Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) DamianB


DamianB
őstag

Hali .
Érdeklődnék hogy szerintetek várható az M365 roller 320 dollár környékén vagy lesz valami akció. Silent mester remélem esetleg te tudsz valamit . :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29402) Silent77 válasza DamianB (#29401) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Szia!
Annyiért biztos nem lesz mostanság. :(
Most nincs is nekik csak hk raktárba, onnan pedig nem szállítanak hozzánk.
399$ árra kértem kupont ha újra elérhető lesz. Remélem annyira adnak.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29403) DamianB válasza Silent77 (#29402) üzenetére


DamianB
őstag

Okés köszi. Hogy hogy így be drágult ? Emlékszem régen olcsón adták viszonylag. Most nézem van ez az EU versio de viszont elég drága az már.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29404) Silent77 válasza DamianB (#29403) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Új év, új árak.
Eu verzió lesz, azt veszik többen.
Még 3 hónappal ezelőtt sikerült 5db-ra 329-es árat kérni, az sima volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29405) DamianB válasza Silent77 (#29404) üzenetére


DamianB
őstag

Értem ez az EU verzió elvileg annyival tud többet hogy eu plug van benne alapból ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29406) Silent77 válasza DamianB (#29405) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen, és 2db külső + belső.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29407) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Kedves Topikgazda, más Hozzáértők.
Már többször írtam itt a jelenlegi GB refund-ról. Most végre kibújt a szög a zsákból és a GB azt akarja, zárjam le a paypal case-t, azután tud csak utalni. Mi légyen, mert elvileg csütörtökön a paypal amúgy is zárni szeretne?
Köszi.

(#29408) peestike válasza Bigemperor (#29407) üzenetére


peestike
senior tag

Kíváncsi lennék, hogy valóban utalna e, ha zárod...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#29409) Bigemperor válasza peestike (#29408) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Nem fogom, azt mondjuk nem értem, hogy csütörtökön miért záródik automatikusan a paypal case.

(#29410) tomazin válasza Bigemperor (#29407) üzenetére


tomazin
veterán

Katasztrofa amit veled lemuvelnek..

(#29411) Silent77 válasza Bigemperor (#29407) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez több üzletnél is így megy, addig nem utalnak amíg nem zárod.
Zárd le nyugodtan, ha bármi gond lenne, szerintem nem lesz szólj nekem!
Megvan a levél amiben írják, hogy visszafizetik a teljes összeget?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29412) Bigemperor válasza Silent77 (#29411) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Érdekes módon mos szokatlanul gyorsan válaszoltak, méghozzá azt, ha nem akarom zárni a paypal case-t, várjam meg a paypal döntését. Na itt elszakadt a cérna, előbb megírták, hogy küldjem vissza és miután megkapták, visszafizetik az árát, most meg még mindig itt tartunk. Leírtam, még szerencse, hogy nem zártam a paypal case-t, mert nem védene semmi a hazugságuktól meg. Fizessék vissza, vagy ez volt az utolsó alkalom, hogy rendeltem tőlük.Vélhetően ez sem fogja meghatni őket, de nem szeretnék paypal védelem nélkül maradni.

Minden levél megvan, most mindent lementek még.

[ Szerkesztve ]

(#29413) ACE- válasza Bigemperor (#29412) üzenetére


ACE-
addikt

Én azt nem értem, ha mondták hogy küldd vissza, és visszafizetik az árát, akkor miért nyitottál Paypal-nál vitát?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29414) Bigemperor válasza ACE- (#29413) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Mert ezt már csak akkor ajánlották fel, amikor a paypalt bevontam, addig a szokásos süketelés ment.
Például: küldjem vissza saját költségen és az eredeti ár 80%-áért küldenek újat, vagy wallet-re jóváírnak 40%-ot, ha semmit sem teszek.

[ Szerkesztve ]

(#29415) FingR86


FingR86
őstag

nem tudom, hogy volt e már.
de fut mostanában ez a rengeteg új felhasználóknak szóló kupon.
mondjuk ki az igazat, sokunknak van több fiókja is, de amint vásároltál egy tételt az új regisztrációval, onnantól kezdve az már "régi" regisztrációnak minősül.

TIPP: végig kell vinni több rendelést is amire szükségünk van, és a fizetési részt kihagyni.
amíg nincs fizetve a rendelés, addig az új regisztráció
leadni 4-5 rendelést ami kell akciósan és utána fizetni csak ki őket.

(#29416) Ciccuka válasza Bigemperor (#29409) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha megvárod és auto záródik, akkor már cseszheted.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29417) ACE- válasza Bigemperor (#29414) üzenetére


ACE-
addikt

És eredetileg mi volt a gond a cuccal? Eleve hibás volt? A 20% különbözetbe gondolom nem fért volna bele a postaköltség... de akkor kérhetted volna a Paypal-t, nem?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29418) Bigemperor válasza Ciccuka (#29416) üzenetére


Bigemperor
senior tag

És szerinted mit csináljak,naponta van levélváltás köztem és a GB között a paypalon.a paypal semmit se tesz,csak továbbítja köztünk a leveleket.allast sem foglal,no ilyenkor mi van?

(#29419) Sátán44 válasza Sátán44 (#29316) üzenetére


Sátán44
addikt

Ma hozta a DPD a P8-at, viszont eléggé pipa vagyok. Nézem nyomkövetési számot, látom a térképen hol jár a futár, még három címzett és én jövök (Persze otthoni cím lett megadva.). Párom dolgozik, én dolgozok, gondoltam kézbesítés előtt felhív. Nem hívott. Térkép szerint házunk előtt áll. Frissítés az oldalon, látom kiszállítva. Hm hívom páromat, hogy ő vette át? Nem dolgozik. Felhívtam a DPD-t, hogy legyenek szívesek megmondani, mégis ki vette át a csomagot? Operátor felhívta a futárt, aki boldogan újságolta, hogy Kiss Pálné vette át (40k csomag EU express + biztosítás rá kötve :U ). Rögtön kérdeztem, ki az a Kiss Pálné? Hát a házunkkal szemben lévő Gizike néni. Szóval megvan a csomag. Se gy telefon kiszállítás előtt, ráadásul alá sem kell írni!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#29420) beginnerguy


beginnerguy
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy terméket, rossz színűt kaptam. Próbáltam ticketet nyitni (immáron nyolcadjára), azonban mindig megkapom a "hibás ellenőrző kód" hibaüzenetet, akár appból, akár a weboldalon csinálom -- és igen, jól ütöttem be 4 db számot :) Írtam az e-mail címükre helyette. Tudok mást tenni vagy fogadjam el ezt? Találkozott valaki ilyennel?

Köszi előre is!

(#29421) Flashy válasza beginnerguy (#29420) üzenetére


Flashy
veterán

ha support@gearbest.com-ra megírod a bánatodat, nyitnak ticketet, onnantól a weboldalon lehet folytatni. (habár a kép- és videofeltöltés szerintem még mindig bugos, de lehet azt is emailben mellékelni)

(#29422) beginnerguy válasza Flashy (#29421) üzenetére


beginnerguy
tag

Értem, világos, köszönöm! Akkor várok, míg bekerül.

(#29423) Ciccuka válasza Bigemperor (#29418) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eszkaláld még időben!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#29424) Bigemperor válasza Ciccuka (#29423) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ha holnapig nem fizetnek, paypal reklamáció lesz belőle. nem fogom zárni a case-t "bízz bennünk" bemondásra.

(#29425) ACE- válasza Bigemperor (#29424) üzenetére


ACE-
addikt

Legközelebb ne nyisd meg ilyen korán a Paypal vitát, van 180 napod, nem kell elsietni, legtöbbször meg lehet velük egyezni. Ha nem, még mindig mehet a Paypal.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29426) bul07 válasza Bigemperor (#29424) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért lelkileg arra is készülj fel hogy a paypal nem neked ad igazat volt már ilyen
Főleg ha visszaküldést nem hajtod végre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29427) Pityu. válasza Sátán44 (#29419) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én sem értem,sokszor minek kérik el akkor a telefonszámot.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#29428) Bigemperor válasza bul07 (#29426) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ha követted volna, amit eddig írtam, olvashattad volna, hogy rég visszaküldtem már, majd szent esküvéssel fogadta GB, hogy mindent (még a szállítást is) kifizeti, majd ez utóbbi vállalását visszavonta. Ezt többször meg is erősítette, de a paypal case zárását kérte előfeltételként. Nehezen tudom elképzelni és nem gondolom, lelkileg fel kellene készülni arra, hogy mindezek után a paypal mégis azt mondja, nem kellene a GB-nek fizetni, amikor ő maga vállalta ezt, csak nem sikerült teljesítenie.

Lehet, hogy korai volt a paypal, csak nem kívántam hónapokig egy ilyen xarsággal huzakodni a GB-vel.

(#29429) bul07 válasza Bigemperor (#29428) üzenetére


bul07
nagyúr

Bocs lehet korábban írtad de a mai hozzászólásodban nincs leírva hogy visszaküldted
Csak azt írtad hogy GB írta hogy küld vissza, ennyi az nincs említve hogy vissza is küldted(mai hozzászólásokba)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29430) Bigemperor válasza bul07 (#29429) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Semmi gond, csak elegem már a GB-ből.

(#29431) ACE- válasza Bigemperor (#29430) üzenetére


ACE-
addikt

Hát, írtad hogy 7 nap után írtál nekik. A visszaküldés költségét a szabályzat szerint csak 7 napon belüli meghibásodáskor állják, egyébként nem... mondjuk az nem korrekt, ha mégis azt mondták, hogy állják, aztán meggondolták magukat. Össze tudod másolni egy doksiba, és megosztani a levelezéseteket időrendben?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29432) Bigemperor válasza ACE- (#29431) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Igen, ezt jól tudom, de a paypal levelezésben előbb felajánlották, majd visszakoztak.Finoman szólva sem túl korrekt.Majd a paypal visszatéríti. A levelezést később tudom csak lementeni, most arra nincs időm (paypal), a GB-s megvan.

[ Szerkesztve ]

(#29433) spiky03 válasza spiky03 (#29398) üzenetére


spiky03
veterán

Ismét válaszolt a GB a ticketre.
Nem is értem, hogy mi alapján megy ez a válaszadás.
Mert az egyikre megint azt írták vissza, hogy már túl vagyok a 3 hónapon és nem tudnak segíteni, amásikra meg elkezdtek alkudozni az SD kártyára, mikor az tavalyi rendelés, amire meg írték, hogy letelet a 3 hónap az idei, februári. :D Igaz valóban letelt már ott is a 3 hónap.

Az SD kártyára ezt írták vissza:

We apologize for this delay and sincerely regret to hear that you have not received your order.

After reviewing your order in detail, we have found that you haven't purchased any insurance during the check-out. Please understand that in such case we can only compensate you partially.

The shipping company is actually responsible for this loss which is sadly beyond our control.

Please review in detail our shipping and insurance policy in our terms and conditions here: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

However, as you are a valuable customer, we are willing to help you the best way we possibly can.
Here are the best solutions we can offer you in this situation:

1) Partial refund to your Wallet as store credit.

We can refund 9.70USD as a gesture of good will to your Wallet and exceptionally reward you with extra points(You will receive 1 points for every 1 USD. e.g. 1 USD=1 points, 3 USD=3 points etc.).

You can use both your Wallet and points to purchase your future products.
Learn more about wallet benefits : http://www.gearbest.com/m-article.htm?id=111
Learn more about points benefits : http://www.gearbest.com/about/about-points.html

3) Partial refund to your original payment account.
In this case, we can refund 9.70USD to your original payment account.

Kindly let us know your decision.

Once again we apologize for any inconvenience caused.

Google fordítóval lefordítottam. Valóban nem volt biztosítva, de eddig soha sem kellett, mindig megjött minden...

Szerintetek van még esély a refundra? Vagy menjek a paypalhoz reklamálni?
Vagy mi a legjobb válasz erre a válaszukra? Mert szeretném visszakapni a teljes összeget, ha már nem érkezett meg, vagy nekem az is jó ha újra küldik mind a kettőt.

Mind a két ticketre ugyan azt a választ írtuk, és két különféle válasz jött. :D

Ez meg a LED-es órára:

Thank you for your message.

Please kindly note that all non-receipt of orders must be reported to us within 3 months after the dispatch date.

As we have shipped your order on January 27, 2018 this 3 months time period has unfortunately passed. We therefore cannot offer any compensation in this case.

Please see our terms and conditions here for more information: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

We again apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding.

Köszönöm ha valaki megszán a tanácsával. :R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#29434) spileraaa


spileraaa
senior tag

Gb walletrol vissza lehet kerni a penzt paypalra

nem masert de paypal vedelem nelkul amugy se merem felhasznalni mert ahogy olvasom eleg gyakran van baj veluk

mar utolag banom is hogy a par pontert annak idejen gb walletre kertem a refundot

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#29435) Digitalpimp válasza Sátán44 (#29419) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Én ha látom, hogy a DPD szállító, inkább nem rendelek onnan. Itt sajnos megkerülhetetlen, ezért inkább EU raktár.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#29436) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

Mit tud a GearBest, hogy ilyen népszerű lett, mindenhol gearbestről rendelt termék bemutatókat látok yotubeon?

(#29437) bul07 válasza ad4m1337 (#29436) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem hogy visszaadták egy kis időre a akciós dolgok pontozását mindenki csinálta az értékeléseket és a videókat szerintem ezért lett annyi videó

Ha meg kamu teszt oldalak videóira gondolsz akkor ingyen cuccokkal kilóra veszik az ilyen blogokat embereket, ahol rflinket találsz szavukat se hidd, amúgy meg legtöbbje amúgy is csak leírja a műszaki adatait meg a promóciós anyagokat, tesztelni azt nem szoktak, kimérni szétszedni áá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29438) Imy


Imy
veterán

A "Deliveries: Europe Railway Priority Mail" vám és ÁFA mentes, ugye? Gearbestes FB csoportban azt írták. Egy 480$-os cuccot rendeltem.

(#29439) Silent77 válasza Imy (#29438) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29441) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Tavaly november elején vettem egy telefont, most összevissza érzékel a képernyő (leejtve nem volt, sérülés nincs, gondolom egyszerűen meghalt az a része). GB-nél ticketet nyitottam, mivel "lejárt a 45 napos pénzvisszafizetési garancia", 15USD-t ajánlottak. Még visszaküldés+javítás is szerepelt opcióként, de EU Expressel volt rendelve, így feltételezem, a vissza és újraküldés körülményes lenne (áfa miatt).
Ebayen csak a screen 25USD (plusz javítás költsége). Ezt megírtam nekik, de ismét a 45 napra hivatkozva most 20USD-t ajánlottak fel.
Paypal tekintetében már lejárt a 180 nap.
Érdemes lehet velük a 20USD felett alkudozni vagy így jártam? Valakinek van hasonló tapasztalata?

(#29442) ACE- válasza pn4hvq (#29441) üzenetére


ACE-
addikt

Ha visszaküldöd akkor ki kell tölteni valami nyomtatványt, és amikor küldik a cserét, ill. javítottat, akkor az esetleges VÁM-nál azt kell bemutatni, hogy Te garis cserét kértél, így vámmentes lesz.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29443) tomazin válasza ACE- (#29442) üzenetére


tomazin
veterán

lehet most hülyeséget mondok, de nem a vám megfizetéséről szóló igazolás kell?

illetve visszaküldeni több, mint 20$, lehet megszerelném magamnak. (mondjuk ha nem kijelző baja van akkor szívás)

(#29444) pn4hvq válasza tomazin (#29443) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Halványan nekem is a "megfizetett vám igazolás" rémlik.

(#29445) ACE- válasza tomazin (#29443) üzenetére


ACE-
addikt

A visszaküldést nem fizeti az eladó?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#29446) -secret- válasza ACE- (#29445) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

PP fizeti.

(#29447) Silent77 válasza Imy (#29438) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A ref linkes oldal miatt törölni kellett.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29448) ad4m1337 válasza bul07 (#29437) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Értem, de van amiben a GearBest többet tud mint a többi tucat kínai rendelős oldal?

(#29449) Bigemperor válasza Silent77 (#29411) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Egyre inkább úgy érzem, szívat a GB ebben az ügyben. A paypal-on keresztül egy rendkívüli sajnálkozó levelet küldtek, bár azt nem értem mit kell engedélyeznem, hogy 48 órán belül megjelenjen nálam a pénz:
"Please allow up to 48 hours for the transaction to appear on your PayPal account." Majd azt írják, ha megkaptam a visszatérítést, zárjam be az ügyet (holnap záródik automatán, ha nem megy át reklamációba,ezt nyilván tökéletesen tudják ők is) Ehhez képest a saját ticket-jüknél azt írják, ha időben zárom a paypal case-t, azonnal tudnak intézkedni a kifizetés felől, ha nem, akkor meg kell várni a paypal döntését.Most mi van akkor?
Elindítottam a paypal-on a visszaküldés díjának térítését is, mennyi időn belül szoktak arra reagálni?

[ Szerkesztve ]

(#29450) bazsimano válasza Bigemperor (#29449) üzenetére


bazsimano
őstag

nem kell engedelyezned semmit...az allow toval csak annyit mondanak, hogy szamits olyan max 48 orara h megerkezzen a penz...szoval ne varjad hogy fel oran belul ott legyen...
bar altalaba nem szokott ket napig tartani a visszakuldes :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.