Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) lipi67 válasza sz.j (#18000) üzenetére


lipi67
veterán

Igen, ET6-tal (mit linkeltek) nem volt semmi bajom ebben az elmúlt 1-2 órában. (XP van fent, más oprendszer nem érdekel).

Kben..most nagyolva futtattam egy tesztet amin az F10c 3977MHz-et tudott, most csak [ennyi] lett az F12-vel, de az F10c ki volt spécin tesztelve, ezt meg úgy találomra lőttem be, nagyolva.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#18002) sz.j válasza lipi67 (#18001) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infót, lehet hogy kipróbálom az F12-t, olykor jól jönne az a plusz 1-2 FSB.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#18003) lipi67 válasza sz.j (#18002) üzenetére


lipi67
veterán

Nincs mit! Alul nekem pöcre hozta, próbáld nyugodtan! :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#18004) 1269


1269
tag

Sziasztok!
A york topikból jövök és a következő gondom van:
Aprón vettem egy p45-ds4-et pici tuning sem megy benne.
Előtte x48-dq6-om volt (van) azzal simán ment a q9400-asom 8X420-at.
Proci vid-en, MCH-nak, FSB-nek adtam 0.1v-ot, többi normal-on.
A ds4-et próbáltam mindenféle beállítással amit a york és ebbe a topikba már javasoltak, de semmi tuning siker.
Most mérgemben kivettem az egyik reapert a ds4-ből, beindult, simán megy 8X420-at.
Mit kell a biosba még állítanom, hogy menjen két modullal?

Majd el felejtettem, IBT futott pár kört miközben írtam, minden rendben egy modullal.

[ Szerkesztve ]

(#18005) yolan válasza 1269 (#18004) üzenetére


yolan
őstag

lehet a ram nem bírja :U

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18006) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Nekem Gigabyte UD3LR lapom van.Akkor, ha elindítom az ET6-ot, azt írja ki, hogy "Could not load the device driver".Ezt hogy tudnám megoldani?
Üdv:Tony

(#18007) voodoo98 válasza Toninho13 (#18006) üzenetére


voodoo98
addikt

Na ezt nekem is írkálja, ugyanezzel a lappal, ET6-tal. De csak windows 7 alatt, amúgy rendesen műküdik. [elvileg már úton van az új lap]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#18008) yolan válasza Toninho13 (#18006) üzenetére


yolan
őstag

A legfrisebb et6-ot próbálod?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18009) Toninho13 válasza yolan (#18008) üzenetére


Toninho13
aktív tag

2010.01.30 a dátuma.Szerintem ez a legújabb.

(#18010) sz.j válasza Toninho13 (#18009) üzenetére


sz.j
nagyúr

Egyáltalán nem biztos, hogy a legújabb ET6 a jó ..., próbálj ki régebbieket is, pl. #17955 linkjén lévőt.

Biztos tudod, de megemlítem, hogy amit nem akarsz használni azt törölni kell (!), nem lehet arra "rátelepíteni".

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#18011) Toninho13 válasza sz.j (#18010) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Sajnos azzal se jó...Mármint az üzenet nem tűnt el...Asszem akkor visszarakom az újat...A progi maga megy rendesen, csak mindig kiírja a hibaüzit...

(#18012) N.Laca64


N.Laca64
csendes tag

Sziasztok.
Eltűnt gorneck 23 oldala az extra.hu-ról .El lehet ezt valahol máshol is érni,vagy teljesen
megszűnt?Ott elég jó dolgokat lehetett olvasni a P45 giga lapokról.

Star Citizen 1. Magyar Kereskedelmi és Iparos Szövetség https://robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS/ SC FB csoport: https://www.facebook.com/groups/starcitizen.hungary.magyarok/

(#18013) stigma válasza N.Laca64 (#18012) üzenetére


stigma
addikt

Szerintem csak átalakítás alatt van, mintha úgy emlékeznék, csak nem szűnt meg :DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#18014) lipi67 válasza N.Laca64 (#18012) üzenetére


lipi67
veterán

Fizetős lett, kell egy másik oldalt keresnie..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#18015) csigi válasza Toninho13 (#18009) üzenetére


csigi
addikt

Nekem is ezt csinálta. A hiba oka, hogy nem tudja kezelni az 5850 vga-t (driverét). Ha megnézed az elindított ET6-ot, szürkén marad rajta a vga fül.
Nem tudtam mit kezdeni vele, 5850 maradt, ET6 -ot leszedtem.

nofene

(#18016) Jorus válasza lipi67 (#18014) üzenetére


Jorus
nagyúr

Gorneck oldala, vagy a tárhely? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#18017) Gorneck válasza Jorus (#18016) üzenetére


Gorneck
titán

Tárhely...de Zolit kiegészítve, Gorneck nem keres másik tárhelyet... ;)

Gorneck#1239

(#18018) Jorus válasza Gorneck (#18017) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha mégis kellene, csak szólj! ;)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#18019) lipi67 válasza Gorneck (#18017) üzenetére


lipi67
veterán

No Balázs!! Szólj hát!!!

Jorus: Hali! Rég beszéltünk, de kva jó, hogy most itt vagy! A tuningtáblázatos kütyünkhöz lehet jól jönne a segítséged!!! :K [link] :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#18020) voodoo98 válasza N.Laca64 (#18012) üzenetére


voodoo98
addikt

google-ba keress rá: "gorneck23 tuning" és a tárolt változatban még elérhető
szedd le gyorsan, én is így tettem. :)

directlink : link

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#18021) Jorus válasza lipi67 (#18019) üzenetére


Jorus
nagyúr

Priv.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#18022) lipi67 válasza Jorus (#18021) üzenetére


lipi67
veterán

;) Ok!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#18023) *Electra*


*Electra*
csendes tag

Segítsetek légyszi (ha tudtok)!!

GA-EP45-UD3R lapról van szó..

A lapot eladtam, vevő megkapta, összerakja és semmi... Fázis ledek villognak, egyébbre nem reagál...
Próbálták Q9550, Q6600 procikkal, Corsair 850-es és valami másik táppal is...

Mi lehet a gond?? Mit lehetne még megpróbálni?,

(#18024) yolan válasza *Electra* (#18023) üzenetére


yolan
őstag

Lap? vga?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18025) yolan válasza yolan (#18024) üzenetére


yolan
őstag

ó fenéket lapot akartam írni, ramot..

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18026) Hemilton


Hemilton
csendes tag

sziasztok
ep45t ud3lr lapom van honnan tudnám beszerezni a legújabb biost?

(#18027) Gorneck válasza Hemilton (#18026) üzenetére


Gorneck
titán

Béta vagy fullos?

Gorneck#1239

(#18028) Hemilton válasza Gorneck (#18027) üzenetére


Hemilton
csendes tag

inkább a fullost

(#18029) Gorneck válasza Hemilton (#18028) üzenetére


Gorneck
titán

Hivatalos oldal? [link]

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#18030) Hemilton válasza Gorneck (#18029) üzenetére


Hemilton
csendes tag

ezt leszedtem, feltoltam, f7 es biosom lett de nem a legújabb dátummal
meg flash után első indításnál kiírt valami olyat hogy latest bios recrived vagy valami ilyesmi azaz vissza éllította az előző biost
de az f7 az marad a dátum meg a régi? hogy van ez?

(#18031) Gorneck válasza Hemilton (#18030) üzenetére


Gorneck
titán

Úgy hogy jó stabil lehet a géped, ha rossz frissítés miatt visszaállította a biost...amúgy passz...
Az a legújabb bios ami ott fent van...a többi rajtad múlik...

Gorneck#1239

(#18032) Mans20


Mans20
addikt

Est

Már a P55 topikba leírtam de ide is leírom mert itt is van pár guru.P55 UD3 lapom lett,feltettem a cd n lévő audio drivert,egy darabig jó volt a hang de aztán sistergett össze vissza végül már hang se lett ,próbáltam a legújjabb drivert meg az alap win 7 est ami automata települ,de egyik se jó,vagy csak kis ideig.Az lehet hogy a HDD-n még maradt pár dolog a P45 lapomból?mert a win 7 még a régi,vagy mitől lehet ez?

(#18033) NFree válasza *Electra* (#18023) üzenetére


NFree
addikt

Memcsi , vga, kikapcs kivesz betesz indít, proba másik memcsivel.

vga

(#18034) kiki22 válasza NFree (#18033) üzenetére


kiki22
senior tag

Sajna mind vegig nyomtam ezeket a koroket:-)de ma ha beerek beviszem szamtech boltba a cuccot es megmondjak mi a gond.

(#18035) NFree válasza kiki22 (#18034) üzenetére


NFree
addikt

Hát remélem beindul a kis dög, ilyet még nem hallottam , hogy az utazástól megdögöljön.
A csomi úgymond sértetlen volt?

vga

(#18036) lala42 válasza Hemilton (#18030) üzenetére


lala42
őstag

Egy alkalommal én is felraktam az újabb BIOS-t, de nem lett jobb semmivel sem. SŐT. Rosszabb lett, mert összeomlott a WIN7X64-em. :DDD (kb 2 óra múlva, a BIOS friss után) Elkezdett új drivereket keresni. Ez lehet,hogy a WIN7 miatt volt. :U Majd lett egy win reinstall és minden jó lett. De semmi javulást, vagy változást nem tapasztaltam. Maradhatott volna az F6-os is. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18037) users


users
tag

Olyan kérdésem lenne hogy nem vagyok tuningolós fajta de szeretnék rádobni egy kevéskét a procimra eggyenlőre 3,6Ghz szeretném járatni!E8400 van,csináltam pár képet a BIOS-ról és látszódik rajta hogy beálitottam a fsb 400-ra a ramot 2.40B-re amúgy Kingmax 2*2GB 1066Mhz ramom van!De csak most jön problémám hogy nem tudom mennyire kell állitani amik alul vannak mert mind AUTO-ra van állitva!Igy is elindul a gép de egy időután kékhalál!



Aki tudja mit kell csináljak légyszi irjon!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18038) Toninho13 válasza users (#18037) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Autóra ne állítsd, mert akkor túl nagy feszültséget ad mindennek.A PCI Express-et állítsd 100-ra,A performance enhance normálra.Alul az összes feszt normálra kivétel a CPU Termination, amit 1,3-ra, az MCH core-t szintén 1,3-ra.A CPU Vcore-t pedig 1,3-ra és onnan kezd el ET6-ban egyre lentebb venni.ÚGy elvileg mennie kéne.Nekem hasonló beállításokkal megy a 2,5-ös quadom 3,3-at és csak a ram miatt nem tudom/merem tovább húzni...

(#18039) users válasza Toninho13 (#18038) üzenetére


users
tag

Köszi és megprobálom! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18040) Toninho13 válasza users (#18039) üzenetére


Toninho13
aktív tag

A ramot elfelejtettem beleírni, de elvileg elég neki a normal, ha 1066-an járnak.Ha feljebb rakod, akkor adhatsz annak is többet...Valamint ezeket a feszültség értékeket is lehet lentebb tornászni, csak én lusta voltam ehhez. :DDD

(#18041) ZaiKo


ZaiKo
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy érdemes-e feltenni egy Ep45-ds4 lapra ezt az F10b béta biost?
Illetve ha nem, melyik lenne a legjobb bios hozzá? Jelenleg az F9 bios van fent.
Előre is köszi!

Gigabyte Z77X-UD3H /i7 3770k@4.5ghz/ 16GB Corsair DDR3 / Gigabyte GTX1070 G1 Gaming / Corsair 750TX / Logitech G502/ SteelPad QCK Heavy / Sound Blaster Z / Logitech Z906 5.1/ 24" Zowie XL2540 & Samsung 245T

(#18042) users válasza Toninho13 (#18040) üzenetére


users
tag

Értem köszi már kérdezni is szerettem volna hogy ramnál a feszt nem kell emelni de akkor hagyom 1.8 és ha kell neki akkor majd emelek!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18043) users válasza Toninho13 (#18038) üzenetére


users
tag

Na mindent úgy állitottam be ahogy leirtad és már az op rendszer felálása után kék képernyő és ujra indul igaz az fsb egy picit nagyobra állitottam de csináltam a beálitásokról képet azon megnézheted!Nem tudom hogy mi a probléma!


http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18044) users válasza Toninho13 (#18040) üzenetére


users
tag

Probáltam úgy is hogy alul mindent normálra állitottam de úgy még az op rendszerig sem jutott ell!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18045) sz.j válasza users (#18044) üzenetére


sz.j
nagyúr

Igaz, hogy még csak ismerkeden az ud3r lapommal, de én a bios beállításoknál a linkben leírtakból indultam ki:

Itt olvasgass, de ha a leírtakat használni akarod azt csak saját felelősségedre tedd!!!

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#18046) users válasza sz.j (#18045) üzenetére


users
tag

Köszi az infót tanulmányozom!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18047) Toninho13 válasza users (#18046) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Próbáld meg még a memóriának a feszültségét fentebb tornászni.2-re beállítod, az jó.A többinek elvileg jónak kéne lennie...Nekem Quaddal magasabb egy ilyen lapban most az fsb-m...

(#18048) users válasza Toninho13 (#18047) üzenetére


users
tag

Ok megprobálom és majd jelzek a fejleményekről! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18049) users válasza Toninho13 (#18047) üzenetére


users
tag

Na feltornásztam 2-re a ramot de 2 perc után a prime95 ki dobot megint kék képernyő és újra indult nem tudom hogy mi lehet a probléma a lapommal lehet a baj vagy procival?De viszont alapon atom stabil már vagy fél éve használom!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18050) *Electra*


*Electra*
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget!!
Végülis a vadonatúj táp volt a ludas, mehet vissza gariba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.