Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) pumsz


pumsz
tag

Sziasztok, Xiaomi Yeelight lámpát szeretnék venni. Láttatok hozzá kupont? A G-W-4 és G-W-5 mit jelent? Valamelyik vámmentes? Köszi a segítséget!

(#28602) FingR86 válasza pumsz (#28601) üzenetére


FingR86
őstag

EU raktár mindkettő, szóval igen.

(#28603) mrrr74 válasza pumsz (#28601) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nézd a szállítási árakat is, a GW5 a (sokkal) kedvezőbb
Esetleg: GBCZ4th002, de ez Kínából

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#28604) pumsz válasza mrrr74 (#28603) üzenetére


pumsz
tag

Igen figyeltem, köszi. Kínából nem akarom rendelni hátha megfogják a vámon. Aki rendelt már elégedett vele? Csak most kezdtem el nézni ezt a lámpát, ezért az árának a változásaival nem vagyok tisztába. Jó ár ez most érte?

(#28605) mrrr74 válasza pumsz (#28604) üzenetére


mrrr74
aktív tag

A jó ár érte 10-11$ de ennyi nem lesz szerintem mostanában (volt már 8$ is, de az a szinglik napján). 13-15$ manapság jónak számít.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#28606) pumsz válasza mrrr74 (#28605) üzenetére


pumsz
tag

Lehet én nem fogalmaztam pontosan, de nem az izzóra gondoltam, hanem a lámpára. De amit adtál kupont az izzóra az szuper, köszi rendelek azt is. Valami hasonló kupont esetleg a lámpára?

(#28607) ZsoltG60 válasza pumsz (#28606) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Linkeld be melyik lámpára gondolsz, mert több is van :U :K

Lumia 950XL

(#28608) pumsz válasza ZsoltG60 (#28607) üzenetére


pumsz
tag

köszönöm, kaptam már privátban segítséget!

(#28609) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Mai húsvéti tojástörés eredménye :C :

(#28610) tobias40 válasza pn4hvq (#28609) üzenetére


tobias40
veterán

És ezeket hogy kell "levadászni"? ;]

(#28611) ZsoltG60 válasza tobias40 (#28610) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Itt törheted a tojásokat :K
Napi 1 tojás törhető de minden megosztás további 1 "törés"
egy kis trükk : Facebook-nál beállítod hogy csak te lásd és így nem zavar senkit .. a többi oldalon elég ha rákattintsz és be is zárhatod , nem kell megosztani. ;)

Lumia 950XL

(#28612) tobias40 válasza ZsoltG60 (#28611) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,nekem nem volt szerencsém.. :O

(#28613) m4rk.89 válasza Silent77 (#28535) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

2 ticket váltás után elküldték a chipet. :)
Sky56 oldalán trackelhető tracking numbert (Q36........XX) kaptam, jól sejtem, hogy ez fake?

Olvastam az okoscipő kommentjeinél, hogy van aki ugyan így járt és nem kapott újat, jól gondolom, hogy a sok rendelésem miatt küldték el nekem?

[ Szerkesztve ]

(#28614) sysrq válasza m4rk.89 (#28613) üzenetére


sysrq
őstag

Ha csak a sky56 oldalon követhető attól még nem feka, nekem is csak ott mutatott mozgást, de megjött gond nélkül a termék.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#28615) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ha visszautalják a pénzemet Paypal-ra az kb mennyi idő? 2 nap 15 óráig akciós még a termék amit megrendelnék, nem tudom reménykedjek-e benne.

Annyi a story, hogy rendeltem egy Amazfit Pace-t ismerősnek, de egy üres dobozt küldtek neki. A címkén az a súly szerepel, amennyi grammnak kéne lennie, a Posta meg kevesebbet írt rá, ergo az üres doboz súlyát. 7 napba telt nekik látszólag megoldani a problémát, írták hogy küldenének újat. Beleegyeztem, majd 2 nap múlva írják hogy nem tudnak újat küldeni, mert a szállítási móddal bajuk van, refundolnának helyette de 3-4 dollárral kevesebbet, mint amennyit fizettem. Tehát akkor most nincs okos óra, elvett az életemből órákat a procedúra, és még kevesebbet is kapok vissza. :N

Ha megjön 2 napon belül a pénz, akkor nem nagy gáz végülis, mert most még olcsóbb is az óra, mint amennyiért eredetileg vettem. EU raktárból rendeltem eredetileg, hogy hamar meglegyen az óra... Így jártam. Pár 10 dollárnál drágább dolgot rendelni még mindig nem tudom ajánlani ismerőseimnek. Az olcsó 10 dolláros kütyükkel sosem volt baj, mindent refundoltak eddig egyből. Még egy olyan órát is, aminek a legnagyobb hibáját közben sikerült megjavítani.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28616) Ciccuka válasza andrisbandi (#28554) üzenetére


Ciccuka
veterán

PP-nek miért nem írtál, hogy nincs ilyen gomb?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#28617) Lucho7


Lucho7
tag

Sziasztok, eu raktárból rendelt telefonnál, a hangszóró nem működik rendesen, hogyan tovább? Valami ticketet nyissak rá, vagy felejtős?

(#28618) fery02 válasza NORBl (#28571) üzenetére


fery02
addikt

A Xiaomi hő és páratartalom mérő engem is érdekelne, sajnos komoly gondot tud nálunk okozni a pára.

Nem tudom amúgy erre gondolsz-e.
Ha igen, további kérdéseim tudnának lenni vele kapcsolatban, de azt már különösen OFF-nak érezném itt.
Írj kérlek privátot, ha feltehetek pár kérdést vele kapcsolatban, köszi!:)

[ Szerkesztve ]

(#28619) Silent77 válasza Lucho7 (#28617) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nyiss ticketet mindenképp.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28620) Flashy válasza Lucho7 (#28617) üzenetére


Flashy
veterán

hát ez megint milyen kérdés. ha nem nyitsz ticketet, akkor nem fog semmi történni. ha nyitsz, akkor fotókat, videókat kérnek (termékről, csomagcímkéről, IMEI számról, meg a hibáról), aztán ajánlanak valamit: telefont megtartod, pár dollár vissza, amiből vagy meg tudod javítani, vagy nem. visszaküldöd (Kínába) és küldenek másikat. fizetsz valamennyit, megtartod ezt és küldenek egy másikat is. az ajánlatokban szereplő összegek változóak, a javíthatóságtól függően jól is járhatsz, meg nem is. ha vitatkozol még, változtathatnak az összegeken meg az ajánlaton is. a visszaküldés árát a paypal visszaadja (bővebbet majd olvasd el).

(#28621) #04441088 válasza ZsoltG60 (#28611) üzenetére


#04441088
törölt tag

Egy másik trükk. Rámész a twitter vagy vk logora, kiirja, hogy SHARED SUCCESSFULLY mikozben nincs se twitterem se vk-m. :D

(#28622) Vertigo18 válasza #04441088 (#28621) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tudjuk, köszi...

De tovább megyek, 5x nyomtam a twitteresre, mind az 5x kaptam új lehetőséget tojást törni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28623) Lucho7 válasza Flashy (#28620) üzenetére


Lucho7
tag

Csak tőletek kérdeztem, hogy hangszóró hibát érdemes e felvetni, egy hónapos a telefon, de az mindegy, az ilyen típusú hibáról nehéz videót csinálni avagy képet, tehát ezért kérdeztem, hogyan bizonyítsam, hogy amikor hívnak szaggatott a hang. Ez itt a probléma. Nyitok ticketet, hátha, de sokat nem fűzök hozzá.

(#28624) Flashy válasza Lucho7 (#28623) üzenetére


Flashy
veterán

a tickettel nem veszthetsz semmit. nyiss, magyarázd el, próbálj videót csinálni ha tudsz, aztán döntsd el hogy mennyit ér meg a dolog. ha jogos a panasz, próbáld meg, ha visszaadnak 5 dollárt az is valami. jogos panasz, hibás áru esetén szerintem nem kell szégyellni a ticketet. szerintem nagyon sok alacsony minőségű dolgot próbálnak meg elsózni a webshopok külföldre. ha kiírják hogy kishibás de használható telefon féláron, nem veszi meg senki. ha elküldik jóként, aztán az ár negyedét visszakapja a vevő, jól jártak. a kínából érkező áruknak egy része biztosan olyan termék, ami valamilyen (minőségi) okból normál módon (dobozolva, igazi boltnak tovább adva) nem eladható, és ez nem csak a névtelen ebayen meg aliexpressen lehet így.

(#28625) Lucho7 válasza Flashy (#28624) üzenetére


Lucho7
tag

Köszi! Nyitottam megírtam, majd lesz valami, igen can amikor hibás a cucc, ha úgy van megcsináltazom a hangszórót.

(#28626) vittorio7 válasza Flashy (#28624) üzenetére


vittorio7
őstag

"a kínából érkező áruknak egy része biztosan olyan termék, ami valamilyen (minőségi) okból normál módon (dobozolva, igazi boltnak tovább adva) nem eladható, és ez nem csak a névtelen ebayen meg aliexpressen lehet így."

Ezt egyre inkább így tapasztalom én is.

(#28627) Tékozló


Tékozló
tag

Sziasztok,
meddig lehet visszatérítést kérni, mert február végén vettem egy lámpát, de az egyik ledje kiégett. A szar akkura már kaptam 15 dollár visszatérítést, ami az akku árának 60%-a. Most az egyik led is beszart, kérném vissza a pénzemet. Hogyan megy ez, nem kever be hogy már térítettek egyszerm ill, kompenzáltak? Ha visszaküldöm előre kell fizetnem a futárt?

(#28628) sysrq


sysrq
őstag

Ha egy terméket jóváírtak wallet-re, de még ott van a listában hogy nem érkezett meg (nem is fog) hogyan lehet kipiszkálni onnan?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#28629) bul07


bul07
nagyúr

Na volt akinek ok nélkül törölték a pontjait?

(Bár még lehet időbe nem volt meg a fordulópont)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28630) powerpocok


powerpocok
újonc

Üdv!
Ha valakit esetleg érdekelne a storym leírom.
Február 14-én küldtek el 2 telefon eu raktárból, ami 17-én megakadt. Érték 500 dollár, határidő lejárta után ticket nyitás, nem akartak full refundot adni biztosítás hiánya miatt. Paypal dispute megnyitva egyből, március 17-én claim is elküldve miután itt se akartak full refundot adni, március 31-én kaptam az emailt a paypaltól, hogy a javamra döntöttek, így full refundot kaptam végül.

(#28631) szabi__memo válasza powerpocok (#28630) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Milyen postázási mód volt?

(#28632) powerpocok válasza szabi__memo (#28631) üzenetére


powerpocok
újonc

DHL el jött volna Magyarországig, onnan pedig postával. Magyarországra nem jutott el a csomag, követés szerint Magyarország felé tart még mindig.

(#28633) Dluinet válasza powerpocok (#28632) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semmi

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28634) IldiH válasza Dluinet (#28633) üzenetére


IldiH
aktív tag

EU-raktárt írt ...

(#28635) bl4ze válasza powerpocok (#28632) üzenetére


bl4ze
veterán

Gondolom a Feuch-i elosztóban tűnt el. Ott "szokott"....

.:. bl4ze .:.

(#28636) szabi__memo válasza powerpocok (#28632) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez így külön poén hogy nem akartak fizetni mert nincs biztosítás..

(#28637) powerpocok válasza szabi__memo (#28636) üzenetére


powerpocok
újonc

Miért? Más helyzet ha eu raktáros rendelésnél kél nyoma a csomagnak?

(#28638) powerpocok válasza bl4ze (#28635) üzenetére


powerpocok
újonc

Igen.

(#28639) gingerbalm válasza powerpocok (#28637) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

kél nyoma? nem az van, hogy "nyoma vész" vagy "lába kél"? :D a "nyoma kél" logikailag se stimmel :N

(#28640) powerpocok válasza gingerbalm (#28639) üzenetére


powerpocok
újonc

Lehet, hogy igazad van. De aki akarja az így is megérti :)

(#28641) Bec


Bec
tag

Egy barátnak rendelnék pár dolgot az ő posta címére,mi a tapasztalat? GB-s rendelésnél a regisztrációkor megadottatt vagy a paypal posta címet veszik figyelembe? Vagy egyeznie kell mindkettőnek?

(#28642) Silent77 válasza Bec (#28641) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nyugodtan, 5 címet tudsz hozzáadni, amit kiválasztasz arra küldik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28643) Bec válasza Silent77 (#28642) üzenetére


Bec
tag

köszi,azt látom hogy van rá lehetőség,akkor független a paypal-tól..

(#28644) bl4ze válasza gingerbalm (#28639) üzenetére


bl4ze
veterán

Magyarul : ellopták Feucht-i HUB-ban.

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#28645) gingerbalm válasza powerpocok (#28640) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Olcsó húsnak anyja sem érti a szavát, avagy néma gyereknek híg a leve. :DDD

(#28646) x64 válasza bl4ze (#28644) üzenetére


x64
aktív tag

És ez ennyire nyilvánvaló, hogy "ott szokott"? És nem érdekel senkit? Se a DHL-t , se a GB-et..? :(((

[ Szerkesztve ]

(#28647) x64 válasza fery02 (#28618) üzenetére


x64
aktív tag

Ez (a bluetoothon kívül) mivel tud többet, pl. ettől? :)

(#28648) slezakimi válasza x64 (#28646) üzenetére


slezakimi
senior tag

Az ott a Bermuda háromszög :D Ami arra jön és teló, jó eséllyel nem jön tovább.
Másik webshopnál ugyanez a helyzet, több mint egy éve.
Azért nem rendelek német raktárból telót már.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#28649) vittorio7 válasza slezakimi (#28648) üzenetére


vittorio7
őstag

Jól hangzik. :DDD Melyik az a másik webshop?
Akkor mák, hogy én a spanyol raktárból rendeltem. :)

[ Szerkesztve ]

(#28650) slezakimi válasza vittorio7 (#28649) üzenetére


slezakimi
senior tag

Tinydeal. Rendeltem már Ebayen is Németországból, harmadik nekifutásra jött meg a teló.
Mind Feucht.
Igen én is onnan :D

[ Szerkesztve ]

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.