Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28701) anadroid válasza PainKiller13 (#28697) üzenetére


anadroid
senior tag

3 azonos termék 03.21-én 15 óra leforgása alatt megrendelve, EU Express. A legutolsó ma megjött, a többinek még nyoma sincs az angoloknál. Elég furcsa.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28702) PainKiller13 válasza anadroid (#28701) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én 11-et rendeltem, 2 megjött, egy időben rendelve :))

(#28703) kigyi_23


kigyi_23
addikt

A DHL futott nagy kört nálam év elején 4 nap alatt megérkezett a csomagom :D (2-án este feladták 5-én korán reggel megérkezett hozzám). Természetesen Hong Kong-ból :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#28704) joe-ker


joe-ker
senior tag

Üdv!
Usb to micro Usb kábelt keresek telefon töltőhöz.
Mi az ami most ajánlott,bírja a strapát ja és még olcsó is.
Köszi!

(#28705) viktorhu válasza joe-ker (#28704) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez.

(#28706) joe-ker válasza viktorhu (#28705) üzenetére


joe-ker
senior tag

:R

(#28707) BB9000 válasza MAC72 (#28699) üzenetére


BB9000
senior tag

Olvass figyelmesebben! Nem a közepén kell a reklamálást kezdeni. Először jelzed, hogy gond van. Majd ők ajánlanak valamit. Ha megpróbálsz kihagyni lépéseket, akkor jön az értetlenkedés mindkét oldalról. Csináld úgy, ahogy leírtam, és nem lesz gond

Ha újraküldést szeretnél, akkor válassz cserét. A kis értékű cuccoknál nem szokták kérni a visszaküldést. Ha Paypal-lal fizettél, akkor a PP-től visszakaphatod a visszaküldés költségét. Ha eddig nem PP-t használtál, akkor ezután mindenképp azzal fizess.

[ Szerkesztve ]

(#28708) nadragulya válasza BB9000 (#28707) üzenetére


nadragulya
csendes tag

Kötél idegek kellenek, ha belekezdesz egy ilyen történetbe. Előtte érdemes egy kicsit gyakorolni pl. egy kihalt helyen a semmi közepén hosszú órákon át próbálsz érvelni, fenyegetőzni. Bár ez nem életszerű, mert nem kapsz választ, de jól megalapozza a GB semmitmondó, értetlenkedő válaszai miatt hetekig húzódó teljesen kilátástalannak tűnő töketlenkedést. Ha tudják hogy típushibás sz@rt küldtek, van róla videód, megfenyegeted a PP-s eljárással, akkor is súlyosan értelmi fogyatékosra utaló válaszokat kapsz. A te arcod pirul a szégyentől amikor olvasod, majd a hirtelen megemelkedett vérnyomásodtól kékül el a fejed. Arra játszanak, hogy idegösszeomlás miatt kifekszel, vagy dühkitörésben szétvered a kommunikációra alkalmas összes eszközödet és ők nyernek. Ha esetleg nem kaptad meg a csomagot az sem jobb, több hónapos időhúzás jön a részükről. Szerintem ember nincs a földön, aki a kedves édesanyukájukat előbb-utóbb bele ne keverné a történetbe. De hiú ábránd reménykedni a sikerben, ez sem használ náluk.
:W

(#28709) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
HongKong és Uk közötti hajóút általában hány napig tart? DPD-s Eu Express csomagról van szó.
Válaszotokat előre is köszönöm

(#28710) Dr. Gonzο válasza Pcgamers (#28709) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Valahol 15 és 45 nap között.

(#28711) anadroid válasza nadragulya (#28708) üzenetére


anadroid
senior tag

Az első két körben kulcsszavak alapján kiválasztott automata választ kapsz, ennyit az "arra játszanak"-ról. Után kerül ember elé az ügy. Ezért nem érdemes előre megírni, hogy jártál már a postán, szomszédnál, az ágy alatt is megnézted, hátha a macsek bejátszotta oda :) . A meg nem kapásnál meg a több hónap több, mint költői túlzás. Hibajegy indítástól újraküldésig (vagy visszatérítésig plusz vígaszdíj pontokig) egy hét és 4-5 levélváltás alatt el szoktam jutni. Persze nem árt, ha nem a Google fordítójával fordítod le a hasfájásodat, mert ők is azzal fordítják tovább. Ja, és az udvarias megszólítás-elköszönés, és adott esetben a közelgő ünnepükre szóló jókívánság csodákat tud tenni. Ne feledd, a keleti kultúra kicsit más, mint a keleti pályaudvari. :) Szóval a dühöngéssel csak magaddal szúrsz ki.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28712) anadroid válasza Dr. Gonzο (#28710) üzenetére


anadroid
senior tag

Mostanában repülővel jön Angliáig. 22-i feladás, tegnapi kézbesítés = 13 nap, ebből Húsvét miatt 4 napot állt Hollandiában.

Itt a "menetlevele":

2018-04-04 10:23:00 Delivered, signed for by XXXXXXXX Dpd Hungaria Kft

2018-04-04 05:19:00 Out for Delivery DPD Group

2018-04-04 05:19:00 OFD SMS Notification Out For Delivery SMS notification sent Dpd Hungaria Kft

2018-04-04 05:18:00 Confirmed at Depot DPD Group

2018-04-03 16:06:00 International Hub - In Transit Budapest

2018-03-28 23:27:00 International Hub - In Transit Dpd (nederland) B.v.

2018-03-28 00:33:00 Sorted by offshore gateway Hub

2018-03-28 00:33:00 Exported by international gateway, to DPD Group International Gateway

2018-03-28 00:32:00 Confirmed at Hub International Gateway

2018-03-27 23:00:00 Sorted by offshore gateway Hub

2018-03-27 23:00:00 Exported by international gateway, to DPD Group Hub 4 - Hinckley

2018-03-27 22:59:00 Confirmed at Hub Hub 4 - Hinckley

2018-03-26 17:00:58 Shipment in transit-delivered to destination country.

2018-03-26 15:00:00 Customs clearance processing complete.

2018-03-26 09:00:00 Parcel is in clearance.

2018-03-22 01:30:00 Customer data received Southall

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28713) Tommmysun válasza anadroid (#28711) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Én is csak az általad leírtakat tudom alátámasztani!

Biztos van pár problémás ügy, meg problémás ügyintéző, de nagyon nem értem azokat, akik azt mondják, hogy sosem sikerül nekik megegyezniük! Nekem is kb 1,5 hónapja volt egyszerre 3 elveszett csomagom is (ebből csak egy biztosított). Mostanra már mind a 3 csomag újraküldése megérkezett! Mindegyik külön ügyintézőhöz került, de mindegyikkel elég hamar sikerült megállapodni (az egyik volt kicsit nehézkesebb de ott nem 5 hanem 6 levélváltás volt és kb ennyi), nem volt semmi különösebb vita, vagy PP-vel történő fenyegetőzés, stb.. első sablon levél után, rákérdeznek, hogy tuti nincs meg, az ágy alatt sem, stb., aztán utána már csak az egyeztetéssel kell futni pár kört, hogy jó a cím, újraküldést szeretnék, stb.... és ráadásul én még angolból is gyenge vagyok, így sokszor én is Google fordítót használok (persze igyekszem ésszel), de eddig mindig megértették mit akarok.

(#28714) Dr. Gonzο válasza anadroid (#28712) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Csak a saját tapasztalataimról tudok írni. Azok meg olyanok.
De örülök, hogy mostanság ilyen gyorsan is megjöhet, mert épp tegnap rendeltem egy EU Expresszes csomagot.

(#28715) nadragulya válasza anadroid (#28711) üzenetére


nadragulya
csendes tag

ha az automata válasznak az aláírásnál mindig változó neve van és érintőlegesen reagál is a válaszra, akkor valszeg azt választottam.
a hetek-hónapok meg nem költői túlzás, mert mindig adtak valami jó távoli határidőt és utána kezdődött a ki a szomszédod, jó volt-e a cím, milyen színű a postásod haja, meg a többi - talán számukra - vicces kérdések özöne, több hullámban. lehet, hogy más a kultúrájuk, de a hülyének nézés tipikus lealázó esetét valósítják meg.
az anyanyelvi szintű angol válasz sem töri meg annyira őket, hogy ne tudjanak mellébeszélni és ne akarjanak határozottan lepattintani.
az meg hogy milyen ünnep van arra, meg neki jó lesz-e vagy sem, nem igazán érdekel, semmiféle rokona sem ismerőse, barátja sem vagyok egyiknek sem, szívességet sem tett egyik sem, ellenben a VEVŐ én vagyok.
a mellébeszélős, megalázóan aláajánlós, időhúzásos sz@roskodást korrektnek még jóindulattal is igazán nehéz nevezni, a PP-s fenyegetést meg többit szándékosan húzzák magukra.
még akkor csak az időt húzzák, meg értetlenkednek mikor a PP felkéri a feleket a békés egyeztetésre, van pofájuk megküldeni a fiktív csomagszámot a PP-nek is. ha valaki úgy fogja fel az egészet, hogy ez egy nagyszerű szórakozás, legalább értelmet ad az éltének mindennapos elfoglaltság, kacag egy jót az aktuális lerázási kísérleten, annak tuti jó dolog lehet ez.
csak azt szerettem volna a folyamatot még nem ismerők számára világossá tenni, hogy a PP védelem mellett is keményen fel kell kötni a gatyát, ha valami nem simán megy, mert ezektől a más kultúrájúaktól a korrektség nagyon-nagyon távol áll.

(#28716) viktorhu válasza nadragulya (#28715) üzenetére


viktorhu
veterán

Én még nem találkoztam fiktív csomagszámmal a gearbestnél.

(#28717) azbest válasza nadragulya (#28715) üzenetére


azbest
félisten

Ha valaki kultúremberként, türelmesen, udvariasan viselkedik, akkor hasonló reakciókat is kap vissza. Igen, a keleti kultúrában is benne van az ügyeskedés, ezt ne pont magyaroknak kelljen bemutatni. A különbség abban van, hogy a kínaiak alapból kedvesek, udvariasak, de ha odakerül a sor, akkor gondolkodás nélkül elkalapálnak. Nálunk nagy az arc, meg a hőbörgés, de csak addig, amíg következmények nélkül meg lehet tenni, különösen távolról.

Csak, hogy kerek legyen a történet.

(#28718) x64 válasza anadroid (#28711) üzenetére


x64
aktív tag

Ugyanez a tapasztalatom.
Hibás terméket kaptam (DOA), felajánlották, hogy küldjem vissza, ha tényleg hibás, akkor még a postaköltséget is kifizetik utólag. Mivel a cuccot itthon is forgalmazzák, megkerestem a márkaszervizt. A hibajelenség alapján adtak egy kb. árajánlatot, ami a vissza posta (kb. 40000!) negyede lett volna. Megírtam GB-nek, másnap válasz, hogy OK, mehet a javítás, számla ellenében fizetik. Kiderült, hogy bonyolultabb az ügy, cserélni kell egy főegységet, de még így is csak picivel lesz drágább a postaköltség felénél. Megírtam nekik, másnap válasz, OK, mehet a javítás.
Miután elkészült, elküldtem scannelve a számlát, 2 nap múlva már jött az értesítés a Paypaltól a refundról. Plusz még maguktól jóváírtak 200 GB pontot kárpótlásul.

(#28719) anadroid válasza nadragulya (#28715) üzenetére


anadroid
senior tag

60 napon belül minek reklamálni? Akkor persze, hogy hónapokra (pontosabban a feladástól számított 60. napra) szóló időpontot adnak meg. Én a határidő lejárta utáni (tehát jogos és értelmes) reklamációkról írtam.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28720) Tommmysun válasza nadragulya (#28715) üzenetére


Tommmysun
senior tag

"mindig adtak valami jó távoli határidőt és utána kezdődött....."

Ha az ember két hét múlva rágja a fülüket, hogy nincs csomag küldjék újra, nyilván várakoztatni fognak. Hamar csődbe menne minden kínai webshop, ha ez úgy működne, hogy egy levélre rögtön küldenének új terméket, vagy visszafizetnék a pénzt!

"az meg hogy milyen ünnep van arra, meg neki jó lesz-e vagy sem, nem igazán érdekel"

Bocs de már ebből az egy mondatodból látható, hogy valószínűleg a te hozzáállásoddal van a probléma. Gondolom te sem vagy sosem szabadságon, nem vagy otthon ünnepeken, stb. (már ha dolgozol valamit) és téged mindig lehet munka ügyben zargatni. Meg tippelem akkor március 15.-én is rázod a rácsot a MediaMarkt előtt, mert téged pont nem érdekel, hogy az ott dolgozóknak milyen ünnepük van, ha pont aznap akarsz venni egy hűtőszekrényt, hiszen te vagy a "VEVŐ"!

Mivel nyilvánvalóan ők is nyereségorientált cég, mint általában minden vállalat, igyekeznek minden üzletből nyereségesen is kijönni. Ezért nyilván az erősen korlátozott lehetőségeik mellett igyekeznek kiszűrni a kamu reklamációkat, ezt persze lehet mellébeszélésnek, sz@rakodásnak, megalázásnak, bárminek venni, vagy esetleg el is lehet fogadni, hogy csak ők is szeretnék, ha a vevő nem nézné őket hülyének, nem beszélne nekik mellé és nem akarná őket átvágni és hidd el, ha ebből az irányból közelíted meg őket, ők is így fognak az ügyedhez hozzáállni!

(#28721) nadragulya válasza Tommmysun (#28720) üzenetére


nadragulya
csendes tag

Nem éppen mostani az én rossz tapasztalataim sora, azóta kerülöm is őket mint ördög a tömjénfüstöt. Örülök neki ha most másoknak már sokkal kedvezőbb tapasztalatai vannak.
Nyilván nem a megrendelést követő 2. héten reklamáltam, hanem amikor a csomagkövetés szerint a küldemény címzettnek kézbesített állapotba került és azt követő 3 hét múlva sem találkoztam a megrendelt árúval. Ezek után nem tudom mire kellett még várni, de nem vaklárma volt a reklamáció, mivel azóta sem érkezett meg a csomag. Ezt követően egyszerűen közölték, hogy mit keresek rajtuk, nem biztosított csomag volt, így aztán csak az én problémám ha elveszett, legközelebb biztosítással vegyem. Megspékelve a jó tanáccsal, hogy kerestessem én a Magyar Postánál, de azok nem keresik csak a feladó kérésére. Na ettől a ponttól kezdve mondom, hogy teljesen inkorrekt a csapat. Tudatlanul, dőre módon feltételeztem, hogy PP-s vásárlásnál az ő érdekük is az, hogy az átvétel igazolt legyen, ne felesleges labdapasszolgatássá váljon a történet. Belátom tévedtem. Sok üzenetváltás volt, ennek során ők közölték, hogy a csomagkövetés sajnos sokszor fiktív adatot tartalmaz, arra én aztán ne hivatkozzak. Megegyeztünk, mert nagyon meguntam a történetet.
Volt gyári hibás áru történetem is, tudták is hogy az egész széria hibás (chuwi hi8 pro tablet első sorozat - a kétkedők kedvéért), de ott sem volt bennük semmi rugalmasság. Az előző történet fényében ott is viszonylag hamar megadtam magamat. Na erre mondom, hogy nem egy vevőbarát csapat. Tudom bennem van a hiba, utálok alkudozni, cigánykodni (főként amikor nyilvánvaló a helyzet), ezeknek meg ez az alap.
Nem akarom túltolni a bicajt és mindenbe kötözködni, csak már úgy áll a helyzet a talplókirály, aki szabadságuk alatt zaklatja a szerencsétlen jóindulatú, segítőkész kínai kereskedőket.
Az ünnepekre való utalást is arra értettem, hogy nem óhajtok személyeskedve pl. boldog kínai újévet kívánni, vevő és eladó viszonyban vagyunk, talán nekik is alkalmazkodni kellene hozzánk.

(#28722) Tommmysun válasza nadragulya (#28721) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ok mindenki máshogy látja a dolgokat.... elhiszem, hogy neked nem jött be a dolog, de vagy nem volt velük szerencséd, vagy nem volt jó a hozzáállás, vagy azóta fejlődtek.... passz, a lényeg hogy emiatt kár róluk egyértelműen kijelenteni, hogy szemét, hazug banda!

Abszolút nem kell velük "cigánykodni", meg "alkudozni", én sem szoktam, csak amit kérnek arra normálisan és türelmesen válaszolni kell, ha meg olyat írnak, amivel nem tudsz egyet érteni, leírod, hogy te más megoldást szeretnél. A legvégén az elköszönésnél meg semmibe nem kerül egy szép napot, vagy egy jó pihenést, stb elköszönés odabökése. Ez még nem haverkodás, meg személyeskedés. Hivatalos levelezésben (NAV, rendőrség, bíróság, stb.) nyilván nem írunk ilyeneket, de egy vevő - eladó kommunikációban nincs ebben semmi különös szerintem.

(#28723) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Várható a közeljövőben valami nagyobb akció? Ilyen anniversary, húsvét, akármi féle?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28724) Beni2360 válasza NyxNyxNyx (#28723) üzenetére


Beni2360
félisten

Akármi féle lesz Vasárnap Regg 6-tól este 7-ig. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28725) Bec


Bec
tag

Kérdés : a megrendelt termék fizetése napján azt írják elküldés(dispatch) - dátum szerint másnap,majd másnap a következő naptári nap és ez így megy egy hete,tolják naponta tovább. a rendelésnél áll a feldolgozás (processing). Lehet hogy nincs nekik pedig a rendelés napján "már csak" 4 darabot írtak,másnap már csak 1 db.. Mi a tapasztalat mennyi idő után érdemes szóvá tenni? (100k-s cuccról van szó,így rendelj barátnak aki minden nap szívja a véred)

[ Szerkesztve ]

(#28726) NyxNyxNyx válasza Beni2360 (#28724) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt most komolyan írtad, vagy szivatsz? :B

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28727) Beni2360 válasza NyxNyxNyx (#28726) üzenetére


Beni2360
félisten

Komoly volna :O -nélkül?
Olyan akció amit majd utólag kell megfizetni. ;]
Na de ez már nagyon OFFFFF

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28728) NyxNyxNyx válasza Beni2360 (#28727) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az avatarodat már értem legalább. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28729) Silent77


Silent77
Topikgazda

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztálya azt a tájékoztatást adta, hogy áprilisban 45,477 $-ig adómentes a küldemény.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28730) Vertigo18 válasza Silent77 (#28729) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi Jackie! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28731) Beni2360 válasza Silent77 (#28729) üzenetére


Beni2360
félisten

OK köszi. Ez aszt jeleni, hogy Áprilisban vásárolt a termék és akár érkezhet Júniusban is?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28732) -secret- válasza Beni2360 (#28731) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

-

[ Szerkesztve ]

(#28733) kigyi_23 válasza Beni2360 (#28731) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ez mindig arra a hónapra vonatkozik amikor a termék beérkezik az országba és fennakad a vámon.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#28734) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok! Kb mennyi idő amíg törlik a rendelésem és refundolnak? Ma délelőtt rendeltem processing státuszban van nyitottam ticketet 1 óra körül.

(#28735) Silent77 válasza hramon94 (#28734) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Mivel ünnep van nem lehet tudni, hogy mennyien dolgoznak, de nem sokan.
24 órán belül válaszolni szoktak ha nincs ünnep.
Nálunk 1 óra, az náluk már este 7.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28736) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

November 25-én rendeltem 4 tie fighter fém "puzzle-t", jelentem, megérkeztek. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28737) sambenez válasza NyxNyxNyx (#28736) üzenetére


sambenez
addikt

Komolyan? Én egy Imperial Star Destroyer-t várok 130 napja.
Akkor még van remény. ;]

(#28738) Bec


Bec
tag

GB sztorim : mint írtam pár hsz.-al korábban barátnak rendeltem terméket,amiiből 4 db.volt "in stock" a szállítást másnapra írták,ez volt 1 hete. Írtam nekik hogy mi a bánat van már,erre a válasz hogy max.15 nap múlva tudják feladni. Jó fejek,akkor miért írja oda hogy van még pár darab? :W bocs,csak a miheztartás végett írtam le..

(#28739) hramon94 válasza Silent77 (#28735) üzenetére


hramon94
tag

Szia! Most kaptam az emailt refundoltak is. Meglepően gyorsak voltak :)

(#28740) bl4ze válasza Silent77 (#28729) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, ez jó - várok egy USD $36 routert. :()

.:. bl4ze .:.

(#28741) zzz03


zzz03
őstag

sziasztok!
pontokat merre tudom bevalltani mobil app-ba? (vagy akar bongeszobe) sehol nem talalom.

(#28742) Beni2360 válasza zzz03 (#28741) üzenetére


Beni2360
félisten

A fizetés előtt a 2. oldalon amikor tovább lépsz a kasszában. Nem paypalt választani hanem a mellette levő gombot.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28743) zzz03 válasza Beni2360 (#28742) üzenetére


zzz03
őstag

koszi. az volt a gond h akcios termeket akartam lepontozni es azert nem engedte. nem akciosnak megvan a lehetoseg.

masik kerdes 25$-meg mindenfele afa, trefa, repa nelkul megerkezik hozzam?

(#28744) Beni2360 válasza zzz03 (#28743) üzenetére


Beni2360
félisten

Meg, most kb 42 $ a határ amíg elengedik az áfát.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28745) tobias40 válasza Beni2360 (#28744) üzenetére


tobias40
veterán

45,477 láttam tegnap amit írtak...

Silent77 írta.

[ Szerkesztve ]

(#28746) Beni2360 válasza tobias40 (#28745) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért írtam, hogy kb mert nem találtam és a 25 $-nál mind1.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28747) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Kb 4 hónapja nem igazán követem a fórumot, van már valami változás az eu express-szel kapcsolatban? Lehet ismét vám mentesen rendelni, vagy esetleg valaki el tudná nekem magyarázni, hogy hogyan is tudok eu raktárak alapján keresni a gearbest-en? :D Tabletet szeretnék vadászni...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#28748) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Jó múltkor volt kupon a Xiaomi Amazfit Bip-re. Tudtok esetleg róla hogy lenne e még ismét ilyen ötvenixdollárosra leárazós kupon? (fekete színben rendelném, vagy a fehérben)

(#28749) anadroid válasza AllTheBest (#28747) üzenetére


anadroid
senior tag

Annyi a változás, hogy jelentősen gyorsabb lett, a csomagok repülővel érkeznek meg Angliába. A legutóbbi nekem 13 napot jött, ebben benne volt az is, hogy húsvét miatt 4 napot állt Hollandiában.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28750) AllTheBest válasza anadroid (#28749) üzenetére


AllTheBest
senior tag

És akkor ugyan úgy nem kell félni a vámolástól, mint régen? :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.