Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) rushty válasza Dluinet (#11850) üzenetére


rushty
senior tag

aljas

Revolut meghívó pü-ben

(#11852) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Rákerestem, de megoldást sajnos nem találtam, hogy MBOX archvív levelezést hogyan lehetne megnyitni Outlook-ban, estleg PST-t készíteni belőle vagy más alkalmazással előhívni, esetleg visszatölteni Gmail-be?

Ha valakinek van rá megoldása kérem segítsen, mert valami furcsaság történt a Gmail levelezésben és nincs meg minden levél :(

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#11853) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Ubisoft fiókhoz megadott email címemet szeretném megváltoztatni.
Ehhez egy ellenőrző kódot küld ki arra a címre, amire szeretném megváltoztatni. Outlookra működik, Gmailre is működik, kivéve azt a címet, amit szeretnék megadni. 1-es Gmail címre nem küldi a kódot, 2-esre küldi. 2-esen van egy átirányítás, hogy minden emailt küldjön át 1-esre, és így meg is érkezik az 1-esre is az email.
1-est ellenőriztem, spam mappába nem kerül, "all mail" mappában sincsen. Ellenőriztem a filtereket, blokkolt címeket.
Mi lehet még, ami miatt 1-esre nem kapom meg az emailt?
Köszi!

(#11854) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ha simán belekattintok a gmail naptárba, akkor létrehozok egy eseményt, de mindhez hozzárak értesítéseket. Hol kell és mit állítani, hogy ne tegyen értesítést a naptár bejegyzésekhez?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11855) AtHoS válasza V.Stryker (#11854) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A ceruzával elérhető menüben kellene lenni az értesítések állíthatóságának, ki/be kapcsolhatósàgának.

read-only mode on the forum

(#11856) IG55 válasza V.Stryker (#11854) üzenetére


IG55
senior tag

A settings alatt kiválasztod az adott esemény fajtát, és a default notifications-t megváltoztatod.

(#11857) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Android telefonról szeretnék eltávolítani egy google acc-ot de azt írja ki hogy "ezt a módosítást nem engedélyezi a rendszergazda". Gondolom a workspace környezetben van valami beállítás de nem tudom hol? Valakinek van tippje ennek kapcsán?

Előre is köszi

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11858) Snoop-y válasza marec1122 (#11857) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha full managed modban volt a fiok beleptetve(az uzenet erre enged kovetkeztetni) akkor csak a factory reset az opcio.

Gondolj bele ha a user csak ugy ki tudna leptetni az eszkozt majd felinstallalja a barmilyen hacker programot aztan ujra felrakja a work profilet akkor van egy komprommitalt eszkozod.

Szoval ez igy mukodik by design.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11859) V.Stryker válasza IG55 (#11856) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt esetleg tudod pontosítani, mert nem találom. :B

AtHoS: Persze, az megvan, de akkor minden eseménynél kézzel ki kell szedegetnem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11860) IG55 válasza V.Stryker (#11859) üzenetére


IG55
senior tag

Itt a bal felső sarokban a hamburger menü, aztán settings, és aztán a fiókodhoz tartozó esemény fajtákból kiválasztod azt, amelyiket módosítanád.

(#11861) V.Stryker válasza IG55 (#11860) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, nekem nincs ilyenem. Én böngészőből vagyok. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11862) IG55 válasza V.Stryker (#11861) üzenetére


IG55
senior tag

Azt gondolom, hogy fent az event notifications-nél tudod beállítani, miután kiválasztattad a megfelelő calendart:

(#11863) V.Stryker válasza IG55 (#11862) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Így már oké. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11864) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Mobilról használva a levelezőt az olvasottság változása PC -n rendben van, de a törlés mobilon az már PC -n nem aktiválódik, ott maradnak a beérkezett olvasott levelek között.
Mi az oka, hol lehet ezt állítani?
Thx

(#11865) chungee


chungee
addikt

Napot!

Ezt az oszlopot hogyan tudnám eltűntetni :F

(#11866) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ezeket a felosztásokat hol lehet kikapcsolni, hogy minden ömlesztve érkezzen?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11867) nfsu17 válasza V.Stryker (#11866) üzenetére


nfsu17
veterán

gmail
jobb felül fogaskerék
összes beállítás megtekintése
beérkező levelek
itt már szerintem látod..vmi intelligens beállítás kivétele, vagy a pipákat kiveszed mind elől

[ Szerkesztve ]

(#11868) ACE-


ACE-
addikt

Üdv, azt sehogy sem lehet megoldani, ha böngészőből elolvasok leveleket, akkor automatikusan törölje a mobilom értesítései közül az érkezett levelet?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#11869) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!

weboldalon megnyitva a gmailt, rendszereztem egy mappába leveleimet egy adott projekttel kapcsolatban. Mint kiderült, ez a mappa valójában címke és fogja ez a nagyszerű és okos kiszolgáló és összevegyíti a leveleimet.
Nem mindet, csak amiket úgy gondol, azokat egy feladó alá teszi be.
Nem tudom így érthető-e mit is kezel teljesen rosszul, kérdés, hogy ezt hogyan lehetne kikapcsolni?
Gondolom név alapú szűrés lehet rajta (bár akkor se értem miért von össze totál más címmel rendelkező leveleket), lehet valahogy időalapú rendezést választani?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#11870) Oldman2 válasza gordonfreemN (#11869) üzenetére


Oldman2
veterán

Nincsenek valódi „Mappák”, csak Szűrők/címkék.

Ha keveredést tapasztalsz, az amiatt van, hogy a szűrő amit „beállítottál”, azt az eredményt adja amit tapasztalsz.

Az aktív szűrőket, a "Beállítások/Szűrők és letiltott címek" alatt látod, itt szerkeszteni is tudod azokat.

(#11871) gordonfreemN válasza Oldman2 (#11870) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Lehet bonyolítja a dolgot, de a szűrőt valójában a win10 postaládában hoztam létre mint mappa.
Ide behúzgáltam a mappába szánt leveleket
Ezután bizonyos leveleket összevont, mintha egy címzettől érkeztek volna, pedig nem.
Tehát akkor erre nincs solution? :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#11872) Oldman2 válasza gordonfreemN (#11871) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem tudom, érzésem szerint ez lehet hogy nem is GMail oldali probléma, hanem a Win10 postaláda kavart be.

De erre neked kell rájönnöd.

Én minden esetre ránéznék arra, amit írtam volt.
Hátha...
:F

(#11873) Gabir


Gabir
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Nem találok orvosságot az alábbi problémámra, remélem, most végre sikerül.

- Az első: létezik olyan automatikus válasz funkció, ami csak egyes e-mail-címekre működik? Tehát nem egy általános "nyaralok", hanem csak egy-két kéretlen feladónak kapásból visszadobja(olvasás nélkül) a levelét (mint Mailer Daemon)

- A másik pedig az lenne, miszerint ha levelet akarok írni, felajánl e-mail-címeket.
Oké, túlnyomó részük a címtárban szerepel, de nem mindenki.
Hol lehet törölni a "nem mindenki" feladókat? Az addig rendben is lenne, hogy valamikor kaptam tőlük levelet és/vagy küldtem is. De már nem szerepelnek ezekben a mappákban. Hogyan tudom "elfelejtetni" a levelezővel?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#11874) nfsu17 válasza Gabir (#11873) üzenetére


nfsu17
veterán

-a mailer daemon feladót lehet szűrni, és akkor rögtön törli is akár, kukába teszi (nem, nem ezt kérdezted, tudom)

-szerintem ott kell lennie, csak az egyéb névjegyek alatt [link]

(#11875) Gabir


Gabir
aktív tag

-Tudom, vannak beállítva úgy is címek.

-Nem, az is üres, azért nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#11876) yodee_


yodee_
őstag

Üdv Mindenki!

Érdeklődnék, hogy van e valami platform ahol tudok a google-lel kommunikálni. Minap jött egy email, hogy a tárhelyem fele megtelt. Látom, hog y 7,5 gigát használok, csak azt nem értem hogy az email-jeim hogyan foglalhatnak ennyi helyet. A drive 1,5 G, az emial pedig 6. Ezt kizárt dolognak tartom, ugyanis nemrégiben archiváltam és csak 2021. januártól vannak emailjeim. Mit tehetek ilyenkor?

Köszönöm

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#11877) ACE- válasza yodee_ (#11876) üzenetére


ACE-
addikt

Szerintem szűrj rá a nagy e-mailekre felül a keresőben a kis ikonra kattintva tudod kilistázni a bizonyos MB-nál nagyobb e-maileket. Ott lesznek azok...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#11878) yodee_ válasza ACE- (#11877) üzenetére


yodee_
őstag

Közben meg is lett... Hiába archiváltam le és töröltem outlook-ban, a tárhelyen nem törölte... Most a webfelületen töröltem és minden rendben.

Köszönöm

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#11879) ACE- válasza yodee_ (#11878) üzenetére


ACE-
addikt

Na igen, az IMAP sajna nem úgy működik, ahogyan kéne...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#11880) localhost válasza yodee_ (#11876) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kiüríted a Drive kukáját? Bocs, látom késő.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11881) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
szeretnem használni a gmail smtp szerverét email küldésre..egy kamera küldené az emailt,eddig szépen müködött is az uj alkalmazásjelszóval is,de pár napja ezt nem sikerül beállitani..azt irja,hogy nem hitelesitett az smtp..ezt hogy lehet kiküszöbölni?
link

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11882) gyulaszu válasza snooze (#11881) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ezt a jellegű hozzáférést egy idejen nem elég biztonságosnak ítélték.
Alkalmazás jelszót kell generáltatni és azt használni.

gyulaszu

(#11883) snooze válasza gyulaszu (#11882) üzenetére


snooze
veterán

ha figyelmesen elolvastad volna,akkor irtam,hogy mivel probáltam,és azzal sem jo..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11884) gyulaszu válasza snooze (#11883) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Bocs, valóban nem voltam elég figyelmes :R

gyulaszu

(#11885) snooze


snooze
veterán

senki sem tud segiteni?

GO Gunners!!!

(#11886) dokee78


dokee78
félisten

Csak az egyik fiókból szeretnék ki jelentkezni,hogya lehet meg oldani?

(#11887) yodee_ válasza dokee78 (#11886) üzenetére


yodee_
őstag

Chrome? Akkor katt belül az avatar-odra -> egyéb profilok (fogaskerék) -> a felugró ablakban pedig törlöd a nemkívánatosat. Remélem jól írtam

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#11888) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Van ötlet arra vonatkozólag, hogy miért blokkolja a gmail egy email elküldését?
Ez az üzenet jött vissza egy piros közlekedési lámpával.
Message blocked

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11889) localhost válasza marec1122 (#11888) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csatolmánya?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11890) marec1122 válasza localhost (#11889) üzenetére


marec1122
senior tag

nem volt

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11891) UHHH válasza marec1122 (#11888) üzenetére


UHHH
senior tag

Kicsit bővebben is mutathatnád a hibakódot.
Itt már látszik, hogy mi lehet a baj.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#11892) scream


scream
veterán

Hali!

Van esetleg másnak is problémája a @t-email.hu-s levelek fogadásával? Nem érkeznek meg, se spam, se kuka és a feladó sem kap e-mailt, hogy ne sikerülne a kézbesítés vagy bármi egyéb (hogy mondjuk a GMail blokkolta volna az adott mail címet vagy domaint).

Mi lehet? :F

[ Szerkesztve ]

(#11893) perempe


perempe
addikt

Hogy lehet beállítani a levelezésen, hogy a feladókra az általam beállított nevet írja ki? Van, aki elgépelte a nevét (Jzsef), sok rokonra meg családnevet ír, ami zavaró.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11894) bnorci71


bnorci71
addikt

Sziasztok!

Outlook topikba is kérdeztem de nincs válasz hátha itt van aki tudja mi a kínja az Outlook 2007-nek

Kérnék egy kis segítséget.
Barátom vasárnap hívott nem megy az Outlook levelezés a gépén a gmail fiók. Ami a poén tegnaptól nekem se megy a levelek letöltése.
"A kiszolgáló nem támogatja a megadott titkosítási módszert...." bla bla
Na de én aztán semmit nem piszkáltam.
kimenő port 587 SSL van beállítva, de TLS és automatikuson is próbáltam nem hozott eredményt.
Az alkalmazásjelszó is be van állítva sőt újat is kértem.

Mi a megoldás?
köszönöm előre is

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#11895) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Pár naponta több száz "Mail Delivery Subsystem" és jónéhány más, vírusra vagy illetéktelen behatolásra utaló ímélt kapok a gmail postafiókomba. [kép]
Ilyenkor mi a teendő?

(#11896) Snoop-y válasza liszi70 (#11895) üzenetére


Snoop-y
veterán

Elso korben jelszot cserelnek. Aztan lehet megnezegetni a fejleceket, hogy valoban te kuldted -e ki azokat a leveleket amik visszapattannak vagy csak felkerultel valamilyen spam listara?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11897) liszi70 válasza Snoop-y (#11896) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi. Ok, jelszót cseréltem. Valóban mentek ki az én ímélcímemről ímélek, volt, aki visszaírt németül, és kérdezte, hogy mit küldtem neki, és miért.

[ Szerkesztve ]

(#11898) Nikaré válasza liszi70 (#11895) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez akkor is előfordulhat, ha a gmail címed átirányítással egy másik mail címre van irányítva.

(#11899) liszi70 válasza Nikaré (#11898) üzenetére


liszi70
nagyúr

Én nem irányítottam át semmit sehová, tehát ha ez történt, az gondolom illetéktelen behatolás lehetett. Jelszócserén kívül mit tehetek?

[ Szerkesztve ]

(#11900) scream válasza liszi70 (#11899) üzenetére


scream
veterán

Invalidálni kell az adott fiókhoz az összes jelenlegi valid login session-t, utána bejelentkezni és azonnal jelszócsere, majd megnézni, hogy lett-e bármiféle olyan dolog felvéve a többi email beállítás alatt, amit nem te intéztél (gyanús alias-ok/átirányítások pl), és ha ilyet találsz, akkor törölni.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.