Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Piftuka válasza Piftuka (#11793) üzenetére


Piftuka
veterán

Segítsetek ebben, kérlek!

"Aquila non captat muscas."

(#11802) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

A telefonomon van egy gmail fiók, amibe már nem tudok belépni pw probléma miatt, viszont a telómon még ott vannak a levelek, tudom olvasni. Ki tudom ezeket valahogyan az Android telóról exportálni?

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#11803) <Adamsky> válasza Piftuka (#11801) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem ismerem a The BAT!-ot (egyébként van topic-ja, bár eléggé döglött) így csak tippelni tudok ...

Itt van kiszürkítve az OAUTH?

"SMTP, POP beállítások hajszálra pontosan megegyeznek mindegyik fiókban."
A The BAT!-ban? A GMail alatt is ellenőrizted a beállításokat?
Egyébként miért nem IMAP-ot használsz?

#11800 degec
Ezt a "gmailnotifier.se"-t sem ismerem. Nem a Gmail Notifier Pro-ra gondoltál? Most látom, hogy az URL-je http://www.gmailnotifier.se/
... na, mind1! Kapcsold be a kétlépcsős azonosítást az acc. beállításokban. Ezután (ugyanott) már lesz olyan, hogy app passwords (alkalmazás jelszavak) és ott tudsz új, ill. egyedi jelszót generálni az adott alkalmazásnak. Ezt bemásolod az "notifier"-be és - az ha eddig működött, akkor ezután is - működni fog.

(#11804) Piftuka válasza <Adamsky> (#11803) üzenetére


Piftuka
veterán

Igen, ott van kiszürkítve a "Bat!"-ben.

A beállítások abban, és a Gmail-ben is egyeznek minden fiókra. Pár hónapja egyébként még lehetett volna a Gmail fiókban külön engedélyezni (volt ilyen opció) a "kevésbé biztonságos alkalmazások használatát".

Már ezt egyiknél sem engedi. Kiírja (gondolom május 30. óta), hogy "ez a funkció már nem elérhető."

Tehát a helyes metódus az, amit írtam, ahogyan eljártam... Vagyi: "The Bat! fiók tulajdonságai... azon belül "Oauth" kiválaszt... majd a "Bat!" felugró ablakában a belső böngészőjéből Gmail fiókba beloggolni... ott kódot generálni... azt bemásolni a "Bat!" felugró ablakba, és működik.

Minden más beállítás a Gmail web-es felületén is egyezik. (Eleve... az életben szinte sose használtam onnan a levelezésemet. Full "default" beállításokkal ment minden.)

- IMAP-pal volt probléma. Nem szinkronizálta le "Bat!"-ba a bizonyos dátum (2018) előtti leveleimet érthetetlen okokból. 1-2 éve itt a topic-ban már átbeszéltük.

De mondom... itt a rejtély most az, hogy 4-ből 3 fiókra tök simán ment a "denevérben" az "Oauth" beállítás, ennél meg ki van szürkítve. És nem értem az okát. :(

Minden ész érvnek, logikának ellentmond a fentiek alapján.

Bíztam, bízom benne, hogy mégis tudtok valami "trükköt", esetleg Gmail webfelületről a fiókban valami "rejtett", vagy nem rejtett "kapcsolót"... amit át kellene állítanom...

Ha ebben tudtok segíteni, hálásan megköszönöm!

"Aquila non captat muscas."

(#11805) <Adamsky> válasza Piftuka (#11804) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Talán erre téved egy The Bat! felhasználó. Én egyelőre passzolnám a dolgot.
Próbáltam rákeresni a "the bat! oauth grayed out"-ra, de semmi (hasznos).
Esetleg írj a support-nak: https://www.ritlabs.com/en/support/

(#11806) degec válasza <Adamsky> (#11803) üzenetére


degec
senior tag

:DD :C :R :R :R :R

(#11807) Piftuka válasza <Adamsky> (#11805) üzenetére


Piftuka
veterán

"Esetleg írj a support-nak: https://www.ritlabs.com/en/support/"

Köszönöm, az lesz!

Ha nem lehet működésre bírni sehogy, akkor muszáj leszek váltani másik levelező kliensre, ami támogatja a gugli autentikációját. (De 20 éve használva a "denevért" ettől kb. a szívem hasad meg.)

Arról egyébként van esetleg információtok, hogy melyik működik jól a Gmail fiókokkal és ezzel az "Oauth"-tal?

Sok fiók támogatása, és kifogástalan működés sok ezer levéllel, nagy adatbázissal feltétel.

(Az Outlook nem játszik...)

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#11808) <Adamsky> válasza Piftuka (#11807) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mi lenne, ha - csak ennél az egy problémás acc.-nál - elengednéd az OAUTH-ot, és app. password-öt használnál? Annak mennie kell, mert eddig ugye ugyanígy működött, csak a "központi" jelszavaddal.

Én egyébként sokáig ellenálltam a Google-nak (pl. csak a levelezés ment ott, de a todo-k, kapcsolatok, naptár az Outlook-ban), de aztán szép lassan elengedtem. POP3/SMTP-vel pl. egy kínszenvedés volt, hogy amit mondjuk megírtam web-en vagy telefonon, azt nem láttam az Outlook-ban, és vice versa. Az IMAP nálam jól működött, de aztán - már magam sem emlékszem mi hozta a váltást (talán az, hogy végre a task / todo is rendesen implementálva lett a Google naptárakba) - kis idő elteltével váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#11809) Piftuka válasza <Adamsky> (#11808) üzenetére


Piftuka
veterán

Az "Oauth"-ra azért tértem át, mert a gugli erőltette, és a "Bat" fóruma alapján ez a megoldás működött. (Bár fura módon egyeseknek meg éppen csak úgy, amikor visszaváltottak "Regular" autentikációra.)

Leírod kérlek, mit értesz "app pasword" alatt, és hogyan tudom beállítani a "denevérben"?

"Aquila non captat muscas."

(#11810) <Adamsky> válasza Piftuka (#11809) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... mit értesz "app pasword" alatt ... "
Amit degecnek írtam, ill. itt a topic-ban már többször szóba került. A lényeg, hogy 2FA után tudsz generálni egy "alkalmazás-specifikus" jelszót. Minden marad a régiben, csak az eddigi Google-ös jelszavad helyett ezt adod meg.
Én a helyedben így használnám, aztán ha frissül a "denevér", - vagy befut a "tuti tipp" az OAUTH-al kapcsolatban - akkor újra megpróbálhatod a másik módszert.

[ Szerkesztve ]

(#11811) gyulaszu válasza Piftuka (#11809) üzenetére


gyulaszu
senior tag

A #11775-ben illetve pár hónappal korábban volt szó nálam róla. Olvass bele. A Google generál egyet és azt adod meg a levelező kliensben.

gyulaszu

(#11812) Piftuka


Piftuka
veterán

Köszi a választ mindkettőtöknek! A degec fórumtársnak írt választ elolvastam, és azt is értem, hogy a Google képes egy jelszót generálni, amit megadhatok a levelező kliensnek...

Csak két dolog nem teljesen világos:
- Ez a jelszó állandó, vagy rendszeresen (minden levéllekérésnél/fiókba bejelentkezésnél) újragenerálásra kerül?

- A 2FA-ra a Google milyen eszközt használ? Kell hozzá telefonszám, vagy mobiltelefonos alkalmazás, esetleg PC szoftveres alkalmazás, vagy a másodlagos email cím?

(És megint csak... minden egyes, a kliensből levéllekérésnél/bejelentkezésnél aktiválódik a 2FA?)

"Aquila non captat muscas."

(#11813) gyulaszu válasza Piftuka (#11812) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Állandó, egyszer kell megadni.
Én telefonszámra kaptam kódot.

gyulaszu

(#11814) <Adamsky> válasza Piftuka (#11812) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ez a jelszó állandó ... ?" - igen, és annak ellenére, hogy elvileg több helyen is felhasználható, célszerű csak egy helyen (tehát amennyi app / eszköz, annyi jelszót generálni).

"A 2FA-ra a Google milyen eszközt használ?" - ezt már részleteztem korábban ...
Röviden: lehet SMS, Google app-on keresztül (Belépés engedélyezése: igen / nem), 2FA-s kóddal (auth. app-al: Google Auth., MS Auth., Authy), hw.-s "kulccsal".

" ... minden egyes, a kliensből levéllekérésnél/bejelentkezésnél aktiválódik a 2FA?"
Ez leginkább (tudtommal legalábbis) csak a web-es felületen jön elő (és ott is be-X-elheted, hogy többet az adott eszközön ne kérje). Alkalmazások esetén vagy nem kell (pl. a Google saját app-ja), vagy alkalmazás jelszó, vagy egyéb megoldásra (OAUTH) van szükség.

Ezt a 2FA-t ma már egy rakás** helyen lehet használni, és szerintem nagyon jó. Megadja azt a biztonságot, hogy ha még meg is szerzik a jelszavad (pl.: idegen gépen kell, hogy belépj és megnézd a leveleidet) akkor sem tudnak vele mit kezdeni.

** nálam: Discord, Dropbox, Facebook, Firefox, Google, céges rendszer, PayPal, Yahoo és egy ideje már az ügyfélkapun (!)

(#11815) gippazoid


gippazoid
senior tag

Senkinek nincs ötlete, hogy egy offline gmail fiók tartalmat ki lehet-e menteni a telóról?
Nem tudom resetelni emiatt a telefont, és ez már akadályoz a mindennapokban, nagyon kellene a factory reset. De azok a mailek nincsenek meg máshol.

Gippazoid Novelties Inc.

(#11816) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

google táblázatok-kal kapcsolatban szerintetek hol kérdezhetnék?

(#11817) <Adamsky> válasza gippazoid (#11815) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... egy offline gmail fiók tartalmat ki lehet-e menteni a telóról?"
Android (iPhone?) alól a GMail app-ból? Sehogy. Nem erre lett kitalálva.
Hogy, ill. miért lett belőle "offline"? Én ezt nem értem.

#11816 Sanyi.mTs
Van egy nem túl sikeres - és ennek megfelelően eléggé döglött - topic-ja, úgyhogy jobb híján szerintem ide. :)

(#11818) Piftuka


Piftuka
veterán

Köszönöm az információt, és a segítséget mindnyájatoknak! :R

Félve írom le, de úgy néz ki, hogy a fő fiókomra is sikerült megoldanom "Oauth" hitelesítést, ahogyan a másik 3 fiókra is. (KOPP! KOPP! KOPP!)

Mea culpa... mégsem volt 100%-ban azonos a beállítás. Sokadik átnézés után vettem észre, hogy az SMTP és POP domain-eknél "gmail.com" helyett "googlemail.com" szerepelt.

Talán az egy-két évvel ezelőtti IMAP-pal kísérletezés idején maradt ez a beállítás úgy... Mindenesetre "regular" hitelesítéssel nem jelzett hibát, így viszont igen.

Amint átírtam ott is "gmail.com"-ra a domain-t, azonnal elérhetővé vált az addig kiszürkített "Oauth", és azt követően már minden ment a többivel egyezően.

Remélem, hogy így is marad! :K

Szóval leírtam, hátha később valaki belefut ugyanebbe a hibába, és ez segíthet neki.

Minden jót Nektek!

"Aquila non captat muscas."

(#11819) gippazoid válasza <Adamsky> (#11817) üzenetére


gippazoid
senior tag

Android.

Úgy lett offline hogy közműcégekkel tartottuk a kapcsolatot ezen a fiókon és mikor elváltak újtaink az exemmel, akkor ő megváltoztatta a jelszót. Így nekem most csak a telefonon vannak meg bizonyos mailek, hiszen pw hiányában hozzáférni a fiókhoz már nem tudok, pedig sok évnyi cucc van benne, amit közösen fizettünk ki. De a telefont így meg nem tudom resetelni, csak úgy, ha a közösen fizetett időszakról szóló mailek is eltűnnek.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#11820) <Adamsky> válasza gippazoid (#11819) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... elváltak újtaink az exemmel, akkor ő megváltoztatta a jelszót."
Hááát ... lehet kénytelen leszel még egyszer utoljára felvenni a kapcsolatot az exszeddel, mert ez csak a web-es felületről kivitelezhető (szerintem). Én a GMail app-ban még arra se látok lehetőséget, hogy egyszerre több e-mail forward-olj.

Szerintem adj meg egy e-mail címet az exnek, és kérd meg, hogy a szükséges e-mail-eket egyszerűen forward-olj át neked oda.

(#11821) gippazoid válasza <Adamsky> (#11820) üzenetére


gippazoid
senior tag

Printelési lehetőséget találtam de ahhoz kellene egy print to PDF app a telóra, meg sok türelem. De most látom, hogy nincs is meg csak 2 évre visszamenőleg a postafiók tartalma, szóval több évnyi cucc marad ki.

Gippazoid Novelties Inc.

(#11822) gippazoid válasza gippazoid (#11821) üzenetére


gippazoid
senior tag

Érdekes, mindenféle extra dolog telepítése nélkül tudja a Gmail kliens Print parancsára a telefon a PDF-be nyomtatást felajánlani. Nem hinném hogy a OnePlus érdeme, ők éppen hogy nem túl felcicomázott felületet adnak az eredeti Androidhoz képest.

Csak 192 alkalommal nyomkodtam végig a ... > Print > fájlnév elejére navigálás, fejből az előző sorszám+1 beírása > Save > megnyitott mail jobbra lapozása hogy a következő mailhez jussak szekvenciát. 1 óra alatt meg volt.

Gippazoid Novelties Inc.

(#11823) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

nem tudjátok, hogy mnegoldható e egy gmail cím több másik címre átirányítása. mert az átirányításnál csak egy email cím lehet "használatban" hiába adok meg több címet?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11824) Indiant


Indiant
addikt

Ti tudtátok, h. a gmail pop3 megszűnt? Mert ezt nem küldözgették...
(abból derül ki, hogy a levelek nem tűnnek el, mikor letöltöd őket, hiába van beállítva) (ezt csak a pop3 tudta)

(#11825) gyulaszu válasza Indiant (#11824) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Tudtommal nem szüntették meg, csak nem biztonságosnak ítélték.
Az utóbbi két hétben ki lett tárgyalva. Alkalmazás jelszót kell generáltatni és működik ismét.

gyulaszu

(#11826) marec1122 válasza marec1122 (#11823) üzenetére


marec1122
senior tag

gsuit hozzáféréssel szóval azok eszköztárai is játszanak és minden email egy domainen belül van.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#11827) Indiant válasza Indiant (#11824) üzenetére


Indiant
addikt

Mint kiderült, ez a funkció nem alap a gmailnél, hanem bekapcsolható. :W

(#11828) galocza válasza gyulaszu (#11825) üzenetére


galocza
aktív tag

itt a topikban talán, de sehol egy büdös hír róla...
pedig:
pegasus kálvária
[link]
interlink ezután nem támogat oauth2-t
[link]
a kidolgozói is szégyellik
[link]

(#11829) degec válasza <Adamsky> (#11803) üzenetére


degec
senior tag

Mester, én nem akarnék megadni valós mobilszámot,. hardverkulcs az mi lenne ? vagy egyéb dolog mi lehetne ? mobilszám helyett, a kétlépcsős hitelesítés bekapcsolásánál.. köszönöm.. ha segítesz még.. :R

(#11830) Ébri


Ébri
senior tag

Sziasztok!

Fetchmail-t használok, s miután internet szolgáltatóm megszüntette a mailszolgáltatást, több levelezést is átmozgattam gmailre. Ma próbáltam fetchmailt beállítani pop3-al, de kapok egy autentikációs hibát. (IMAP-nál is). Username+PW jó, szóval gondolom fetchmaillel nem akar kommunikálni. Jól értem, hogy egyszeres autentikációval ez nem lehetséges, csak ha dupla autentikációval lépek be, s utána beállítok egy application passwordot a fetchmailnek?

(#11831) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Két bajom van a g-mail-el, mégpedig Android-on (telón):
1. Amikor elkezdem levélírásnál begépelni a címzettet, akkor a javaslatok között kilistáz egy olyat is, amit nem szeretnék, hogy kilistázzon. Pedig a Google contacts-ból (elvileg) már rég törölve lett ez a contact. Simán a Contact-ban rákeresve nincs is benne már. De g-mail mindig kiírja, ha a elkezdem begépelni azokat a bizonyos kezdőbetűket és ez eléggé zavaró.
Pl.: sos.joska1122@gmail.com-nak akarom írni a levelet, de ő a már az "so" begépelésénél kilistáz egy másikat is: sos.joska@gmail.com-ot is. Ez pedig "zavaró" tud lenni.
Hogyan tudom tehát ezt az e-mail címet végleg "elfelejtetni" a g-mail-el?

Amúgy ugyan ezt megpróbálva PC-n a böngészős G-mail-el, már nem dobja ki a második (rossz) címzett e-mail-jét. Akkor teló-s app-ban meg még miért?

2. Az elküldött leveleknél bizonyos címzettek nevei (számomra) hiányossan látszanak.
Pl. sos.joska1122@gmail.com-hoz tartozó név rendesen be van állítva a Google contacts-ban, hogy "Vezetéknév: Sós / Keresztnév: Jóska", de az elküldött leveleknél a címzettben csak ennyi áll: "Sós". Hogyan lehetne vele kiíratni a full nevet is, ahogy a Contacts-ban szerepel?

Agyamra megy már ez a Gmail, meg a Contacts is, hót katyvasz az egész.

Szóval mit kellene ezekhez csinálnom?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11832) vepe


vepe
senior tag

Sziasztok,

Alábbiakra van valami megoldás?

Egy adott levelet egyszerre több címzettnek szeretnék elküldeni, de úgy, hogy a címzettek ne lássák, hogy kiknek ment ki a levél.
Van erre valami megoldás?

Köszi előre is a segítséget.

(#11833) AtHoS válasza vepe (#11832) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Titkos másolat pont erre való

read-only mode on the forum

(#11834) vepe válasza AtHoS (#11833) üzenetére


vepe
senior tag

Abban a formában nem látják egymást a címzettek?
Azt nem tudod mennyi címzettet lehet így megadni?

(#11835) nfsu17 válasza vepe (#11834) üzenetére


nfsu17
veterán

Sima címzetthez nem adsz meg semmit, a titkosba meg beírod úgy, ahogy eddig.
XY, XZ, stb.

Ők azt látják, hogy tőled jött.

---------------

Kérdésem:

Tényleg jól látom, hogy weben (nem teló, stb) a kuka mappában nem látom a törölt levélnél, hogy kinek ment a levél?
Pl van két egyforma levelem (tárgy ua: "meghívó", címzett: XY, másiknál XZ...én küldtem ki)
A kukában a feladót látom (magamat) mindkét levélnél, meg a tárgyat.
Tehát innen nem tudom eldönteni, hogy melyik az egyik, melyik a másik, mert látszólag egyforma..ha belemegyek a levelekbe, akkor már látom a címzettet is.
Ez így normális?
Szóval annyit látok, hogy: én küldtem, mellette a tárgy...de ez két sorban, mert két külön levél...de hogy hova küldtem, azt nem méltóztat mutatni

--------------------

SunMount3r

Akkor teló-s app-ban meg még miért?

Szinkronizálás (google contacts) be van kapcsolva?
Használod a telón a google fiókot a névjegyekhez?
Beállítások > google fiók > szinkronizálás alatt a kontaktok mellett van pipa? Szinkronizál?

Hogyan lehetne vele kiíratni a full nevet is, ahogy a Contacts-ban szerepel?

Passz, de nekem is ilyen. Igazából olyan rég már, hogy nem is foglalkoztam vele. :D

(#11836) vepe válasza nfsu17 (#11835) üzenetére


vepe
senior tag

és a sima címzetthez, ha beírok valakit?

(#11837) nfsu17 válasza vepe (#11836) üzenetére


nfsu17
veterán

Végülis azt is lehet, egyet.
Többi meg a titkos másolatba.
Ha már kettőt írsz a 'simába', akkor ugye az a kettő látni fogja egymást.

(#11838) vepe válasza nfsu17 (#11837) üzenetére


vepe
senior tag

Értem. A titkos másolatba max mennyi címzett lehet?

Köszi a segítséget (aki hozzászólt).

(#11839) vepe válasza nfsu17 (#11837) üzenetére


vepe
senior tag

Letesztelve végül is ezzel a megoldással valóban a több címzett nem látható, viszont a címzettnél "titkos másolat" jelenik meg, ezzel lehet valamit kezdeni?, mármint, hogy pl.átírni

(#11840) Dluinet válasza vepe (#11838) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az összes benne lehet.
Asszem van a gmail -nek napi levélküldés limtje, azt elérve arra a napra tilt. Így akadályozza meg, hogy spam küldésére használják.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11841) AtHoS válasza vepe (#11839) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez érdekes, én ilyet eddig még nem tapasztaltam. Lehet újított valamit google?

Nagyon sok címzett elfér így, bár a nagyon sok is relatív :)

read-only mode on the forum

(#11842) SunMount3r válasza nfsu17 (#11835) üzenetére


SunMount3r
nagyúr


Én úgy látom minden be van kapcsolva és elvileg szinkronizál is. Vagy mit kellene még?
A "Szinkronizálja az eszköz névjegyeit is", vagy esetleg alul ez a SIM kártyás dolog kavarhat be? Arra gondolok, hogy a Google fiókban már nincs benne ez a névjegy, de a telón még mindig ott van valahol, amit nem tudok "kigyomlálni". Vagy mi lehet még?

(#11843) draco31


draco31
veterán

Hello!
Egy fura dolog. Tesóm email címe a neve egy ponttal elválasztva. Példa kedvéért kiss.andrea kukac gmail pont com
Nemrég érkezett egy levél, amit kissandrea kukac gmail pont com-ra szántak. Tehát ugyan az, csak nincs pont. Illetve Kissné Bodnár Andrea névre tervezték küldeni, tesóm meg jelen esetben Kiss Andrea.

Van egy ilyen leírás eltévedt emailre:

Akkor innentől kezdve ha a pont nélküli személynek akarnak emailt küldeni, az bármikor landolhat tesómnál, és fordítva is? Vagy ez most csak véletlenül sikerült?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11844) Dluinet válasza draco31 (#11843) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem innentől kezdve, hanem mindig is így volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11845) draco31 válasza Dluinet (#11844) üzenetére


draco31
veterán

Értem.
Akkor viszont elgépelték az eredeti címzettnek, pl nem írtak bele számot a végre, és ezért landolt tesómnál, vagy akkor erősen ajánlott címet változtatni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11846) AtHoS válasza draco31 (#11845) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem kell semmit csinálnod, kivéve, hogy afelé aki küldte a téves levelet jelzed, hogy egyeztesse újra az email címet, mert a célszemély nem fogja megkapni a neki szánt infót.

Van Gmail.hu végződésű mail szolgáltató is.

read-only mode on the forum

(#11847) draco31 válasza AtHoS (#11846) üzenetére


draco31
veterán

Az megtörtént, írtunk emailt.
Azt tudom, hogy van pont hu is, de itt com volt mindegyik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11848) AtHoS válasza draco31 (#11847) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet csak ennyi van elírva a mail címben..de majd a feladó utánajár. Amit lehet azt megtettétek

(korábban testvéremék is hasonlóan jártak, míg egyszer érkezett egy megrendelés visszaigazolás benne egy telefonszámmal, amin keresztül el lehetett érni a címzettet, de itt bonyolódott a történet :DDD )

read-only mode on the forum

(#11849) draco31 válasza AtHoS (#11848) üzenetére


draco31
veterán

Közben lepróbálgattuk, bárhogy írtuk a pontokat, megérkeztek egymásnak az email-ek, és kíváncsiságból próbáltam új címet is csinálni, hogy hogy elhelyezve a pontokat, vagy pontok nélkül, minden esetben jött az üzenet, hogy foglalat a cím.
Így akkor ma is tanultunk valamit.
Pedig mennyit figyeltem korábban, hogy a pont az stimmeljen :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11850) Dluinet válasza draco31 (#11849) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezek az alias címek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.