Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) Littoral válasza EmberXY (#7150) üzenetére


Littoral
aktív tag

Igen, ez a feltételezésem nekem is, hogy valami szerveroldali dolog lesz.
Három különböző gépről kezelem a postafiókot, ez három különböző operációs rendszert és böngészőt jelent.
Érdekes, hogy időnként visszatérően előjön ugyanez a hiba.

A kormánnyal nem levelezek...

(#7152) EmberXY válasza Littoral (#7151) üzenetére


EmberXY
addikt

Itt is ugyanarról írnak, ez 4 éves sztori, szóval valami régóta bujkál odaát... :D Megoldásról nem írnak, de a kommentekben arra utalnak, hogy magától szokott megoldódni. Az is lehet, hogy valami biztonsági mentés töltődik vissza időnként valaminek a hatására, de az mindenképp elgondolkodtató, hogy több év alatt még nem tudták ezt kiküszöbölni.

Up the Irons!

(#7153) Littoral válasza EmberXY (#7152) üzenetére


Littoral
aktív tag

Én valami olyasmit sejtek, sőt ez több attól, olyankor fordul elő, amikor az esetet követően valami üzemzavar vagy rendszerhiba következik a Google (vagy csak a mail) szolgáltatásaiban.
Szóval ez egyfajta előfutára egy közeli system crash-nek, ha minden úgy történik, mint eddig.
:((

(#7154) EmberXY válasza Littoral (#7153) üzenetére


EmberXY
addikt

Azt azért furának találom, hogy ha így is van, akkor egy előfutár probléma jelentkezésekor ülnek tovább nyugodtan a babérjaikon, és megvárják, hogy összeomoljon? :F
Szerencsére azért túl sűrűn nem szokott előfordulni nagyobb leállás, reméljük, hogy eztán is így marad.

Up the Irons!

(#7155) Littoral válasza EmberXY (#7154) üzenetére


Littoral
aktív tag

Lehet, hogy ez csak véletlen egybeesés :)
Érdekes lenne jelezni a Google-nak, hogy "kérem, rendszerösszeomlás lesz, mert nem törlődik egy levelem x ideje". Biztosan csodálkoznának. :)

(#7156) TheProb válasza TheProb (#7148) üzenetére


TheProb
veterán

erre valaki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#7157) TigerCat válasza TheProb (#7156) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Állíts be IMAP-et, így szinkronizálódik a szerverrel. Szerintem ez a legegyszerűbb.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7158) cellpeti


cellpeti
veterán

és ezt valahogy meg lehet oldani, hogy be tudjak lépni azért? írjak a googlenak, vagy mi?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7159) greenity válasza cellpeti (#7158) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez lenne a helyes eljárás, igen.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7160) cellpeti válasza greenity (#7159) üzenetére


cellpeti
veterán

ha tudnék angolul :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7161) cellpeti


cellpeti
veterán

tudna nekem valaki segíteni egy levelet írni a Google-nak? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7162) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy mygbiz-es fizetős google emailcím, ami teszt jelleggel ment eddig valami@valami.mygbiz.com címen, ezt szeretném valami@valami.com-ra módosítani. Hogyan működik ez a dolog? Meg kell venni a drágább mygbiz szolgáltatást és megy is szépen? Mi lesz a régi címmel? Az is élni fog és automatán forwardolódik minden levél az újra?

(#7163) HuMarc


HuMarc
addikt

Azért ez durva:

[ Szerkesztve ]

(#7164) Dluinet válasza HuMarc (#7163) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez már nagyon régóta így van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7165) TigerCat válasza HuMarc (#7163) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Thunderbirdben külön beállíthatod, milyen kifejezések esetén jöjjön elő ez az ablak. Szerintem hasznos...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#7166) Serpiko


Serpiko
addikt

A jelszavam, hogy tudom megjegyeztetni a gmail fiókommal? Nincs kedvem minden belépésnél beírni?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7167) EmberXY válasza Serpiko (#7166) üzenetére


EmberXY
addikt

Belépéskor pipáld be a "Maradjak bejelentkezve" négyzetet, és amikor nem használod a fiókot, akkor ne lépj ki, csak zárd be. Amikor újra megnyitod, be is jelentkezik ismét. Ez akkor jó és ajánlott, ha csak a saját fiókodat használod az adott gépen.
Más mód nemigen van, esetleg böngészője válogatja, hogy bizonyos kiegészítőkkel vagy anélkül megjegyzi a jelszót, és kitölti automatikusan a jelszómezőt...

Up the Irons!

(#7168) Teko001 válasza diegho (#7162) üzenetére


Teko001
őstag

Nem tudom esedékes-e még, de ez segíthet

(#7169) Serpiko válasza EmberXY (#7167) üzenetére


Serpiko
addikt

Kiléptem a fiókból után megadtam az adatokat és bepipáltam, most már megjegyezte. Köszönöm a segítséget.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7170) EmberXY válasza Serpiko (#7169) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs mit. De arra vigyázz, hogy csak a saját gépeden használd, mert a gmail megnyitásakor automatikusan a te fiókodat fogja betölteni.

Up the Irons!

(#7171) artiny


artiny
őstag

Hozza adtam egy uj mail cimet /gmail/ a fiokomhoz de sehol nem jelenik meg mint a tobbi ....hogy ott volt a baratok,csalad,....stb alatt a masik mar regebben hozza adott cím.
Valakit tudja hogy miert nem jelenik meg? volt verifikacios kod beadva,kuldve amit hozza adtam.

(#7172) Serpiko válasza EmberXY (#7170) üzenetére


Serpiko
addikt

Vigyázok köszi a figyelmeztetést. :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7173) greenity válasza artiny (#7171) üzenetére


greenity
aktív tag

Hoztál létre címkét is hozzá?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7174) plus44


plus44
veterán

Kicsit off: google naptáron belül lehet 2 eseménynek más színe? Mert az egy dolog, hogy ha a naptáramhoz 2 külön email cím hozzá van főzve, akkor azokat más színnel lehet jelölni, ez jó, de miért nem lehet egy email esetén a naptáramban 2 eseményt külön színnel megkülönböztetni?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7175) plus44 válasza plus44 (#7174) üzenetére


plus44
veterán

tárgytalan

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7176) syl5


syl5
őstag

Talán ti tudtok valamit.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#7177) Dluinet válasza syl5 (#7176) üzenetére


Dluinet
nagyúr

elírta a számot valaki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7178) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Arról tudtok valamit, hogy eltűnt a chat ablakból indítható számítógépek közötti hanghívás funkció? Végleg felváltotta a hangouts? A google talk plugin telepítése után használható funkcióra gondolok.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#7179) greenity válasza szaszayanou (#7178) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha jól tudom 2013-ban megtörtént a váltás.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7180) juve600


juve600
nagyúr

üdv

feltörték az origin fiókomat....

reggel bekapcsolom a gépem és nem indult a origin,beirom a nevet-jelszót és az irja hibás név-jelszó,nézem a gmail-os fiokom ott meg látom hogy valaki hozzárendelt egy ismeretlen gmail fiokot az enyémhez na ezt egyből töröltem is,a második emailban látom hogy ez a valaki jelszóemlékeztetőt kért arra másik email cimre,a 3. mailben meg irják hogy sikerült a jelszó modositás

megvan az erdeti BF4,BF4 PREMIUM kódom ( ezek voltak a fiokban ),majd déltől tudom hivni az EA ügyfélszolgálatot,szerintetek igy vissza tudják állitani a fiókom ???
thx

(#7181) szaszayanou válasza greenity (#7179) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Néhány napja még használtam ezt a részét a gmailnek. Lehet, hogy fokozatosan aktiválták a változtatást?

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#7182) greenity válasza szaszayanou (#7181) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez pont így van. Használj hangouts-ot, szerintem hasonlóan jó.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7183) Tharkoul válasza ceia (#7004) üzenetére


Tharkoul
tag

Off, de én pl. kényelmi szempontból a másik gmail accomat (ha már Drive úgyis összeakad és ki kell logolni a váltáshoz) más böngésző alól nyitom meg. Így elkerülhető a szokatlan tevékenység is.

(#7184) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

Gmail-es címről egy más gmail-es címre úgy 50 levelet hogyan tudnék továbbítani? Tehát nem szeretném az összeset importálni csak kb. 50-et.

(#7185) greenity válasza maestro87 (#7184) üzenetére


greenity
aktív tag

Pont úgy ahogy mondod, ha tudod akkor szűrővel gyűjtsd őket egy címke alá, jelöld ki az összeset és továbbítsd.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7186) maestro87 válasza greenity (#7185) üzenetére


maestro87
őstag

Egy címke alatt vannak, de nem találok továbbítás gombot sehol. Ha csak egy levél van megnyitva azt tudom továbbítani, de ha ki van jelölve több azt már nem.

(#7187) mmdms


mmdms
addikt

Sziasztok!

Hazajöttem Németországból, és nem tok belépni a fiókomba, megerősítést kér mindig, mivel erről az IP-ről nem szoktam bejelentkezni. De nem áll szándékomba a telószámom vagy másik címem megadni nekik. Van lehetőségem másképp belépni a saját fiókomba?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#7188) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Srácok!

Remélem tudtok segíteni.

Van mostanában valami gond a gmail-os app al androidon?

Nem értem miért nem akar működni normálisan.

Ha küldeni akarok levelet nem küldi el... csak kinlódik .. végén újrapróbálkozást akar.

Vagy nem tölti le a leveleket ....

hangouts működik tökéletesen!?

De az app az nem... leszedi a régi leveleket de aztán bahal.
Ha van kedve akkor meg megy,

Már a telefont is visszállítottam gyárira de az sem segített...

4.4.4. van most a cuccon.
4.2 nél nem volt ilyen gondom...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7189) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Újabban elég sokszor kapom a következő hibaüzenetet:

Vélemény, hogy mi a baja, miért nyavalyog? Eddig nem csinálta, talán 1-2 hete csinálja...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7190) Teko001 válasza rizso (#7189) üzenetére


Teko001
őstag

A részletek-re milyen hibát ír?

(#7191) rizso válasza Teko001 (#7190) üzenetére


rizso
addikt

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7192) Teko001 válasza rizso (#7191) üzenetére


Teko001
őstag

A másik oldal bontja a kapcsolatot. Ez a külső mail szerver hibája, náluk van a gond

(#7193) rizso válasza Teko001 (#7192) üzenetére


rizso
addikt

Akkor hiába törölném a freemail-es fiókot, majd újra beállítanám, ugyanitt lennék, igaz? Remélem csak átmeneti hiba, és hamarosan helyreáll a rend.

Másnak nem csinálja ezt importált freemail fiókkal?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7194) Teko001 válasza rizso (#7193) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem ugyanitt lennél, mert mint látod, néha sikerül lekérdeznie. Nálam működik tökéletesen.

(#7195) R@ymonD


R@ymonD
tag

sziasztok!
egy olyan gondom lenne,hogy beallitottam egy szurot egy adott mailcimre,hogy ne kapjak tole tobb emailt,azt pipaltam be hogy rogton torolje is a rendszer. na mar most az a helyzet, hogy ugyan ugy megkapom az emailokat tole, megjelenik a beerkezett levelek kozt,ahogy alaphelyzetbe is lenne. vajon mit csinalhattam rosszul?:/ ha lenne valaki olyan kedves leirna pontrol pontra mit kell csinalni, mit kell bepipalni,beirni, lepesrol lepesre. tehat azt szeretnem h egyaltalan ne kapjak tole egyetlen emailt sem! elore is thx :R

[ Szerkesztve ]

(#7196) Teko001 válasza R@ymonD (#7195) üzenetére


Teko001
őstag

Próbáld meg ez alapján

(#7197) R@ymonD válasza Teko001 (#7196) üzenetére


R@ymonD
tag

ez alapjan is csinaltam es sajnos megse jo... :(

(#7198) Teko001 válasza R@ymonD (#7197) üzenetére


Teko001
őstag

Akkor valószínűleg nem fedi a szűrési paramétert. Amikor elkezded létrehozni, megjelenik a keresésnél a levél?

(#7199) R@ymonD válasza Teko001 (#7198) üzenetére


R@ymonD
tag

sikerult megcsinalni... :R ezer kossz :)

(#7200) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy tudnátok-e nekem ajánlani valami megoldás G-mail fiókhoz több felhasználó esetén.
Szeretnénk követni, hogy mikor ki lépett be, és azt is hogy mely leveleket olvasta el (a nem olvasottakra értem ez utóbbit).

Van-e lehetőség mondjuk több jelszó kérésére egy gmail fiókhoz, vagy pedig olvasgattam erről
a "Saját tulajdonú POP3-fiók felvétele" -ről. Ez nem tudom hogy működne.
Lehet hogy ez pont fordítva működik. Úgy sejtem, hogy ez a funkció több emailfiókot csatol össze. Ez nekem nem lenne jó.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.