Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) lipi67 válasza sz.j (#17950) üzenetére


lipi67
veterán

Alacsonyabb (főleg feles) szorzóval jobban terheled a lapot, több fesz kell a procinak is, szóval nem nagyon szerencsés sztem.

(#17938) NFree: Szia! Kés win7 64-es, ilyen lett a kért eredmény: [link] Viszont..Vicc ez a win7. Tuninghoz semmi köze, nyomom is le a fenébe. Ég és föld az Xp-hez képest. Gép lebutitására jó, meg lusta usereknek. (azért csak 2giga rammal néztem, mert még nem akartam terhelni a cell ramokat)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17952) sz.j válasza lipi67 (#17951) üzenetére


sz.j
nagyúr

A C0-ásom, feles szórzóval (föleg 7,5!), P35-ben ua. a feszen sokkal jobban ment mint egésszel.
Ki érti ezt ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#17953) bzs73 válasza sz.j (#17948) üzenetére


bzs73
őstag

f10c is 8.5-s szórzót nyom még e5200 procinál is alapból.Az f12 viszont már norm szórzót lő be autón is.
Feles szórzó meg nekem is jobban ment mindíg e8400-nél.Én 8.5-ös szórzón nyomtam a legjobb eredményeket.

If a second or you are the first to lose.

(#17954) NFree válasza lipi67 (#17951) üzenetére


NFree
addikt

Köszönöm :R viszont ahogy nézem nem sokkal több egy normál 1066-futó ramhoz képest, ma sikerült lecsípni az időzítésekből igaz 941mhz-en megy 5-4-4-12 időzítéssel 2.04v-on .

Viszont kifejthetnéd , hogy érted ezt a vin7 szar az xp-hez képest dolgot, hogy szarabb tuningban , ha nem akarsz ide szemetelni akkor jöhet privibe ha gondolod

vga

(#17955) bzs73


bzs73
őstag

Na akinek az ud3r lappal az újabb et6-ok nem működnek ,az f12 biossal az tegye fel a
ET6 B09.0818.1 verziót.Rákerestem google-ba,és többen is panaszkodtak rá,de ezzel a verzióval tutira jól megy,mert most tettem fel én is.
Nem könnyű rátalálni,mert hiába adja ezt a verziót több link,a legújabbat tölti le,ami meg ki fagy,vagy el se indul.Itt egy [link].Megy minden gond nélkül win7-en is,és nem fagy ki f12 alatt.

If a second or you are the first to lose.

(#17956) lipi67 válasza sz.j (#17952) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD Nézz már át a tuningosba légyszi! Pont ezt írtam én is:) Fene se tudja mi alapján, de vannak misztikus dolgok. Én a vga-val szívok, VGA+driver+ATT. Olyan dolgokat produkál..
(fél éve szarakodik egy gép és nem tudom megcsinálni. Menet közben kikapcsol, újraindul sőt!! Volt olyan, hogy kikapcsolt majd a család otthagyta. Mire hazamentek ..MENT a gép. Jöv kedden megint átnézem, de..nem értem. :( )

(#17955) bzs73: Most akkor mizu az F12-es biosszal?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17957) lipi67 válasza NFree (#17954) üzenetére


lipi67
veterán

Mondtam én Neked, ezért nyúzni..értelmetlen. Egy benchmark listán esetleg hoz plusz pontot stb..de gyakorlati jelentősége..nincs. :(

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17958) bzs73 válasza lipi67 (#17956) üzenetére


bzs73
őstag

Hát végül is rendbe van.Proci nekem ugyanúgy megy,a ram olvasás ,késleltetés,kicsit gyengébb,de amugy semmi gond vele.

If a second or you are the first to lose.

(#17959) breiner


breiner
aktív tag

Hello all.
Nincs a gigalapokhoz valami hangszín szabályzó program valami equalizer ahol én tudom állítani a Hz-ket? fontos lenne előre is köszi a választ.

"A gépedet nem a processzorod sebessége határozza, meg hanem a pénztárcád"

(#17960) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok, egy kis infóra lenne szükségem .....

Jó, hogy az ud3r lappal egymás után születnek a régieknél jobb eredményeim, de nagyon zavar, hogy csak "megérzések", tapasztalatok alapján állítgatom be a gépet.

Kérdésem az lenne, hogy pl. MCH core, MCH ref., CPU Termination(vtt) és a CPU ref.(GTL), bár ez utóbbit a vtt 0,61-0,63-szeresére szokás állítani, étékeit milyen SZABÁLY alapján, mikor és milyen értékre kell/lehet állítani?
Azaz ezek az értékek, jó közelítéssel,számolhatók vagy csak a tapasztalatokra lehet hagyatkozni?!?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#17961) lipi67 válasza bzs73 (#17958) üzenetére


lipi67
veterán

Akkor marad az f10c.
(#17960) sz.j: Hm:) Ha azt mondom, hogy semmi szabály, elhiszed? Sajna(vagy nem..) elmult az az idő szerintem amikor akár csak nagyon megközelyítő szabályok lennének. Toyone pont nem is rég azt kérdezte, hogy valamelyik (szerintem ez) quadommal, milyen beállítás kellett a max-hoz, ami kijött belőle. Érdekes. Ha x órajelnél akartam valamit, mindíg babrálgattam a Gtlref, vtt-s párost, kellett is össze vissza:) MCH-nál magas FSB-nél 1formán kérte a szuflát, ott nem volt különbség, viszont..Viszont a max órajel (valid) esetében nálam csak az a bejövős, ha hagyom, hogy a vtt vigye magával a ref értékeket. Más: Q9400-nél vcore kérte a magáét, Vtt-nek elég volt 1,34-1,36 a max eredményhez. Q9550-nél. Vcore nem mérvadó, viszont a vtt..1,4v alatt rám se szarik, s ha akarok valami embereset, kell neki 1,48-tól felfele!!! (kérdés, mit akarok). 4,5GHz-hez elég 1,46v 4,7-hez már 1,52v kellett.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17962) stigma válasza lipi67 (#17922) üzenetére


stigma
addikt

Hát kisebb időm van , most tesztelgetem a procit legkevesebb fesszel 3.6Ghz stabilan menjen.Esetleg Prime95 Custom test: Min és Max 896K tesztel 30 perc teszt , vagy inkább LinX-et használjak, gyors test-re?

Azt olvastam 896k ha így beállítom prime-re akkor ez a legérzékenyebb test ha ezen nem hasal el akkor jó vagyok.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17963) sz.j válasza lipi67 (#17961) üzenetére


sz.j
nagyúr

kroky3 írását olvasva nekem is ez jött le, de mondom megkérdezem hátha van valami jobb/egyszerübb megoldás.

Amúgy Te a vtt-t, mch core-t és a refeket csak biosból állítod vagy ET6-ból is?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#17964) Hunter2


Hunter2
addikt

Na ez vajon mitől lehet? Ez van a windows eseménynaplóban. A hibajelenség az hogy bejelentkezésnél kifagyott a rendszer.

A(z) 0 csoportban lévő 1 processzor üresjárati energiaellátási szolgáltatásai le vannak tiltva a belső vezérlőprogrammal kapcsolatos probléma miatt. Kérjen frissített belső vezérlőprogramot a számítógép gyártójától.

(#17965) lipi67 válasza stigma (#17962) üzenetére


lipi67
veterán

Használd nyugodtan a prime 95-öt. Sőt..Ha a super pi 32m-et 5x lefuttatod, az is a d a gépnek rendesen. Én nem használok linX -et IBT-t. Izlés dolga. Stabilitás meg..Hm..Tudod mit mondok? Ilyen tuningtáblázatok követelményei miatt lefuttatom a mit kell (többnyire prájmolni kell), de amúgy..Nagyon nem érdekel. Ha amire használom stabil, felőlem 1percen belül 100x eldobhat a prime/IBT stb..- Ha használod és stabil, az a jó, nem? ;)

(#17963) sz.j : ET6-tal nagyok, hogy ne kelljen rohangálnom a biosba: Elindítom x fsb-n a gépet. Feláll az oprendszer, s ET6-tal kezdem emelgetni az FSB-t. Megy közben a prime. Ha 20 percen túl ment (közben emelgetem), kezdem előről, mert nálam úgy 15-17 perc között vág el elsőnek, ezen a teszten minden FSB át kell, hogy menjen. Mikor megvan az első hiba (eldob), akkor azzal az FSB-vel kezdem biosban és variálom a biosban. ET6 alatt MCH-t, proci feszt állítok csak, azok, úgy ahogy megfelelnek a bios-nak is.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17966) lipi67 válasza Hunter2 (#17964) üzenetére


lipi67
veterán

belső vezérlőprogram - mi ez? :B Hazudik

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17967) stigma válasza lipi67 (#17965) üzenetére


stigma
addikt

Hát akkor a prime már indult, eddig 1.248V helyett 1.232V on stabil, eddig 30 percnél járok de van még időm :DDD
Ramok meg 2.1V helyett 2.03V on stabilak 1130-on 5-5-5-15 ön, Perf level : 7.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17968) stigma válasza stigma (#17967) üzenetére


stigma
addikt

Van még finomítani rajta igaz, de ez már nem rossz eredmény, próbálkozom 1.216V -on stabilizálni majd hátha menni fog holnap.
Amúgy nem egy tuningot kedvelő prociról van szó sajnos, de azért megyeget :D E8200 @ 3600 @ 1.232V - Ram: 1130 CL5 Perf: 7 @ 2.03V

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17969) lipi67 válasza stigma (#17968) üzenetére


lipi67
veterán

Szépen megy ez, nincs vele semmi baj! Illertve..a linken 1 van azért..Ne a 25.8-as prájmot használd, nálam instabil, bug. Inkább 25.9 vagy 25.11. Amin a 25.8-as eldobott, azzak simán ment a 25.9-es. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17970) stigma válasza lipi67 (#17969) üzenetére


stigma
addikt

:R
Holnap újra próba délelőtt ha időben fel tudok kelni :DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17971) lipi67 válasza stigma (#17970) üzenetére


lipi67
veterán

Jó Neked! "Időben felkelni.." Én örülök ha felébredek:)
Sok sikert!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17972) stigma válasza stigma (#17970) üzenetére


stigma
addikt

E8200 @ 3600 @ 1.216V - Ram: 1130 CL5 Perf: 7 @ 2.03V
Sikerült alul feszelnem, Coretemp 1.1626V-ra mutatja a VID-t de valójában 1.225V.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17973) judek


judek
tag

Sziasztok!

EP45-DS3 lapom van. Mennyi max fsb-t bírnak ezek a lapok, mert nálam mondjuk már 450-nél már el sem indul. :F

(#17974) Hunter2 válasza judek (#17973) üzenetére


Hunter2
addikt

annyit még simán bírnia kéne. Szerintem a Q6700-ad nem szereti a mags FSB-t. Rakj bele egy E8400-at azzal sztem simán hozza a 450-es FSB-t.

(#17975) judek válasza Hunter2 (#17974) üzenetére


judek
tag

Köszi a választ!
Igen, igazad van. Nem szereti a magas fsb-t. :( A proci azért marad. :DDD
Már kikisérleteztem, 7x430-ba még megy.

(#17976) voodoo98


voodoo98
addikt

Sziasztok,

EP45-UD3LR lapot szeretnék cserélni (most könnyen el tudnám adni, de nagyon elégedett vagyok vele) egy EP45-DS3-ra 2 pci-x slot miatt.
Milyen lap a DS3? Nincs vele gond?
Inkább ne cseréljem?

EP45-UD3P-re gondoltam (2 pci-x slot miatt), de ezt nem igazán kapni, meg talán drágább is.
Köszi!

vd98

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17977) lipi67 válasza voodoo98 (#17976) üzenetére


lipi67
veterán

UD3P drágább, de az 1ik legjobb lap, nem 1 kategória a mostani lapoddal. Ha nincs tuning akkor viszont mind1 lényegében, hogy mit raksz a procid alá az említettek közül.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17978) voodoo98 válasza lipi67 (#17977) üzenetére


voodoo98
addikt

Köszi!
Természetesen van tuning, Q9505-öt húzok 3,825-ig, vga-t nem nagyon (HD5850).
DS3 is rendelkezik hasonló tuningpotenciállal mint az ud3lr? Várható esetleg valamiféle minőségbeli visszaesés, ha DS3-ra váltok?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17979) stigma válasza voodoo98 (#17978) üzenetére


stigma
addikt

Hát akkor ha van pénzed UD3P-t vegyed inkább, főleg Yourk alá ha teheted.
UD3RL - UD3R lite verziója, fapados és 4 magos alá ne vedd főleg ha tuning van.
Piacon van még UD3R és UD3P-s lapok is ezeket ajánlom, sőt lipi is ezt fogja.
DS3-at nem ajánlom azt a pár ezer Ft-ot simán megéri, és hidd el nem fogsz csalódni UD3R/P-ben bármelyiktek is fogod választani.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17980) lipi67 válasza stigma (#17979) üzenetére


lipi67
veterán

Ott a pont:) ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17981) Hunter2 válasza stigma (#17979) üzenetére


Hunter2
addikt

Már ha be tudja szerezni bármelyiket, újonnan biztos hogy esélytelen.

(#17982) voodoo98 válasza Hunter2 (#17981) üzenetére


voodoo98
addikt

Hát igen! Ez a baj. Köszönöm a válaszokat!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17983) stigma válasza Hunter2 (#17981) üzenetére


stigma
addikt

Újonnan 99,9% hogy nem lehetséges, használtan viszont van most ph-n 1-2 db belőlük, amik persze kifogástalanul mennek.

Pontosabban:
- UD3R : apóka ( Rev 1.0) , sz.j. ( rev 1.1)
- UD3P : gfefe, BMW

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17984) voodoo98 válasza stigma (#17983) üzenetére


voodoo98
addikt

Engem UD3P érdekel csak a 2 pci-e vga slot miatt. Megnézem. Köszi.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17985) yolan válasza voodoo98 (#17984) üzenetére


yolan
őstag

ez szerintem butaság.. 2 pci-e vga slot érdekel, valszeg mert több kártyás rendszert szeretnél, de minek? p45 csak 8-8 sávot tud adni, ha cf-et szeretnél akkor x38/x48

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#17986) sz.j válasza stigma (#17983) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sorry ..., nem nagy ügy, de rev1.0-ás lapom van. :D

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#17987) voodoo98 válasza yolan (#17985) üzenetére


voodoo98
addikt

Úgy tudom, hogy nincs nagy visszaesés, ha 8-8 sávot használok. Link
Bár itt nincs CF vagy SLI teszt.

Leginkább egyébként Physx nv karinak kéne a hely, tehát nem crossfire rendszert
akarok építeni alapvetően. Bár kipróbálnám akkor azt is (kölcsön karikkal).

Köszi a crossfire-es tanácsot!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17988) stigma válasza sz.j (#17986) üzenetére


stigma
addikt

- UD3R : apóka ( Rev 1.0) , sz.j. ( rev 1.1)

Ő szerintem jól írtam a nevedhez az utána lévő rev tartozik tehát Rev 1.1es. :DDD
Amúgy mire akarsz váltani ha véletlenül eladod?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17989) yolan válasza voodoo98 (#17987) üzenetére


yolan
őstag

Akárhogy is számolom 16-16 helyett 8-8 az 50%-os visszaesés, jó, persze egy hd4670 cf-nél nem fogod annyira megérezni, de manapság 4670 cf-et építeni? minek, a kettő áránál olcsóbban veszel jobb kártyát. egy erősebb cf rendszernél pedig igen is fontos az az 50% hiány. Ez a physx kártyás csoda engem valahogy nem hatott meg, kevés játék van ami kihasználja, ha pedig pld programozás miatt kell erős fizikai számítás, akkor meg nem ez a megoldás a leglogikusabb.
De persze te döntöd el, én verném a seggem a földhöz ha egyáltalán ismét kapnék ud3r/p-r, még az ud3rl (vagy ud3lr) is ritka manapság.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#17990) sz.j válasza stigma (#17988) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ááá, még nem biztos, hogy eladom ..., ezt csak az "első felindultságomban" írtam.
Mert szuper lap és hihetetlenül megy benne a tuning.Talán előbb utóbb megszokom és nem lesz ennyire idegesítő az hogy nem tudom mit miért kell állítani .., ha még sem akkor eladom.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#17991) NFree


NFree
addikt

Srácok a cpu term feszt a proci kapja vagy a lapon valameik komponens ezt azért kérdem mert kiváncsi vook . hogy ha sokat kap mi döglik meg tőlle ,Vagy mire való pon tosan?
Igaz Gornek :R oldalán olvastam, hogy a magas term a procit nyírja ki ami ugye 1.4v 24/7-re az ajánlott max.
Mert ugye akkor minek külön neki a cpu vcore amiből hangya fasznyi sem kell , s nem értem mien összefüggés van a 2 dolog közt :F
Olvastam egy cikket , ott pont iesmikről volt szó de a hülye paraszt agyammal nem értettem :F

Jah meg annyi lenne , hogy még nem tuti de az mitől van , hogy az eggyik proci magasabb fesszel de kisseb termel a másik meg kevesebb fesszel s nagyobb termel üzemel ez normális :F

[ Szerkesztve ]

vga

(#17992) stigma válasza sz.j (#17990) üzenetére


stigma
addikt

Hát igen , ezt a fajta kijelentést csak támogatni tudom.
"Mert szuper lap és hihetetlenül megy benne a tuning".
Én csak is azért próbáltam ki a mostani DFI UT P45-öt mert a P35ös kistesó nagyon nagyon megfogott illetve nagyon minimális pénzt kellett rádobnom UD3R-re.
Pozitívabb tapasztalatok, kis mértékben térnek el a gigatól:
-kevesebb vdroop és vdimm.
-DFI élvezet hogy van mi ami stresszessé tegye egy laza napod. :DD :DDD
-CF persze de azt úgy sem használom még egy ideig mert arra nem P45 való.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#17993) lipi67


lipi67
veterán

Többeknek jobban megy a tuning UD3R-nél az F12-es bios-szal mint F10c-vel. Esetleg itt is van ilyen tapasztalata valakinek?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17994) NFree válasza NFree (#17991) üzenetére


NFree
addikt

Sajna ezért kérdeztem ezt a sok marhaságot [500 végre ] :C
S jó-e ez így 24/7-re? :F

Cpu 1.281v
Cpu term 1.34v
Mch core 1.36v

(#17993) lipi67
Nem tudom Nekem most f12 van fent de nem hinném a bios miatt sikerült csak sokallom a feszeket :F

jah és vin 7 alatt ;]

[ Szerkesztve ]

vga

(#17995) lipi67 válasza NFree (#17994) üzenetére


lipi67
veterán

:Y Win7? Bátor ember!!!! :C :C :C VTT a cpu term ;) (york)
1re jobban hajlok, hogy meglessem, csak most nem tudom (nem lehet) kikapcsolni a gépet, dolgozik:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17996) NFree válasza lipi67 (#17995) üzenetére


NFree
addikt

Töbnyire ezen az oprendszeren ügyködök, de csak azért mert az ssd miatt minden olyan gyorsan indulgat, de azért vannak gondok s néha el kell indítsam a jó öreg xp-t is, pl nem tudok aviból rendesen dvd-t csinálni mert akadozik utánna a film , de lehet csak egy 64-bit- es progit kéne használjak , meg hasonló gondok vannak, töbnyire a gamék mind elszaladgálnak , mással meg nincs időm ügyködni. a nettel meg a hangkarival vagyok még bajba de már megszoktam

vga

(#17997) lipi67 válasza NFree (#17996) üzenetére


lipi67
veterán

Csak 1 kérdés. Miért (milyen) kell Neked aviból dvd? Családi videok stb? Gondolom ilyesmi, hisz ami film megvan avi-ban, az dvd-ben is.
Asszem megyek aludni. Jó éjt!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17998) voodoo98 válasza yolan (#17989) üzenetére


voodoo98
addikt

Alapvetően a mafia 2 miatt kell (remélhetőleg nem sokára megjelenik), használ physx-et, egyébként más physx-es játékkal én sem játszom.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17999) lipi67 válasza lipi67 (#17993) üzenetére


lipi67
veterán

Vszolok magamnak, hátha valakiket érdekel.
Jobb az F12-es bios. :K
[link]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#18000) sz.j válasza lipi67 (#17999) üzenetére


sz.j
nagyúr

Xp van fent, és az ET6-ot csípi az F12 bios?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.