Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11461) sajog159 válasza UHHH (#11459) üzenetére


sajog159
aktív tag

És mi lesz velük a spam mappában? Mintha azt olvastam, hogy 30 után törlödnek. Igaz? Ha törlödnek, hova kerölnek , a kuka mappába? (Szép új világ?)

(#11462) UHHH válasza sajog159 (#11461) üzenetére


UHHH
senior tag

Törlődnek, igen, és a "DEVNULL"-ba kerülnek, tehát felszívódnak örökre! :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#11463) sajog159 válasza UHHH (#11462) üzenetére


sajog159
aktív tag

:R

(#11464) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Nem tudok új gmail címet csinálni. Azt írja túl sokszor használtam ezt a mobiltelefonszámot. Azt hittem ha törlöm az egyik ritkán használt gmail címem/fiókom akkor tudok csinálni egy másikat de nem megy.
Kell egy másik mobiltelefonszám, hogy még egy gmail címet csinálhassak? Az azt jelenti kell még egy SIM kártya.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#11465) UHHH válasza tknof1871 (#11464) üzenetére


UHHH
senior tag

Kérd meg a szomszédot, rokonokat, hogy hadd regisztrálj az ő számával, vagy mondjuk engem, és én regisztrálok neked, s megváltoztathatod a jelszót, ha kész vagyok. Mi legyen a felhnév? Privit írj. :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#11468) andor80


andor80
senior tag

Csüvi!
Ket lépcsős azonosítás van beállítva telefonomra

Két helyen használom ugyanzt a fiókot asztali pcn
Egy ideje ha nem az otthoni hanem a másik gépemen lépek be nem kéri a a telefonos azonosítást.
Régen küldött egy én vagyok e kérdést rányomtam beléptetett asztalin is.
Na most ilyen már nincs .Beírom a jelszavam és egyből belép.
Mi lehet a gond?Ezek szerint nem megy a kétlépcsős azonosítás.Töröljem a telóm és regeljem ismét?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11469) nfsu17 válasza andor80 (#11468) üzenetére


nfsu17
veterán

Valószínű egy belépésednél be volt pipálva az 'ezen a gépen ne kérje többé' box és azóta nem kéri.
[link]

(#11470) andor80 válasza nfsu17 (#11469) üzenetére


andor80
senior tag

aha tényleg erre nem gondoltam .Megpróbálom eltávolítani
Köszi szépen!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11471) Snoop-y válasza andor80 (#11470) üzenetére


Snoop-y
veterán

Bonfeszo cache torles es maris kerni fogja ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11472) -Nomad-


-Nomad-
tag

Üdv! SOS segítség kellene nem tudok belépni a fiókomba mert rossz a jelszó.Már mindenfélét kipróbáltam de nem jártam sikerrel.Tudna valaki segíteni?

(#11473) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Gmailben tudok valahogy más betűtípussal írni, mint, amit felajánl? Vagyis telepíthető egyéb is?

(#11474) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok.

Betelt a gmail levelezési tárhelyem, gondoltam, hogy kitörlöm a rengeteg promóciós levelet, mert nem foglalkozam eddig velük, csak néhanapján, és elakadtam ott, hogy sajnos rengeteg webshop megrendelésemről jött oda számla vagy bármi fontosabb email... ezeket az emaileket egyesével kell akkor átnézzem?
Meg eleve, ha berak egy elsődleges csoportba szánt levelet a promóciókba, akkor azt hogyan lehet egyszerűen beállítani, hogy erről az emailről érkező levelek nem promók, hanem elsődlegesek?

(#11475) TigerCat válasza Atomgeszi (#11474) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Készíts szűrőt. Én ki is kapcsoltam ezt, magam döntöm el, hogy mi-hova kerül.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11476) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Megszokott/normális, hogy a google (gmail) az életkor igazolásához (hogy elmúltam 18) bankkártyát vagy igazolványt kér?

(#11477) degec


degec
senior tag

Tiszteletem,
MA jött egy email hogy:
Az életkornak jobban megfelelő felhasználói élmény érdekében a Google módosított egyes beállításokat, mivel Ön még nem igazolta, hogy betöltötte volna a 18. életévét.
Betöltötted a 18. életévedet?.. kattintok és a beállítások menüben bankkártya vagy érvényes okirat feltöltését kéri. néztem mondom fake, de nem mert google fiók beállításoknál van. cím account.goggle.com... Találkozott már ilyennel valaki? mutatom képen: [link] [link] ..ezt a súgót dobja hozzá: [link] . 1991.10.13. volt megadva.. eleve 18 feletti nem is értem. Valami ötlet.. mert 30 nap múlva törlik nem kéne.. Igazolványt meg bankkártyát én tuti nem fogok feltolni nekik nemá... Köszönöm szépen ! :F :R

(#11478) Atomgeszi válasza TigerCat (#11475) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát az a bajom, hogy közel 10 éve cseszek az egész gmailre, és most betelt a tárhelyem. :D Van 63 ezer levelem a promóciókba, gondoltam, hogy azokat kitörlöm.. igen ám, de csomó rendelésről a száma odaérkezett, amit már akkor se tudtam egyszerűen tudatosítani a gmailel, hogyha innen jön email, az jófiú és mehet az elsődlegesbe, így hát jöttek és jöttek a promóciós emailek, aztán már teljesen elvadult a helyzet.
Látom, hogy ki lehet jelölni csak úgy, hogy olvasatlan, de csak az adott tábla 50 emailjére vonatkozik. :(
Azt tudom, hogy ami fontos volt, azt mind megnyitottam a promóciókban, viszont ugye ezzel nem tudom kijelölni mind a 63 ezer email közül az olvasatlanokat, hogy csak azokat törölje... csak az adott 50 oldalon lévőt, így hát elég hosszúra sikeredne ez a szanálás, ha 50 enként kellene kiválogatnom az emaileket.. :(

(#11479) Oldman2 válasza Atomgeszi (#11478) üzenetére


Oldman2
veterán

Rá tudsz szűrni a "csak olvasatlan" üzenetekre (42000).

"label:unread"

Amikor megjelenik az "első ötven", akkor ezek kijelölése UTÁN megjelenik fölöttük egy link, amivel az összeset 42000-et ki tudod jelölni

"Jelöld ki az összes beszélgetést, amely megfelel ennek a keresésnek..."

[ Szerkesztve ]

(#11480) Atomgeszi válasza Oldman2 (#11479) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hm tényleg, köszi!!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.