Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

A számomra idegesítő reklámokat ki lehet valahogyan kapcsolni ?

Erre gondolok :

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#10102) Rokababa válasza gyulaszu (#10076) üzenetére


Rokababa
csendes tag

Köszönöm szépen, és TigerCat-nek is! :)

(#10103) daeyvd44


daeyvd44
tag

Sziasztok,

Csak egy kis segítséget szeretnék kérni bár nem tudom ez-e a megfelelő topik rá.
Szóval ma ahogy megnéztem a spam mappámat egy ilyen emailt találtam benne:
Üzenetazonosító <636867925251222694@Newstimes-u.Newstimes-u.securehostdns.com>
Létrehozás időpontja: 2019. február 26. 11:12 (4920 másodperc alatt kézbesítve)
Feladó:
Címzett: <saját email>
Tárgy: Delivery Failure
SPF: NEUTRAL a következő IP-címmel: 202.66.172.22 További információ

Delivered-To: <saját email>
Received: by 2002:a0c:86b2:0:0:0:0:0 with SMTP id 47csp505907qvf;
Tue, 26 Feb 2019 03:34:05 -0800 (PST)
X-Google-Smtp-Source: AHgI3IYXh+CjtAazndmpoMjn0ULyYvDE30OSgtWbHYmd/LNBJ4orf8MPQPY1m5LbFR6Rgc0hvOqT
X-Received: by 2002:a81:62c4:: with SMTP id w187mr1097312ywb.106.1551180845660;
Tue, 26 Feb 2019 03:34:05 -0800 (PST)
ARC-Seal: i=1; a=rsa-sha256; t=1551180845; cv=none;
d=google.com; s=arc-20160816;
b=tzX3lVmDbus0y5ZGEu/CvJzKCO1xRii0Xwtn0RQsByFoIQCAdfPNgso7YVjjcP0BIw
Dxi1PkiyQDin4G3Ib+oEgzFQYQcljHiYCifLUOc0p6rKXQDmMmwaVOP7RK95UTDW7X+E
VFCam4pGHKqBxvI/6S4mVKqABJ26xvWv9H6XyXHJvf3H/tWp+UbyNZ3Idamj20Nl4fNr
s/gy25SEzDNeQPx6XeZ0HJBRa3pRjsbA5ktFiDJ0qP01OHAl/UHJOZvxiREP4ZbYMWed
3WFLYz5Z7CACWzfF/wd8xiQ1NiGlaP75/baF4IxjG/TnPNIGwZYoore+o3gq8AYMxOUA
gXeQ==
ARC-Message-Signature: i=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=google.com; s=arc-20160816;
h=subject:date:to:from:message-id;
bh=kboK/MZJhpID4+Q/FHJzVJIP5sNke9yn8GUm1s4EfWQ=;
b=XO2ePTXbbcdSMROJofyFuS7+/gqrthXFaR5dKbVYtYlm/DCrQRTT2KktmZ09tYFAjw
vrfSxCwWbjbaepIwJ14eEebIdRx+3Y4wIf4UHysiCdW9YzJa2RGf6+B2uEZVgM2LQE0r
nIFSz7Tkb+EmdsfhWvHYgkefbIbkBWJH+LAnvLgwXYA/AmKDibuZcWoWESkASkRQcbeN
Weu0cFRLkGgzS3+l/Xuhh3Ym3gDSErKhZAYj1eBX+Eii/AKP3/4jllNUGW/PjOt6T2+P
xlnU+jGntw1bCYh8mMNzpSEbJqf7QyxLoAKzgS6LEp3ep8O7J5mpgHp8GZtBakJ5idLr
F+vQ==
ARC-Authentication-Results: i=1; mx.google.com;
spf=neutral (google.com: 202.66.172.22 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of postmaster@newstimes-u.securehostdns.com) smtp.helo=Newstimes-u.securehostdns.com
Return-Path: <>
Received: from Newstimes-u.securehostdns.com ([202.66.172.22])
by mx.google.com with ESMTP id p7si6991536ywb.171.2019.02.26.03.34.04
for <szilagyidav@gmail.com>;
Tue, 26 Feb 2019 03:34:05 -0800 (PST)
Received-SPF: neutral (google.com: 202.66.172.22 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of postmaster@newstimes-u.securehostdns.com) client-ip=202.66.172.22;
Authentication-Results: mx.google.com;
spf=neutral (google.com: 202.66.172.22 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of postmaster@newstimes-u.securehostdns.com) smtp.helo=Newstimes-u.securehostdns.com
Message-ID: <636867925251222694@Newstimes-u.Newstimes-u.securehostdns.com>
From: "System Administrator"
To: <saját email>
Date: Tue, 26 Feb 2019 15:42:05 +0530
Subject: Delivery Failure
X-SmarterMail-MessageType: Bounce


Could not deliver message to the following recipient(s):

Failed Recipient: <saját email>
Reason: Remote host said: 550 5.7.1 [202.66.172.22] The IP address sending this message does not have a
5.7.1 PTR record setup. As a policy, Gmail does not accept messages from
5.7.1 IPs with missing PTR records. Please visit
5.7.1 https://support.google.com/mail/answer/81126#authentication for more
5.7.1 information. s66si7052467ywc.5 - gsmtp


-- The header and top 20 lines of the message follows --

Received: from dn.farlep.net (UnknownHost [41.76.8.59]) by Newstimes-u.securehostdns.com with SMTP;
Tue, 26 Feb 2019 13:20:32 +0530
Reply-To: <saját email>
From: <saját email>
To: <saját email>
Subject: Caution! Attack hackers to your account!
Date: 26 Feb 2019 07:50:32 +0000
Message-ID: <20190226075032.E66AC665AEF98877@gmail.com>
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

I hacked your device and then got access to all your accounts... Including =
<saját email>.
It is easy to check - I wrote you this email from your account.

Moreover, I know your intim secret, and I have proof of this.
You do not know me personally, and no one paid me to check you.

It is just a coincidence that I discovered your mistake.
In fact, I posted a malicious code (exploit) to an adult site, and you visi=
ted this site...=20

While watching a video Trojan virus has been installed on your device throu=
gh an exploit.
This darknet software working as RDP (remote-controlled desktop), which has=
a keylogger,
which gave me access to your microphone and webcam.
Soon after, my software received all your contacts from your messenger, soc=
ial network and email.

At that moment I spent much more time than I should have.=20

Ezt tartalmazza az eredeti üzenet (bocsi ha hosszú).
Szóval lehetséges, hogy valóban feltörték a fiókom?
2 lépcsős azonosítást használok és egy eléggé erős jelszót és nem tudom eldönteni erről, hogy ez most valós vagy fake.

[ Szerkesztve ]

(#10104) kraftxld válasza daeyvd44 (#10103) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sima forged sender spam, valamelyik publikus listán megtalálták a felhasználónév + jelszó kombinációt aztán bepróbálkoztak.
A gmail meg a hibás SPF rekord miatt ki is vágta a spam-be.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10105) daeyvd44 válasza kraftxld (#10104) üzenetére


daeyvd44
tag

Értem.
Szóval akkor semmi olyasmiről nincs szó, hogy feltörték volna az accomat vagy ilyesmi?

(#10106) kraftxld válasza daeyvd44 (#10105) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem, bárki tud bárki nevén emailt küldeni, de az esetek 99.99999%-ában a spam szűrő ki is hajítja.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10107) daeyvd44 válasza kraftxld (#10106) üzenetére


daeyvd44
tag

Értem.
Köszi a gyors reagálást :)

(#10108) tajati


tajati
aktív tag

Sziasztok!

A céges Gmail fiókomhoz szeretném hozzáadni a privát fiókomat, de ezt a hibaüzenet dobja fel: "A szerver visszautasította a POP3-alapú hozzáférést a megadott felhasználónévhez és jelszóhoz."

Hogyan kivételezhető, hogy lássam egy fiókban a két e-mailt és ne keljen oda-vissza lépegetnem?

[ Szerkesztve ]

(#10109) kraftxld válasza tajati (#10108) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Új böngészőablak, privát mód.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10110) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot. Frissítés érkezett a telefonomra, s önkéntelenül rányomtam. Máskor is frissítettem, de most úgy veszem észre, hogy nincsenek meg levelek. Más tapasztalt ilyet?

(#10111) ignisz válasza ignisz (#10110) üzenetére


ignisz
senior tag

Lassan meg lett mind. Többször erőltetettem a szinkronizálást, s most már jó, meg van minden

(#10112) energomatt


energomatt
senior tag

Eltünt a Spam könyvtáram a rendszerből. Ez hogyan állítható helyre?

(#10113) energomatt válasza energomatt (#10112) üzenetére


energomatt
senior tag

Beállítások/Címkék

(#10114) tajati


tajati
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Remélem van itt valaki aki ebben a témában jártas.

Eddig egy ingyenes G-suite fiókot használtunk a cégünk .eu-s domainjára regisztrálva .
Azonban .hu-s domain-re váltottunk és előfizettünk a G suite basic-re.

A kérdésem, hogy van-e arra lehetőség, hogy az .eu-s G suite domain-ről a .hu-s domain-re átköltöztessem az adatokat. Felhasználónként külön külön az e-maileket (igazából ez a legfontosabb).

Valamint minden .eu-s felhasználónak a beérkező leveleit automatikusan a .hu-s domain-re való továbbításra van-e valami lehetőség. Sajnos a Admin súgóban ezekre nem találtam megoldást.
Pl. béla@valami.eu-ra bejön egy e-mail és ez automatikusan továbbmegy béla@valami.hu-ra. (azt tudom hogy egyénileg ezt a gmailben be lehet állítani, de szervezeti szinten erre van-e lehetőség?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv: tajati.

[ Szerkesztve ]

(#10115) TigerCat válasza tajati (#10114) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Adatokat le tudod menteni, összefoglalóban megtalálod. Az átirányítás is megy. Vagy eleve aliasra dobod, vagy a Gmail-ben továbbítod másik címre. Utóbbit a jóváhagyást követően engedélyezni kell.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10116) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

El lehet valahogy érni, hogy a "promotions"-ba érkező levelek közül bizonyosakat az "inbox"-ba tegyen? Már nem először maradok le promócióról emiatt. Nem nézegetem azt a mappát, mert 95%-a baromság, de néha olyanokat is odatesz, ami van, hogy az "inbox"-ba jön, aztán valamiért mégis ott köt ki néha. :(

Köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#10117) TigerCat válasza csabyka666 (#10116) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Kapcsold ki és használd csak a bejövőt. Nekem így van, szerintem jobb...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10118) csabyka666 válasza TigerCat (#10117) üzenetére


csabyka666
addikt

Kikapcsolni? Mármint rejtsem el a kategóriákat? De akkor minden az inbox-ba jön, nem?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#10119) energomatt válasza csabyka666 (#10118) üzenetére


energomatt
senior tag

Minden, amit meg akarsz kapni.

(#10120) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Tegnap lementettem az új telómon (szinkronizált gmail fiókkal) vagy 100 névjegyet, mindegyik kereshető és elérhető volt. A mentés helye direkt a gmail fiókom volt. Reggelre az összes akkor elmentett cím eltűnt. Ilyenkor mi a bánat van? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10121) csabyka666 válasza energomatt (#10119) üzenetére


csabyka666
addikt

Nem értem, ezt hogy lehet elérni. Most van egy rakás levél, aminek 95%-a valóban hulladék, ebből hogyam tudom átrakni, amik érdekelnek?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#10124) energomatt válasza csabyka666 (#10121) üzenetére


energomatt
senior tag

A hulladékokat egyszerűen törlöd. Ha pedig valami onál fogva nagy a forgalmad és komoly szétválasztást szeretnél, akkor használhatsz több email címet.

(#10125) csabyka666 válasza energomatt (#10124) üzenetére


csabyka666
addikt

Akkor 10 percenként csipogna a telefonom, szóval ez nem kivitelezhető. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#10126) energomatt válasza csabyka666 (#10125) üzenetére


energomatt
senior tag

Nem ismerjük a körülményeidet, miért kell okvetlen többszáz levelet kapnod. Amelyik fiókba nem érkeznek sürgős levelek, azokat nem kell szinkronizálni, akkor nézed meg, amikor akarod. Rengeteg lehetőség van, pontosan azért, hogy mindenki maga alakíthassa ki saját igényei szerint a levelezéseit, az ezzel kapcsolatos értesítéseket, szűréseket.

(#10127) gyulaszu válasza csabyka666 (#10125) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nekem egy másik levelező adminja azt javasolta, hogy a kívánt küldők címére (esetemben az ebay volt) tegyek fel egy szabályt, hogy az inbox-ba kerüljön. Nálam bevált, de nem tudom, hogy ilyen szabályt lehet-e gmail-en is beállítani...

gyulaszu

(#10128) aprokaroka87 válasza csabyka666 (#10116) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha egy állandó cimről érkezőt szeretnél akkor használj pl cimkét rá, szűrőben pedig állitsd be.

(#10129) PeL


PeL
addikt

Üdv. UPC-s topikból irányítottak ide, hátha tudnak itt segíteni. A problémám a következő lenne:

Bármilyen oldalról legyen szó, ahol gmail-es címmel vagyok regisztrálva nem tudom használni az oldalt, mert folyton átirányítási hibával megáll az oldal betöltése, többek közt a UPC ügyfélszolgálati oldalán is ez fogad:

Próbáltam 3 féle böngészővel: Frissen telepített Chrome, újra telepített Firefox, meg a Windows 10 alap Edge böngészőjével is. Próbáltam Ad-Block+ nélkül is, plusz úgy is hogy kikapcsoltam teljesen a tartalomblokkolást a böngészőben, továbbá többször próbáltam törölni a sütiket és gyorsítótárat, sehogy nem jó.

Ezen kívül próbáltam az itthon lévő másik számítógépen amin szintén Mozilla és Chrome is van, ott sem tölt be semmit gmail-es email címmel, plusz a saját telefonomon amin pedig Chrome böngésző van, azon is ERR_TOO_MANY_REDIRECTS üzenettel leáll az oldal betöltés.

Már kezdek kiborulni mert kezdtem elhagyni a freemail-t pont a megbízhatatlansága miatt, minden oldalon átírtam a kapcsolati emailt gmail-re, erre így meg újabban napok óta be sem tudok lépni oldalakra vele... Ötlet?

(#10130) energomatt válasza PeL (#10129) üzenetére


energomatt
senior tag

Én vírusra gyanakodnék.

(#10131) Sanyi.mTs válasza PeL (#10129) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

akkor is ez a helyzet, ha inkognitó módban mész az honlapokra? (amikor nem vagy bejelentkezve az adott oldalra)

(#10132) PeL válasza Sanyi.mTs (#10131) üzenetére


PeL
addikt

Csak akkor van ez a gond ha gmail-es accal akarok bejelentkezni az oldalra, van olyan oldal ahol van gmail és freemail-es accom is, gmail-el nem működik viszont freemail-el simán be tudok lépni és tudom használni...

(#10133) Borisz76 válasza Borisz76 (#10101) üzenetére


Borisz76
veterán

Erre esetleg van valami megoldás?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#10135) TigerCat válasza Borisz76 (#10133) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jó kérdés, nekem nem jelenik meg. Wipr-t használok Safari alatt, AdBlock Plus-t Chrome-ban, de ezek nélkül sem látom. Fülek ki vannak kapcsolva, minden egyben érkezik. Saját domain-es és normál Gmail alatt sincsenek ilyen reklámok. Az infó logó mit mutat?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10136) Borisz76 válasza TigerCat (#10135) üzenetére


Borisz76
veterán

A kis (i) nfo gombra kattintva ez jelenik meg :

Ha kitöltöm a személyre szabást akkor is jön reklám nem ?
Csak annyi , hogy olyasmi ami esetleg érdekelhet(ne)....

De én ide nem szeretnék semmilyen reklámot.
Erre van e lehetőség vajon ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#10137) TigerCat válasza Borisz76 (#10136) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Passz, leiratkozás lehetősége nincs?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10138) Borisz76 válasza TigerCat (#10137) üzenetére


Borisz76
veterán

Nincs leiratkozási lehetőség....

Most ezt kezdtem el :

Itt a hirdetés :

A kis infó ikonra ha rámegyek :

Kattintás után bead egy weboldalt ahol tilthatom :

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#10139) TigerCat válasza Borisz76 (#10138) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha kikapcsolod a füleket, akkor is megjelennek? Normál inbox esetén.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#10140) Borisz76 válasza TigerCat (#10139) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem tudom de kipróbálom.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#10141) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Jobb topikot nem találtam, ezért ide írom. Androidos telefonon (Note 9 Pie) Microsoft Exchange-ben hozzáadtam a céges fiókomat, engedélyt adtam a naptárhoz is. Hogy tudom a céges profilom naptárbejegyzéseinek a színét megváltoztatni? Jelenleg kék, mint a magán gmail-os profilom bejezései, és azt se tudom megváltoztatni. Kis kontraszt jó lenne a magán és a céges bejegyzések közt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10142) kali válasza petymeg (#10141) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A telefonon is tudod módosítani: Naptár -> Opciók (bal felül a három vonás) -> Beállítások (jobb felül a fogaskerék) -> Naptár színeinek a kezelése -> kívánt naptár kiválaszt -> szín beállít
A Gmail webes felületén ha módosítod, szinkronizáláskor átveszi azt is a telefonon is a naptár: Gmail -> Naptár -> a Saját vagy Más naptáraknál a kívánt naptár végén ott az opciók (függőleges három pötty), arra kattintva felugrik a beállítási panel, ahol a színeket is lehet módosítani.

(#10143) petymeg válasza kali (#10142) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi! Megvan. Azért nem sikerült eddig, mert a google naptárban próbáltam, nem a Samsungban. De így már sikerült.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10144) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Egy kis segítséget valaki?

Androidon, gmail appból, üzenetekben nem tudom megjeleníteni a képeket, se wifin, se mobilneten, régebben elnyomhattam valamit, de nem az appban mert abban már végigzongoráztam mindent, mi lehet?

Azt hiszem menteni sem tudja, csak drive-ra és onnan tudom megnyitni. Naptár, névjegyek és a tárhely is engedélyezve van a számára.

[ Szerkesztve ]

(#10145) k-adi


k-adi
nagyúr

Sziasztok,

Lehet hülye vagy alap kérdés lesz: Ha nincs hozzátársítva a mobilszámom a gmail,google fiokhoz akkor a 2factor auth on kívül milyen hátrány van még?

(#10146) Dluinet válasza k-adi (#10145) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha itt visszaolvasol, akkor a fiók visszaállítás igen csak nehéz telefonszám nélkül.
De nem tudom mitől félnek megadni a számukat, hogyan élhetnek vele vissza?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10147) k-adi válasza Dluinet (#10146) üzenetére


k-adi
nagyúr

majd holnap visszaolvasok, de ha van másodlagos email amire kiküldi a kódot akkor elvileg mennie kéne, nem? (erre találták ki ezt nem? visszaállító másodlagos email cím )

pl. mobil lopásnál, megy a sim kártya is a számmal.. bár gondolom pl. lopásnál a számot mindig tiltatni kéne alapból? :F

(#10148) Dluinet válasza k-adi (#10147) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-lopásnál első dolguk a telefon kikapcsolása és a sim eldobása
-második az adatok törlése

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10149) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Hasonlóan PeL problémája nálam is jelentkezik, Firefox alatt próbáltam eddig igaz, de rendesen és inkognitó módban is ez van. Ha a sütiket törlöm akkor egy darabig jó, de ugye nem akarom folyton törölni a sütiket, mert akkor az összes oldalba be kell lépnem stb...
Munkahelyi gépen is ez van, rendesen a munkahelyi gmail megy, inkognitóban a sajátom meg nem, egy időben.

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#10150) need


need
addikt

Sziasztok...

Volna egy érdekes problémám még pedig a feleségem levelezése nem frankó!

Ha csak simán küldök neki az én mail címemről az megjelenik a beérkező levelekhez
Ha bárki bárhonnan hivatalos helyről jelen esetben a NAV-tol akkor az nincs sehol vagy is meg van a frissek között és onnan nem lehet sehová elrakni mit vagy hogy kellene beállítani hogy minden levél a beérkező levelekhez kerüljön..??

Ami talán még furcsább az előtag ott van de sötét mutatom képen..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.