Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Braddock válasza EmberXY (#7550) üzenetére


Braddock
őstag

Köszi! Azt próbáltam, ott is ugyanez van. Pont úgy, ahogy írod. Csak ha enyém az utolsó válasz, akkor az elküldöttek közé kell bemennem, onnan áthelyezni a beérkező üzenetek közé, hogy ismét a "főoldalon" legyen.
A MS Outlook-nál (nem a webes felület) ha továbbítom, ha válaszolok az eredeti ott marad mindig a beérkezők között. Ezt szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#7552) EmberXY válasza Braddock (#7551) üzenetére


EmberXY
addikt

De ha kikapcsolod ezt a nézetet, akkor a beérkezők között csak a beérkezők, a kimenők között meg csak a kimenők látszanak, nem? Vagyis nem kavarodik a kettő...(csak így nem lesznek összekapcsolva a beszélgetések), nálam legalábbis így látszik, bár engem nem zavar a beszélgetési nézet.

Up the Irons!

(#7553) Braddock válasza EmberXY (#7552) üzenetére


Braddock
őstag

Ebben a beállításban is, ha jön egy levél és arra válaszolok, eltűnik az eredeti levél a beérkezők közül. Az elküldöttek közé kerül. A többi okés, az nem lenne gond.

Leegyszerűsítve, ha válaszolok valaki a levelére, többet nem látom, hogy levelet küldött.

[ Szerkesztve ]

(#7554) Braddock


Braddock
őstag

A Gmail Inbox változatában jól működik. Csak azt nem szeretem :DDD

(#7555) EmberXY válasza Braddock (#7554) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát én már nem tudlak követni... :DDD
Valami egyéb speciális beállítás lehet a megoldás, nálam a webes felületen androiddal most csak az alap html nézetet tudom előszedni, ott meg le van butítva minden. Ha a beszélgetési nézet kikapcs nem megoldás, hirtelen nincs más ötletem...

Up the Irons!

(#7556) Braddock válasza EmberXY (#7555) üzenetére


Braddock
őstag

Megvan! Utána olvastam külföldi fórumokon, és a beállítások/általános fülön ki kell kapcsolni "A „Küldés és archiválás” gomb megjelenítése válaszadáskor" funkciót. Örülhetünk :DD

[ Szerkesztve ]

(#7557) EmberXY válasza Braddock (#7556) üzenetére


EmberXY
addikt

Valahonnan ismerős a funkció, de emlékeim szerint ez alapértelmezés szerint ki van kapcsolva, speciel én nem is venném hasznát.
A lényeg, hogy megoldódott. ;]

Up the Irons!

(#7558) Braddock válasza EmberXY (#7557) üzenetére


Braddock
őstag

Valamikor bekapcsolhattam. Köszi a segítséget!

(#7559) EmberXY válasza Braddock (#7558) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs mit, bár sokat nem tudtam segíteni... :D

Up the Irons!

(#7560) pilóta


pilóta
nagyúr

Kicsinek bizonyult az ingyenes 15 giga tárhely, ezért rendeltem 100 gigát.
Viszont szeretnék erről számlát kapni (céges levelezés).

Van egy ilyen útmutató a súgóban, ami nem működik.
Az első két pont még megy, de a harmadik már nem. Nincs ilyen lehetőség, hogy áfás számla letöltése.

Hol keressem?

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7561) kovy79 válasza pilóta (#7560) üzenetére


kovy79
őstag

Hülye kérdés, de az utolsó 2 sor teljesült?
Nem véletlenül a következő hónaptól jelenik meg a "letöltés" gomb?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7562) pilóta válasza kovy79 (#7561) üzenetére


pilóta
nagyúr

Bár itt arra utal, hogy ha az áfás számla igénylésére kattintok, utána kéri az adatokat, ha még nem tettem volna meg, de persze megtettem, az kellett már ahhoz is, hogy fizethessek.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7563) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Elfelejtett jelszó probléma miatt kérdeznék. Asztali gépemben a vinyó meghalt és nem tudom a jelszavaim, de a telómban a fiókok aktívak csak ugye a jelszavakat nem tudom. Tud valaki valami okosat mondani / ajánlani hogy valahogy megtudjam/megváltoztathassam a jelszavaim? Másodlagos email cím és telszámot nem adtam meg..

(#7564) bigdady válasza gorje (#7563) üzenetére


bigdady
nagyúr

cromot használtál? Az menti a jelszavakat és megnézheted (telón is)

(#7565) gorje válasza bigdady (#7564) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi a választ de nem. :(

(#7566) bigdady válasza gorje (#7565) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor hogyan voltak a hdd-n a jelszavak?
És hogyan mivel használod telón?

(#7567) EmberXY válasza gorje (#7563) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem az egyetlen lehetőséged az a webes felületen a jelszó visszaállítási procedúra, ha azon belül semmilyen biztonsági funkcióval nem tudod igazolni, hogy saját a fiók, akkor van gáz.
Ezen érdemes elindulni, a végén kiderül, hogy mi lesz, egy próbát megér.

Up the Irons!

(#7568) gorje válasza bigdady (#7566) üzenetére


gorje
senior tag

Gepen firefox es nem volt bejelentkezve/szinkronizalva. Telon meg meg anno megadtam a gmail fiokadatoknal.

(#7569) gorje válasza gorje (#7568) üzenetére


gorje
senior tag

Koszonom a segitokeszseget! Arra gondoltam h ha irnek ugyanarrol a fiokrol (aminek kene a jelszava) a guglinak, hogy kuldjenek egy jelszovaltoztatos mailt akkor mar meg is lenne oldva:D
Plusz telon is frissiteni akarok kitkatre. Nem tudjatok hogy ha tibivel lementem az alkalmazast vagy adatait es vissza allitom az uj(abb) rendszeren akkor a jelszavak meglesznek vagy nem?

Inboxbrol mi a velemenyetek? Pro es kontra?

[ Szerkesztve ]

(#7570) EmberXY válasza gorje (#7569) üzenetére


EmberXY
addikt

A biztonsági kérdéseknél van olyan elvileg, hogy adj meg egy olyan címet, ahol el tudnak érni... Ha ott megadod az eredetit, lehet, hogy elfogadják, nem tudom. Vagy régebbi jelszóra is emlékezhetsz, stb... Végig kell játszani, mást nem tudsz csinálni, "puszira" nem fogják odaadni a fiókot, de ha úgy látják, hogy a tiéd, akkor van rá esély...
A lementés/visszaállítás után nem tudom, hogy működik-e a szinkronizálás, nem vennék rá mérget. :D

Up the Irons!

(#7571) gorje válasza EmberXY (#7570) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi!
Akkor marad a probalkozas...
Imboxrol velemeny?

(#7572) EmberXY válasza gorje (#7571) üzenetére


EmberXY
addikt

Nincs mit.
Én még egyáltalán nem próbáltam az Inbox-ot, csak a hagyományos módokon használom a gmailt (webes + android), de pl. itt egy cikk róla.

Up the Irons!

(#7573) Dluinet válasza gorje (#7571) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha minden kötél szakad, akkor csinálsz egy új email címet, a régiről pedig a leveleket átirányítod rá

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7574) gorje válasza Dluinet (#7573) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi újra a választ:) Androidon gmail vagy inboxon belül lehet ilyet csinálni vagy csak én nem találtam az átirányítást?

(#7575) Dluinet válasza gorje (#7574) üzenetére


Dluinet
nagyúr

most megnéztem, nincs androidban átírányítás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7576) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Gmail, Összes levélben vannak olyan beérkezett üzenetek, amiket a Beérkezett mappában nem jelennek meg.
Ez mitől lehet? Szűrök közt nincs semmi beállítva.

Tehát az összes levélben benne van, de a beérkezetben nincs!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Impair

(#7577) kispx válasza Impair1980 (#7576) üzenetére


kispx
addikt

Mert archiválva van. Az eszköztáron megtalálod, a "vissza" és a "spam bejelentése" gomb között van.

(#7578) Impair1980 válasza kispx (#7577) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia!

Én nem archiváltam semmi, és ott sem találom. Ha az összes levélre rámegyek, akkor egyes üzenetek mellet van szürkével, hogy beérkező levelek, elküldött levelek, de sok levélnél nincs semmi, amit semmilyen más mappába nem találok, csak az összes levél között.
Ez nem tudom mi!

(#7579) EmberXY


EmberXY
addikt

Üdv!
Valaki megkapta már a +2 giga tárhelyet?

Up the Irons!

(#7580) kispx válasza EmberXY (#7579) üzenetére


kispx
addikt

Én nem sem :)

(#7581) EmberXY válasza kispx (#7580) üzenetére


EmberXY
addikt

Pedig már eltelt a hónap vége... Kíváncsi lennék, hogy mi van, esetleg globálisan át lettünk ****va? :DDD

Up the Irons!

(#7582) Lackó86


Lackó86
tag

Hogyan lehet azt beállítani egy egy bizonyos embertől egy kijelölt mappába "körök" kerüljön egyből az üzenet? Köszi! :)

jambi

(#7583) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Az miért van hogy egy androidos telefonról fel van szinkronizálva a gmail-be a telefonszámok de a kontaktok között nincsenek ott a számok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7584) kispx válasza EmberXY (#7581) üzenetére


kispx
addikt

Már jóváírták.

(#7585) Dluinet válasza kispx (#7584) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem nem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7586) stampedli válasza EmberXY (#7579) üzenetére


stampedli
tag

Nekem is 17 GB-ra nőtt.

(#7587) kovy79 válasza kispx (#7584) üzenetére


kovy79
őstag

Nálam is.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7588) mokazo


mokazo
újonc

A webes Gmail nem mutatja egyetlen levelemet sem. Látszik, hogy 34%-ot lefoglalják a levelek, de minden mappa üres. Több gépről, több böngészővel is próbáltam, de nem látszanak a levelek. Levelezőprogramban láthatók pl. a Bejövő üzenetek mappában levő levelek, de a webes felületen nem. Nincs szűrő beállítva.
Mi okozhatja ezt?

(#7589) kovy79 válasza mokazo (#7588) üzenetére


kovy79
őstag

Nem lehet, hogy az "Összes levél" alatt láthatóak?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7590) mokazo


mokazo
újonc

szia kovy79 sajna nem,konkrétan az történt hogy jött nagyobb méretü levél,én azt töröltem de utánna a kukábol is végleg de ha levelet akarok irni nagyobb méretüt a google drivel akkor ott van a törölt konkrétan videó, és ezt az alap oldalon is jelöli hogy a 15gb-bol 4,3gb használt.

(#7591) mokazo


mokazo
újonc

egyébként nincsen semilyen levelem a mappában ,sem a kukában csak ha levelet akarok irni és rányomok a google drive iconra akkor megjelennek azok a videók amiket kaptam és azokat ott meg is lehet nyitni ,na most ezek foglalják a tárhelyet és ezt szeretném törölni.válaszodat köszönöm.mokazo

(#7592) mokazo


mokazo
újonc

köszönöm megoldodott.

(#7593) EmberXY válasza kispx (#7584) üzenetére


EmberXY
addikt

+ stampedli; kovy79:

Már nálam is jóváírták, de semmilyen értesítést nem küldtek (úgy emlékeztem, hogy a cikkben ilyesmiről is szó volt), és február végéig biztosan nem jelent meg.
A lényeg, hogy megoldódott. :D

Up the Irons!

(#7594) mikk2000


mikk2000
őstag

Helló!

Gmail-on belül meg lehet oldani azt hogy van egy mail címem, és egy másik mail cím (alias) is éljen róla. Tehát ha arra egy idő után sok spam érkezik, akkor azt az aliast megszüntetném. Itt a lényeg hogy ez megoldható-e, illetve ez az alias létrehozható-e gmailon belül. Persze nem úgy hogy komplett mail címet hozok létre adatok kitöltésével feleslegesen, csupán egy meglévő email címhez kreálnék egy alias-t, ha lehetséges.

Kösz!

(#7595) Dluinet válasza mikk2000 (#7594) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az email címben minden betű közé rakhatsz pontot, akkor is megkapod

példa:
eredeti cím: savanyuuborka
aliascím savanyu.uborka
másik aliascím: sav.anyu.uborka

később szűrőbe rakhatod, hogy ilyen alias címről érkező levelekkel mi történjen
például a savanyu.uborka az kerüljön kukába, a sav.anyu.uborka kerüljön spamba

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7596) mikk2000 válasza Dluinet (#7595) üzenetére


mikk2000
őstag

Aham, kösz!

Esetleg plusz karakterekkel nem lehet megoldani, hogy kicsit áttekinthetőbb legyen?

(#7597) bigdady


bigdady
nagyúr

Én is megkaptam a 2gb-ot illetve végre igaz emailemre válasz nélkül de 1 hónap után eltűnt az usa androidos telefon az eszközök közül :)

[ Szerkesztve ]

(#7598) Dluinet válasza mikk2000 (#7596) üzenetére


Dluinet
nagyúr

de

példa:
eredeti cím: savanyuuborka
aliascím savanyuuborka+iwiw
másik aliascím: savanyu.uborka+iwiw
csak a plusz jelet nem minden hol (szinte sehol) fogadják el az e-mail címben

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7599) mikk2000 válasza Dluinet (#7598) üzenetére


mikk2000
őstag

Akkor ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag nincs ilyen lehetőség. Azért kösz az infót!

Az lenne az igazi, ha tudna generálni eldobható alias-t, amit amúgy pár szolgáltató tud is, csak eddig valahogy a gmail tűnik a legstabilabbnak.

Kösz a választ!

(#7600) Dluinet válasza mikk2000 (#7599) üzenetére


Dluinet
nagyúr

régen működött

azért próbáld meg a "+" jeles módszert, ez a hivatalos gmail alias

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.