Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) betyar1974 válasza gyulaszu (#11549) üzenetére


betyar1974
senior tag

"Gmail app" törlése után, sikerült! Most rendbe vannak a módosításaim, azóta töröltem a pc-n 2 bejövőt és törlődött a telefonon is.
Azért köszi, hogy megpróbáltál segíteni! :R

Igaz, még mindig nem tudom, hogy miért csinálta...., talán nem lesz ilyen többet.

(#11552) gyulaszu válasza betyar1974 (#11551) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Lehet elég lett volna adattörlés is, vagy azt csináltál?

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#11553) betyar1974 válasza gyulaszu (#11552) üzenetére


betyar1974
senior tag

Telefonon töröltem, a "gmail app-ot", majd újra letöltöttem, bejelentkeztem. Ennyi

(#11554) cekkk válasza TigerCat (#11546) üzenetére


cekkk
veterán

Szia! Köszönöm, pont ez az, ohgy a TB-ből nem tudom lementeni sajnos :(

(#11555) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! A mobilomon a Gmail androidos nem jelzi a beérkező üzeneteket. Létezik erre valami megoldás?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#11556) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
A cégnél gmail tárhelyet szeretnénk venni. Elindítottuk a procedúrát, de a fizetésnél "csak" kártya illetve paypal játszik. Nincs lehetőség utalásra valahogy?
Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#11557) TigerCat válasza JoolsNOS (#11556) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ads esetén van (gondolom itt is kellene lennie), de én is a céges kártyát használom. Egyszerűbb és azonnal jóváíródik.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11558) JoolsNOS válasza TigerCat (#11557) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Sajnos nincs kártyánk, csak számlánk. Főnök nagyon kártyaellenes :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#11559) Albert.Tamas


Albert.Tamas
tag

Sziasztok!

Van egy kis gondom a gmail fiokommal , eddig siman betudtam lepni jelszo azt kesz , most ketlepcsos dolgot ker tolem , anno nagyon de nagyon regen a fiokomhoz tarsitottam egy telefonszamot ez a szam mar evek ota megszunt , na most sms-t ajanl fel nekem , de hat ez opcio kizart , van mas lehetoseg ? Koszonom valaszotokat :) :R

(#11560) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Más is tapasztal IMAP problémát?

Ma reggel óta a leveleim vagy csak hosszas (értsd: fél órányi) várakozás után töltődnek le, vagy megszakad az egész folyamat, és kapok egy semmitmondó "túl sok IMAP kapcsolat" hibaüzenetet.

Böngészőből, mobil app-ból hibátlan, beállításaim semmit nem változtak.

Várjak, és magától elmúlik? :D

(#11561) TigerCat válasza NeoPampalini (#11560) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Igen, de már megy rendben.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11562) Piotre87


Piotre87
csendes tag

Sziasztok.

Nem tudom volt-e màr de kb 1.5honapja egy nagyon bosszanto hibàm van a gmail-app-al.
Teljesen random kapok értesitéseket uj email-röl. Van hogy napokig semmi, majd egyszerre az összes elmaradt ertesites egyszerre fut be. Utana van hogy 1napig normalisan üzemel majd megint semmi értesités. Had ne mondjam mennyire bosszanto.

Telefon egy lassan 3éves Oneplus 6T, de teljesen jol üzemel. tarolo több mint fele üres.
Android 11-re frissitve de a hiba pàr héttel a frissités elött mar jelentkezett. Többi appal nem észleltem hibàt. Google supportot màr kiveséztem..mindig ugyanoda jutunk vissza, hogy kapcsoljam be az értesitéseket minden fiokhoz...nem vagyok egy programozo de hülye sem vagyok.

Van valakinek erre megoldàsa?
Elöre is köszönöm

(#11563) NeoPampalini válasza TigerCat (#11561) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Valóban. Köszi. :D

(#11564) TigerCat válasza Albert.Tamas (#11559) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Biztonsági e-mail cím esetleg? Nem adtál meg?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11565) Albert.Tamas válasza TigerCat (#11564) üzenetére


Albert.Tamas
tag

Nem sajnos :(

(#11566) TigerCat válasza Albert.Tamas (#11565) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Írj a szupportnak. Kérnek majd igazolványt, meg kell válaszolnod pár kérdést, de van esély hogy visszakapd.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11567) huan


huan
őstag

Sziasztok,
Mailt szeretnék írni a súgóközpontnak. Milyen címre írhatok nekik?
Köszi

(#11568) Rick4


Rick4
félisten

Sziasztok, akadt egy kis gondom. Van egy cég, annak egy weboldala, és a google workspace keretében egy a domainnel megegyező nevő info@-os e-mail cím, ami a gmail felületen megy. Minden szuper, de most 17-e óta meg van bolondulva, akkor még az info@-os helyre jöttek az üzenetek, onnatól a kapcsolattartási adtok között megadott mailcímre jön, és nem jövök rá, mitől kezdte el. Ez már a fizetős változat, vonja szépen a havi 5 eurónyi összeget.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11569) Snoop-y válasza Rick4 (#11568) üzenetére


Snoop-y
veterán

Milyen uzenetek?
Amit az info@-ra irnak a masik fiokba esik be?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11570) Rick4 válasza Snoop-y (#11569) üzenetére


Rick4
félisten

Jaja, a weboldalamon van egy kontakt form, amiben ez a mailcím is szerepel, de ha saját magam másik mailről írok arra a gmail-es címre, akkor is másik fiókba megy. Nincs átiránytva, pontosabban a leírás szerint megkerestem, és nincs ott semmi, amit törölni lehetne.
Az már csak hab a tortán, hogy a kontak mailcímet átírtam, egy pár óráig, mx fél napig jó volt, jött az én mailemre, utána megint a régire küldi.

Msot kipróbáltam megint, írtam egy mailt, megérkezett a jó helyre, de van itt egy ilyen valami:

Miféle felhsználóról ír ott nekem?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11571) Rick4 válasza Rick4 (#11570) üzenetére


Rick4
félisten

Harmadik címről is oda megy, tehát most jó helyre kapom meg, de reggel 9:06-kor még amoda ment.. :D
Ez a külső felhasználó nekem nem rémlik..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11572) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, segítség kéne.
A fiókomban 5 fül van: Elsődleges, közösségi, promóciók, frissítések, fórum. Egyik napról a másikra, ami eddig az elsődlegesbe jött, az most frissítések fül alá jön.
Mi állítódott el , és hogyan lehetne visszacsinálni?
Segítségeteket előre is köszönöm szépen,

(#11573) Rick4 válasza Rick4 (#11571) üzenetére


Rick4
félisten

És most máshonnan id oda jönnek a levelek. Lehetett valami gixer? vagy a telefonomra telepítették a pegasust? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11574) Rick4 válasza Rick4 (#11573) üzenetére


Rick4
félisten

A kötsög kapcsolatfelvételi űrlap csináta a feszkót, motmár minden jó...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11575) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Elküldtem egy levelet, amit csak holnap reggel kellett volna. Bementem az elküldött levelek közé és a levelet megnyitva találtam felül egy olyat, hogy "halasztás", ezt beállítottam holnap 8 órára. Ezzel csináltam valamit, vagy a levél már ki van küldve? Mire jó ez a halasztás?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#11576) Rick4 válasza AssAssynn (#11575) üzenetére


Rick4
félisten

Egyik mailről írtam a másikra egy levelet. Majd bementem az elküldöttek közé, rányomtam, hogy halasztás, ugyan kiírta, hogy 18:00-kor továbbküldi, de mire ezzel végeztem, már rég elment, meg is jött a másikra. Pedig alig volt pár másodperc, mivel tudtam, mit keresek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11577) AssAssynn válasza Rick4 (#11576) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szóval nem ér semmit. Köszönöm, hogy megnézted. Akkor nem tudom mire jó ez a funkció.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#11578) gameboy


gameboy
csendes tag

Sziasztok! Az alábbi ügyben fordulok hozzátok. Sajnos elég nagy gondban vagyok az történt, hogy kb. 1 hete kijelentkeztem az e-mail fiókomból (gmail) és most egyszerűen nem tudok belépni mert azt kéri belépéskor, hogy igazoljam hogy én vagyok az aki be akar lépni valamint, hogy az eszközt nem lehet beazonosítani amiről be akarok lépni (PC)...2 napja próbálkozok de nem tudok belépni. Az a baj, hogy pl. facebook, Battlenet, EpicGames profilom is erre a címre van regisztrálva. Az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni, hogy az említett accountok ne ehhez az e-mail címhez legyenek kötve mivel ez az e-mail cím gyakorlatilag használhatatlan nekem mivel nem tudok belépni így semmi értelme ha pl a Battlenet vagy a Facebook profilom ehhez az e-mail címhez van kötődve. Előre is köszi.

(#11579) Snoop-y válasza gameboy (#11578) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat a tobbi accounton lecsereled az e-mail fiokot mondjuk?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11580) Rick4 válasza gameboy (#11578) üzenetére


Rick4
félisten

Épp csak 7 db mailfiókba lépkedtem be újra, mindnél van jelszó melékeztető, egymásra mutató másodlagos mailcím, stb stb.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11581) AtHoS válasza AssAssynn (#11577) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a funkció arra jó, hogy ha a Beállítások - Összes beállítás - Általános fülön a Küldés visszavonása: részen átállítod a maximálisan megadható 30 másodpercre, akkor ezen idő alatt tudsz cselekedni. Alapból 5 másodpercen van

read-only mode on the forum

(#11582) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

Gmailben lehet úgy tárhelyet felszabadítani, hogy csak a levelekben lévő csatolmányokat törlöm, maga a beszélgetés megmarad? Itt böngészgetek, azonban ha kijelölöm a levelet törlésre, az egész törlődik.

Köszönöm szépen!

(#11583) AssAssynn válasza AtHoS (#11581) üzenetére


AssAssynn
őstag

Meg mernék esküdni pedig, hogy 5mp-en belül cselekedtem, de akkor ha hazaérek kipróbálom 30mp-re állítva is.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#11584) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Keresnék olyan email szolgáltatót, ami nagyon hasonlít a gmail.com végződésre. Sajnos a gmail.hu kilőve.

A történet a gmail cím pontkezelése miatt is lehetne, ha nem tudnám, hogy a címben használt pontokat a gmail nem veszi figyelembe és így nem lehet kizárólag eltérő ponthasználattal másik fiókot regisztrálni.
Persze egyéb oldalak az eltérően használt pontokat más-más címként azonosítják.

Egy bizonyos gmail-es fiókba más emberhez/családhoz tartozó levelek érkeznek (legutóbb például egy Óvoda részéről, hogy a gyerek csoportjában megbetegedés fordult elő és személyes kontakt miatt a gyerek 10 napig hatósági karanténba kerül.) A címzett email-nél mindössze eltérő ponthasználat (fiktív adatokkal a valódi használat: sc.bela@gmail.com, téves címzés: s.c.bela@gmail.com)

Bepróbáltam ugyanolyan előtaggal gmail.hu címre küldeni egy levelet, de az visszapattant Recipient address rejected: User unknown (in reply to RCPT TO command) üzenettel.

Szóval keresnék olyan gmail.com-hoz hasonlatos levelező kiszolgálót, ahol esetleg el tudnám érni az ilyen levelek valódi címzettjét vagy ötletet, hogy merre is lenne érdemes keresgélni :R

Valószínűnek tartom, hogy nem betűt ütnek el az email cím megadásakor, hanem a gmail.com lesz hibás a címben :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#11585) AtHoS válasza AtHoS (#11584) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az mondjuk érdekes, hogy gmail.hu-n a kérdéses előtaggal nem lehet fiókot regisztrálni, mert azt írja regisztráció közben, hogy foglalt. A küldött levél mégis visszapattant.... :F

read-only mode on the forum

(#11586) Littoral válasza AtHoS (#11584) üzenetére


Littoral
aktív tag

_Régen_ a Yahoo-nál voltak @ymail.com domain-es email fiókok, nekem is volt ilyen. 0,001% az esélye, hogy ez, de érdemes megpróbálni.

Mondjuk a gmail.hu ilyen freemail-jellegű, budget szolgáltatás, a visszapattanó levél nem biztos, hogy magyarázat bármire.

[ Szerkesztve ]

(#11587) Snoop-y válasza AtHoS (#11584) üzenetére


Snoop-y
veterán

Felesleges idotoltes.

Az eredeti cimzett valoszinuleg csak rosszul adta meg az e-mail cimet. Nekem is szoktak jonni mindenfele jokepessegu emberek altal regisztralt szolgaltatasok meg hirlevelek az egyik cimemre (mondjuk letornem a kezet annak aki ugy fejleszt regisztracios processt, hogy nincs benne egy e-mail verifying resz)

marked as SPAM oszt jonapot.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11588) AtHoS válasza Snoop-y (#11587) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igen ez lenne az egyszerű megoldás (lehet ilyesmi lesz a vége), de egyelőre szeretnénk jelezni számára, hogy több helyen is rosszul használja a címét. Az óvodától küldött levélben biztos nem Ő írta el, ezért gondoltam, hogy mikor lediktálta akkor gmail hallatán auto hozzácsapták a .com-ot és nem a .hu-t írták mellé. Viszont a webshopos Sikertelen kézbesítéses levélnél bizonyára Ő maga írta rosszul.

No még próbálkozunk, hátha jutunk valamire, de igazából ez nem nekünk lenne fontos, hanem neki. Auto választ adott beérkező email-re küldő címe alapján már előkerítettem a topikból. Amíg nem jutunk előbbre marad annyi, hogy kap a feladó egy levelet, miszerint keresse a címzettet egyéb csatornán/elérhetőségen, mert szar email címet adott meg. Közben törlődik auto a beérkezett levél

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#11589) AtHoS válasza AtHoS (#11588) üzenetére


AtHoS
nagyúr

gmail.hu-nak írtam webes felületen, hogy nem tudom használni a "fiókom": jött válasz, hogy 6 hónapig nem volt használva, emiatt zárolva lett a fiók -> ezért pattant vissza a küldött levél.

Húgom közben előkerített egy levelet, valami rendelés amiben volt telefonszám a tulajhoz névvel, címmel stb...
Felhívta őket, de olyan értelmes emberekre akadt, hogy a gyereknek adták át a telefont, mert nem értették miről beszél nekik :DDD

Reméljük megértették amit mondott. Kérte hogy csináljanak egy másik e-mail címet, mert nem fogják megkapni az értesítéseket.

read-only mode on the forum

(#11590) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

migrálásra került egyik gsuit accountból a google drive egy másik gsuit accba. át is ment minden rendben volt. Most viszont ha megnyitom a drivot olyan mintha üres lenne. Nem találom sehol a fájlokat viszont a drive mutatja hogy 300 mb foglalt hely van. Szóval olyan mintha meg lenne valahol de lövésem sincs hogy hol. Van valami tipp hogy hol lheet?

[link]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11591) Oldman2 válasza marec1122 (#11590) üzenetére


Oldman2
veterán

A megosztottak alatt?
:W

(#11592) marec1122 válasza Oldman2 (#11591) üzenetére


marec1122
senior tag

nyilván a bal oldal össze opcióját átnéztem. még az áthelyezés ténye is látszik, de a fájlok nem. olyan mintha amikor az eredeti gmail fiókot tötröltem, törlődtek volna fájlok is mintha "csak" megosztva lettek volna. de mivel a megosztásból át lett mozgatva saját fiókba ott már nem megoisztásként kellett volna viselkedniük.

[link]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11593) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Egy emailt továbbítottam egy másik Gmail címre, a küldő fiókból ez a levél nyom nélkül eltűnt. Ez, hogy a fenébe lehet?

[ Szerkesztve ]

(#11594) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Akárhányszor belépek a Gmail felületére , akkor a "Promóciók" és a "Közösségi" fül alatt mindíg van 2-2 db reklám....

Hogy lehet ezt kikapcsolni....rühellem a reklámokat.

Ötleteket előre is köszönöm.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#11595) Sanyi.mTs válasza Borisz76 (#11594) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

beállítás > összes beállítás megtekintése > beérkező levelek > és itt a kategóriáknál kell kivenni a pipákat vagy kikapcsolni a funkciót

[ Szerkesztve ]

(#11596) Borisz76 válasza Sanyi.mTs (#11595) üzenetére


Borisz76
veterán

Ezzel csak a fület tudom ki / be kapcsolni.

A benne lévő reklámokat , hírdetéseket szeretném elhagyni....

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#11597) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Karácsoni üdvözletet szeretnénk emailen küldeni a teljes címlistánknak. Van ennek valami egyszerű módja?

Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#11598) TigerCat válasza JoolsNOS (#11597) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Tömegesen nem szerencsés, spam lesz. Néhány menjen csak együtt és szépen lassan küldd ki.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11599) scott_free


scott_free
senior tag

Gyerekek, mekkora egy sz*r ez a gmail! :W
Névjegyeket kellene importálnom egy word doksiból. Csinálok belőle CSV-t (vezetéknév, keresztnév, email, stb.). Gondoltam, hogy importáláskor majd megkérdezi, hogy melyik oszlop micsoda, mint minden normális program..., de nem, ez a krumpli fogta magát és az email-címen kívül az összes adatot betette a "Jegyzet"-be. Szánalom! :(((

(#11600) NeoPampalini válasza scott_free (#11599) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Hát így hirtelen ezt találtam, úgy tűnik, a gugli nem kérdezi meg, mit szeretnél, csak csinál valamit. :D

"If you create a CSV, make sure it has the right headers. Download a template here."

Mondjuk jó nagy szopás ez, ahogy látom. :DDD [link]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.