átirányítás csak a weben. Ha onnan átküldi akkor nyilván az eredeti tárhelyen nem marad meg, de lehet rosszul gondolom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7123) Chaser válasza Chaser (#7122) üzenetére


Chaser
titán

Meghagyta az eredetit is, alakul:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7124) greenity válasza Chaser (#7123) üzenetére


greenity
aktív tag

Mondtam én :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7125) Chaser válasza greenity (#7124) üzenetére


Chaser
titán

Csak hitetlen vagyok ;] igaz egyszerűbb lett volna kipróbálni hamarabb...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7126) TigerCat válasza Chaser (#7120) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Az aláírást csak beírtam a Gmail felületén és szépen megjelenik, ahogy az iPhone-ban, vagy a Mail app-ben Mac-en. X-akta...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7127) Chaser válasza TigerCat (#7126) üzenetére


Chaser
titán

De milyen formátumban?
Beállítom wordben sorköz nélkül, erre gmailben már két közt kihagy és nem is lehet törölni mert szétmászik az egész. Egy van most ami éppen elmegy, de pl képet se tudok mögéjük szúrni, csak ha az egész kép alapú, mert akkor is szétesik.
Most kezdek aludni:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7128) greenity válasza Chaser (#7125) üzenetére


greenity
aktív tag

Nah de akkor most sikerült :)

Valld be, hogy csak azért nem csináltad meg, mert nem akartál hinni egy lánynak :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7129) Chaser válasza greenity (#7128) üzenetére


Chaser
titán

Nem hiszek kettő lánynak se, nemhogy egynek ;] :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7130) TigerCat válasza Chaser (#7127) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mert a Word saját formázása is belekerül. Ezt nem így kell csinálni... Beillesztés formázás nélkül (vagy ott megírod) és megformázod ahogy szeretnéd, vagy szépen HTML kódokkal csinálod (bár ezt nem teszteltem, fogalmam sincs a Gmail mit szól hozzá, de elvileg jónak kellene lennie).

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7131) Chaser válasza TigerCat (#7130) üzenetére


Chaser
titán

Oké, de azt ki is veszem, mentésig cool minden, mentés után gatya. De hiába írom meg gmailben, még gatyább:D jah sztem is html lesz a vége, ahogy mondtam, le kell programozni egy nyomi aláírást :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7132) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Újabban megejelent mindkét gmail (g. apps) fiókom esetén az "inbox preview" nevű förmedvény, mely egy a '90-es években megszokott külsővel megjeleníti a leveleimet, amíg betöltődik a gmail. Lassú neten elég jól látható, digi-nél csak néha bevillan.
Ezt hogy lehet kikapcsolni?

Kössz! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7133) Boszi1972


Boszi1972
újonc

Hali olyan problémám van a Gmail-el hogy újra lett telepítve és nem tudom a jelszavam..ezért kellett új email cím. Már minden lehetséges helyre írtam ami gmaillal foglalkozik.. de semmi... :W Mi a bánatot csináljak hogy a régire betudjak lépni??!!! Sok minden van ott ami fontos és nem férek hozzá... :W :W :W :W

(#7134) TigerCat válasza Boszi1972 (#7133) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jelszó helyreállítás, a megadott másodlagos e-mail cím segítségével. Ennek működnie kell.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7135) Boszi1972


Boszi1972
újonc

Igen.. csakhogy tel.szám lett megadva ami megváltozott pár hónapja és nem lett átírva a gmailba. :F
Úgyhogy hiába kérek új jelszót.. :W nem tudok belépni.... :W mert a régi számra küldi .. :W

(#7136) Chaser válasza Boszi1972 (#7135) üzenetére


Chaser
titán

Eszerint nem tudod azonosítani magad. Amit csinálhatsz írsz a guglinak, IP alapján be tudnak lőni, hogy ilyennel foglalkoznak-e azt nem tudom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7137) TigerCat válasza Boszi1972 (#7135) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Google nem foglalkozik vele, ha te nem tudod visszaállítani. Hiába írsz nekik, ezt régebben én is eljátszottam már. Bukta.. Törd a fejed erősen, hátha meglesz az a jelszó.

Amúgy a sormintákat szerintem próbáld kerülni, mert a topik gazdája megdorgál érte... :-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7138) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

anno engedélyeztem a kétlépcsős azonosítást. De múlt héten telszámot cseréltem, és elfejetettem megváltoztatni a telszámomat, a kártyát meg már kidobtam. Tud valaki egy jó tanáccsal, ötlettel szolgálni, hogy mit tudok most tenni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7139) Dluinet válasza cellpeti (#7138) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kikapcsolod a kétlépcsős azonosítást?
Aztán visszakapcsolod, de már az új számmal.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7140) cellpeti válasza Dluinet (#7139) üzenetére


cellpeti
veterán

de ahhoz hogy kikapcsoljam, be kell jelentkeznem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7141) Dluinet válasza cellpeti (#7140) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gondolom nem nyomtattál egyszeri biztonsági belépőkódot, és nincs másodlagos e-mail cím sem?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7142) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy csak 1 naptáram legyen és abban legyen minden? A többit nem kéne kitörölni, csak elrejteni, hogy az appok ne abba akarják tenni az új eseményeket mobilról. Az alapnaptárat egyébként nem is engedi kitörölni sajnos.

(#7143) cellpeti válasza Dluinet (#7141) üzenetére


cellpeti
veterán

a helyzet, hogy másodlagos email van, de a kétlépcsős miatt nem tudok arra se küldeni semmit

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7144) Dluinet válasza cellpeti (#7143) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Elfelejtett jelszónál ha rákattintasz nem kínálja fel?

Sajnos nem tudom, hogy működik, mert nekem vész esetére vannak kinyomtatva belépő kódok a kétlépcsős azonosításhoz, és azt használnám ha nem lenne meg a telefonszám/telefon.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7145) TigerCat válasza Vasinger! (#7142) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem mobilon (iPhone gyári app) alapértelmezettnek amit megadok, abba dolgozik. Ugyanez vonatkozik a Mac-es alkalmazásra is, illetve ha böngészőben készítek bejegyzést, arra is. Csak azt kell beállítani minden kliensben, hogy melyik legyen az alapértelmezett. Szerintem.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7146) Vasinger! válasza TigerCat (#7145) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És tényleg, köszönöm! :R

(#7147) TigerCat válasza Vasinger! (#7146) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nincs mit!
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7148) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

A következővel kapcsolatban kérném a segítségeket, tippeiteket: Fater eddig a céges (és minden más) levelezését outlook 2003-ban intézte, de folyamatosan gondjai voltak vele (fagyás, lassú, összeomlás, indításkor nekiáll vizsgálni ami több tíz percig tart, stb., stb.) és tanácsolam neki, hogy migráljuk át az összes levelét gmail-be és váltsa ki az outlook-ot teljesen. Itt arra gondolok, hogy mivel saját, céges email címe van, így a gmail-re állítanám be a levelek letöltését és innen írná a leveleit, a saját mail címével.

Kérdés az, hogy mennyire ajánlott ez a teljes kiváltás outlook-ról, valamint mi volna a legegyszerűbb, leggyorsabb módja annak, hogy feltöltsük gmail-re az összes levelét (ami nem kevés sajnos, bár ha ezen múlik akkor tudunk törölni)? Jelenleg teljesen új gépe van, office sincs még fent, így nem tudom lehet-e valahogy közvetlen a fájlokat feltölteni esetleg, vagy telepíteni kell hozzá az outlook-ot?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7149) Littoral


Littoral
aktív tag

Nálam most újra a visszatérő hiba jelent meg: van egy levél, ami nem tűnik el a Kuka mappából, bármit is csinálok vele: a kuka ürítése, végleges törlés.
Ez az egy notóriusan, most már több, mint egy hét óta megjelenik újra és újra, gondolkodom a permetezésen esetleg.
Valójában azért írok ide, mert régebben is úgy tűnt el, hogy beírtam - azt hiszem, ide - ugyanezt a problémát... :)

(#7150) EmberXY válasza Littoral (#7149) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem a Kormánytól kaptad esetleg, azért nem törlődik?

Komolyra fordítva, logikailag el kéne, hogy tűnjön, nem értem, hogy mi lehet a gond. Böngészőből a webes felületen próbálod? Esetleg valami cookie probléma, vagy talán valami keresztbe szinkronizálási probléma (már ha létezhet ilyen egyáltalán) lehet, ha több eszközről is használod, vagy a szerver oldalon valami rendellenes működés, más ötletem nincs.

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.