Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Gearbest oldalán rendelt áru után hol lehet reklamálni? Vettem USB c-s jack átalakítót, de nem működik. Hol tudom jelezni? Ugye nem kell vissza küldeni, 10 dollár volt és kb a posta fele lenne.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28152) ZsoltG60 válasza Jeanne d'Arc (#28151) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Jobb felső sarokban Support Center/ Submit a Ticket
itt kiválasztod a megfelelő részt , leírod hogy nem működik csatolsz képet/videót a hibáról(bár ez ebben az esetben nem tudom mennyire kivitelezhető)
Elsőre felajánlanak egy kisebb összeget amit nem vagy köteles elfogadni. Vagy visszakéred a teljes árát vagy kérsz egy újat.
Ritka eset hogy az ilyen "kis" értékű termékeket vissza kell küldeni.

ezen a linken tudsz reklamálni .

[link]

Ezt válaszd a a listából, ha megy az angol nem lesz gond de google fordítóval is simán megérik mit akarsz.

Lumia 950XL

(#28153) vegyszer válasza Jeanne d'Arc (#28151) üzenetére


vegyszer
addikt

Egy buta kérdés mielőtt reklamálni kezdesz: az általad birtokolt eszköz támogatja ezt a fícsört?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28154) Jeanne d'Arc válasza ZsoltG60 (#28152) üzenetére

Köszönöm, mobilról máshogy festett a dolog.
Vegyszer : mivel nincs jack dugója így kellene. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28155) RedCactus válasza Jeanne d'Arc (#28154) üzenetére


RedCactus
senior tag

Azért elötte nézz utána, hátha beállítási gond.

(#28156) ZsoltG60 válasza Jeanne d'Arc (#28154) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Mit vettél pontosa ? :U Dobj be egy linket, amúgy mire is szeretnéd használni ?

Lumia 950XL

(#28157) Knobber


Knobber
aktív tag

Van ez a csomag: [link] Azt értem hogy a DPD oldalán nem frissül.

De Panasia oldalán nem kéne neki mozognia? [link]

Youtube: Knobber

(#28158) azbest válasza Knobber (#28157) üzenetére


azbest
félisten

nekem faryaa-n így nézett ki [kép]

Általában jó egy-két héttel később kerültek bele a lépések. Szóval nem akkor, amikor dátum szerint ott járt, hanem jóval később. Főleg az elején.

[ Szerkesztve ]

(#28159) thomasa válasza ZsoltG60 (#28152) üzenetére


thomasa
senior tag

Ezt az összefoglalóban is meg lehetne említeni.

(#28160) fery02 válasza m4rk.89 (#28144) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm!

Többieknek meg, mielőtt itt jól halálraszúrkálnátok:
Korábbról emlékeztem csupán, hogy valaki lebeszélt valakit a Monkey Echo-ról, de a pontos részletekre már nem emlékszem, de valami fejlesztője körüli téma lehetett.
Nekem személy szerint nincs semmi bajom semmivel és senkivel, használom akkor tovább a bővítményt.

(#28161) Arween


Arween
senior tag

Most vontak le a számlámról 300ft-ot az alábbi szöveggel: POS vásárlás GOOGLE* Service Gb egyenleg. Ez szerintetek mi lehet? Épp nem vásároltam semmit....
Majd jött 5 perc múlva hogy érvénytelenített tranzakció....találkozott már valaki ilyennel?

(#28162) VágniValó válasza Create. (#28133) üzenetére


VágniValó
addikt

Az első a Feb 28-as jött meg? :Y

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28163) vegyszer válasza Arween (#28161) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen.

Valaki megszerezte a bankkártya adataidat.

Nem egy dollár ment a Yahoo oldala segedelmével el. Állítólag én fizettem vele valamit. Pedig soha nem volt semmi közöm hozzájuk.
És ezt a ráfázol bank se akarta kezelni/téríteni, hogy idő előtt új kártyát kértem.

Aznap, mikor észleltem, le is tiltattam a kártyát.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28164) anadroid válasza Arween (#28161) üzenetére


anadroid
senior tag

Kártyahitelesítés esetleg?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28165) Arween válasza anadroid (#28164) üzenetére


Arween
senior tag

Na igen ,annak tűnik de a kártyám régi ,használom majd két éve,most lesz cserélve 2018 decemberben.

(#28166) davenport válasza Arween (#28161) üzenetére


davenport
aktív tag

Itt kellene jelentened, nincsen valami google előfizetésed ami miatt vonhattak/ellenőrizhettek?

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#28167) Create. válasza VágniValó (#28162) üzenetére


Create.
addikt

A február 26-i jött meg. Jó gyorsak voltak. Amit 28-án adtak fel az még valahol úton van svédország és magyarország között.

(#28168) KamuMazsola válasza bl4ze (#28130) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szia!
Teljesen friss, hugomnak rendeltem telót Március 24-én , két hetet futott, 8-án jött meg. Fiainak két telót 2-án, már Angliában van, kb hétfőn megkapom. Szóval most elég gyors az EU Express. Feltéve, ha van raktáron a rendelt cucc.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#28169) VágniValó válasza Create. (#28167) üzenetére


VágniValó
addikt

Aha! Nekem az sanszos, hogy a vámon csücsül.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28170) Bornie127 válasza VágniValó (#28169) üzenetére


Bornie127
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#28171) VágniValó válasza Bornie127 (#28170) üzenetére


VágniValó
addikt

?

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28172) bl4ze válasza KamuMazsola (#28168) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönöm az infót.
Én 2 nap "packed" státusz után most kaptam egy GB csomagszámot : 1687469xxx

Ezt hol érdemes követni, hol látom a tényleges mozgását? DPDUK2 az EU-EXP alatt, de úgy rémlik előtt is látható valami másik oldalon. Előre is köszi :)

.:. bl4ze .:.

(#28173) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék a közösségtől?
Gearbest tickets-et nyitottam, mert hiányos volt a rendelésem.
Röviden leírom a történteket.
Tehát rendeltem egy Liittokala Lii - 202 Battery Charger - USB + EU PLUG BLACK töltőegységet kuponnal 5,02$ ért. [link]
Véleményem szerint ehhez járna egy töltő adapter is amit a linkelt oldalon a kép is bizonyítja, de ezt nem kaptam meg . A csomagba csak egy US/EU átalakító volt külön.
Ennek tudatában vitát nyitottam. A fizetés PayPal volt amit nyomatékosasan tudattam velük.
Az elején értetlenkedtek, hogy nem értik mit hiányolok, de aztán végül is megértették.
Kértek képeket a csomag érintetlenségéről és a termékről, hogy nem-e lett manipulálva.
A csomagot én bontottam ki manipuláció jelét nem tapasztaltam.
Végül is az üzenetváltások után én szeretem volna pontot tenni a vita végére és javaslatokat tettem nekik az ügy mielőbbi lezárására. Kértem, hogy 2,5 $ összegben írjanak jóvá nekem pontokat vagy térítsenek vissza 2,5$ vagy küldjék el külön az adaptert.
Sajnos nem jutok közös nevezőre velük.
Ilyen esetben fordulhatok a PayPalhoz vagy van más ötletetek?

Ha valaki szánna rám egy kis időt a teljes vita itt olvasható: [link]

Képek a termékről és a csomagolásról: [link]

Köszönöm előre is a segítségeteket akár privátban is.

(#28174) mrrr74 válasza A214 (#28173) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

ezt átírták azóta (az általad linkelt oldalról kopiztam)?

Package Contents: 1 x LiitoKala Lii-202 Battery Charger, 1 x USB Cable, 1 x English Manual, 1 x EU Plug

Mert itt nincs szó adapterről, a (jelen) leírás szerint mindent megkaptál.

szerk: illetve ez a neve: LiitoKala Lii - 202 Battery Charger - USB + EU PLUG BLACK 189531902

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#28175) PeterPH válasza mrrr74 (#28174) üzenetére


PeterPH
senior tag

A korábbi rewiew-k között van olyan fotó, ahol rendes adapter is van mellette.

(#28176) mrrr74 válasza PeterPH (#28175) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Láttam, van a képek között is. De a leírásban nem szerepel, ahogy a címben sem. Szerintem az lehet a kérdés, hogy amikor rendelte mi volt a leírásban. De ez már nem hiszem, hogy kiderül. Személy szerint emiatt én nem indítanék vitát, de természetesen ez nem zárja ki, hogy más igen. Nem tudom a PP mennyire fog ennek utánamenni és mennyire lehet sikeres egyáltalán egy reklamáció.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#28177) A214 válasza mrrr74 (#28174) üzenetére


A214
aktív tag

Szia ,

Ki lehet választani ,hogy USB vagy USB+EU PLUG.
De ha megnézed a Customer Reviews ott van olyan megrendelő aki megkapta.
Vagy én értek félre valamit? [link]

(#28178) BB9000 válasza A214 (#28173) üzenetére


BB9000
senior tag

Részlet az általad linkelt oldalról:

Package Contents: 1 x LiitoKala Lii-202 Battery Charger, 1 x USB Cable, 1 x English Manual, 1 x EU Plug

Mindent elküldtek. Mindent megkaptál. 1 x EU Plug az az átalakító.
Amit hiányolsz azt AC adapternek szokták hívni. Igen, abban igazad van, hogy a legalsó képen a termék mellett látható egy AC adapter is. Ráadásul a termék leírásában az input voltage 100-240V van megjelölve. Ez az adat téves, mivel a terméknek 5 V 2A input voltage-el működik.

Véleményem szerint ebben az esetben nem megalapozott a reklamációd. A félreértés tényét igazoltnak látom, de ez esetben a GB erről csak részben tehet. Ők, amit leírtak a csomag tartalmáról, azt bele is tették a csomagba. Tehát a teljesítés 100%-ban megtörtént.

Fordulhatsz a Paypal-hoz, de ez ügyben szerintem nem érdemes. Részben a piti összeg miatt, részben pedig azért, mert egy ilyen reklamáció egy későbbi, ( nagyobb összegű és jogos ) reklamációd megítélésében is negatív lehet.
Az én véleményem ez ügyben nem mérvadó. Ettől még a PayPal ítészei dönthetnek másképpen és kötelezhetik a GB-t a hiányolt AC adapter elküldésére, vagy javasolhatnak egyéb kompenzációs módot is.

(#28179) Nikaré válasza A214 (#28173) üzenetére


Nikaré
őstag

Amit linkeltél, rendelős oldalt ott nincs adapter a felsorolásban, sőt a képeken sincs. EU plug amit adnak grátisz úgy látom.

(#28180) BB9000 válasza A214 (#28177) üzenetére


BB9000
senior tag

"Customer Reviews ott van olyan megrendelő aki megkapta."

Nem. Egy tegnapi review-ban vannak olyan képek, Александр-nél, amin látszanak egyéb cuccok is. pl, egy USB-s ledlámpa, meg egy ütöttkopott AUKEY AC adapter is. Ezeket nyilván nem a Lii 202-vel kapta.

"Vagy én értek félre valamit?"

Igen, ezt félreértetted. A képek és a téves leírás alapján érthető a félreértésed. Viszont ez szvsz még nem lehet alapja egy visszatérítésnek.

[ Szerkesztve ]

(#28181) A214


A214
aktív tag

Megértem, de ha logikusan gondolkodunk akkor minek is kell ez az átalakító?

Akkor ne lehessen választani, hogy USB vagy USB+EU PLUG.
Ilyen formában a vásárló megtévesztése ez.
Az a semmire való EU átalakító majdnem 2$ felárat takar amit szerintetek gratiszba dobtak a csomagba.

(#28182) chatran


chatran
őstag

Meg is érkezett az első Eu Express-es rendelésem, egy Hyperx Cloud Pro fejhallgató. Egész jó időt futott, figyelembe véve, hogy a kínai újév előtt rendeltem pár nappal, kicsivel több mint 4 hét alatt ideért.
Mondjuk azt nem értem, hogy miért jött fel mindkét DPD-s futár a lakáshoz. Biztos nehéz volt az 1 kilós pakk. :DDD Azt is furcsálltam, hogy a kezembe nyomták és rohantak el, alá sem kellett írni semmit. Még a borravalót sem várták meg.
Na mindegy a lényeg, hogy egyben ideért és spóroltam kb 10 rugót, azzal, hogy a GB-ről rendeltem. Nálunk 22-től indul. nekem 13500 lett a vége.

(#28183) faresz5 válasza A214 (#28181) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem bántásból, de legközelebb vedd meg inkább itthon és ne rendelj külföldről. Jobb lesz a lelkivilágod és kisebb a pénztárcád. Küldj egy számlaszámot és átutalom neked azt a 2 dollárt. Eszem megáll :)

(#28184) anadroid válasza chatran (#28182) üzenetére


anadroid
senior tag

Biztos újakat tanítanak be a DPD-nél, a múltkor nálam is ketten voltak, egy középkorú úr meg egy ifjú hölgy.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28185) ZsoltG60 válasza BB9000 (#28178) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nem egészen így van szerintem.. én egy Xiaomi Pro 300M-at rendeltem és ahhoz is adtak ilyen átalakítót sőt volt aki 8-10 darabot kapott 1 csomaghoz..
Volt egy időszak amiikor szórták ki ezeket a sz*arokat .
eu-plug egyértelműen az AC adapter ugyan úgy mint a Lii-402-nél vagy akár bármelyik tv boxnál...

(#28183) faresz5
itt nem a 2$ van szó.. hanem arról , hogy nem azt kapta amit rendet..
De gondolom ha Te is bemész a boltba és veszel 1 kiló kenyeret , alap hogy ne 75 dekásat kapj az 1 kiló áráért..

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#28186) A214 válasza faresz5 (#28183) üzenetére


A214
aktív tag

Jó biztos igazatok van ,le is zárom a vitát velük.

"Eszem megáll" De én úgy vagyok vele, hogy engem a boltba 1 Ft se basszanak át.
( Persze átbasztak már ) :B
Nem kenyérre kell az a 2$ . Azért köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#28187) A214 válasza ZsoltG60 (#28185) üzenetére


A214
aktív tag

Na, végre valaki egyetért velem. :R

(#28188) ZsoltG60 válasza A214 (#28187) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Itt a lényeg Unboxing Video - LiitoKala Lii - 402 Battery Charger - USB + EU PLUG - from gearbest.com

Ugyan ez vonatkozik a fórumtárs által rendelt 202-re is

Alapból nehéz lesz bizonyítanod , hogy nem volt a dobozban ezért érdemes úgy kibontani a csomagot hogy videózol is és azt fel is tudd használni az értékelés leadásához.

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#28189) A214 válasza ZsoltG60 (#28188) üzenetére


A214
aktív tag

Hát igen, nekem nem volt külön ilyen barna kartondobozba csomagolva.
Nem ez az első rendelésem a Gearbestől és még eddig semmi gondom nem volt velük .
Százezer Ft már biztos elvásároltam náluk.
A helyükbe én szó nélkül küldenék egy töltőadaptert az jó napot.
Bizonyítani nem tudom ,de most minden csomagot videózzak le kibontás közben .
Na meg a felvétel is manipulálható nem.
Úgy gondolom a PayPalnak lehet írok még ez ügyben aztán lerendezik.

(#28190) Beni2360 válasza A214 (#28181) üzenetére


Beni2360
félisten

És tényleg ha megnézitek a sima változatot - USB- ott a képek közt már nem szerepel a az a bizonyos töltőnek kinéző termék. Át kell kapcsolni és lehet a képeket lapozni és nincs ott csak az usb kábel. Igaza van ha azt rendelte, szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28191) spammer


spammer
veterán

EU Plug, ennek USB-s fali töltőnek kellene lennie egyértelműen. Egy USA-EU vagy UK-EU átalakítónak semmi értelme ebben az esetben, hiszen a LiitoKala-hoz USB-n kapcsolódik a töltőfej. Jogos a reklamáció.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#28192) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok Holland v. Belga regisztrált küldeményként vásároljak 3x Boruit rj-02-es fejlámpát?
8617,- JMF lenne pontokkal levittem 6200-ra
Számítanom kell valamire?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28193) Beni2360 válasza anonymus89 (#28192) üzenetére


Beni2360
félisten

Számítanom kell valamire? - Max egy fizetési bekérőre a 3 db miatt.
Meg, hogy megérkezik és világítani fognak.
Nálam NL szállítás jobban bejött.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28194) anonymus89 válasza Beni2360 (#28193) üzenetére


anonymus89
addikt

Inkább rendeljem meg külön-külön?
BG-ről rendeltem xiaomi 20.000mah-s powerbanket ott rendesek voltak jóval kevesebb értéket írtak rá mint valójában került.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28195) Krogoth válasza anonymus89 (#28194) üzenetére


Krogoth
senior tag

Felejtsük már el ezt a baromságot, hogy mi van ráírva.

Átmegy a röntgenen és az ügyintéző, ha úgy látja bekéri az adatokat a ráírt értéktől függetlenül.

(#28196) anonymus89 válasza Krogoth (#28195) üzenetére


anonymus89
addikt

Ok felejtsd el, hogy írtam... :U

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#28197) Beni2360 válasza anonymus89 (#28194) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel semmi gőzön nincs, hogy mibe kerül, de ha 1 db kerül annyiba akkor egyenként kell megrendelni. 1-1-1 nap eltéréssel vagy ha már feldolgozás alatt van a termék. Külön csomagban fog jönni.
Hogy ők kevesebb árat írnak rá az ő érdekük is mert ott is van"NAV". Ezt sosem említik az áraknál. Az az ár a Kínai hatóságoknak szól. És nem véletlen ha vissza küldésről van szó, hogy kicsi árat kérnek, hogy tüntessél fel.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28198) cidalain válasza anonymus89 (#28192) üzenetére


cidalain
veterán

Namost rendes aron a 3 lampa osszesen 33 dollar. Olyan 23 korulre vihetted le pontokkal. Ez boven jo. Meg a 22 euros hatarertekbe is belefersz, de az adot nem kell megfizetni ha az 10 euro alatt van ertekbe meg tutibiztos (mert az 45 dollar korul van ebben a honapban)
Szoval mehet a 3 egyben, de kerjel ra biztositast. Posta mindegy. Amelyik olcsobb.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28199) KamuMazsola válasza bl4ze (#28172) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Itt és itt tudod elméletileg követni. Nekem a második nem mutatta csak utólag.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#28200) bl4ze válasza KamuMazsola (#28199) üzenetére


bl4ze
veterán

Elsőnél már látszik is valami :
12 Mar 2018 19:50 Your parcel is on its way Southall DPD UK

Köszi.

.:. bl4ze .:.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.