Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
A mostani jó kis akcióban találtam Zhiyun hand gimballt 99.-USD áron ami igen bestbuynak tűnik!! A szállítási lehetőséhnél van Priority line is sőt ha kól látom az is ingyenes de vasúton hoznák ez esetben!!!
Ezzel mèg nem rendeltem soha érdemes kb mennyi idő a megérkezés?... esetleg dobják hozzá egy biztosítást, mert azt lehet és csak 3 dodó ha jól látom?!
Szóval rendeljen nem lesz ÁFA vám stb. stb ez esetben???

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#28352) #04441088 válasza 206 cc (#28351) üzenetére


#04441088
törölt tag

GB-nek egyre kocsogebb a hozzaallasa. Nem egy haverom volt, aki hibas, serult termeket kapott, volt biztositasa es ilyen 15-20 % reszleges refunddal akartak kiszurni a szemuket. Illetve itt a topikban is lehetett olvasni mostanaban hasonlo esetekrol.

(#28353) spammer válasza w.miki (#28346) üzenetére


spammer
veterán

Belföldön nem követhető, sajnos a postán széttárják a karjukat (személyes tapasztalat). Azonban ettől még egy próbát megér a kérdezősködés (a városod, illetve területed szerinti központi postán), mert mikor nekem ilyen volt, nekem sem találták, erre mit ad Isten, másnap várt az értesítő, hogy pont aznap érkezett meg és ballagjak el érte. :U Mondjuk nekem csak 1-2 hét telt el, nem pedig több, mint másfél hónap. Elképzelhető, hogy a vámon akadt meg, lehet, hogy érdemes lenne a vámosokat megkeresni valahogyan. Én is ezen filózom most, mert egy másik, nem GB-s csomagom több mint 1 hónapja megérkezett az országba, de azóta sem ért ide, és nem tudom, hogy a vámon ülnek rajta vagy már valaki lenyúlta, vagy a postához került-e egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28354) w.miki válasza spammer (#28353) üzenetére


w.miki
veterán

Postának írok egy mailt, annak van értelme?
(Írtam, meglátjuk..)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#28355) sambenez válasza w.miki (#28354) üzenetére


sambenez
addikt

Nincs. Nekem ma jött meg egy LVS csomagom, 56 nap után. Ami érdekes megállt egy civil autó a ház előtt, kiszállt a sofőr és begyömöszölte a postaládába. Vajon honnan hozhatta?
Egy másik csomagom több mint 110 napja van úton :D

(#28356) #04441088 válasza sambenez (#28355) üzenetére


#04441088
törölt tag

Vannak még rendes emberek úgy néz ki. :K :R

Pár hónapja hozzánk dobták be falura egy városi kínai csomagot. Próbáltam megkeresni a srácot, de mivel nincs fb-om nem lett siker. A telefonszám meg nem élt, ami a csomagon volt. Viszont következő héten arrafelé mentem, bedobtam neki. Örült, megköszönte.
De arra is volt példa, hogy egy utcabeli lánynak a csomagja itt landolt. Átvittem, öreganyja jött ki, mondom véletlen hozzánk dobták be a csomagjukat, hát én ki vagyok, mit akarok..blablabla. Any*d :DDD

(#28357) vandor01


vandor01
őstag

ilyen az mikor allami lesz a szolgaltatas majd a zemberek megoldjak kalakaban :D de ha kiurulnek a gaztarozok akkor majd osszefingjuk a futesre szukseges gazmennyiseget, hogy ne fagyjunk meg persze az AFA-t befizetjuk a sajat GAZ utan is hogy a cimborakat nehogy veszteseg erje! :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#28358) elszabi


elszabi
tag

Részemről egy nagy piros pont a GB-nek és a DPD-nek. Egy drón esett be szerény 2 hét alatt Eu express szállítással. A dpd hozta házhoz. Még a külső doboz is teljesen sértetlen. A futár telefonon is keresett. Szóval szavam nem lehet.

(#28359) Ciccuka válasza Silent77 (#28340) üzenetére


Ciccuka
veterán

Semmit nem nyertem. Tavaly egy ilyenen 1000 pontot pörgettem el mégse adott semmit se. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#28360) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, mostanság mennyi idő alatt "mozdul" meg az EU EXP -DPDUK2 ?
8 napja a "Data received Southall" állapotot látom.
Mennyi idő után fog ez bármire átváltani ?
Faryaa, parcelsapp is mindkettő ennyit mutat.

Köszönöm.

.:. bl4ze .:.

(#28361) AaronOS


AaronOS
tag

Sziasztok,

3 napja rendeltem a GB-től EU Expressel egy nagyobb értékű terméket. Viszont csak most vettem észre, hogy a címemet reflexből ékezetekkel írtam be (van benne 1 db í és 1 db á). Ilyenkor korrigálnom kellene valahogy utólagosan vagy úgy fognak hozzáállni, hogy az í=i és á=a?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28362) ToMy_ válasza bl4ze (#28360) üzenetére


ToMy_
tag

2-3 hét. Ha már látsz mozgást az angoloknál, akkor onnét számítva 7-10 nap, és kezedben a csomag.

(#28363) bl4ze válasza ToMy_ (#28362) üzenetére


bl4ze
veterán

Oké, köszi. Lassan 2 hét, várok szépen akkor ☺️

.:. bl4ze .:.

(#28364) AaronOS válasza AaronOS (#28361) üzenetére


AaronOS
tag

Most néztem, hogyha jelzem nekik ticketben, hogy rossz a cím (ékezetek vannak benne) akkor a rendelésem megáll (order stop).
Ez mit jelentene? Az egészet törlik és rendeljem újra? Mert kuponnal volt vásárolva és a kupon jelentős csökkentést ért. Illetve pénzzel akkor mi lenne? Milyen hamar kapnám vissza az eredeti rendelés összegét?

[ Szerkesztve ]

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28365) Krogoth válasza AaronOS (#28364) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ne foglalkozz vele, Volt 1-2 csomagom, ami ó helyett valami izé lett, de megtalált a postás.
Igaz abba az időbe napi szinten hozott csomagokat, lehet már név alapján dekódolta

[ Szerkesztve ]

(#28366) AaronOS válasza Krogoth (#28365) üzenetére


AaronOS
tag

Akkor tuti ne írjak nekik? Már épp megfogalmaztam a levelet, amit "Check the order status\ When will my package will shipped" alatt küldtem volna, hogy ne járjon rögtön azzal, hogy a rendelést stoppolják és esetleg törlik.
Ha a dpd a magyar postának adja át, akkor felénk is olyan postás van aki sok aliexpresses cuccot hozott már ki.
Csak tényleg kellemetlen volna ha emiatt elveszne valahol aztán úgy járnék, hogy se termék se pénz. Ez most tényleg egy drágább tétel.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28367) cidalain


cidalain
veterán

Akik reszt vesznek az affiliate programban azoktol kerdeznem, hogy sajat reflinkjukrol sajat maguk ha vasarolnak, akkor az is hajt hasznot?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28368) Krogoth válasza AaronOS (#28366) üzenetére


Krogoth
senior tag

EU Expresses rendelést a DPD hozza ki.
Kapsz nyomkövetési számot is, csomagon rajta lesz telószámod.
Én nem szórakoznék az ékezetes karakterekkel.

(#28369) AaronOS válasza Krogoth (#28368) üzenetére


AaronOS
tag

Rendben. Én se szívesen változtatnék. Igazából a Hungary, Budapest részben ugyebár nem lenne belőle gond. Szóval annyi alapján hazánkig csak el kell jutnia. Magyarországon belül meg már elviekben a DPD-nek illene tudnia kezelni a helyzetet. Legvészesebb esetben telefonon keresztül.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28370) Silent77 válasza cidalain (#28367) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28371) vegyszer válasza elszabi (#28358) üzenetére


vegyszer
addikt

Melyik gépmadarat vetted meg?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28372) tobias40


tobias40
veterán

Korábban írtam hogy hibás fejegységet kaptam a GB-től!

Hogy jó is írjak! :K
Igaz húzták az időt és értetlenkedtem,de addig erősködtem hogy nézzük meg szervízben hogy mi a baja hogy engedélyezték!
Szervíz megcsinálta a fejegységet kb. 50$ volt a költség amit a GB már el is utalt a számlámra!

Tehát lehet velük szót érteni csak kicsit nehézkes! :R

(#28373) FingR86 válasza tobias40 (#28372) üzenetére


FingR86
őstag

és szabad tudni, hogy mi volt a baja a cuccosnak? vmi gyártási hiba?

(#28374) Menki


Menki
újonc

Sziasztok!

Egyenlőre nagyot csalódtam a GearBest-ben! Ma ezt az üzenetet kaptam tőlük!

"Kedves Kulcsár,
Elnézést kérünk e késésért és őszintén sajnálom, hogy hallotta, hogy nem kapta meg a rendelését.
Miután részletesen átnézte a megrendelést, azt találtuk, hogy nem vásárolt semmilyen biztosítást a check-out során. Kérjük, értsd meg, hogy ebben az esetben csak részben kompenzálhatunk.
A hajózási társaság tulajdonképpen felelős ennek a veszteségnek, amely szomorúan túl van az irányításunkon.
Kérjük, részletesen nézze meg szállítási és biztosítási feltételeinket itt: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html
Mivel azonban értékes ügyfelünk vagyunk, készek vagyunk segíteni a lehető legjobb módon.
Itt találhatják meg a legjobb megoldásokat ebben a helyzetben:
Részleges visszatérítés az eredeti fizetési számlájára.
Ebben az esetben visszatéríthetjük az 500 USD-t az eredeti fizetési számlájára.

Kérjük, tudassa velünk a döntését.

Ismét elnézést kérek az esetleges kényelmetlenségért.

Üdvözlettel

Zoniya

Gearbest Ügyfélszolgálat

http://www.gearbest.com/ "

A terméket 72 napja rendeltem EUexpress-el, és ennyit fizettem érte Total: $1012.26

(#28375) FingR86 válasza Menki (#28374) üzenetére


FingR86
őstag

mit vettél ha szabad megkérdezni, és mi történt a csomaggal?

faryaa mit mutat? vagy a dpd oldal.

[ Szerkesztve ]

(#28376) atee_13


atee_13
őstag

Heahot Store 50-10 -re volt 10 dolláros kupon. Honnan tudok itt választani?

A kupon leírásában ilyesmi szerepel China,ES-CN,US-CN,UK-CN,RU-CN,.. Ezekből a raktárakból lehet érvényes?

(#28377) elszabi válasza Menki (#28374) üzenetére


elszabi
tag

72 nap még nem a világvége. Be is futhat akár. Ezért nem akarnak teljes visszatérítést adni. Ha mégsem, akkor később ott a PP.

(#28378) tomazin válasza elszabi (#28377) üzenetére


tomazin
veterán

72 nap nem a világ vége euexpressnél? Nooooormális? 72 nap után az 1$-os nem trackelt cuccot is újraküldetem vagy refundoltatom.
de nekem nehogy azt mond, hogy kifzetsz valamiért 100+k-t úgy, hogy nagyon max 2hónap a szállítás, akkor ne lennél ideges.

Kérdezőnek: ugye PP-lel fizettél? tracking numbert rakd be ide, hogy lássuk mi van. fordított cuccot megint ne másolj be, mert elsőre a hajózási vállalat miatt azt hittem, hogy hajón jön, utána jöttem rá, hogy a shipping companyt le lehet így is fordítani.

(#28379) bazsimano válasza tobias40 (#28372) üzenetére


bazsimano
őstag

grat hozza!
persze hogy lehet :C

(#28380) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, első EU EXP rendelésem (UKDPD-2) - a mai napon frissült, viszont mindenhol mást mutat :

FARYAA:
2018-03-21 01:17:00 Sorted by offshore gateway Hub
2018-03-21 01:17:00 Exported by international gateway, to DPD Group International Gateway
2018-03-21 01:16:00 Confirmed at Hub International Gateway
2018-03-20 22:17:00 Sorted by offshore gateway Hub
2018-03-20 22:17:00 Exported by international gateway, to DPD Group Hub 4 - Hinckley
2018-03-20 22:16:00 Confirmed at Hub Hub 4 - Hinckley
2018-03-12 18:50:00 Customer data received Southall

PARCELSAPP:
21 Mar 2018 04:17 Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary
International Gateway DPD UK

21 Mar 2018 04:16
We have your parcel and it's on its way to our depot International Gateway DPD UK
21 Mar 2018 01:17 Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary Hub 4 - Hinckley DPD UK
21 Mar 2018 01:16 We have your parcel and it's on its way to our depot Hub 4 - Hinckley DPD UK

DPD HU:
21.03.2018 01:16 Hinckley, Le ... A küldemény beérkezett az elosztó központba
20.03.2018 22:16 Hinckley, Le ... A küldemény beérkezett az elosztó központba
20.03.2018 22:11 Middlesex (GB) A küldemény beérkezett a feladó depóba

DPD UK:
Your Lomeway E-commerce Co parcel number 1550168746xxxx
Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Hungary

Most akkor ez még UK-ban van, vagy már úton hozzám?
Mik a tapasztalatok, ez most ténylegesen mit jelent, mutat ? :)

Egy Xiaomi Bip Lite okosóra, USD 68 érték

.:. bl4ze .:.

(#28381) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Sziasztok, Xiaomi Dafang kb. 10 perce 25,44$-ért vihető flash sale-ben, van rá EU Express is. Nem csak 1 db-ot enged.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#28382) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Én is kiváncsi voltam mi ez a flash deal akció 60 illetve 100 usd határ eseten?! Elnézést aki már tudta,de en pl. soha nem használtam ezt még ,így most jöttem rá mi is ez!
Szóval,ha átleped a 60.-usd akkor van pár termek amiből választhatsz, azok kedvezményes áron hozzácsaphatóak a rendeléshet....illetv3 ugyan ez a szitu a 100usd határral is de ott már amikből választhatsz azok kb.30%-al olcsóbbak a jelenlegi árnál!
Pl. Van hátizsák illetve kés amik 12-13usd helyett 8.44.-usd/db áron elhozhatóak!...ez már nem is rossz szerintem.
Elnézést még egyszer ha ez nyilvánvaló volt ,de én csak most néztem utána igaz nem is sűrűn lépem át a 100.-usd-t!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#28383) DjTaRsY válasza Menki (#28374) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Szia!

Nekem is ugyanezt írták először, de néhány levélváltást követően eljutottunk oda, hogy most várom épp a teljes visszautalást, szóval ne menj bele
Én Eu áruházból rendeltem, DHL-lel.

Ne fogadd el a fél visszautalást: https://prohardver.hu/tema/gearbest/hsz_28303-28303.html

(#28384) Vertigo18 válasza DjTaRsY (#28383) üzenetére


Vertigo18
addikt

Dehát ez mindig így van, hát ez egy üzlet, persze, hogy bepróbálkoznak. Ettől ez még nem negatív szerintem. Igenis folytatni kell a tárgyalást, és vissza lesz utalva a teljes összeg jó esetben.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28385) bul07


bul07
nagyúr

Régen úgy vártam a reklám e-mailjeiket hogy hátha lesz egy kedvezőbb ajánlatuk amit még pontozni is lehet

De most csak csalódottsággal tölt el mert ritka hogy megérje, jobb kivárni míg nem lesz akciós és akkor 30% lepontozni

Szomorú

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28386) elszabi válasza tomazin (#28378) üzenetére


elszabi
tag

TN hiányában csak sötétben tapogatózunk. Lehet, hogy a vámolásnál ragadt be valami - volt már hasonló probléma pár hónapja. Vagyis egy ilyen v. logisztikai baki miatt lazán csúszhat a dolog. Nekem pl. egy csomagom tegnap még Pesten volt, mára már Romániába ért. Mindegy, majd visszajön. Vagy nem és újraküldik...

Az idegeskedésre szerintem van megannyi más és jobb ok ebben az országban / világban. Főleg, ha PP fizetés volt..

(#28387) KamuMazsola válasza bl4ze (#28380) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Úton van Budapest felé, pár nap múlva betűt és utána való napon viszi a futár. Kb hétfő.

Üdv.: KamuMazsola

(#28388) bl4ze válasza KamuMazsola (#28387) üzenetére


bl4ze
veterán

Remek, köszi - eléggé eltérő ami infót hoznak a trackerek, sőt DPD is :D

.:. bl4ze .:.

(#28389) gombii


gombii
tag

Üdv.,

Úton van egy csomagom, amit SF Express-el adtak fel (nem Gearbest, hanem Geekbuying csak gondoltam ez sokkal aktívabb topik). Ez ugyanaz, mint az EU Express, EU határig behozzák onnantól pedig DPD veszi át és ÁFA mentes?

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#28390) bl4ze válasza gombii (#28389) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem, SF Express egy kínai gyűjtő oldal-logisztikai holding

http://www.sf-express.com/cn/en/

.:. bl4ze .:.

(#28391) KamuMazsola válasza gombii (#28389) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Régebben a tinydeal-től rendeltem telót eu expressz-szel, az sf expressz-szel jött Franciaországba és onnan DPD hozta házhoz. Akkor az tréfamentes volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#28392) draco31


draco31
veterán

Egy hónapja vettem egy autós töltőt, majd 3-4 perc múlva rá írtam nekik, hogy töröljék a rendelésem.
Ezt a választ kaptam, és el sem küldték a töltőt, és a pénz sincs sehol.

Thank you for contacting Gearbest. Sorry for all the inconvenience caused.
We are unable to change it for you now as it has been packaged now.
We need cancel the preparation first before changing it.
It will be apprecaited that you can wait for 1-2 days for the result.

De sehol sem látok törlést.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#28393) Menki válasza FingR86 (#28375) üzenetére


Menki
újonc

Drón-t, kb 40x20x30cm a doboza, szóval nem kicsi!

A nyomkövetés ezt írja: "DPD (UK) 2018-01-10 17:00 Southall, Your parcel is on its way"

Már 600USD a legújabb ajánlatuk!

Ezt már PayPal-on tették.

[ Szerkesztve ]

(#28394) FingR86 válasza Menki (#28393) üzenetére


FingR86
őstag

nagy valószínűséggel, ha el is fogadnád az ajánlatukat, később még megérkezne a csomag.
én a helyedben még várnék egy kicsit, tudom ~72 nap már így is, de még nem kizárt h meg fog jönni.

(#28395) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Szeretnék valamilyen gamesir kontrollert, esetleg xbox360/one-t. Nekem van egy t1s ami bitang jó, de ismerősnek most kell valami hasonló. Lényeg, hogy LG tévéhez jó legyen.

Esetleg kupon van hozzá?

(#28396) Menki válasza FingR86 (#28394) üzenetére


Menki
újonc

Nem először rendelek kintről. Sajnos az a tapasztalatom, hogy ami 60 nap alatt nem érkezik meg, az soha nem is fog! :((

(#28397) -secret- válasza Menki (#28396) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezt szerintem sokan tudjuk cáfolni a novemberi rendeléseinkkel.

(#28398) anadroid válasza Menki (#28396) üzenetére


anadroid
senior tag

A novemberiekből volt, ami 101 nap után érkezett meg.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28399) FingR86 válasza Menki (#28396) üzenetére


FingR86
őstag

február végén jött 1-2 októberi rendelésem is.
~250 rendelésem van csak GB-nél. eddig még minden termékem megérkezett.
most is van még pár január 27-i rendelésem, amik még vhogy nem értek ide, de nem nagyon aggódok miattuk.
ezeket általában itthon keverik el, vagy szarják le egy jó időre.
mondjuk esetedben másról van szó, de az EU exp-nek ez a hátulütője

[ Szerkesztve ]

(#28400) Menki válasza FingR86 (#28399) üzenetére


Menki
újonc

Én örülnék neki a legjobban, ha megérkezne a csomag!

Szállítási adatok:
"3322432335
Szállítás Alatt

Ismeretlen
DPD (UK)
Ismeretlen
2018-01-10 17:00Southall, Your parcel is on its way

Célállomás : Ismeretlen
Származás : Ismeretlen - Gyorsítótár Idő: 2018-03-22 06:55:08(GMT+1)
2018-01-10 17:00
Southall, Your parcel is on its way"

Bárki nyomon követheti.
Egyetlen egyszer volt olyan, hogy megérkezett a csomag miután visszautalták az árát.
Jeleztem az eladónak, és visszaküldtem az összeget.
Ez az ebay-en történt.
Csak az ebay-en van 1226 vásárlásom, és ebből 1 negatív sincs irányomban!
Remélem, hogy ez az ügy is jól záródik mindkét fél részére!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.