Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Üdv!

Adott egy céges email fiók. Két különböző telefonon kellene beállítani. Lehetséges az, hogy ha a kolléga elolvas egy levelet azt nálam ne jelezze olvasottként?

Köszi!

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#10052) Sanyi.mTs válasza Mela Kehes (#10051) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha visszajelöli olvasatlannak, akkor elméletileg igen. de erről már nem fogsz értesítést kapni.

[ Szerkesztve ]

(#10053) Mela Kehes válasza Sanyi.mTs (#10052) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az nem gond, elég ha nálam is olvasatlan. Köszi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#10054) Arpee78


Arpee78
senior tag

Valaki kipróbálná? Érdekelne, csak nálam ilyen vagy mindenkinél:

Ha jön levélben két tartalmilag azonos csatolmány, majd lementeném őket Drive-ra, akkor csak az egyiket - az elsőt - menti le. Nem számít ha külön levélben jönnek, az se ha eltérő a fájlnév. Az sem ha az elsőként mentett már a kukában van.

Ha pedig drive-ból törlöm az első példányt, akkor a következő mentési kísérletnél hibát ír ki és le se tudja menteni.

levél=email

(#10055) Depression


Depression
veterán

Ti be tudtok lépni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10056) kali válasza Depression (#10055) üzenetére


kali
legenda

GOOGLE
404. Ez egy hiba.
A kért URL-cím nem található ezen a szerveren. Ez az összes információnk.

A beállított levelezőkben viszont működik.

[ Szerkesztve ]

(#10057) kali válasza kali (#10056) üzenetére


kali
legenda

Működik már minden formában a belépés.

(#10058) TigerCat válasza kali (#10057) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Valami központi gebasz volt...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10059) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy Normál nézetben pár napja nem tudok egy érkezett levélre válaszolni, a szöveg mezőben a Betöltés felirat ragad be. Hagyományos nézetben nincs probléma. Továbbá új üzenetként megy a dolog. Malwarebytes, Ccleaner, vírusírtó futtatva. Java friss. Eredeti W10 Home. Böngésző Firefox 64.0.2 Edge alatt meg nincs probléma...
Mi lehet a baj? :F

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#10060) nfsu17


nfsu17
veterán

Hi.

A port.hu-n van e-mail-es értesítő, ha van film, ami érdekel, küld róla e-mailt, hogy mikor lesz (1 nappal előtte).

Néha a gmail a beérkező levelek közé teszi, néha a frissítésekbe.
Nekem nincsenek beállítva ilyen kategóriák, minden "elsődleges"-nek van beállítva.

Miért nem a bejövők közé jön?
Mert a google azt hiszi, ők okosabbak.
De így meg nem csipog sem a telefon, sem a gépen nem látom.

Most is gépen belépek, a beérkezők közt nincs új.
Rámegyek, hogy összes levél, erre tessék, ott virít egy olvasatlan port.hu értesítő péntekről. :W

Szerintem az a baja (így tanulta meg a kis agya), hogy ezekre én ugye sosem válaszolok.
Megnézem és már törlöm is.
Bár nem a spamba teszi, de tuti ennek van köze hozzá, hogy nem a beérkezők közé jön (mindig).

(#10061) TigerCat válasza nfsu17 (#10060) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mindent megkapok, így használom:

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10062) nfsu17 válasza TigerCat (#10061) üzenetére


nfsu17
veterán

nekem is így van.
egy ideig nem jött a port.hu-tól semmi, aztán akkor néztem be az összes levélbe és ott volt több olvasatlan értesítő...de értesítés (pl. mobilon) nem jött, beérkezettek között nem volt. :N

(#10063) nfsu17 válasza TigerCat (#10061) üzenetére


nfsu17
veterán

én ezt nem értem, komolyan.

tegnap megjött a beérkezők közé, úgy ahogy szeretném.
nem állítottam semmit.

ma nézem a mobilt, semmi bejövő.

belépek gépen, bejövők között ott sem.

hát hol van?

frissítésekben :W :W

(#10064) ignisz


ignisz
senior tag

Szép estét. Nekem a működéssel nincs gondom. Ami zavar az a vakító fehér háttér. Valahogy lehet változtatni?
Tableten is és mobilon is.

[ Szerkesztve ]

(#10065) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Ti hogy csináljátok hogy pl a:
Tisztelettel,
Saját név

vagy a

Köszönettel,
Saját név

esetében ne rejtse el három kis pont mögé a saját nevet? A címzett sokszor csak annyit lát, hogy "Tisztelettel," és rá sem kattint a rejtett névre.

(#10066) TigerCat válasza Heavyrain (#10065) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Beállításokban az aláírás előtti -- vegye ki. Ez talán segít. Valamit... Amúgy meg a legjobb, ha nem teszel aláírást, hanem a levéllel együtt írod meg. Akkor nem vágja le.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10067) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezek szerint valaki be is lépett ilyen készülékkel a Gmail-es fiókomba? Nem használtam soha S8+-t, és a családból más se. :F

(#10068) TigerCat válasza Fred23 (#10067) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szerintem első körben változtass jelszót, kétfaktorost kapcsold be.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10069) Fred23 válasza TigerCat (#10068) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azzal kezdtem, aztán most szerintem lementek pár dolgot, és törlöm is a fiókot. Régen ez volt a fő postaládám, és teli van még mindig értékes és privát dolgokkal. Barátnőről pucér kép és egyebek is... Nem tudom, hogy' történhetett.

(#10070) contaxg


contaxg
veterán

Sziasztok, az miért van hogy egy tegnap kapott levelet minden előzmény nélkül az Összes levél archívumban találom meg és a Beérkező levelek között pedig semmi sincs? Miért és hogyan archiválódik "magától" egy olvasatlan levél?

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#10071) TigerCat válasza contaxg (#10070) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Véletlenül nem felel meg egy szűrő feltételnek, ami be van állítva?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10072) contaxg válasza TigerCat (#10071) üzenetére


contaxg
veterán

3db email cím :D van a szűrőben, de ez nincs közte, :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#10073) TigerCat válasza contaxg (#10072) üzenetére


TigerCat
nagyúr

X-Akta...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10074) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

gmail app-ban megkreált e-mail, ha csatolt fájl van, akkor küldés gomb megnyomása után "Váróslistára helyezve" státusra vált, és soha nem küldi el az emailt, akár wifi van, akár mobilnet.

Asztali gépen a piszkozatok között látszik az email, de a csatolmány nincs ott, tehát fel se tölti a gmail szerverre. Mi a megoldás?

(#10075) Rokababa


Rokababa
csendes tag

Jó estét Mindenkinek!

Anyu Gmail fiókjához az én email címem van megadva biztonsági/másodlagos e-mail címként. Ez nem gond, ugye? Tehát hogy nem egy másik olyan mail van megadva, ami az Övé, hanem az én saját címem.

Köszönettel, Rókababa

(#10076) gyulaszu válasza Rokababa (#10075) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Helló,
én is így használom évek óta, én vagyok a család "adminja". :)
Üdv

gyulaszu

(#10077) TigerCat válasza Rokababa (#10075) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Teljesen jó. A lényeg, hogy eltérő cím legyen, amihez akkor is hozzáférsz, ha ehhez nem.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10078) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

A gmail fiókom 5 giga feletti tárhelyet foglalt az egész 15 google tárhelyből. Kitöröltem vagy 300 levelet ami érzésből összesen vagy 2-3 giga lehetett, a kukát is üritettem, mégse több a tárhely. Mit kell még törölni, hogy tárhely szabaduljon fel?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10079) Dluinet válasza petymeg (#10078) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Beletartozik az összes Google szolgáltatás, Google fotók, Google drive, stb...

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10080) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Tegnap érdekes problémába futottam.
A nagyobb gyereknek csináltam egy gmail fiókot még pár éve, bőven 13 alatt volt és van, mert kellett egy kártyaigényléshez. Amikor csináltam, persze problémázott a google, hogy 13 év alatti a felhasználó, úgyhogy 2012 helyett 2002 lett a születési dátum, a fiókot azóta se használtam.
Tegnap kellett a kisebb gyereknek is ugyanilyen célból egy email cím, regisztráltam normális születési dátummal, azóta már lehet 13 év alattinak is fiókja, ha szülői fiókhoz van kötve, ez simán is ment.

Na, felbuzdulva, a korábbi fiókba beléptem, módosítottam a születési dátumot, persze azonnal le is zárta a fiókot és 30 nap mulva törölni akarja a google. Gondoltam, hogy esetleg feldobja a gyerek fiókra konvertálást, de nem.
Most itt tartok, ha visszaírom a korábbi 2002-es dátumot akkor bankkártyát / okmány másolatot kér, ami persze nincs vagy nem jó dátummal van.

Jó volna nem elbukni a fiókot, mert egész normális mail címet sikerült regisztrálni a gyereknek.

Van valami módja, hogy elérjem a support-ot? Persze nem találtam semmi értelmes módját, gondolom a keresőből is tiltva van minden ilyesmi, ne zargassák a népek a google-t :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10081) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

Én kezelem édesapám gmail címét, melyet leginkább ügyintézéshez használ, de kb. egy hete képtelen vagyok belépni, mert azonosítást kér, ismeretlen eszköz címén.

Korábban is az adott gépet használtam erre, saját gmail megy rendesen onnan.

Biztonsági kérdésre nagy nehezen emlékeztem, másodlagos email-re kaptam biztonsági kódot, de így sem engedett be. Sikertelen azonosítás.

Tableten is próbáltam, akkor meg azt kaptam, hogy túl sokszor próbált bejelentkezni, ismételjem meg később, vagy más eszközről....

Igaz, hogy nem napi szinten lépünk be, de korábban semmi gond nem volt a fiókkal.

Mi lehet a problémája?

(#10082) gyulaszu válasza lord_m (#10081) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ő hogy lép be? Weben vagy valamilyen levelező klienssel?
Nálam hason!ó probléma volt az anyósom regjével, de meg tudtam oldani...

gyulaszu

(#10083) lord_m válasza gyulaszu (#10082) üzenetére


lord_m
senior tag

Ő nem igazán szokott belépni, ha igen, akkor mindig weben, akárcsak Én. Hogy sikerült megoldani?

(#10084) oliver7777


oliver7777
tag

Sziasztok!

Van két gmail fiókom és szeretném, ha az egyik fiókba beérkeznének a másik fiókból is az üzenetek.
Amelyik fiókból szeretném, hogy a másikba is beérkezzenek az üzenetek POP-protokollt engedélyeztem.
Amelyikbe szeretném, hogy beérkezzenek, ott beállításokban "fiókok és importálások" fülön "e-mailek ellenőrzése más fiókban" lehetőségnél "e-mail fiók hozzáadása" lehetőségre megyek.
Azonban a folyamat végén "A szerver visszautasította a POP3-alapú hozzáférést a megadott felhasználónévhez és jelszóhoz." hibaüzenetet kapok.
A súgóban lévő megoldási javaslatokat kipróbáltam, nem vezettek eredményre (nincs kétlépcsős azonosítás beállítva, bekapcsoltam a kevésbé biztonságos alkalmazások hozzáférését)

Esetleg valaki tudja a megoldást a problémára?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#10085) gyulaszu válasza lord_m (#10083) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Akkor nem ugyanaz volt. Nálunk az outlook pop3/smtp lett egyszercsak nem biztonságosnak minősítve. A fiókba weben belépve viszont engedték átminősíteni.
Te be tudsz lépni az ő fiókjába az ő gépén? Onnan kellene esetleg a Te gépedet újra engedélyezni.

gyulaszu

(#10086) lord_m válasza gyulaszu (#10085) üzenetére


lord_m
senior tag

Nemrég kapott okostelót, lehet, hogy az kavar be?

(#10087) gyulaszu válasza lord_m (#10086) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Gondolom androidos és azon be lett regisztrálva a meglévő Google account.
Nem tudom, hogy ilyenkor az lesz-e "fő" eszköz, de ha igen akkor azon is kellene tudni menedzselni a többi eszközt.

gyulaszu

(#10088) lord_m válasza gyulaszu (#10087) üzenetére


lord_m
senior tag

Legközelebb ránézek majd, köszi!

(#10089) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Google Táblázatok témában van kérdésem. Ha az első sorban az oszlop neve van akkor hogyan lehet megoldani, hogy lefele görgetésnél az első sor látható maradjon és ne tűnjön el? Vannak olyan táblázatom, hogy minden sor egy nap az évből és így az oszlop nevével, az első sorral együtt, ez 365 + 1 tehát 366 sor és ebben a táblázatban sok oszlopot használok és néha összekeverem őket.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#10090) gyulaszu válasza tknof1871 (#10089) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Én nem gyakran használom, de most belenéztem és nekem eleve így van az új dokumentumban.
Beállítási lehetőséget pedig nem találok...
Verzió 1.19.052.01.44

gyulaszu

(#10091) TigerCat válasza tknof1871 (#10089) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Excelben sorok rögzítése, gondolom ott is valami hasonló lesz.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10092) csferke válasza tknof1871 (#10089) üzenetére


csferke
senior tag

...Google Táblázatok...

Nézet / Rögzítés és itt kiválasztod, hogy mit szeretnél

(#10093) gyulaszu válasza csferke (#10092) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Igaz nem az én problémám, de kíváncsiságból megkérdezem:
Hol van ez a beállítás menüpont?
Én tableten néztem, verzió az előző kommentemben.

gyulaszu

(#10094) csferke válasza gyulaszu (#10093) üzenetére


csferke
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#10095) gyulaszu válasza csferke (#10094) üzenetére


gyulaszu
senior tag

:R
A mobil eszközök használói nincsenek így elkényeztetve...

gyulaszu

(#10096) chungee


chungee
addikt

Napot!

Androidban a Gmail levelezőben hol tudom váltani a nézetet:F Normál-kényelmes-kompakt

(#10097) Gézengúz válasza chungee (#10096) üzenetére


Gézengúz
addikt

Beállítások - Általános beállítások - Beszélgetéslista sűrűsége.

[ Szerkesztve ]

(#10098) chungee válasza Gézengúz (#10097) üzenetére


chungee
addikt

Köszönetem megvan :R

(#10099) Gézengúz válasza chungee (#10098) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nincs mit.
Más.
Csak nekem bántja a szemem ez az új ronda androidos design?

[ Szerkesztve ]

(#10100) kali válasza Gézengúz (#10099) üzenetére


kali
legenda

Nekem az nem tetszik, hogy fehér színű lett a Gmail teljes felülete, a Super AMOLED kijelzős készülékemen meg nem csak kinézetre hátrány.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.