Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) A214


A214
aktív tag

Köszönöm az egyetértés és az egyet nem értéseket is.
Tegnap elküldtem nekik ,hogy most már a PayPalhoz fordulok.
Ezt kaptam válaszul. [link]
Szerintetek?

(#28202) andrisbandi válasza A214 (#28201) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Paypalon is cigánykodni fognak.
Hárítanak, hazudoznak, megpróbálnak kibújni a felelőség alól.

Nem szabad komolyan venni őket, és felidegesíteni magad.
Kell rá ügyet indítani a Paypalon.
Ott valamit megint ajánlani fog a Gearbest.
Ha nem tetszik az ajánlatuk, kérni kell a paypalos döntést.

A paypalos felületen kötött GB-es alku sem feltétlenül lesz egy sikersztori.
Pl a GB behazudik egy részleges visszatérítést, és türelmedet kéri... akkor lehet csak az időt akarja húzni, h automatikusan bezáródjon a PP-os reklamálás.
- A kért idő lejárta után ébernek kell maradni, és utána Paypal-os döntés kérni, majd ők kiverik a GB-ből.

Jó dolog, h a Paypal vissza szerzi az ember pénzét, de azt is bele kell kalkulálni, h a Gearbestnél ezért fekete pont jár. Több ilyen reklamálás után bannonják a vásárlót. Szerintem jogosan, mert valamilyen okból nem tudnak egymással üzletelni. Az, h kinek a hibájából nem szempont, mivel az eredményen nem változtat.
- Ezért nem szokott az ember a kisértékű vacakokért szólni.
De ha már ott tart valaki, h több nagyértékű dologból is sz4rt küldött a GB, és nem akarja megtéríteni a kárt, akkor bizony érdemes lehet a PP 180 napos védelmét igénybe véve minden hibás teljesítést megreklamálni, mivel úgyis ki fog tiltani a Gearbest.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#28203) spiky03


spiky03
veterán

Még én is mindig harcolok a decemberi rendeléssel, ami nem jött meg. (Samsung SD kártya)

Az első ticketemre vissza küldték, hogy nézzem meg a postán. Azt ugye akkor zárták is.
Majd nyitottam egy újat, miben leírtam, hogy megnéztem és ott sincs és még mindig nem kaptam meg és kérem a refundot.
Erre ugyan azt a levelet visszaküldték, mint az elsőre.

Akkor most nyissak egy harmadik ticketet és írjam bele, hogy kérem a refundot, vagy megyek a PayPal-hoz?
Nah meg persze lepontozom őket a ticket végén. :)

Vagy tudtok valami egyéb tanácsot adni, hogy mit tegyek, hogy az jó legyen nekem? :)

Még egy fa órám is szintén valahol az éterben van...február óta abban a státuszban van, hogy bármelyik nap hozhatja a postás... Az SD is ebben van, december óta... :O

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#28204) elszabi válasza spiky03 (#28203) üzenetére


elszabi
tag

Az egy sablon válasz, de a ticketet nem zárják olyankor. Lehet rá válaszolni. Nem lehet, hogy te zártad véletlenül a válasz helyett?

(#28205) andrisbandi válasza spiky03 (#28203) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nyomonkövetés nélküli csomagnál refundot kérni bizalmatlanságot kelt a küldő szemszögéből nézve.
Ebből nem lehet kijönni arcvesztés nélkül.

Ezt kockázatot vállalja a megrendelő, amikor 1-2 dolcsit akar spórolni.

Talán ha az újraküldést kéred, a teljes visszatérítés helyett, az könnyebben benyelik.
Persze mellé kell ígérned, h ezentúl csakis nyomonkövetéssel vásárolsz majd.

Anno én nem mertem reklamáni amikor filléres cuccok nem jöttek meg.
Inkább tracking-gel rendeltem következőre.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#28206) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Rendeltem Kínából (DPD UK) Xiaomi okos cipőt, 17 track azt írja hogy southall your parcell is on its way, de jött SMS hogy 2-5 munkanap es megkapom. Ez létezik?

[ Szerkesztve ]

(#28207) spiky03 válasza andrisbandi (#28205) üzenetére


spiky03
veterán

Eddig mindenem megjott csak a kartya es az ora nem...
Igy all a kartya

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#28208) sysrq válasza m4rk.89 (#28206) üzenetére


sysrq
őstag

Természetesen.
Amikor megkapja a DPD Budapesten két nap alatt kiszállítják neked, de mivel előszór valószínűleg Angliába érkezik onnan néha kell az öt nap hogy a kezedbe kerüljön.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#28209) NORBl


NORBl
aktív tag

Review - al mi a bánat van ? Adtam le értékeléseket, és nem akarnak pontot adni. Meg maga a rendszer azt írja, hogy sikeresen leadtam az értékelést, de viszont ha megint vissza megyek a megvásárolt tétel adatlapjára akkor tök üresek a helyek amiket kitöltöttem.

Másnak is van ilyen jellegű problémája ?

Írtam nekik anno, és azt válaszolták, hogy min 20 karakternek kell lennie a szövegnek, amit a felső két fehér sávba beírok, de ezt teljesítettem, és mégse akarták jóváírni a pontokat...

(#28210) cidalain válasza A214 (#28201) üzenetére


cidalain
veterán

Ez független a problematol.
Válaszd az A-t, küldenek linkeket, és review-t kell írni őket fenyezni. Cserébe kapsz 300 pontot értékelésenkent (3-at szoktak kérni azaz 900 pont zsebelheto)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28211) azbest válasza m4rk.89 (#28206) üzenetére


azbest
félisten

igen, egy-két hónap míg beér európába, majd 2-5 nap, míg a dpd futár elhozza angliából

(#28212) m4rk.89 válasza azbest (#28211) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, így mar érthető! :)

(#28213) Beni2360 válasza andrisbandi (#28205) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem 2 db Novemberi egy 1 $ és egy 7 $ árum nem jött meg TN nélkülik voltak.
Írtam nekik, hogy mindenhol megnéztem stb, és kérem az újra küldést. Már az egyiket meg is kaptam és úton van a másik. :K A többi előtte és utána rendelt csomag mind megérkezett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28214) anadroid válasza m4rk.89 (#28206) üzenetére


anadroid
senior tag

Ilyen állat nincs. Mostantól 3-8 hét. Olvass vissza az EU Express folyamatról.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28215) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Mostanában nemigen vannak kuponok :( A régiekért köszönet!

Roidmi kupon nincs esetleg?

(#28216) fery02


fery02
addikt

Lezárult végre az esztétika hibás Xiaomi Yeelight Candela ügyem (már én is untam, hát még ti:) ).

PayPal-hoz kellett fordulnom végül, ott is próbálkoztak először GB-ék egy ajánlattal, ami még nem annyira tűnt kedvezőnek, aztán utána már egy "visszautasíthatatlannal" jöttek.

Vettem ugye anno 10761 Ft-ért ezt a lámpát és most refund-oltak nekem 9321 Ft-ot és megtarthattam a lámpát.
Ez így már elég jó.

Gondolkoztam picit, hogy ha legközelebb is valami problémám lesz termékkel, talán egyből PayPal-on keresztül kezdek velük értekezni, de mégsem lenne lehet tisztességes dolog, na meg valószínűleg fekete pont is lenne a szemükben.
Szerencsére évi kb 1x lehet a jövőben is ilyen problémám, tehát nem nagy probléma.
GB oldalán a ticket-et is végül pozitív feedback-el zárom majd, annak ellenére, hogy ott csak is rossz tapasztalataim vannak és csak is a PayPal miatt van hepi.

(#28217) papucsiga


papucsiga
csendes tag

Üdv!
Érdeklődnék kinek milyen tapasztalata van? Sima mezei, biztosítás nélküli csomagot mennyi idő alatt küldenek ki ha már Mo-n van?

(#28218) Dluinet válasza papucsiga (#28217) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fake tn, ne foglalkozz vele

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28219) hardline válasza NORBl (#28209) üzenetére


hardline
senior tag

Van. Tegnap írtam nekik emiatt. Két hete múlt, hogy leadtam pár értékelést és csak néhányra kaptam pontokat, 3-ra semmit. Gondoltam időbe telik nekik, így vártam. A ticketre nem válaszoltak még, pedig hamar szoktak.

(#28220) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Flash sale-ra most már sehogy sem lehet pontot beváltani?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#28221) papucsiga válasza Dluinet (#28218) üzenetére


papucsiga
csendes tag

Szuper :(

(#28222) kigyi_23 válasza Ciccuka (#28220) üzenetére


kigyi_23
addikt

Jelenleg nincs rá móka.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#28223) A214 válasza A214 (#28173) üzenetére


A214
aktív tag

Jó estét !

Először is köszönöm a jó tanácsokat.
De most szükségem lenne egy perfekt angol támogatásra.
Tegnap PayPalt bedobtam nekik reggel már írtam,hogy küldtek egy válaszlevelet de nem értem rá foglalkozni vele.
Most nekiálltam és ez az új levél várt.

Dear XY,

Thank you for contacting Gearbest.

Please tell me if you don't receive the adapter or the adapter you received. I never know what you want.

Thanks for your patience and support.

Best Regards
Honey_La
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/

Ha valaki segítene egyértelműen szeretném velük tudatni ,hogy a töltőegységhez nem kaptam töltőadaptert és mielőbb pótolják.
Ezek szerint nem értik mit akarok vagy nem tudom mi a bajuk.

(#28224) cidalain válasza A214 (#28223) üzenetére


cidalain
veterán

Amit reggel kaptal, az nem ezzel kapcsolatos volt, olvass vissza, valaszoltam ra.

Ez az ugyeddel kapcsolatos. Fingja nincs mi a bajod, azt irja.

Ird le hogy:

Dear ügyintézőneve,

I ordered this item:
LiitoKala Lii - 202 Battery Charger - USB + EU PLUG BLACK (linkje is mehet ide)
The product specification says:
Package Contents: 1 x LiitoKala Lii-202 Battery Charger, 1 x USB Cable, 1 x English Manual, 1 x EU plug

But my package contains 1 x LiitoKala Lii-202 Battery Charger, 1 x USB Cable, 1 x English Manual, 1 x China plug-EU plug converter. I didn't receive an EU plug adapter, only a China plug - EU plug converter. This is not equal. I didn't receive any adapter.

Without the adapter, the product is like this: LiitoKala Lii - 202 USB Battery Charger - USB BLACK (mehet a link), which is cheaper.

So, if you can send me the missing adapter, it is good for me. Or refund me the difference between the products, which is x.x USD.

Best regards
Gipsz Jakab

Vagy valami ilyesmit irnek.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28225) A214 válasza cidalain (#28224) üzenetére


A214
aktív tag

Szia,

Rendben elküldöm nekik.
Ha megkérhetlek a reggeli levélre is írnál nekem egy rövid választ. (Rendben az "A " választóm)
Köszönöm.

Azért ezt megérthették: :K
I’m sorry, but this solution is not acceptable for me, it doesn’t compensate my loss.
I have to open a PayPal dispute
.

[ Szerkesztve ]

(#28226) A214


A214
aktív tag

Érdekes most már nem lehet náluk EU plugos párosításban megvásárolni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#28227) A214 válasza A214 (#28226) üzenetére


A214
aktív tag

Visszavonom, ismét lehet. [link]

(#28228) A214 válasza cidalain (#28224) üzenetére


A214
aktív tag

Nem győzők hálálkodni, most már valószínű értik a problémát.
De azért szépen húzzák az időt.

A válasz:
Dear XY,

Thank you for contacting Gearbest.We have received your information.

We need to confirm this issue with our purchase team and will get back to you with an update as soon as possible. We will then resolve this issue to your satisfaction.

If you are unable for any reasons to receive our message, please feel free to contact us again after 2 business days.

Thank you for your cooperation.

Best Regards
Honey_La
Gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/

(#28229) sysrq válasza A214 (#28228) üzenetére


sysrq
őstag

Remélem happy end lesz a történeted vége és elküldik az eu átalakítódat.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#28230) A214 válasza sysrq (#28229) üzenetére


A214
aktív tag

Köszi,
Átalakítót küldtek hozzá , az adaptert hiányolom ,ilyet 5V 2A.
De lehet, hogy így gondoltad.

(#28231) carr


carr
őstag

[link]
Ma akciós a xiaomi roborock s50 porszívó, ha valaki ilyet keres.
:))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#28232) bul07


bul07
nagyúr

Azért a GB is hülyének nézi a vevőit
Jön az email hogy milyen über fasza akciók
Aha
Utorch lámpa [link]ami hónapok óta 13$, és persze így pontozható
És jön az kihagyhatatlan Email Only Price ár $12.99 amit persze még pontozni se lehet

Hát a hülyének is megéri ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28233) ZsoltG60 válasza carr (#28231) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Mit jelent nálad az akció ? :DDD A linken $515 az ára...
van hozzá kupon is : NXMVCMHK----> $456.99

Lumia 950XL

(#28234) Dluinet


Dluinet
nagyúr

azt vettem észre, hogy az elmúlt 3 hónapban nominálisan $-ban 25% emelkedtek az árak, közben a $ 10%-ot vesztett az értékéből

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28235) denko


denko
senior tag

sziasztok,

Nem minden termékre lehet pontot használni?

ezt szeretném megvásárolni, de nem látom hogy lehetne pontokkal lejebb faragni az árát.

(#28236) anadroid válasza denko (#28235) üzenetére


anadroid
senior tag

Flash sale-re már nem lehet, ez meg az.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28237) denko válasza anadroid (#28236) üzenetére


denko
senior tag

HÁT EZ...SZOMORÚ _)

(#28238) Watcher45


Watcher45
tag

[link]
Újra jön a húsvéti tojásvadászat :DD

(#28239) bul07 válasza Watcher45 (#28238) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nekem a tojás vadászatról nem a GB jut eszembe hanem a BG
Milyen közégépítő is volt hogy kerestük a tojásokat és linkeltük a közösbe hogy meglegyen a kellő darab

Lett is belőle jó sok 10/5 kupon

Amúgy jöhetne már a következő jó Kínai áruház
BG elvette a 10/5 kupont, nem is gyűjtöm a pontokat
GB is elkorcsosult a pont beváltás miatt, ép annyi értékelést írok hogy legyen valamennyi pontom hátha kell teli áras dologra

Ami még tartja magát az az ali
Na meg még a rosegal, a havi egy 5$ kuponjával, bár ez szerintem nem sokáig fog menni
Kellene egy új, se perc alatt elszívná a vevőket

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28240) Ciccuka válasza Watcher45 (#28238) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt mit kell csinálni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#28241) VágniValó


VágniValó
addikt

Magyar Posta édes Istenem....

Február 27-ei rendelésem:2018.03.11. Célországban feldolgozva / Processed in the destination country (bőven 45 $ felett...gondolom szopóka lesz)

Március 6-ai rendelésem: 2018.03.15 Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting
Kicsivel 45$ felett és egy lépéssel beljebb, mint a másik. Még a végén ezt hamarabb vehetem át...

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28242) benfolds válasza Dluinet (#28234) üzenetére


benfolds
őstag

ha nem arról van szó, hogy már korábban eldöntötték, hogy 2017 végéig tart majd a "beetetés" ideje, akkor valszeg az történt, hogy az év végi zárásnál kijött, hogy hiába adtak el 100 csillió dollár értékben termékek millióit, a haszon igencsak gyengécske lett, úgyhogy változtattak az árpolitikájukon, a pontrendszeren, bekeményítettek a kompenzációk terén stb. mivel így is kb. a konkurenciák árszínvonalán vannak, vagyis ha csökken is valamennyit a forgalom, a bevétel nőhet. nem nagyon hiszem, hogy visszatérnek azok az idők, amikor 0 haszonnal (ha nem számítjuk a promóciós hasznot) szórtak egy csomó mindent.

(#28243) Dluinet válasza benfolds (#28242) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az ebay, banggood, ali, Gearbest, mind emeltek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28244) vegyszer válasza Dluinet (#28243) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tudom ők ott kint miben számolnak, de van benne igazság, amit mondasz.
Én pusztán néhány termék árát követem, messze nem reprezentatívan
Pl:
Xiaomi Mi Band 2 szeptember, 16-17$ volt, most 22-23$ alatt alig látni.
Xiaomi Amazit (kerek) óra karácsony előtt 83$-ért is volt. Most 99$.
Xiaomi 4K Drone 369$-439$.

Valószínűleg a dollár forint árfolyam csökkenésének valamit bekavart, például valami ilyesmi (USD to CNY az elmúlt évre):

https://www.fx-exchange.com/usd/cny-exchange-rates-history.html

Bár ez pont 10% pluszt mutat a kínaiak javára. Persze, ha közben a dollár többet vesztett máshoz, akkor ez még lehet simán bukóban kínai szemmel is.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28245) elszabi válasza vegyszer (#28244) üzenetére


elszabi
tag

Ott van még az infláció is. Ami Kínában magasabb, mint nálunk.

(#28246) vegyszer válasza elszabi (#28245) üzenetére


vegyszer
addikt

De az infláció mellett ugye műszaki cikkeket veszünk, amik az idő előrehaladtával az újdonságok miatt veszítik az értéküket bontatanul is.
De ez az utóbbi fél évben nekem nem tűnt fel. Vagy épp megfordult...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28247) Sátán44


Sátán44
addikt

Dec 12-én rendeltem egy Liitokala Lii - 500 LCD Battery Charger Size:EU PLUG töltőt. Sajnos nem érkezett meg, jeleztem a GB felé 02.24-én újraküldték, ami még úton van. Viszont emailben kaptam egy ilyet: shipping date: February 24, 2018 14:44:25,estimated time: 10-25 business days, sku*quantity:
142419703 * 1 , Liitokala Lii - 500 LCD Battery Charger
PB0110301 * 1 , gocomma EU Standard 2-foot High Plug Power Adapter

Akkor most nem lesz a csomagban Liitokala eu adapter, hanem ez gocomma? Újraküldéskor csak emailben szoktak tájékoztatni, mert a GB-n nincs nyoma?!
A specifikáció szerint:
Brand: LiitoKala
Type: Charger
Model: Lii-500
Plug: EU adapter
Charging Cell Type: Lithium Ion,Ni-MH,NiCd
Compatible: 10440,14500,16340,17335,17355,17500,17670,18490,18650,22650,26500,26650,A,AA,AAA
Charging Cell Qty: 4
Input Voltage: DC 12V
Output Voltage: DC 5V / 1A (max.)

járna a csomagban eu-s adapter.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#28248) PeterPH válasza Sátán44 (#28247) üzenetére


PeterPH
senior tag

Hasonlóról szólt A214 mizériája is, olvasd vissza.

(#28249) bertokl válasza Sátán44 (#28247) üzenetére


bertokl
tag

Emailben tájékoztatnak, a rendelések közé nem kerül be.
A 142419703 az Eu adapteres Lii-500 sku száma, az adapter nélküli töltőé 142419704, tehát lesz mellé táp.
A gocomma adapter csak ajándék, csomó rendelés mellé raknak egyet minden ok nélkül.

(#28250) sysrq válasza bertokl (#28249) üzenetére


sysrq
őstag

Nem minden ok nélkül, előírás hogy az Európába szállított elektromos eszközök megfeleljenek az itteni hálózatoknak, a kínai meg úgy van vele hogy nem gyárt mindenhova külön tápokat kábeleket. Ezzel az átalakítóval letudja, kicsit túl lőnek a célon adják mindenhez, csak ne legyen támadási felület.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.