Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17911) lipi67 válasza stigma (#17910) üzenetére


lipi67
veterán

Én csak memóriára gyanakodtam első körben lehet az volt/van a ludas, de mindig hallgatni szoktam az építő jellegű segítséget/kritikát, és ahogy te is mondtad próbálkozni kell. - Ezt pontosan mire írtad?

Ramjaid jó kis ramok. Az írt Everest adatok is jók, de én nem azt nézegetném a helyedben. Soha a büdös életben nem veszed majd hasznát. Keresd meg a lapodban inkább a legideálisabb proci hajtást (jön a meleg, kalkulálni kell), s ahoz lődd be a legalacsonyabb ramfeszt a legoptimálisabb órajellel-visszaosztással subtimingekkel.
-Én most csak tesztelem a ramokat, hogy mit javulnak, de kben sose az a mérvadó, mindíg proci után megyek velük. Az tény, hogy a szinkronban járatás nagy előnyei a múlté, 1000x teszteltem, és nem előny se az, se a szoros subtimingek, 1re jobban dominál a MHz. Nem tudom, hogy ide írtam-e, de
Amikor HWBOT-ra nyomattam a wPrime, Super PI, Pifast stb teszteket, hát meglepődtem. Egy szinkronban (1:1, ill. Gigánál 2.0) járatott CL4-4-4-10 1106MHz-en lényegesen kevesebbet hozott a konyhára mint egy 5:6-ban visszaosztott CL5-5-4-10 1326MHz.
:R

-24/7-ben meg teljesen mind1, az is, hogy 800 vagy 960 MHz-en mennek a ramok, ember nem veszi észre a sebkülönbséget.-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.