Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) Beni2360 válasza bul07 (#28074) üzenetére


Beni2360
félisten

Szép és jó minden amit felhoztál de a töltőr van több megoldási lehetőség. Pl:

Vagy gyártanak olyan T dugót ami nem földeltet oszt szét és az lapos mind 3 oldalán.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28102) D28


D28
tag

Sziasztok.

Nehezen találom a szavakat. :DDD Olvasgattam a hozzászólásokat ezzel az új pontozási rendszerrel kapcsolatban, illetve ma ránéztem és el is morzsoltam pár könnycseppet. Én is azon emberek táborát gazdagítom(tottam) akik bőszen írták a review-kat, meg az app-ban is naponta rányomogattam a daily sign in-re és most tényleg annyira értelmetlen az egész h el sem hiszem. :((

2 kérdést szeretnék feltenni.

1. Tudom h nem a jósnők.hu oldalon vagyok de akkor ez így marad és kész?
(~1 éve rendelek innen, meg a változásokat sem figyeltem annyira már ha volt, de aki esetleg több éve követi az eseményeket annak lehet rálátása h h változtatják a szabályokat vagy hogy nem.)

2. Van valami alternatíva ahonnan érdemesebb rendelni mert jobbak a lehetőségek kupon, pontok, akármi ügyben vagy egálban vannak ezek a boltok?
(Árakra még rárá tudok nézni de annyira nem folytam bele az egyéb kuponozási stb rendszerekbe aki meg használja az pillanatok alatt útba tud igazítani h érdemes-e vagy sem.)

I don't know whether to laugh or vomit.

(#28103) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

PC-hez szeretnék venni kormányt pedállal, van ajánlott, kipróbált darab?

(#28104) ot93


ot93
senior tag

szerintetek egy gearbestről rendelt Hubsan X4 H502E drónt mekkora eséllyel fognak meg a vámon? ha 67 usd a végösszeg.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#28105) tempera válasza ZsoltG60 (#28063) üzenetére


tempera
csendes tag

Ez a kód csak nekem nem működik, lejárhatott esetleg?

(#28106) Silent77 válasza tempera (#28105) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Lejárt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28107) Dluinet válasza ot93 (#28104) üzenetére


Dluinet
nagyúr

99%

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28108) ot93 válasza Dluinet (#28107) üzenetére


ot93
senior tag

értem. akkor még megfontolom, vagy nézek mást, ami olcsóbb :D vagy akciós, hogy lemenjen a határ alá. ami ha jól tudom, most olyan 43usd körül van. Vagy hát legalábbis 43 körül lenne akkora az áfa mértéke, ami még nem kell megfizetni... :)
amúgy eu expressel meg rosszabbul is járnák mint eu raktárból rendeléssel, mert eu raktárban kb. 90-95usd lenne és onnan ugyebár ingyen szállítással is lehetne, mert már úgysem vámolják meg. Kínai raktárban 65 körül van, de eu expressel +33, tehát még drágábbra is jön ki mint eu raktárból. De 60 körül húztam meg a végösszeget, így ez sehogy sem jó :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#28109) anadroid válasza 4ron (#28100) üzenetére


anadroid
senior tag

Én dollárban néztem, és rendeltem egy ismerősnek. 13,82-ről 12,44-re ment le, ez kb. €10,12. Melyik cikkszámú lámpát nézed? Én ezt: 1168431 (A linkben a pp_ és a .html között van.)

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28110) Sátán44


Sátán44
addikt

GB-n melyik ticket-et kell választani pont reklamálás ügyben? Yt-os videót is csináltam és azután sem kaptam pontot.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#28111) ZsoltG60 válasza Sátán44 (#28110) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nincs konkrétan ilyen lehetőség én ezt választottam ,és jött a válasz is és a pont is :K

Lumia 950XL

(#28112) 4ron válasza anadroid (#28109) üzenetére


4ron
senior tag

Pontozva annyiért viszi kb. nekem is.

Melyik posta ajánlott most? Holland, Svéd vagy Belga? Illetve érdemes biztosítást kötni? Régebben nem kötöttem, azt olvastam, hogy felesleges.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#28113) anadroid válasza 4ron (#28112) üzenetére


anadroid
senior tag

Az ilyen "aprócikket" én mindig a legolcsóbb postával és biztosítás nélkül kérem. Az elmúlt fél évben összesen 2 termék nem jött meg, illetve egy valami kimaradt egy csomagból. Az értékük összesen 3$ körül van, tehát a biztosítás lett volna a rosszabb választás. Értékesebb cuccnál persze más a helyzet.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28114) Sátán44 válasza ZsoltG60 (#28111) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm, én is megírtam a monológom. :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#28115) 4ron válasza anadroid (#28113) üzenetére


4ron
senior tag

Gyorsaság szempontjából érdekes nekem most a választás: a legolcsóbb a Holland, utána a Belga, majd a Svéd. De minimális az eltérés.

Melyik ér ide leggyorsabban, melyiket lehet követni végig, Magyarországon is?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#28116) Dr. Gonzο válasza Krogoth (#28103) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Azt nem itt fogod megtalálni.
Itt segítenek.

[ Szerkesztve ]

(#28117) Gomme válasza cidalain (#28096) üzenetére


Gomme
újonc

Látod erről most fogalmam sincs.Viszont ma küldtek egy üzenetet "posztolták s kaptam 70pontot "10a szöveg 10az 1db fotó és 50 a videó.Akkor ez most rendbe nem? Köszi szépen :)

(#28118) cidalain válasza Gomme (#28117) üzenetére


cidalain
veterán

ja, ez így ok.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28119) Create.


Create.
addikt

Az normális, hogy 28-án shipped out terméket még most se tudom követni sehol se? Svéd regisztrált csomag+insecure.

[ Szerkesztve ]

(#28120) atee_13


atee_13
őstag

Üdv!

Azon morfondírozok, hogy a GB-ről összerakok egy olcsó/akciós PC-t. Nem nagy dolgokra, de ha jönnek akciók vagy lesznek kuponok akkor hátha kijön valami középszer ami jóval olcsóbb mintha itthon venném.

Vannak tapasztalatok CPU, videokártya vásárlásokkal, napokban SSD-t is láttam kuponnal. Ezeket érdemes lehet kipróbálni vagy azért innen ne rendeljen az ember PC alkatrészeket?

(#28121) andrisbandi válasza atee_13 (#28120) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem tudják tartani az állandó jó minőséget.
Szerintem minőség ellenőrzés nincs is a nagyon olcsó cuccoknál.

Szóval ha szerencséd van kifoghatsz jót,
de törvényszerű, h néha rosszat kap az ember.

A reklamálás rémálom lett a Gearbesten.
Gyakorlatilag csak a Paypallal lehet kipofoztatni belőlük a teljes visszatérítést.
Én nem mernék onnan PC alkatrészeket venni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#28122) atee_13 válasza andrisbandi (#28121) üzenetére


atee_13
őstag

:R

köszi akkor lehet kihagyom, nem vagyok az a szeretek veszélyesen élni típus

(#28123) Dluinet válasza atee_13 (#28120) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt van egy gépösszeállítás, I5-6500 8GB DDR4 120GB SSD

Google fordító segít majd

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28124) atee_13 válasza Dluinet (#28123) üzenetére


atee_13
őstag

Az ár igen kecsegtető lenne, de gyorsban rákerestem pár "alkatrészre" ezekből GB-n nincs, eu expresszes szállítással nem nagyon találok úgy meg jön a tréfa rá, USA-ból 32 dollár csak a szállítás a 100 dolcsis procira.

De egyébként érdekes írás volt, köszi a linket :R

(#28125) Gomme válasza cidalain (#28118) üzenetére


Gomme
újonc

Köszi a segítséget :C :R

(#28126) tomazin válasza atee_13 (#28124) üzenetére


tomazin
veterán

amit spórolnál az elmenne utána nyugtatóra. és mivel egy gép elég sok alkatrészből áll ahhoz, hogy legyen benne legalább 1 rossz, így mehetne az alkudozás.

(#28127) NyxNyxNyx válasza elig99 (#27765) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ó bazd... köszi, megmentettél egy agyvérzéstől.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28128) vittorio7


vittorio7
őstag

Sziasztok!

Most befutott nekem is pár filléres cucc, amit még novemberben rendeltem.
Az árukat 1-2 dollárt, már visszakaptam a GB-től, lassan másfél hónapja. Aztán csodák csodája, most megérkeztek. Szép sértetlen csomagolásban.
Gondolom erre, nem kell jegyet nyitni, elég ha bejelölöm a terméknél azt, hogy beérkezett?

És van még olyan január 4. rendelésem, ami nem érkezett meg.

Csodák-csodája a megrendelt kis satumat most kihozta a postás. Máskor ennél kisebb leveleket nem hozott ki, mondván nem fér bele a postaládába. :)

[ Szerkesztve ]

(#28129) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

Belgium post registered szállítási móddal rendeltem egy terméket az előbb és most vettem észre, hogy a nevem és a címem tartalmaz ékezetes karaktereket. Rendeléskor nem vettem észre, hogy csak angol karaktereket tartalmazhat. Ilyenkor kell írnom a supportnak, vagy küldik így is?

(#28130) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, mik mostanság a tapasztalatok EU EXP-vel?

Ma adtam le első ilyen rendelésem, egy Xiaomi okosóra, 63 USD szállítással.

Kb. mire lehet számítani, most mennyi időt futnak az EU EXP csomagok ?
Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#28131) zsiz válasza bl4ze (#28130) üzenetére


zsiz
őstag

Enyémet az ünnepük után adták fel, 3 hete jön kb. még nincs itt. Elvileg a vámoláson túl van 5 napja (Customs clearance processing complete.), remélem mostmár begyorsulnak a dolgok majd. Mondjuk én olyan szempontból rosszkor adtam le a rendelést, hogy pont az ünnepek alatt rendeltem (más szempontból meg jókor, mert még le tudtam pontozni a flash sale-t :D ).

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28132) trebrona válasza Create. (#28119) üzenetére


trebrona
nagyúr

Keress rá itt: https://www.directlink.com/

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28133) Create. válasza trebrona (#28132) üzenetére


Create.
addikt

Közben megoldódott s dolog mikor a teack17-en néztem 2 lehetőséget dobott fel és mindig az elsőre mentem. A másodiknál viszont már mutatja.

Az első rendelésem ma meg is érkezett, ami pozitív volt, hogy unregisteredként rendeltem, de mégis nl registeredként adták fel, lehet benézték csak, de így legalább végig tudtam követni.

[ Szerkesztve ]

(#28134) bl4ze válasza zsiz (#28131) üzenetére


bl4ze
veterán

Értem, köszi.
Remélem most ünnepek után nem lesz 1 hónap azért :)

.:. bl4ze .:.

(#28135) toyasoslecho válasza bl4ze (#28134) üzenetére


toyasoslecho
tag

Febr. 15-én rendeltem, 21-én Hong-kong,márc.02 vám, 08-án megmozdult,holnap megkapom.Ez 25 nap.

(#28136) bl4ze válasza toyasoslecho (#28135) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, meglátjuk az enyém mit "fut". Ez az első EU-EXP rendelésem, annyira jó akciós volt, hogy nem tudtam kihagyni, de EU-EXP nélkül elég esélyes, hogy a vámon kötött volna ki, így berizikóztam ez EU-EXP módot :)

.:. bl4ze .:.

(#28137) gonger válasza zsiz (#28131) üzenetére


gonger
senior tag

Ugyanakkor rendeltünk kezek szerint. február 19-én adták fel EU EXp-el , 7-én megvolt a vámprocedúra, de azóta nem mozog. Ugyanakkor tudok olyanról aki előttem egy nappal rendelt és most szombaton átvette a csomagot a DPD-től.

(#28138) Beni2360 válasza Istv@n (#28129) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez a szigor csak tudtommal az EU-Express csomagoknál van. De ha belépsz szerkeszd meg az adatokat ékezet nélkülire és akkor nem lesz gond többet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28139) Gomme válasza bl4ze (#28130) üzenetére


Gomme
újonc

Nekem első EuExpress Xiaomi mi A1 /218$/teló február 5- Southall, március 5 -dpduk. dpdhu és pacsi a kézbe./csupaszon/ nagyon király ez a csomagolás inkább nem részletezem,csak nálam pont beadta a tutit úgy ahogy kell.
UI:angol feladó szóval fassszentos na :DD
És mégegyszer köszönöm mindenkinek a sok segítséget :))

[ Szerkesztve ]

(#28140) wwenigma válasza Gomme (#28139) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

237$ eustock-rol, 1 év normalis garival és rendelestol szamitva 2 nap alatt nalad van, miert nem onnan? Ugyanaz mint fentebb a kollega aki pc alkatreszeket akart gearbestrol....hardveraprorol gyorsabb es olcsobb...nem ertem...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#28141) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Sziasztok, ha használom asztali Chrome-ban a Monkey Echo bővítményt, az pontosan milyen eseményekkor juttatja bevételhez készítőjét?

Csak is böngészni szoktam vele, illetve ár grafikont ellenőrizni, magát a vásárlásokat mindig GB app-ból végzem, tehát ott köze sincs a dolognak már a Monkey Echo-hoz.

Ha még a fenti felhasználás is jövedelmező a fejlesztőnek, mit tudtok ajánlani helyette?
Ismerem a couponsfromchina oldalt is, csak azzal meg az a bajom, hogy ömlesztve van minden és körülményesnek gondolom a használatát.

(#28142) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok! G-W-16 (spanyol) raktárról rendeltem GLS által feladott motyót.

Az a kérdésem, hogy itt a GLS oldalán csak én nem látok regisztrációs lehetőséget, hogy követni tudjam a motyót, ellenben belépés az van...

Persze direkt beírással le tudom követni, hogy merre járt, de valami olyasmit szeretnék, mint a trackitonline.ru
Mármint, hogy levél is jöjjön...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28143) cidalain válasza fery02 (#28141) üzenetére


cidalain
veterán

nagyon off, de nem tökmindegy?
a készítője dolgozott a kiegészítőn. nyilván saját idejét tolta bele, a jövőbeli haszon reményében. te használod a kiegészítő minden előnyét ingyen, bérmentve. de persze a fejlesztő meg nyaljon sót, nehogy véletlenül kapjon egy pár százalék alamizsnát... neked nem kell fizetni, ingyen van. nem ver át, mi a pékért zavar az, hogy ez másnak hasznot hajt?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28144) m4rk.89 válasza fery02 (#28141) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Copy couponnál belerakja a fejlesztő ref kódját URLbe.

[ Szerkesztve ]

(#28145) Tony21


Tony21
tag

Azszép.
Megjött egy szeptember közepén rendelt dolláros kacat.
Teljesen elfelejtettem már.
Most ránéztem a nyomkövetésre, szeptember végén küldték tovább hazánkba, onnantól meg nem követhető.

Kedves posta (csupa kisbetűvel), gratulálok a remek, majdnem fél éves teljesítményhez! :R :O

(#28146) vegyszer válasza Tony21 (#28145) üzenetére


vegyszer
addikt

De legalább megjött!

Azaz a pohár többnyire tele van, mint üres.

Remélem nem karácsonyra kellett volna.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28147) cidalain válasza vegyszer (#28146) üzenetére


cidalain
veterán

jó lesz nyúlra ;)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28148) Tony21 válasza vegyszer (#28146) üzenetére


Tony21
tag

Nem karácsonyra :)
Azzal mindig számolok, hogy a posta a láncolatban van, karácsonyra húsvétig le kell adni a megrendeléseket.
2020 karácsonyára most húsvétig :D

(#28149) tomazin válasza fery02 (#28141) üzenetére


tomazin
veterán

el tudod mondani, hogy mi a motivációd? tényleg érdekelne.

(#28150) Tommmysun válasza tomazin (#28149) üzenetére


Tommmysun
senior tag

#nehogymámásnakisjólegyen #eziscsakegyhungarikum

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.