Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) FingR86 válasza Menki (#28400) üzenetére


FingR86
őstag

hát sajnos ez itt sem mutat sokkal többet: [link] :(

(#28402) Jhonny06


Jhonny06
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#28403) bul07 válasza Menki (#28400) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy simán lehet hogy fel se adták csak kiérték a számot

Őszi DPD rendelésem ami nem jött meg, nem nagy érték visszakaptam az árát, viszont a nyomon követési szám sose mozdult meg
Nem tudom hogy megy náluk de nem hinném hogy Angliában válogatják a csomagokat így ha fel lett volna adva akkor a csomagszámnak is meg kellet volna mozdulni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28404) bl4ze válasza KamuMazsola (#28387) üzenetére


bl4ze
veterán

Úgy nézem ebből már pénteken lesz valami, nem hétfőn - ezt látom most :

22.03.2018 13:35 Budapest (HU)
A küldemény beérkezett az elosztó központba

:)

Egész gyors volt az EU-EXP, kevesebb mint két hét. Holnap ezt tuti hozza a futár :)

.:. bl4ze .:.

(#28405) KamuMazsola válasza bl4ze (#28404) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, szerintem is holnap megkapod.
Reggel 7 körül indul a futár és kapsz majd SMS-t amiben van egy link meg jelszó hozzá és a futár mozgását láthatod (megközelítőleg) míg hozzád ér.
Öröm és boldogság! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#28406) bl4ze válasza KamuMazsola (#28405) üzenetére


bl4ze
veterán

Na, ez jól hangzik, legutóbb amikor "kintről" DPD jött SMS még nem volt.

Megnéztem, és meg van adva mobilszám - akkor várom az SMS-t :)

A sebesség kellemes meglepetés EU-EXP-től :)

.:. bl4ze .:.

(#28407) KamuMazsola válasza bl4ze (#28406) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem egy redmi 5 plus jött a gearbesttől eu expressz-szel két hét alatt, majd két redmi 5A egy csomagban három hét alatt, de ez utóbbiba pont beleesett a március 15-i hosszúhétvége. Szóval nekem is jók a tapasztalataim.
Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy egy hasonló óra, mint amit rendeltél nekem karácsonykor pont egy hónapot futott, szintén eu expressz-szel.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#28408) bl4ze válasza KamuMazsola (#28407) üzenetére


bl4ze
veterán

Akkor tényleg ez elég szerencsésen jött ki, kevesebb mint két hét lesz így, eleve jó akcióban vettem meg $64 volt , itthon meg 28 ezer.... durva.

.:. bl4ze .:.

(#28409) AaronOS


AaronOS
tag

Itt a Gearbestnél egyébként amíg packeden van a csomag állapota addig el sem indul Kínából?
(Nem fontos, csak érdeklődő kérdés.)

So Long, and Thanks for All the Fish

(#28410) BB9000


BB9000
senior tag

Az egyik Gearbest GW5 raktáras cucc DHL-es csomagban érkezik. Státusza: Előkészítés alatt van a kézbesítésre. Nem túl gyakran rendelek DHL-es kézbesítéssel. Mi a tapasztalat, innen még mennyi idő amíg megérkezik?

Destination : Hungary - Tracking consuming: 478 ms
2018-03-22 09:33 Processed in the destination country
2018-03-21 09:00 Item sent abroad
2018-03-21 07:32 Item sent abroad
2018-03-21 01:25 Item in office of exchange
2018-03-20 18:33 Item accepted by postal operator

Origin : Germany - Tracking consuming: 311 ms
2018-03-23 03:43 Hungary, The shipment is being prepared for delivery in the delivery depot
2018-03-22 08:33 Hungary, The shipment has arrived in the destination country
2018-03-21 06:32 Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/tracking )
2018-03-21 00:25 Feucht, Germany, The shipment has been processed in the destination parcel center
2018-03-20 17:33 Neumark, Germany, The shipment has been processed in the parcel center of origin
2018-03-19 20:50 The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

[ Szerkesztve ]

(#28411) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy most GB szülinapi akcióban a DJI Mavic Pro kuponnal 900 dollár. Ezen az áron szívesen megvenném, mivel van GW-4-es raktár is megadva, így ÁFA és Vám nélkül 230.000 körül van a cucc, itthon meg a legolcsóbb 270....

Viszont a kérdésem az lenne, hogy oké, hogy Lengyel raktrából jön a cucc, de attól még ez a kínai piacra szánt változat lehet, vagy EU? Mert ha az odaszánt változat, amit behoztak ide, akkor sajnos nincs rá EU garancia. :(((

Erről tud valaki valamit? :U

(#28412) FingR86 válasza Zalaym (#28411) üzenetére


FingR86
őstag

én azt mondanám, h az oda szánt verzió "itthoni" raktárban.

[ Szerkesztve ]

(#28413) elszabi válasza Zalaym (#28411) üzenetére


elszabi
tag

Nem lesz rá EU garancia. Elméletileg DJI care vásárolható rá itthon is. De az szerintem magáncélra sosem érte meg.

A Fly more combo 1050-ért amúgy jobban megéri.

Szerk: Nekem amúgy a dji garival amúgy is rossz tapasztalataim vannak. Ha már kell, akkor rendre ráfogják, hogy felhasználó hiba. Pl a P3A esetében a váz repedése miatt (típushiba! ) 50 ezret kellett fizetnem. Szóval a gari innentől kösz, de nem érdekel, csak a normális ár.

[ Szerkesztve ]

(#28414) cidalain


cidalain
veterán

ha szeretnék venni egy email price meg egy app price terméket egyszerre (postaköltségcsökkentés miatt nem éri meg külön-külön), akkor azt hogy a pékbe tegyem meg? az email price árat valahogy el lehet érni az appban? ugye ott nem tudom beírni azt a linket. ha meg rákattintok, asztaliban nyitja meg.
valami ötlet?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28415) Zalaym válasza elszabi (#28413) üzenetére


Zalaym
tag

:W :W :W

Köszi a gyors választ! :R

(#28416) lacko6 válasza cidalain (#28414) üzenetére


lacko6
senior tag

Az apposat ragd a kosarba es utana asztaliban az emaileset es ugy mennie kell.

(#28417) BB9000 válasza BB9000 (#28410) üzenetére


BB9000
senior tag

Nem kellett túl sokat várni. Már át is vettem.

(#28418) SamTellen


SamTellen
újonc

Sziasztok,

GW5 raktarbol rendeltem DHL szallitassal (viszonylag) nagy ertekben. Sajnos utolag olvasva a hozzaszolasokat, elofordul hogy ezen csomagok egy reszenek nyoma veszik. Ez mennyire altalanos dolog?

(#28419) bazsimano válasza SamTellen (#28418) üzenetére


bazsimano
őstag

nem az, nem kell aggodni!

(#28420) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Szerintetek ezt a Magyar Posta mikor fogja kézbesíteni??

(#28421) KamuMazsola válasza zsoltzsolt (#28420) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen.

Üdv.: KamuMazsola

(#28422) -secret- válasza zsoltzsolt (#28420) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Napokban kellene.

(#28423) zsoltzsolt válasza KamuMazsola (#28421) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És -secret- :R
Remélem nem hiába várok :)

(#28424) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Huh, ezt bemákoltam. EU Registered (nem EU Express) majdnem 90 dolláros csomag átcsusszant a vámon. A legtöbb embernek megfogták, ahogy olvastam.

(#28425) Menki válasza zsoltzsolt (#28420) üzenetére


Menki
újonc

Amikor ezt írja "Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting" , kb 1-2 munkanap!

(#28426) amadeus11 válasza Menki (#28400) üzenetére


amadeus11
senior tag

Csak én látom úgy, hogy egy ideje minden pár dollárral drágább lett, például amit kinéztem cipőt az is 3 dodóval többe kerül, de amit télen rendeltem cuccokat azoknak is új áruk van. Valahogy a kihagyhatatlan ajánlatok is megszűntek.

There is a star

(#28427) Jhonny06 válasza zsoltzsolt (#28420) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem ma hozták ki, szintén 19.-én volt feldolgozva, ugyanez a tracking (LX..NL, Hollandiából).

(#28428) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Nincsen most olyan kupon táblázat szerűség, amit korábban már láttam pl az eBay olcsóságok topikban (mostanábam már nem tudom időhiány miatt azt követni), hogy adott esemény keretében (most ugye a 4. szülinap), fel vannak sorolva táblázat szerűen a legjobb ajánlatok, érvényességi időpontokkal együtt?

Pl olvastam valami blog-on, hogy lesz/van/volt Vernee Mix 2 telefon 90$-ért, ami pl nem rossz.

Ilyen táblázat most nincsen?

[ Szerkesztve ]

(#28429) VágniValó válasza zsoltzsolt (#28420) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem 20-a reggel óta csücsül ugyanebben a státuszban, jövőhét hétfő DU-ig ha nem változik tuti betelefonálok, hogy kapják össze magukat.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28430) cidalain válasza fery02 (#28428) üzenetére


cidalain
veterán

aktuális akciók szoktak lenni abban a topicban.
előre nem nagyon van felsorolva, mert az időzített akciók nem nagyon nyilvánosak előre, max 1-2 órával.
az a teló akcióban is 150 körül van, nem tudom mikor lehetett 90 környékén (ugye egy 4/64 GB-os verzióról beszélünk? ezt nem adják gombokért kínában sem)

facebookon szoktak menni mostanában ajánlatok, sokan átköltöztek oda, mert itt tiltott a speciális link. és azokat az oldalakat sem lehet linkelni, amik ilyet tartalmaznak, így nem is adhatok tippet.
az azonban talán elmondható, hogy a ‪#‎gearbestanniversary‬ hashtaget pár magyar oldal is használja most, érdemes rákeresni, és mindegyiket követni, mert ahogy nézem mindegyiken más kuponok/akciók vannak (de persze vannak átfedések is)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28431) gombii


gombii
tag

Erre valaki? :B
[link]

(#28432) -secret- válasza gombii (#28431) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sima posta szvsz.

(#28433) Jhonny06 válasza VágniValó (#28429) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem van olyan csomagom, ami 16.-a óta ilyen státuszban van, totál random a feldolgozás. Illetve nyilván nem, de nem lehet megállapítani, hogy ezt most "2 nap múlva biztos kiszállítják".

(#28434) asddsa válasza carr (#28231) üzenetére


asddsa
tag

Thx, meg is vettem :D

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#28435) zsoltzsolt válasza Jhonny06 (#28427) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R
Remélem, hogy mire hazaérek lesz egy cetli a postaládában☺

(#28436) Jhonny06 válasza zsoltzsolt (#28435) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sajnos nem valószínű, még aznap reggel ennek kell lennie a legfrisebb státusznak:

Kézbesítő postához érkezett / Arrival to delivery Post

[ Szerkesztve ]

(#28437) zsoltzsolt válasza Jhonny06 (#28436) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ok, köszi.
De mi a fenét ülnek rajta ennyit?

(#28438) VágniValó válasza zsoltzsolt (#28437) üzenetére


VágniValó
addikt

Ugye tudod, hogy Magyarországról van szó :D:D Gondolkodás nélkül, sokkal hamarabb megléptem volna életem első Gearbest-es rendelését ha más EU országban élnék.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28439) zsoltzsolt válasza VágniValó (#28438) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

--- dupla két -- :D

[ Szerkesztve ]

(#28440) zsoltzsolt válasza VágniValó (#28438) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez más rendeléses oldal esetében nincs így?

(#28441) Jhonny06 válasza zsoltzsolt (#28440) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez bármilyen rendelés esetén előfordul, nem ez alapján dolgozzák fel.

(#28442) zsoltzsolt válasza Jhonny06 (#28441) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát végül is volt papír a postaládámban.. egy távhő számla :D

(#28443) Menki válasza zsoltzsolt (#28437) üzenetére


Menki
újonc

Hát nem irigylem a postásokat. Egy hete beszéltem egy postás ismerőssel, azt mondta, hogy 12 kamionnyi csomag vár feldolgozásra! A mi központi postánkon is nagy a káosz, este 6:40-kor értem a postára ami 7:00-kor zárt, 7:35-kor vettem át a csomagokat, és még ketten voltak utánam! :((

(#28444) zsoltzsolt válasza Menki (#28443) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Így van, nem könnyű nekik (se)

(#28445) bl4ze


bl4ze
veterán

Ma épségben megjött az EU-EXP Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite Version Smart Watch - INTERNATIONAL VERSION okos óra.

Március 12-én este rendeltem, ma kézben. 11 naptári nap, EU EXP - első ilyen rendelésem (EU EXP) nagyon meg vagyok elégedve a sebességgel. :R

.:. bl4ze .:.

(#28447) elszabi


elszabi
tag

Nekem is jött valami.

Lepontozva vettem egy Xiaomi Redmi 5 Plust (4/64) 155 USD-ért. 12 nap alatt ideért EU Express-szel. Minden rendben vele egyelőre.

Viszont a DJI drón 3 akkujából az egyik hibás (túlmerült a raktárban pihizés közben, nem indul el a töltés). Írtam a supportnak, raktam fel videót is, egyelőre még nem reagáltak. Mivel egy 20-25 ezres alkatrészről van szó, picit izgulok, hogy a GB átmegy-e ezen a próbán. Nem szívesen küldeném vissza nekik és várnék hosszú heteket, de lehet, h ez lesz...

(#28449) rushty válasza BB9000 (#28178) üzenetére


rushty
senior tag

Hányszor lehet fordulni /év? :F
A novemberrol még meg nem érkezett kis összegű cuccokat sem zongorátam végig egyesével.
Aztán el kellene kezdeni a hibákat összegyűjteni. :U

Revolut meghívó pü-ben

(#28450) kicsi007


kicsi007
tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám...
A egyik küldeményem Holland regisztráltként 23-án "Sikeres Kézbesítés" állapotra változott. Eddig jó is lenne, de nem én vettem át... Nem nagy értékű, de úton vannak drágább küldemények is, s nem szeretnék azokkal is így járni!
A postán tudnak majd segíteni, hogy ki vette át, vagy ilyenkor mi a teendő?
Nem is gondoltam, hogy ilyen előfordulhat!

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.