Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Oldman2 válasza Kolondrum (#7850) üzenetére


Oldman2
veterán

Hol írod ezt át?

Nekem is van egy ilyen fiókom, teljesen false a Név ami megjelenik hozzá...

(#7852) Kolondrum válasza Oldman2 (#7851) üzenetére


Kolondrum
félisten

Bemész a mail fiókba, jobb sarok az avataron (ha neked van), katt rá, saját fiókra katt, legörget: személyes adatok és adatvédelem, onnan megtalálod.
Nekem az alvó címem alatt ezek a beállítások nem így vannak és szól, hogy 1x módosítható még a becenév...

[ Szerkesztve ]

(#7853) Mariann294


Mariann294
őstag

Üdv!
Edddig a "GMail Checker" nevű minialkalmazást használtam, de amióta új beléptető rendszer van, megadta magát. Van valami helyette? Nem találom sehol hogy megjelent volna valami új...

(#7854) Kolondrum válasza Mariann294 (#7853) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem pár napot ment, mert nem ismertem. Van egy ami csak jelzi ha üzi van,ritka neten nem is talaltam meg már.

(#7855) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Egy idős hölgy ismerősöm állítja, hog neki a Gmail online felületén, bal oldalon szokott lenni az összes név, akivel eddig levelet váltott, és csak rá kellett kattintani, és tudott nekik írni. Most viszont nem talál ilyen lehetőséget, csak a csevegőben van vagy 3 név és annyi. Nem tudom, hogy már nagyon-nagyon idős-e :DDD , vagy tényleg van ilyen lehetőség? Én nem találtam, sajna... :(
Előre is köszönök bármilyen segítséget!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7856) Oldman2 válasza Játékos (#7855) üzenetére


Oldman2
veterán

Bal oldalon, alul, nekem a Hangouts (régen GTalk) rendszerben kapcsolatban lévő ismerőseim vannak, szelektálva.

Lehet hogy arra gondol a hölgy, az itt megjelenő listát lehet arra is használni, amit írtál...
:-)

(#7857) Játékos válasza Oldman2 (#7856) üzenetére


Játékos
addikt

Köszönöm! De hogy lehetséges, hogy ez a lista eddig "teljes" volt, majd hírtelen 3 ember van benne? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7858) Oldman2 válasza Játékos (#7857) üzenetére


Oldman2
veterán

"Húzd feljebb" a "tetejét".

Fogd meg az egérrel a 3 pötty közelében és egyszerűen húzd felfelé azt...

(#7859) Játékos válasza Oldman2 (#7858) üzenetére


Játékos
addikt

Köszi a törődést, de ezzel csak azt a 3 nevet mozgatom, más nem bukkan elő...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7860) Oldman2 válasza Játékos (#7859) üzenetére


Oldman2
veterán

Én először is tisztáznám, hogy ez volt-e az a hiányzó megoldás, amit keresett a hölgy?

Ha igen, akkor a hiányzó elemek visszarakása a következő lépés.

Hogy mitől tűntek el? Nem tudom...

(#7861) Mariann294 válasza Játékos (#7855) üzenetére


Mariann294
őstag

Szia!

Ha egyre gondolunk, akkor bal oldalon katt a névre, a zöld pötty mellett. Ekkor ugye megjelennek a beállítások. Legalul kékkel azt látod hogy "Visszatérés a régi csevegéshez". Arra katt és akkor jó lesz, ott lesznek a nevek.

(#7854) SymbianOS : Az lenne a lényeg nekem hogy jelezze ha jött új e-mail, és lássam rajta hogy ki küldte és milyen tárgyal, több nem kell, úgyhogy ha esetleg rátalálsz, értesíts. :)

(#7862) Dluinet válasza Mariann294 (#7861) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az lenne a lényeg nekem hogy jelezze ha jött új e-mail,:

beállítások > általános fül > Asztali értesítések:
Új levélről szóló értesítések bekapcsolása - Értesítés megjelenítése, ha új üzenet érkezik a Beérkező levelek mappába vagy az Elsődleges lapra

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7863) Mariann294 válasza Dluinet (#7862) üzenetére


Mariann294
őstag

Megnéztem, nálam ez be volt kapcsolva. Kíváncsiságból megnéztem a Gmail Súgót, ami azt írja:

"Fontos
Az asztali értesítések csak akkor jelennek meg, ha be van jelentkezve a Gmailbe, és nyitva van a Gmail egy böngészőben".

Pont ez lenne a cél, hogy ezek nélkül is kiírja. De egyébként számtalanszor voltam már így hogy bejelentkeztem, és a böngésző is meg volt nyitva, de sose jelzett semmit...

Azért köszi. :)

(#7864) Dluinet válasza Mariann294 (#7863) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor PopTrayU
a gmailben engedélyezni kell hozzá a pop3-as hozzáférést

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7865) Játékos válasza Mariann294 (#7861) üzenetére


Játékos
addikt

:R Köszönöm, ez volt a megoldás! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7866) Rick4 válasza Mentolka (#7848) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem ezeknek huss.
Ha újra összeszedi a névjegyeket, akkor a super sms backup nevű programmal a névjegyek mellett az sms-eket, és a komplett híváslistát is vissza tudod állítani, sőt, akármilyen androidos készülékről akármilyen androidos készülékre át tudod pakolni, pl készülékcserénél 3-4 perc ezeket az adatokat átvinni. igaz, érdemes vele 2-3 hetente mentést csinálni az aktuális dolgokról, romolás előtt meg egyenesen kötelező.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7867) Mariann294 válasza Játékos (#7865) üzenetére


Mariann294
őstag

Szívesen, örülök hogy tudtam segíteni! :)

(#7864) Dluinet : Igen tudom hogy vannak ilyenek is, de nekem csak egy egyszerű minialkalmazás kéne... :B

(#7868) Dluinet válasza Mariann294 (#7867) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez ma már micro alkalmazásnak számít
de van 1001 alternatíva

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7869) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Van egy gmail-es fiókom, illetve van egy olyan, ami a nevemből áll, azt ritkán szoktam használni, de át van irányítva a használt gmail.com-os fiókomra. Noh most kaptam egy levelet a nevemből álló fiókra, meg is jött az átirányítottra. Van arra mód, h ha válaszolok, akkor mint feladó a nevemből álló mail alól menjen a válasz?

Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7870) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
Androidos mobil szinkronizálva lett a gmail fiókkal és a kapcsolatokon kívül az elküldött emaileket is betette az androidos mobil telefonkönyvébe, holott a gmail címtárba nem kerültek bele. Tehát, ha küldök gmailben egy emailt, akkor beteszi a telefonkönyve azt az emailcímet egyből. Ez mi, ki lehet kapcsolni? Mert csak a névjegyzékből kellenének a kapcsolatok, az elküldött üzenetkől ne csináljon telefonkönyvbe semmit.
Köszi a segítséget!

(#7871) Oldman2 válasza runner 125 (#7869) üzenetére


Oldman2
veterán

Persze, tudsz olyan válasz emailcímeket regisztrálni, amik a Te kezelésedben vannak.

Egy megerősítő email oda-vissza lesz mielőtt használni tudod őket.

Utána a Feladó mezőn egy lenyíló listából ki tudod választani, hogy melyik címről akarsz vagy e nélkül arról megy a válasz, amelyik címre az üzenet érkezett.

(#7872) St3ven válasza Ice&Lime (#7870) üzenetére


St3ven
addikt

Telefonkönyvben menü gomb -> Megjelenítendő névjegyek

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7873) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok,nekem a következővel lenne problémám: a Windows Live Mail-ben van beállítva a gmail fiókom is, így onnan szoktam megnézni, de egy jó ideje már a következő hibaüzenettel fejezi be a levelek letöltését:

Nem küldhetők vagy fogadhatók üzenetek a következő fiókban: Gmail (címem). A(z) „Csillagozott levelek” mappa fejléceinek letöltése nem fejeződött be. Nem sikerült kijelölni a(z) „Csillagozott levelek” üzenetet az IMAP-kiszolgálón. Próbálja frissíteni a mappalistát, azután próbálkozzon újból a művelettel.
Kiszolgáló válasza: NONEXISTENT] Unknown Mailbox: [Gmail]/Csillagozott levelek (now in authenticated state) (Failure)
Kiszolgáló: 'imap.gmail.com'
Windows Live Mail Hibaazonosító: 0x800CCCD2
Protokoll: IMAP
Port: 993
Biztonságos (SSL): Igen

Nem új keletű a probléma, már rég feltettem a kérdést a Live Mail-es topic-ban is, de az a topic gyak. meg se nyekken, így itt is tenném fel e kérdést, hogy hogyan lehetne ezt megszüntetni? :F

Már évek óta használom a Win Live Mail-t és sokáig teljesen rendben volt, nem adta ezt a hiba üzenetet, aztán gondolom csináltak valamit a gmail rendszerével és azóta minden megnyitásnál kidobja ezt a hiba üzenetet.

Ha van valakinek ötlete akkor azt köszönöm! :)

(#7874) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Mostanában sokszor tapasztalom, hogy a beérkező levelek elolvasás után eltűnnek.
Asztali gépen és mobilon is szoktam olvasgatni. Erre keresgélek és a kukába landoltak de hogy mitől gőzöm sincs... :F

Valaki találkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#7875) Rick4 válasza anonymus89 (#7874) üzenetére


Rick4
félisten

Nálad lesz a baj, nekem asztalin folyamatosa jön, amikor a telóról nézem, az összes olvasott szürke, amikor telóról elolvasok valamit, mert fontos, a gépen lesz szürke. De mindaddig, amíg nem törlöm, ott marad a bejövőben.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7876) anonymus89 válasza Rick4 (#7875) üzenetére


anonymus89
addikt

Androidnál nem tapasztaltam ilyet csak most az Anna-nál (nokia 500).

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#7877) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Miért nem kapok értesítéseket a beérkezett leveleimről se telefonra se a gépre? Telefonon szinkronozási hibát ír már jó ideje. Gmailt újratelepítettem, de semmi... Hónapokig semmi baja nem volt, egyszer csak meg elkezdte csinálni.

(#7878) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Van esetleg esély arra, hogy végleg törölt levelet visszaállítani? Elég régi.

(#7879) Dluinet válasza KaiotEch (#7878) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semmi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7880) KaiotEch válasza Dluinet (#7879) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kár, köszi.

(#7881) devil-k


devil-k
nagyúr

Skacok!

A gmail meddig tárolja az elküldött üzeneteket?!

- mozi bolondéria -

(#7882) Rick4 válasza devil-k (#7881) üzenetére


Rick4
félisten

Amíg nem törlöd a levelet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7883) devil-k válasza Rick4 (#7882) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm, közben megtaláltam a kis nyilat amivel lehet lapozni az elküldött levelek között. Eddig valahogy feltűnőbb volt és egy pillanatra megijedtem, hogy WTF?!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#7884) Rick4 válasza devil-k (#7883) üzenetére


Rick4
félisten

A lényeg, hogy meglett. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7885) Csokicsibesz


Csokicsibesz
tag

Sziasztok!
Abban szeretnék tőletek segítséget kérni, hogyan lehet szétválasztani egymástól két gmail fiókot?
Még nagyon régen sikerült párosítanom a két általam használt gmail fiókot, így ha a másikkal küldök egy e-mail mindenhol a régi címe jelenik meg. Minden létező beállítást megpróbáltam, hogy ezt eltüntessem, de sehogyan sem sikerült.
Van erre valami mód? Okkal nem szeretném ha egy tizenévesen létrehozott e-mail címként küldözgetni leveleket munkával kapcsolatos ügyekben.

Röviden:
most ez jelenik meg XY hülyeemailcím@gmail.com
e helyett ezt szeretném XY XY@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#7886) Dluinet válasza Csokicsibesz (#7885) üzenetére


Dluinet
nagyúr

beállítások> Fiókok és importálás> E-mail küldése erről a címről> a megfelelő email címnél kattints rá az alapértelmezett gombra

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7887) Csokicsibesz válasza Dluinet (#7886) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Ez van kiválasztva, az alias is ki van szedve, e-mail címként is a másik van megadva. Ennek ellenére továbbra sem azt küldi el.

(#7888) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Beérkező levelekből néhányat szeretnék mappákba szortírozni.
Gondolom a "címkék"-et kell használnom e célra.
Ezt meg is tettem, de a beérkező üzenetekben ott maradnak ezek a levelek is, csak címkézettek.
Azt szeretném elérni, hogy a beérkező levelek között ne legyenek címkézett levelek, hanem azok legyenek a saját "mappájukban"..
Ezt hogy lehet megoldani?

A beállítások - címkék - legalul címkék: megjelenítés az üzenetlistában "elrejtve"-re van állítva, és így sem működik...

köszönöm előre is

(#7889) default. válasza default. (#7888) üzenetére


default.
őstag

MEGOLDOTTAM, BOCS AZ OFFÉRT.

Ha kijelölsz egy üzenetet, amit címkézni / mappázni szeretnél, akkor felül ne a címkére nyomj, hanem a mappára, és ott: "áthelyezés ide: ..."

Csak azt nem értem, mi a különbség a címkék és mappák közt, és minek mindkettő.. :)

(#7890) TigerCat válasza default. (#7889) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Azért, mert a címkékkel segíthetsz magadnak, hogy könnyebben megtaláld, vagy csoportosítsd az egymáshoz kapcsolódó üzeneteket még akkor is, ha más-más mappába rakod őket.

Pl.: Készítesz egy Teszt projektet, amelyről 1 hétig levelezek a munkatársaiddal. Lesz ami a Pénzügy mappába kerül és lesz amelyik a Tervek közé, de a "Teszt projekt" címkével könnyedén egy kalap alá rendezheted valamennyit.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7891) default. válasza TigerCat (#7890) üzenetére


default.
őstag

Minden világos!
köszi

(#7892) batorpeti


batorpeti
tag

Sziasztok!
Androidos telefonomon szeretnék beállítani a gyári email programban két gmailes email fiókot, az egyik minden gond nélkül működik, a másikat sehogyan sem tudom beállítani, mindig "Helytelen bejelentkezési adatok" hibaüzenetet ír ki, pedig felhasználónév jelszó minden jó, a gmail oldalán leírtak alapján próbáltam kézi beállításokkal is, de úgy sem jó. Valamit a gmail fiókon belül kellett beállítani anno a másik email fióknál is hogy működjön, de már nem tudom mit. Valakinek van esetleg ötlete hogy mi lehet a gond?

(#7893) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Jó ideje használok már gmailt.
Ma szerettetm volna küldeni egy fontos levelet, erre ez fogadott:

"Hi. This is the qmail-send program at brigantia.externet.hu.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<----@---.hu>:
user is over quota

--- Below this line is a copy of the message........."

Ez mért lehetett? Nem működik az email cim? :(
Válaszotokat előre is köszönöm!

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#7894) kispx válasza ViiiiktorOC (#7893) üzenetére


kispx
addikt

> "user is over quota"
Betelt a postafiókja.

(#7895) ViiiiktorOC válasza kispx (#7894) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Köszönöm a választ!
Előfordulhat még ilyen,hogy betelt a postafiókjuk?
Ha lesz hely, akkor utólag megkapják, vagy újra el kell küldeni?
Köszi! :R

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#7896) kispx válasza ViiiiktorOC (#7895) üzenetére


kispx
addikt

Újra el kell küldeni.

(#7897) Oldman2 válasza ViiiiktorOC (#7895) üzenetére


Oldman2
veterán

Előfordulhat még ilyen,hogy betelt a postafiókjuk?

Miért ne fordulhatna elő?

Ez egy GMail-es fiók egyébként?

(#7898) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hello!

Gmail-nél hogyan kell beállítani, hogy másik gmail-es címen lévő leveleket átkérjen egy másik címre?
Ha a gmail-es leírás alapján csinálom mindig ezt a hiba üzenetet kapom:
"A szerver visszautasította a POP3-alapú hozzáférést a megadott felhasználónévhez és jelszóhoz.".

(#7899) TigerCat válasza RaPiDsHaRe (#7898) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ahonnan le akarnád kérni, onnan a levelek továbbítása nem jó?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7900) RaPiDsHaRe válasza TigerCat (#7899) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Azt nem próbáltam.
Jobb szeretném inkább lekérni.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.