Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17701) tlac válasza NFree (#17698) üzenetére


tlac
nagyúr

járasd alapon...
a tuning nálam is ilyen, hogy egyszer megy, máskor nem, így nem is tudom beállítani rendesen
ha nem megy, akkor 5 percen belül kiakad a prime95 blend, reboot, utána megy órákig
az utolsó béta biosokkal ez van, de lehet vissza fogok rakni egy jóval korábbit és megnézem azzal mit kezd

(#17702) NFree


NFree
addikt

Valaki tud valami hasznosat ud3r-hez f12 bios-ról? :F :R

vga

(#17703) bzs73 válasza NFree (#17702) üzenetére


bzs73
őstag

Hát f12-t még nem próbáltam.Én f10c-n vagyok.az utáni bios-k nem jöttek be.A béták gyengébbek voltak,az f11 meg kuka.Az nagyon nem jött be.

If a second or you are the first to lose.

(#17704) hoby36


hoby36
senior tag

Valaki a 17700-ra?
Hogyan lehet kiszűrni,hogy jó-e az alaplapom?Mostanában sokszor lefagy és csak reset segít.Tuning nincs rajta.

A logikában semmi sem véletlen!

(#17705) bzs73 válasza hoby36 (#17700) üzenetére


bzs73
őstag

Hát lehet biosból is meg win-ből is.Mondom a win-t.
Letöltöd ezt.Feltelepíted.Ráklikkelsz a Update New BIOS-ra.Megkeresed a biost amit letöltöttél,és kicsomagoltál.Rányomsz duplán és vársz.Pár mp és kész.Gépet újraindítod.

If a second or you are the first to lose.

(#17706) hoby36 válasza bzs73 (#17705) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm.Sikerült f5-ről 6-ra.Érdemes egyébként mindig a legfrissebbet felrakni?

A logikában semmi sem véletlen!

(#17707) NFree válasza tlac (#17701) üzenetére


NFree
addikt

K ösz a tippet megvolt az is , már most nem akarja az 500-at :W
jelenleg ennyi [4200]
több prime-ra nincs időm mennem kell. :((( :W

vga

(#17708) bzs73 válasza hoby36 (#17706) üzenetére


bzs73
őstag

Nincs mit.
Hát Aki keményen tuningol annak nem biztos hogy mindíg a legújabba a legjobb,de általánosan igen megéri feltenni.A boltba is ha veszel új lapot,ált a legújabb bios van fent.Én azt mondom ha nincs semmi gond ,nem kell frissítgetni. :R

If a second or you are the first to lose.

(#17709) Gaben01 válasza NFree (#17707) üzenetére


Gaben01
őstag

Én egy ilyen eredménnyel már nagyon elégedett lennék.Az enyém ekkora feszen talán tudja a 4GHz-et. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#17710) tlac válasza NFree (#17707) üzenetére


tlac
nagyúr

az szinte biztos, hogy az mch ref-t be kellene állítanod

(#17711) bzs73


bzs73
őstag

Amugy tényleg ud3r-nél az f12 hogy muzsikál?Jobb mint az f10c?

If a second or you are the first to lose.

(#17712) darál0w válasza hoby36 (#17706) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

F8 a legujabb stabil :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#17713) lipi67 válasza bzs73 (#17696) üzenetére


lipi67
veterán

Ez lassan általános. Viszont cserébe..Ha be lövöd rendesen.. olyan ramkezelése van, hogy ihaj!:)
800-as ramjaim mind 1100 felett mentek emberi fesszel.. Lényeg: Tök igazad van :K

#17697) Laraxior Szia!!!

Jaja! Most olvastam, s vszoltam is Neki. Idő van, majd kitesztelgeti:) -nem lesz olyan nehéz..-
Annyit dumáltunk mostanában ramokról, holnap ram teszt jön. Nem is a stabilitás, mennyin-mennyit stb, hanem x-y progikon belül cl4 1106/ vs cl5 1325MHz.
hét közepétől meg.. visszakapom a q9400-as provimat pár napra, megnézem még 1x.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17714) lipi67 válasza NFree (#17698) üzenetére


lipi67
veterán

Ne idegeskedj!
Kicsit több infó kellene, hátha (több szem többet lát alapon). A lapot el ne add! Ebben az ársávban ilyen lapot nem kapsz!!!

(#17699) bzs73 : Bakker! Sok bennünk a hasonló. Én is: Kihegyezem a 24=/7-est, hiogy tudjam, hogy mire képes, de.. 2 egységet rádobok a feszre, és 2 FSB-t meg lekapok. Mi a bánatnak szenvedjen.. Mostanában meg..0, 96v / 2,8GHz ramok 1066-on, nem állítgatom csak tuningoknál..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17715) lipi67 válasza tlac (#17710) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja. Én is adnék a ref értékeknek picit többet.. :K

(#17711) bzs73: Ezt jó lenne tudni. Nekem eddig csak 2 Bios ami ok, F6 és az F10c. :K Az F10c a best..béta ide-béna oda..:)
(#17712) darál0w : Csak lassú mint a csiga. F10c meg..Bakker ..Ne tudd néha mit kap ez a lap, hol szándékosan, hol figyelmetlenségből- kapkodásból adódóan. Képtelen vagyok kinyírni (nem is akarom). ERgy oltári elb@szott tuning és elem ki-be, csavarhúzó, cmos..stb, majd 20 perc és ok.-Ez volt eddig más lapoknál. Most ezzel? Táp ki-bekapcs és működik is.Ha abszurd akkor ok, 1-2 alkalommola cmos, de baromi ritka és mindíg rambeállítás az oka. Oprendsze se száll el, semmi gáz.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17716) bzs73 válasza lipi67 (#17714) üzenetére


bzs73
őstag

:K
Hát persze hogy kihegyezzük, azért csináljuk,teszteljük hogy minnél többet kihozzunk belőle,aminek aztán örülhetünk.Aztán persze minek határon lenni.Se fogyasztás se hő nem függ attól a kevéstől,és tuti nem kapunk kékhalált vagy hasonlót soha,de nyugodtan alszunk,mert valamit megint alkottunk. A lényeg a sok lehetőség és opció.Ha ezek elfogynak akkor van baj.Bármilyen jó is a cucc, tovább nem érdekes.:D

17715) lipi67:Igen azért kérdeztem én is,mert f10c a nyerő nálam is.Az f11-t próbáltam,kuka.Na majd holnap lehet feltolom és megnézem,de mondom hátha próbálta már valaki az f12-t.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#17717) lipi67 válasza bzs73 (#17716) üzenetére


lipi67
veterán

Tök igazad van! Kíváncsi vagyok, mit tud a 12-es. Én most nem tolom fel, mert ha jön a q9400, nem akarok azzal is tökölni, s így lesz reális a kép.
-megy privi-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17718) bzs73 válasza lipi67 (#17717) üzenetére


bzs73
őstag

válasz is ment. :K
Majd én kipróbálom holnap.

If a second or you are the first to lose.

(#17719) bzs73


bzs73
őstag

Na nem bírtam várni.Feltoltam az f12-t.Kis teszt még belefér,hogy megy-e úgy mint az f10c. :D

Na már megy is a blend.Most csak azt nézem hogy volt egy kihegyezett beállításom,hogy az megy-e.Így legalább azt megtudom hogy megy-e úgy mint a f10c.

Na eddig megy szépen a teszt.Eddig ez csak az f10c-vel ment.F11-el bekékhalálozott 1 percen belül.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#17720) lipi67 válasza bzs73 (#17719) üzenetére


lipi67
veterán

Tesztzeld!!! Szuper! Várom, hogy mi sül ki belőle.. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17721) bzs73 válasza lipi67 (#17720) üzenetére


bzs73
őstag

Na hát már itt is vagyok.
Furcsa dolgok történtek.Ezt a biost még átnézem majd jobban.Képzeld el ment a prime.
Van egy kihegyezett beállításom most e5300-ra.ramok is szépen alulfeszelve 1066-on,perf level 6-on,5:8-ba,proci is alulfeszelve 9x333-on,mch 1.05-ön,és olyat írt ki a prime amit még nem láttam.
" Illegal hardver error" valami ilyesmi volt és gyorsba pörgött felfele ez a kiírás az eggyik magnál,de ment a prime,aztán villogott a képernyő,és egyik mag leállt.Mondjuk f11-el kékhalál volt ezzel a beállítással 2 percen belül,ez meg most 10 perc körül jött elő.f10c-vel meg lemegy szépen.Na most ilyet még nekem nem írt ki a prime. :F
Na majd még próbálkozok vele.Úgy nézett ki hogy jó de mégse.Vagy ez valami bug?
Na mindeggy.Ha más nem lessz ott az f10c.Jó kis béta az,de még próbálkozok majd ezzel is,hátha más beállítás kell neki refek-be.Legalább kékhalál nem volt. :D

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#17722) lipi67 válasza bzs73 (#17721) üzenetére


lipi67
veterán

Olyan volt már,hogy 1xűen eltünt a prime, de hogy ilyet csinált volna.. :(
Elég fura. Sose hallottam még ilyesmiről. Azért bíztató, hogy többet ment..(Most lenne jó -lett volna)egy F6-os kihegyezett, hogy tudjuk hova tenni. Mert ha esetleg a az F6 és az F10c közé kerülne..érdemes lenne kinlódni talán vele, hátha bug. Ha attól is gyengébb, akkor meg bug ide-bug oda, nem éri meg a ráfordított időt. Nem?

Ja!!!!!!! Köszi az infót!!!! :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17723) bzs73 válasza lipi67 (#17722) üzenetére


bzs73
őstag

Na megyek aludni,de majd nappal ránézek még.Lehet hogy jó lessz ez a bios.Én még nem írom le.Az f11-nél mindenképp jobb.Aztán lehet kicsit máshogy kell belőni valamit,vagy kevés neki valami vagy sok.Majd megnézem nappal valamikor,vagy este.
Prime nekem is tűnt már el,az nem ritka,de még így nem szaladgált rajta felirat hogy valami illegális.Lehet az eggyik mag nem tiszta. :D
Na jól van,jó északát. :R

If a second or you are the first to lose.

(#17724) tlac válasza bzs73 (#17721) üzenetére


tlac
nagyúr

ilyen már egyszer nekem is volt

egyébként szerintem nem sokat ér az a teszt, hogy egy kihegyezett beállítás vajon megy-e másik biosszal

(#17725) bzs73 válasza tlac (#17724) üzenetére


bzs73
őstag

Hát valamit csak ér,mert pl f11-el nekem ez a beállítás,úgy hogy még próbáltam finomítani is rajta itt ott,hátha jobb lessz,2 percen belül kékhalállal végződik mindenhogy.F10c-vel megy szépen.Akkor valami külömbség csak van.Na de persze 1 teszt alapján ezt nem lehet eldönteni,azért is írtam hogy majd folytatom.Nem írtam még le a biost,mert ki tudja.Majd a ramokat is tesztelem ,meg a procit is külön,és persze egybe is.
Na most már tényleg megyek.

If a second or you are the first to lose.

(#17726) tlac válasza bzs73 (#17725) üzenetére


tlac
nagyúr

csak egy rakás dolog van, amit biztosan auto-n hagytál, kicsit másképp állít be egy másik bios és már nem is jó, vagy az is lehet, hogy az f10c meg azért ment jól, mert kicsit lassabb volt az a beállítás

[ Szerkesztve ]

(#17727) lipi67 válasza tlac (#17726) üzenetére


lipi67
veterán

Nem hinném, hogy elkapkodta, arra ad:)
Az ok, hogy 1 teszt nem teszt, de..Most őszintén..Aki 24/7-ben pici tuninggal használja (vagy alapon) le nem szarja (hat tudja..), hogy milyen bios van rajta. Viszont most egy prime, ha eldob vagy sem egy kihegyezett beállítás mellett, az azért elég konkrét utalás arra, hogy az adott Bios tuningban mit tud(hat).

Na..lépek aludni.
Jó éjt! ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17728) bzs73 válasza tlac (#17726) üzenetére


bzs73
őstag

Nem sok minden van auton nálam.Ramoknál van 1-2 dolog,amit jobbnak látok auton,de semmi más.Elég sokat teszteltem már.Auto beállítások mellett ilyen eredményeket nem értem volna el ud3 lapba.
4.5ghz@1.200v-ud3r
4ghz@1.072v-ud3r
Persze ehez ott volt a legjobb wolfi,de hát ki is kell belőle hozni stabilan,ami nem 1-2 perces dolog.

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#17729) lipi67 válasza bzs73 (#17728) üzenetére


lipi67
veterán

Nem semmi kis proci volt..Mi lett vele? Tom, hogy eladtad, azt is, hogy nem olcsón. Ha nem titok, mennyiért? (legendákat zengtek a kifizetett összegről)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17730) bzs73 válasza lipi67 (#17729) üzenetére


bzs73
őstag

Üdv lipi.
Ezt nem mondom el.A vevőre tartozik.Amugy tegnap beszéltem vele,még nagyon ki se bírta próbálni,mert meghalt neki az ud3p lap.Legalább is 2 ram slot nem megy,és pont a 3-4 slot,így nincs dual ram.Most gariztat.Legendák meg had menjenek. :D

Na a biost nézegetem tovább,és hát nem tudom.Még nézegetem tovább.Jobbnak nem hiszem hogy jobb az f10c-nél.Legalább is tuningban.
ud3r bios leírások. hogy mik történtek a biosba.
Amugy nézegetem külföldi fórumokon is a véleményeket,XtremeSystems Forums,stb és semmi különös.Pár panasz van rá,de hát az mindíg van.Sok az user error. :D
Na még a mai délutánt rászánom.

If a second or you are the first to lose.

(#17731) lipi67 válasza bzs73 (#17730) üzenetére


lipi67
veterán

Huncut vagy! Majd nyomozok:)
A biosok..A mem komp. azért érdekes lehet, nem? Az én ramjaimért se rajong annyira mint egy partiot vagy crucial esetében..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17732) bzs73 válasza lipi67 (#17731) üzenetére


bzs73
őstag

Na én visszateszem az f10c-t.
Ramok is jobban mennek.Néztem everest eredményeket is,meg superpi-t is,lasabb az f12.
Ramok mindenképp gyengébben kezeli,proci nadjából ugyanúgy megy.Marad az f10c,mert nekem semmi komp probléma nincs vele.

If a second or you are the first to lose.

(#17733) lipi67 válasza bzs73 (#17732) üzenetére


lipi67
veterán

Szuper! Köszi szépen! Akkor én fel se teszem.. :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#17734) tlac válasza bzs73 (#17728) üzenetére


tlac
nagyúr

ezeket sem hagytad auto-n?
[link] [link]

az hatalmas előny, ha jól megy a proci
enyémből hasonlót sem bírnál kihozni

(#17735) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
Döntés előtt állok. 2 ram közül kéne választanom.

GEIL Value 2*2GB DDR2 800Mhz CL6 KIT
vagy
GEIL Black Dragon 4*1GB DDR2 800Mhz CL4 KIT

Olvastam, hogy 4*1-el nehezebben lehet tuningolni, de ennek ellenére se tudok választani az időzítés miatt...
Melyiket ajánljátok? EP45 DS3 lapban lesz.

(#17736) Ronin-


Ronin-
senior tag

üdv ismét.

talán még emlékeznek rám egyesek, pár hete 4x1gb geil el küzdöttem, mert nem mentek 1066 on, csak 800on. akkor azt mondtátok cseréljek 2x2 gb ra. Nos megtörtént, vettem Geil ultrát, réz bordásat és hát az a helyzet, hogy még most se tudom 1066 on járatni őket.. beállítom ,hogy 333, 3,2b (vagy mi) és nem bootol a rendszer.. már a sírba visz ez a szutyok :O :(

(#17737) Ronin- válasza Ronin- (#17736) üzenetére


Ronin-
senior tag

azt hiszem rájöttem mi a probléma.. átraktam a ramokat másik 2 foglalatba és ott elsőre ment 1066-on.. lehet szar a dimm 1 és dimm 3 -am.. csak azt nem értem,hogy 800-on akkor miért mennek a ramok.. ezt így még gariztatni se tudom..

(#17738) Mans20


Mans20
addikt

Est

Pár napja szétszedtem a gépet,amikor csavaroztam vissza a cpu hűtőt akkor
a csavarhúzó félrement véletlen és egy milliméternyi részen lejött a festék
az alaplapról,pont ott ahol olyan kis erek mennek de azok nem sérültek,azóta
történtek olyanok hogy néha elment a kép a monitoron,de nem kapcsolt ki a gép
csak kép nem volt.Most is csinálta ezt,de most már újraindúlt a gép,és ömlött
belőle a füst,azt láttam hogy a FDD csatinál ég valami,gyorsan kikapcsoltam a
tápot hátul,most azt látom hogy a lap hátuljánál pont a legszélén meg van olvadva
a FDD és tápcsatalakozó melletti rész,végülis az érdekelne hogy ez lehetett attól
a hogy belecsaptam a lapba a csavarhúzóval?azt se tudom hogy az egész gép kihalt
e,de szerintem csak a lap.

(#17739) NFree válasza Gaben01 (#17709) üzenetére


NFree
addikt

Az a bibi ugymond 12k-ba került , hogy talám kis fesszel menjen 500-at, és most a lap szarakszik , ezért vagyok elégedetlen, ennyit tudott a régi procim is igaz magasabb fesszel.

(#17710) tlac
A ref-ek ugy vannak beállítva, ahogy a nagy könyvben megvan írva beállít kézzel alap érték cpu term-el eggyüt aztán csak a term-et emelem s s szépen mennek vele a refek is. csak a giga progi nem irja ki rendesen de a többi fesz ott van ;)

(#17714) lipi67
Okés lehet azt írod ne mérgelődjek de , mégis a szebb eredményekért cseréltem procit s úgy néz ki a lap a ludas.
Nem tudom milyen infóra lenne szükség, az lenne a legjobb ha a közelben lennél s szépen odaadnám , hogy játsz vele de ettől biztos a falnak mennék mivel a te lapodba biztos menne mint a szél. :R

bzs73
Akkor marad az f10c , ha marhaságokat csinál :K

vga

(#17740) csigi


csigi
addikt

Segítsetek ET6-ban.
A lapom egy P45-DS3P, legújabb (nem beta) biosszal. Mondjuk az a biosz igen régi... :U
Cseréltem vga-t: 4850 -> 5850
Ezen csere óta minden egyes bootnál kiírja az ET6, hogy nem találja az eszközillesztőt. Belenézve pedig a Graphics fül szürke marad. ET6 a legújabb, illetve egyszer leszedtem, újratelepítettem már.

Tegyek fel beta bioszt? Valami ötlet még?
Köszi. :R

nofene

(#17741) Ronin- válasza Mans20 (#17738) üzenetére


Ronin-
senior tag

valószínűleg zárlat keletkezett, mert feltépted az integrált áramkört/köröket és valószínűleg össze is értek, vagy valahol túlfesz keletkezett miatta.. annak a lapnak annyi, ráadásul gari is felejtős (ha volt rá még )

[ Szerkesztve ]

(#17742) tlac válasza NFree (#17739) üzenetére


tlac
nagyúr

beállít kézzel alap érték cpu term-el eggyüt aztán csak a term-et emelem s s szépen mennek vele a refek is

ez baj, így olyan, mintha auto-n lenne

nálam a biosban 1,3 cpu term-hez, kb 0,763 mch ref az ideális

csak a giga progi nem irja ki rendesen de a többi fesz ott van

jól írja ki, csak mindig az alap cpu term-hez viszonyít

(#17743) Mans20


Mans20
addikt

Tegnap szétszedtem a gépet,a déli hídnál van az a kis sérülés amikor leszedtem a hűtőjét, nem a proc nál de hogy attól lett volna az érdekes,az áramkör nem sérült csak a festék jöt fel,de már mind1,frizbinek még jó lesz,egy darabig nem lesz másik,meg nem is kapni nagyon P45 DS3 at,az P45 UD3LR mennyivel rosszabb?egy Q9400 em van,amit 3400Mhz járt.

[ Szerkesztve ]

(#17744) tlac válasza Mans20 (#17743) üzenetére


tlac
nagyúr

drága frizbi lesz :D
inkább az aprón nézz egy normálisabb ep45-öt

(#17745) NFree válasza tlac (#17742) üzenetére


NFree
addikt

nálam a biosban 1,3 cpu term-hez, kb 0,763 mch ref az ideális
El sem indul ilyen , beállítással. :(

Nos nállam igy van term 1.2v=ref 0.760
1.22v=0.772, 1.24v=0.785, 1.26v=0.798, 1.28=0.810, 1.3=0.823 :K

ez baj, így olyan, mintha auto-n lenne
nos ez nem igaz szerintem, mivel ha autón hagyom a refeket megint nem megy a gép, tehát van némi külömbség auton hagyott refhez képest :R

vga

(#17746) tgtom


tgtom
tag

Hali!
Nem tudom jó helyre írok-e, de P41-es fórumot nem találtam. Annyi lenne a gondom, hogy van egy GA-P41-UD3L lap, ami az istenért se látja a 4Gb Ramot, akárhogy rakosgatom a ramokat. Csak 2Gb-ot lát, everestben pedig látja hogy 4 db modul van benne. Az alaplap teljesen új, húzva se volt! A ramok egyébként Kingmax 800-asok. Ha valaki tud erre megoldást, azt megköszönném!

(#17747) finest


finest
őstag

Van végleges F10 BIOS ud3p-re.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#17748) kimi02


kimi02
őstag

Lenne egy kérdésem. Most raktam össze a lányom gépét , a garibol most jött vissza a lap egy EP45-UD3LR, és egy Celeron D 347-es procit raktam bele és nem indul a gépezet . Több apró csipogás a végén meg egy hosszú. Szerintetek mi lehet a gubanc ?? A memó az ballistix 800-as DDR2-es.

A lap elméletileg támogatná a procit, mert néztem a giga oldalán.

:R

(#17749) -bh- válasza csigi (#17740) üzenetére


-bh-
aktív tag

Elképzelhető, h ET6 nem ismeri fel/nem kezeli az 5000-es szériát... nekem 1Mhz-t ír Core clockra...és semmi mást :)
(Everest 5.30 se...)

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#17750) tlac válasza NFree (#17745) üzenetére


tlac
nagyúr

ezért kellene megkeresni a megfelelő ref-t
lehet nálad az alap épp határon van

Van végleges F10 BIOS ud3p-re.

na erre kíváncsi vagyok, remélem ugyanazok a bug-ok lesznek benne, mint az előző bétákban...

tgtom:

nézd meg, hogy van-e frissebb bios hozzá, mint, ami a gépeden van
ha van, akkor tedd fel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.