Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) cidalain válasza RaiDani (#28050) üzenetére


cidalain
veterán

azért 20 rugóért nem tudom mi volt az elvárás :U
ennyiért itthon 1 giga ramot adnak csak, nyilván még használhatatlanabb. a kínai tab sosem volt híres a szuper android optimalizációról. ha jó gép kell, akkor kínában is el kell menni 150 dollárig.

persze megértem a problémádat.
én levideóznám a cuccost, és írnék nekik hogy ez így azért eléggé szaggat, nem használható jól, nem ér ez 80 dollárt, neked nem jön be, mi legyen? én kicsikarnék olyan 25 dollár refundot, és továbbadnám a tabot itthon áron alul 12000 környékén. ekkor a refunddal együtt 100%-ban visszajön a pénzed, és az egész lezongorázódhat akár egy hét alatt is (ha gyorsan el tudod adni itthon, de ilyen olcsón szerintem tuti elmegy)
ha a termékvisszaküldést választod, akkor az alsóhangon is 1-2 hónap, a visszaküldés drága (paypalon ugyan tudsz rá visszatérítést kérni), macerás, utánajárásra is elmegy egy csomó idő.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28052) csizzah válasza RaiDani (#28050) üzenetére


csizzah
aktív tag

Szintén zenész.., én 2 db-ot vásároltam ebből a fosból :W , én is pont a lehetőségeket mérlegelem, szerintem nyitok nekik egy ticketet és meglátjuk mi lesz.

(#28053) csizzah válasza cidalain (#28051) üzenetére


csizzah
aktív tag

Az elvárás annyi lett volna hogy minimális szinten használható legyen, unokahúgomnak vásároltam tavaly év végén egy alldocube iplay 8-as tabot (kb 13 ezer volt), az telejsen használható az 1 giga ram ellenére, ehhez képest hasít.
Van itthon egy tesco-s open dott csoda, az is jóval gyorsabb ennél (nem vicc).
Ez gyakorlatilag a menüben szaggat, teljesen használhatatlan cucc.

(#28054) cidalain válasza csizzah (#28053) üzenetére


cidalain
veterán

neked is azt tudom mondani, hogy próbálj meg részleges refundot kérni, és a terméken meg túladni itthon áron alul, hogy a refunddal együtt egálban legyél. ez a leggyorsabb, és legegyszerűbb módja a dolognak szerintem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28055) powerwade válasza cidalain (#28054) üzenetére


powerwade
senior tag

+ legközelebb reviewkat olvasni is ajánlott

(#28056) csizzah válasza powerwade (#28055) üzenetére


csizzah
aktív tag

3db 5 csillagos review volt a termékről összvissz....

@cidalain: igen, már írtam nekik, meglátjuk mi lesz, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#28057) cidalain válasza powerwade (#28055) üzenetére


cidalain
veterán

mondjuk a gearbest, bangood, ali review-kkal nem sokra megy az ember, mert csak a jókat jelenítik meg :U

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28058) esox2 válasza cidalain (#28057) üzenetére


esox2
tag

Megerősítem. Legutóbb írtam néhány negatívumot egy wifi-repeaterről, azóta sem jelent meg. Kizárólag a pozitív visszajelzések vannak fenn a termékről, nem csoda, hogy úgy tűnik, mintha tökéletes vétel lenne. A valóság ezzel szemben....

[ Szerkesztve ]

(#28059) Ciccuka válasza esox2 (#28058) üzenetére


Ciccuka
veterán

pontot kaptál azért érte? :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#28060) Jona00


Jona00
csendes tag

Üdv! Volt már róla szó, de rákérdeznék a G-W-4 Warehouse az Európai raktárat jelent, mert gondoltam rendelnék egy Xiaomi Scootert 357 euróért, de nem akarom, hogy megvámolják. A kérdésem vámot vagy áfát kell-e fizetnem?

(#28061) RedCactus


RedCactus
senior tag

Még júliusban vettem ilyen Onda V80-as tabletet 69€-ért és azóta is napi szinten használom és nálam nem szaggat semmi. Lehet, hogy azóta optimatizálták...

(#28062) viktorhu válasza cidalain (#28057) üzenetére


viktorhu
veterán

Az alinál meg az ebaynél nem így van, azok független piacterek, nem a kereskedő saját weboldala. De a review olvasás nem az alatta levő feedbackeket jelenti, hanem google keresést a termékről vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#28063) ZsoltG60 válasza Jona00 (#28060) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Igen, Lengyel raktár. Semmi plusz költséged nem lesz , sőt még kupon is van hozzá :K

XiaomiM365GW4 ----> 338,27 €+ 12.33€ szállítás

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#28064) UHHH válasza Jona00 (#28060) üzenetére


UHHH
senior tag

Az összes g-w -s raktár EU-n belül található.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#28065) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

G-W-5 cseh/német raktárból rendelnék elektronikai cuccot $60 értékben. Látom ennél a raktárnál, hogy:
G-W-5 Warehouse Shipping method: DEDHLEU1 , szóval ha ez a DHL-hez kerül itthon, akkor nem fogják megfogni? Semmi kedvem 6000 Ft-os kezelési költséget fizetni nekik, akkor már inkább megrendelem kínai raktárból, vagy mivel ez EU-n belülről jön így nincs mitől félnem?

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#28066) ZsoltG60 válasza Exelsior24 (#28065) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Az összes EU raktárból rendelt termék vám és áfamentes ! Nincs semmi plusz költség, amennyit rendeléskor kifizetsz annyi lesz a végösszeg. (vételár+szállítás)
Pontosan mit rendelnél ha nem titok, lehet még kupon is van hozzá :K ;)

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#28067) Silent77 válasza Exelsior24 (#28065) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Pontosan, nyugodtan rendeld.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28068) Exelsior24 válasza ZsoltG60 (#28066) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Értem köszönöm, akkor bátran megrendelem innét, Yeelight LED égőket szeretnék. Eredetileg a sima fehéret szerettem volna mert az valamivel olcsóbb, de az szinte sosincs raktáron sehol, most is csak Spanyolban.
Szóval marad a színes változat így, ez a neve: Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb.
Ha esetleg kupon is lenne rá az nem volna rossz. :)

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#28069) ZsoltG60 válasza Exelsior24 (#28068) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Sajnos a kupon ami 16$ körüli volt a napokban már lejárt.
Bőven áfahatár alatt van szóval nyugodtan megrendelheted Kínából is ha nem számít az a 2-3 hét mire megkapod, bár 2$ különbség miatt lehet nem érdemes várni .Nincsenek most igazán jó árú kuponok, 1-2 hónapja még ki lehetett fogni ehhez az égőhöz is 11-12$ kupont is :(

Lumia 950XL

(#28070) kigyi_23 válasza ZsoltG60 (#28069) üzenetére


kigyi_23
addikt

Most járnak majd le a pontok lehet arra számítanak, hogy tömegével váltják majd be őket a teljes árú termékekere és ezért nem akcióznak kuponokkal.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#28071) Silent77 válasza kigyi_23 (#28070) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Köze nincs hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28072) Minstrel


Minstrel
senior tag

Egész gyorsan megjött az EU express, február 16-án rendeltem, szóval pont a kínai ünnep kezdetén, nem is reméltem, hogy április előtt ideér.

10.03.2018 09:23 Nagykanizsa (HU) Kézbesítve
10.03.2018 07:20 Nagykanizsa (HU) Kiszállítás alatt.
10.03.2018 06:28 Nagykanizsa (HU) A kiszállítást végző kirendeltségen
07.03.2018 21:08 Middlesex (GB) A küldemény beérkezett a feladó depóba
01.03.2018 03:16 DPD adatközpont A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.

(#28073) zsiz válasza esox2 (#28058) üzenetére


zsiz
őstag

Mi a baj vele? Nekem is úton van egy.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28074) bul07


bul07
nagyúr

Na ennyit a Gearbest-ről
Megjött a Vkworld V3S[link]

ÉS ÉS
HAMIS/FAKE telefont kaptam

És akkor rendeljen az ember nagyobb értékű dolgot mikkor az ilyen 20$ cucc esetén is bevállalják hogy hamisat küldenek

-doboza nem olyan mint a gyártó által készített videóban
-hiányzik matrica is telefonról(nagy kék matrica az akkumulátor alatt),
-a dobozból is az imei-es matrica is hiányzik
-az összeszerelés minősége se a legjobb(hangszórója körülötti szivacs meg van nyomorodva a rossz összeszerelés miatt)
-töltője se olyan mint a videókon látható,
-a telefon elején lévő logó se olyan mint a gyártó honlapján látható
És lehetne még sorolni

Itt van pár kép [link], [link], , [link], [link] ,
Ez meg a gyártó által készített bemutató videó, sok eltérés jól látható már így is

Ebben a videóban egymás mellet van egy eredeti és hamis

És a legnagyobb hiba, nem lehet rendes konnektorból tölteni mert el van méretezve a gagyi töltő egyszerűen rövid nem lehet bedugni felfekszik a peremre
És nem lehet ám bármilyennel tölteni mert mélyen van a telefonba a csatlakozó és hosszú csatlakozójú vezeték kell
Töltő az még lenne itthon de honnan a kínból szerezek hosszú "pöcsű" vezetéket
Vezetékről kép hogy milyen hosszú [link]
Kép a töltőről és piros nyilall hogy mi a rövid [link]

Na meg még ugye én fel akartam rakni a magyar nyelvet, de merjek e nekiállni, ki tudja miből kókányolták ezt össze és a gyári szoftver fut e rendese rajta
Szerintetek azért próbáljam meg?

Ügyet nyitok rá mert ez így nem kóser, bár ha azt írom hogy hamisat küldtek szerintem simán tagadni fogják
Vagy egyszerűen várjam ki a 60napot és kérjek refundot, akár az oldalukra és majd elköltöm náluk, ez lhet egyszerűben menne és elsőre úgyse teljes összeget ajánlanak fel és a rész összeggel kárpótolva is lennék

Nem tudom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28075) Vertigo18 válasza bul07 (#28074) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tesó, mi van, ha ez a telefon, amit kaptál, nem hamis, hanem egyszerűen ilyen szar? A doboz, meg repi-vedeo összehasonlítása nem feltétlenül kell, hogy egyezzen, hiszen többféleképpen is piacra dobhatják ugyanazt az eszközt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28076) bul07 válasza Vertigo18 (#28075) üzenetére


bul07
nagyúr

De két fontos elem hiányzik
IMEI matrica a dobozból, és a kék nagy matrica az akku alatt
Na meg az se kutya hogy a telefon elején lévő név kiírás nagyon eltér, és nem hinném hogy új sablont csináltak volna menet közben
És a töltő dolog is nagyon izé

Olyan apróságot meg se említek hogy nem az akkumulátor volt leragasztva hanem a telefonban az érintkezői

Ez nem eredeti

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28077) Vertigo18 válasza bul07 (#28074) üzenetére


Vertigo18
addikt

A videóban lévő elemek, amit te linkeltél, azok is a Fake-re hajaznak?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28078) bul07 válasza Vertigo18 (#28077) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen
Még ha a külső jegyeket hagyom is
Akkor is hiányzik a matrica ami az eredetiséget igazolná

Ebből két fajta van régi és új verzió, de minkét esetben a gyári doboz meg a matrica ugyan az
Csak az akkumulátor érintkezőjükben más , új ,és régi

Majd estére ki lesz próbálva, ha amúgy működik akkor használható, csak nem szeretem amikkor átakarnak baszni

De írni fogok nekik, bár akkor elismerem hogy megjött

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28079) Dluinet válasza bul07 (#28076) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a telefon gombjai teljesen eltérnek az eredetitől
ilyen amit a banggood küld:

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28080) bul07 válasza Dluinet (#28079) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez szerintem a sima V3[link], nem a V3s

Na meg egy újabb izé
Nyomkodtam és csipogott hogy aksi merül, feltettem tölteni és így másfél óra töltés után úgy jelzi hogy fel van töltve, azért ez még egy gyors töltőnek is a becsületére válna nem egy ilyen gagyi töltőnek hogy 2200-as aksit 90perc alatt feltölteni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28081) Dluinet válasza bul07 (#28080) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, ebből van vagy 3-4 féle

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28082) bertokl válasza bul07 (#28074) üzenetére


bertokl
tag

Amit belinkeltél összehasonlító videót, ott a kommentben válaszolt a Vkworld, hogy mindkettő eredeti, csak más a csomagolás és a dizájn.

(#28083) ZsoltG60 válasza bul07 (#28074) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Ez bizony fake telefon :(
nem csak a matrica hiányzik, de még a sim foglalat is más, mint amit a BG-n lehet venni...

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#28084) sambenez válasza bul07 (#28076) üzenetére


sambenez
addikt

"a telefon elején lévő név kiírás nagyon eltér"

Akkor ez is hamis lehet mert ugyanolyan a névkiírás a kijelző alatt mint amit te fotóztál.
Amazon.de

A hangszórónál lévő gumi probléma meg lehet simán az óriási összeszerelési minőségbeli szórás miatt van.

ZsoltG60 akkor az amazonos is fake? Mert azon meg ugyanolyan a sim foglalat.

[ Szerkesztve ]

(#28085) sysrq válasza bul07 (#28074) üzenetére


sysrq
őstag

Atya ég, ez a telefon annyiba került mint a kombinált fogóm! Az USB kábel azért nem ritkaság a strapatelefonokhoz ilyet szoktak adni.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#28086) bul07 válasza bertokl (#28082) üzenetére


bul07
nagyúr

(#28084) sambenez

Még ha a külsőségektől eltekintek akkor is hiányzik az eredetiséget igazoló matrica , ez a fő gond
Na meg nem hiszem hogy egy gyártő ekkora széria hibával adná ki a telefonjait, mármint hogy el van szabva a töltő

Amúgy szerinted véletlen hogy ki kell íni hogy 100% Original

(#28083) ZsoltG60

Hamis a cucc :)

(#28085) sysrq

Édesapámnak lesz, neki okos telefon kilőve(fel se tudná venni a hívást) és értékesebb se kell mert fogyó eszköz nála
Bár ez se az igazi mert vízbe is szokta ejteni és ez nagyon nem vízálló
Jack dugónál egyáltalán nincs megoldva a szigetelés, érdemes megnézni a készített videómat
Lehet telenyomom szilikonnal a lyukat :DDD

Na megyek alszok egyet, hátha megálmodom hogy mi hogy legyen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#28087) PainKiller13 válasza bul07 (#28074) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem akartam leírni, de mostanában nekem is csak rossz tapasztalatom van.

Rendeltem 5db telefont 1 csomagban, 500 dolcsi volt, ezt január 3-án, március elején érdeklődtem hogy semmit nem mutat a dpd oldala csak hogy várják a csomagot. Erre válaszban hogy postázás közben megsérült a csomag és refundolnak.

Esélyem nem volt választani az újraküldést mert azonnal refundolták.

Ha postázás közben megsérült akkor miért ültek 2 hónapig a pénzemen?

(#28088) azbest válasza PainKiller13 (#28087) üzenetére


azbest
félisten

eu express küldeményt nem a dpd-nél kell első körben nézni, hanem a faryaa oldalon.

(#28074) bul07
egy 20 dolláros telefonról van szó, ami úgy akar kinézni, mint egy strapatelefon. Maga a márka egy generic, lehet több gyártó is használja nevet. Csak valami komolyabb gyártó készülékének silány másolalata. Eredeti hamisítványt szeretnél? :D Értelmetlen a felvetés.

[ Szerkesztve ]

(#28089) PainKiller13 válasza azbest (#28088) üzenetére


PainKiller13
őstag

Tudom.. szintén zenész..

(#28090) Gomme


Gomme
újonc

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni ebbe?Nem találtam meg a rewiev Id-t,és az item number-t se mobilon ,sem desktop módban.Leadtam a rewiev fotó,videó, személyes tapasztalat, csillag.....5pont jött összesen ezt reklamáltam hogy keveslem.Félreértek valamit?Erre tényleg összes 5pont?
Köszi

(#28091) cidalain válasza Gomme (#28090) üzenetére


cidalain
veterán

Kettő review van
Rendelés és termék.
A rendelés 5 pontot ér azonnal. A termékre a pontokra varni kell, csak másnap jön meg.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28092) Gomme válasza cidalain (#28091) üzenetére


Gomme
újonc

Az 5pont jött igen de 5napja küldtem a rewiev-et azóta semmi nem történt pontokkal.Azért köszönöm. :R
Order rewiev volt ja :))

[ Szerkesztve ]

(#28093) 4ron


4ron
senior tag

Üdv!

Van 535 GB pontom, ez jelenleg €8.87 értékű. Be szeretném váltani egy részét a következő vásárlásom alkalmával, ami egy Utorch asztali lámpa lenne, de nem találom, hol lehetne beváltani. Régen a "Proceed to checkout" oldalon volt megtalálható, ahol a szállítási módot is ki lehetett választani.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#28094) nyirzoz válasza 4ron (#28093) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Flash sale-ben nem tudod igénybe venni. :((

(#28095) 4ron válasza nyirzoz (#28094) üzenetére


4ron
senior tag

Vagy úgy, ezt nem tudtam, köszi. Így viszont annyira nem olcsó, a többség €7 körüli áron vette. Érdemes várni, vagy mi a jó taktika? :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#28096) cidalain válasza Gomme (#28092) üzenetére


cidalain
veterán

Ok, akkor kétszer nyomtál küldés gombot?
Egy lapon van a két review. Ha kitöltötted mindkettőt egyszerre, és csak a rendelés utáni küldés gombot nyomtad még, az nem oké.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28097) anadroid válasza 4ron (#28095) üzenetére


anadroid
senior tag

17 órakor lejár a flash, esetleg akkor.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28098) Ciccuka válasza bul07 (#28086) üzenetére


Ciccuka
veterán


jack szilikon dugó

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#28099) anadroid válasza anadroid (#28097) üzenetére


anadroid
senior tag

17 centtel olcsóbb lett flash nélkül. :Y És mehet hozzá a pont, vagy a GB17LED (10%) kupon is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28100) 4ron válasza anadroid (#28099) üzenetére


4ron
senior tag

Hol tudod pontozni? Nekem megint nem jelenik meg az a mező, ahová be tudnám írni. A GB17LED kóddal pedig €9,94 összegről felmegy az ára €10,31-re :D

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.