Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) vittorio7 válasza slezakimi (#28650) üzenetére


vittorio7
őstag

Az öröm, hogy nem csak Magyarországon, meg Ferihegyen vannak ilyen csuda jó helyek, hanem a fejlett nyugaton is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28652) slezakimi válasza vittorio7 (#28651) üzenetére


slezakimi
senior tag

Na igen :D.
Mondjuk én is korán örültem, hogy feladták a csomagom.
28.-a óta csak az van ami Neked volt az első bejegyzés.
Kikérték a számot, de fizikálisan nincs még a GLS.-nél.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#28653) tobias40


tobias40
veterán

Jó minőségű usb pen drive ami gyors is(autó fejegység usb-s dongle-ba kell) tudtok jó áron legalább 64GB-sat?

(#28654) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nekem is van most nemi problémám! Rendeltem GW5 raktárból megerkezett Mo.ra de itt veszett el úgy nez ki,mert DHL szállitás volt es meg is érkezett az itthoni posta hagyta el!
Erre nem akarjak újraküldeni sem, meg a penznek is a felet akarjak visszaadni! Hívatkoznak hogy nem tehetnek róla !A csomag biztosítás is csak a DHL szállításig szólt volna és nem ők vesztettek el hanem itthon!!
Most nem igazan tudom mit csinaljak nem volt meg ilyenem ráadásul egy részt csomó ponttal fizettem ki kb. 23.-usd amit meg nem akarnak beleszamolni az árba!!
Nyissak PayPal felé vagy mit kellene tenni?....
Priviben is jó a segîtő infó!
Sajna ennyire nem vagom már az angolt sem,hogy mit is írjak!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#28655) gingerbalm válasza 206 cc (#28654) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

"nemi" problémád? ez akkor rossz topik :DDD

(#28656) bl4ze válasza 206 cc (#28654) üzenetére


bl4ze
veterán

PayPal dispute, ha PP fizetés volt

.:. bl4ze .:.

(#28657) bul07 válasza 206 cc (#28654) üzenetére


bul07
nagyúr

Amíg csak teheted alkudozz velük mert mostanában sok olyan ügy volt hogy a paypal a GB-nek adott igazat és bukó volt az egész

Üssed őket hogy te végkép nem tehetsz róla és hogy kéred az egész összeget

Rossz irányba mennek a dolgok egyre nagyobb gond ha nem érkezik meg még biztosítás mellet is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28658) elszabi válasza tobias40 (#28653) üzenetére


elszabi
tag

Alapban nem szeretem a SanDisk Ultra Fitet, mivel hajlamos túlmelegedni hosszabb másolás után. Viszont autóba a mérete miatt tökéletes, mivel alig lóg ki, így nem zavaró,mint a többi. Gyárt a Samsung is hasonlót, de az drágább valamelyest. [link]

[ Szerkesztve ]

(#28659) sysrq válasza 206 cc (#28654) üzenetére


sysrq
őstag

Dátumokat írnál? Mióta van elveszve?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#28660) 206 cc válasza sysrq (#28659) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
03.15-ért az orszagba es 19 -óta nem tudja a magyar posta hogy hol lehet! 03.22-ig volt kitűzve az érkezési dátum!...tudom-tudom lehet mèg csoda főleg hogy nyomonkövetést is fizettem,de már nem reménykedem. Főleg,hogy van aki utánam rendelte ugyan ezt ugyan onnan és rég átvette!! :C
PayPal fizettem természetesen...de ott már csak kb. 55usd látszik,mert volt wallet és pontbeszamítás is kb.25.-usd értekben....szóval egy 80.-usd dolog volt erre 29.-usd akarnak visszaadni összesen!!!
Ja és még a szallítási rész összeget is buknam ugye!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#28661) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok! Vettem egy No 1 F3 órát, először sikerült össze kötni a telóval, de úgy vettem észre a lépés számláló más értéket mutat mind a telefon. Össze akartam hasonlítani egy gear sport lépés számlálójával, de azóta az F3 nem csatlakozik a telóhoz. Próbáltam már sok felé képen újra párosítani de sikertelenül. Valakinek valamilyen ötlete? Köszi A feleségem telójával sem tudtam össze kötni

(#28662) vittorio7 válasza 206 cc (#28660) üzenetére


vittorio7
őstag

És a Magyar Királyi Posta mit nyilatkozik? Róluk nem lehet lehúzni egy kis kártérítést?

(#28663) 206 cc válasza vittorio7 (#28662) üzenetére


206 cc
senior tag

Azt a részt még el sem indítottam mivel első körben leraztak azzal,hogy a feladó tehetne ilyet meg az kerestetheti a csomagot!
Ne de a GB gindolom nem is fog ilyenbe belemenni mivel nála ott ugye a penzem!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#28664) tobias40 válasza 206 cc (#28654) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem is a posta hozta a DHL helyett,és csak lecsippantotta a postás a csomagot alá se kellett írnom,személyit sem kért! :Y (nevemet megkérdezte,de ő mondta nem én.. :) )
Kérdezem tőle miért nem a DHL hozta,erre a válasz "ez most így jött".

Én megkaptam rendben a dolgokat,nem variáltam tovább hogy miért és hogyan!

(#28665) Silent77 válasza tobias40 (#28664) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A dhl sima posta németbe, itthon a magyar posta veszi át!
Dhl express a futár.

Kellemes húsvéti ünnepek ünnepeket mindekinek!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28666) tobias40 válasza elszabi (#28658) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,itt olcsóbb mint a többi kínai helyen,lehet veszek egy 64-set!

Silent77: akkor is érdekes hogy nem azonosít csak odaadja akárkinek aki rámondja hogy ő az akit keres.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28667) vittorio7 válasza 206 cc (#28663) üzenetére


vittorio7
őstag

Nem egyszerű ügy az biztos.
Mert a PayPal gondolom csak azzal foglalkozik amit a fizetésnél lát.
Nem tűnik életszerűnek, hogy figyelembe vegye a GB pontokat meg a GB Wallet.

Úgy tűnik egyre többen űznek sportot a kínai csomagok fosztogatásából, egyre jövedelmezőbb business ez.

[ Szerkesztve ]

(#28668) tobias40 válasza 206 cc (#28654) üzenetére


tobias40
veterán

Talán a Postán kéne elverni a balhét hiszen ők hagyták el!
Amíg te nem veszel át csomagot addig a szállító (eladó) cégé a csomag ha jól tudom,tehát boxolják le egymással hogy ki kártalanít!

Lehet nem jól tudom de a józan ész ezt diktálná... :K

(#28669) 206 cc


206 cc
senior tag

Nem tudom mi lesz egyelőre....remelem Silent77 tud meg intezni valamit holnap! :R :K

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#28670) AaronOS


AaronOS
tag

Egy 03.18-án rendelt a GB-n 03.24-én shippingre váltott Eu Express csomagnál kb. mikor várható a DPD-n változás a jól megszokott "A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé." állapotról?

Mármint tudni, hogy az hajó/repülő/vonat módon jön-e? Az alapján már könnyebb lehet tippelni.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28671) Bec


Bec
tag

Én is GB-s EU Express felől érdeklődnék,mostanában probléma (tréfa) mentesen jönnek a csomagok? Novemberben volt náluk valami gubanc az egyik kínai cuccokkal foglalkozó magyar weboldal írt róla hogy szállítót váltottak..

(#28672) bl4ze válasza Bec (#28671) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem 11 naptári nap alatt kézben volt egy EU EXP (DPD-UK2) rendelés, HK raktárból. Sarc mentesen.

.:. bl4ze .:.

(#28673) explo1 válasza Bec (#28671) üzenetére


explo1
csendes tag

Nekem január 22-i EU Express még Angliába sem érkezett meg. :(

(#28674) Bec válasza explo1 (#28673) üzenetére


Bec
tag

Köszi szépen,akkor raktár és/vagy termék függő! :)

(#28675) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Most rendelek először erről az oldalról. Pár terméknél felszámít némi szállítási költséget "Hungary Via Unregistered Air Mai" szállítással.
A rendelés végén a "Available Shipping Methods" résznél még kell valamilyen módot választani? EU expresst ajánl fel 3300Ft-ért. Az "Add Shipping Insurance to your order" is kell? Ez így már 4700Ft lenne. Hát ez elég soknak tűnik. Az "Unregistered Air Mail" nem megfelelő?

(#28676) Krogoth válasza user112 (#28675) üzenetére


Krogoth
senior tag

Unregistered Air Mail - regisztrálatlan, nem lesz hivatalos, nemzetközi nyomkövetési szám hozzá.
Priority Line - EU Express ha értékesebb dolgot rendelsz ezzel érdemes, így nem kell majd ÁFA-t fizetned.
Add Shipping Insurance to your order - biztosítás, én sose vettem hozzá, szerintem csak lehúzás.

(#28677) user112 válasza Krogoth (#28676) üzenetére


user112
senior tag

3,4 és 2eFt-os tételek. Szerintem ÁFA alatti. Akkor mehet sima unregistered?

[ Szerkesztve ]

(#28678) powerpocok válasza bul07 (#28657) üzenetére


powerpocok
újonc

Kitudod ezt jobban fejteni? Milyen esetekben adott igazat a paypal a gearbestnek?

(#28679) bul07 válasza powerpocok (#28678) üzenetére


bul07
nagyúr

Keres rá itt meg a [Re:] eBay-es kütyük kis pénzért[link] fórumrészben, ha jól emlékszek mindkét helyen írtak le eseteket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28680) Krogoth válasza user112 (#28677) üzenetére


Krogoth
senior tag

Jajaja. mehet unregistereddel is.

(#28681) ZsoltG60 válasza user112 (#28675) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Ha nem titok belinkelheted mit szeretnél rendelni... nagy az esély hogy lesz rá kupon és olcsóbban megúszhatod :) ;) :K

Lumia 950XL

(#28682) ace22 válasza azbest (#28477) üzenetére


ace22
tag

Nekem simán leteszik a küszöbre (társasház) a trackinges csomagot. Eddig még kevés tűnt csak el szerencsére :-(

A postással jóban vagyok, ha találkozom vele, kap borravalót is minden levélért, csomagért.

(#28683) szabi__memo válasza ace22 (#28682) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az de durva. Nekem max bedobták a postaládába ha befért

(#28684) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

03.21-én rendelt tablet, Priority Line - EU Express (DPDUK) postával ma megérkezett, egyéb költségek nélkül.

(#28685) MAC72


MAC72
tag

Egy rendelésem sérülten érkezett és szeretném, ha újraküldenék. Nincs ebben gyakorlatom, nézegetve a lehetséges menüpontokat úgy gondolom ezeket kell választanom: After-Sales Returns & Exchange, My package is damaged. Az After-Sales Type menüponton belül két lehetőség közül lehet választani. Visszatérítés, vagy csere. Ha a cserét választom vissza kell küldenem a sérültet?
Valaki legyen olyan kedves és magyarázza el mit és hogyan kell!
Szeretném, ha újraküldenék. (ha az árát adnák vissza, annak is örülnék, de egy ép terméket jobban szeretnék)
A sérülést a posta is regisztrálta (gondolom) lepecsételt matricákkal fedte el a csomagoláson a sérülést.

(#28686) x64 válasza ace22 (#28682) üzenetére


x64
aktív tag

OMG... Mi lenne, ha nem lennél jóban vele? Eladná valamelyik szomszédodnak?

(#28687) ace22 válasza x64 (#28686) üzenetére


ace22
tag

Eladná, megtartaná, kukába dobná az ajánlott leveleim mellé, lerajzolná az arcképemet és összefirkálná... :-)

A postással érdemes jóban lenni, na.

(#28688) Beni2360 válasza szabi__memo (#28683) üzenetére


Beni2360
félisten

Gondolom nem a társasház bejárati küszöbére teszi, hanem a lakás bejárat küszöbére. És az egy 9 lakásos társasházban már nem olyan vészes.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28689) szabi__memo válasza Beni2360 (#28688) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elég vészes az, mivel alá is kéne íratni

(#28690) anadroid válasza szabi__memo (#28689) üzenetére


anadroid
senior tag

Ügyesek a kézbesítők, megoldják. Láttam én már postást a xxx téren, a buszvégállomással szembeni yyy szupermarket kőkerítésén ücsörögve keményen szignózni a kézbesítési listát...

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28691) DrDante666 válasza davenport (#28565) üzenetére


DrDante666
tag

Emailben is egy hét alatt válaszolt a DPD ügyfélszolgálat... Időközben már az akció is lejárt, aminek a rendelése kapcsán felmerült az átvételi kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#28692) user112 válasza ZsoltG60 (#28681) üzenetére


user112
senior tag

Convoy S2 LED Flashlight
Opus BT - C3100

Az ár szerintem rendben. De a szállítás:

Reflink eltávolítva.

[ Módosította: radi8tor ]

(#28693) agroman válasza user112 (#28692) üzenetére


agroman
senior tag

egy 10 dollaros cuccot miert kell Eu expressel hozatnod?
a tolto meg olcsobb EU-s raktarbol mint kinabol.

[ Szerkesztve ]

------

(#28694) mrider


mrider
csendes tag

Január végi rendelésem még sehol, csomagszám szerint február 11-én volt a bp-i repülőtéren, azóta várom a postást.
A novemberi csomagokkal is szívás volt, február végén jöttek meg.

[ Szerkesztve ]

(#28695) -secret- válasza mrider (#28694) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van egy novemberi Mi Band 2-m ami beért Magyarországra de azóta semmi. Szerinted?

(#28696) BB9000 válasza MAC72 (#28685) üzenetére


BB9000
senior tag

"Valaki legyen olyan kedves és magyarázza el mit és hogyan kell!"

A reklamálás menete dióhéjban:

0. Készítesz fotókat, videót, amin a sérült csomag és a sérült termék jól látszik.
1. Nyitsz tikettet. Megfelelő kategóriát kiválasztod és angolul leírod, hogy mi történt. Fotókat, videókat feltöltöd. Kéred, hogy oldják meg a problémát.
2. 1 napon belül jön a válasz, amiben felajánlanak valamit. Ha neked ok, amit ajánlanak, akkor elfogadod. Ha nem, akkor vitatkozol és javasolsz egyéb kompenzációt. Pl. full refund, vagy resend.
3. 1 napon belül fognak reagálni és megint ajánlanak majd valamit. Ha az még mindig nem az, amit te szeretnél, akkor jöhet a keményebb érvelés: Paypal dispute megemlítése.
4. Addig egyezkedtek, amíg kell. Néha sok idő/muníció kell a meggyőzésükhöz. Mindig séma szöveget fogsz kapni válaszul. Mintha a falnak beszélnél. De előbb utóbb megegyeztek. Ha nem, akkor jön a Paypal és majd eldönti kinek van igaza.

(#28697) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Azért látszik, hogy kevesebben rendelnek már innen, EU express kevesebb mint 2 hét alatt megjött.

(#28698) AaronOS válasza PainKiller13 (#28697) üzenetére


AaronOS
tag

Én sajnos nem látom...

Tied honnan jött olyan gyorsan? China vagy HK warehouse?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28699) MAC72 válasza BB9000 (#28696) üzenetére


MAC72
tag

Hálás köszönetem a segítő szándékért! :R
"Nyitsz tikettet. Megfelelő kategóriát kiválasztod" Ez az amit helyesen szeretnék megtenni. Ezért kérdeztem, hogy milyen menüpontot kell választani. Újraküldési igény menüpont nincs. Visszatérítés, vagy csere van ha jól értelmezem. Valószínűleg én komplikálom túl. Mivel még nem volt ilyen problémám, gondoltam megkérdezem azt remélve, hogy itt a GearBest topikban kapásból rávágja valaki a helyes menetét ennek.
Akkor (mivel nem tudom mit értenek a csere menüpont alatt pontosan, és a visszaküldéssel nem akarok bajlódni) választom a visszatérítés menüpontot és oda írom le, hogy szeretném, ha újraküldenék.
Köszönöm! Majd megírom, hogy mire jutottam velük.

(#28700) PainKiller13 válasza AaronOS (#28698) üzenetére


PainKiller13
őstag

China.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.