Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) powerwade válasza vegyszer (#28294) üzenetére


powerwade
senior tag

Hahaha, jogos kérdés :D Ránézésre nekem is lesz hozzá kedvem párszor, de szerintem az egész család imádni fogja. Feleség első kérdése: "Ugye nem mérgező?" :) Remélem nem...

(#28302) tempera


tempera
csendes tag

Xiaomi M365 rollerhez van valakinek kuponja? Látom volt ez már 320 dolcsi is darabja, valami hasonló árban gondolnék, és kettő darabot rendelnék fekete színben.

[ Szerkesztve ]

(#28303) andrisbandi válasza DjTaRsY (#28291) üzenetére


andrisbandi
őstag

"GearBestnek írtam, azt mondták sorry, felajánlották, hogy félárért újraküldik vagy visszautalják a vételár felét, és legközelebb kössek biztosítást..."

Ez még a jobbik eset a rosszak közül. Mármint ha van TN, és eltűnik út közben, nem kapod meg.
Udvariasan informálni kell a GB-t, h csak a teljes visszatérítést fogadod el.

Persze elötte ki fogják váratni a 60 napot.
Lehet addig meg is jön.

Ha a szokásos módon hárít a GB, menni kell a Paypalhoz ügyet nyitni.
A GB ott is megpróbál majd becsapni.
Nem kell elfogadni az ajánlatukat, hanem PP döntést kell kérni az ügyre.
100%, h a PP megítéli neked a teljes visszatérítést.

A GB-nél viszont lehet lesz egy fekete pontod.
Sehol nem szeretik a reklamálókat.

"legközelebb kössek biztosítást"
- Ez a GB szempontjából nagyon fontos, és nekik jó.
Sajnos jogos is, mert ilyenkor a vevő nem egy sima vásárló, mint belföldön, hanem imporőrnek számít.
A felek közti felelőség megállapodás kérdése, amit a GB a vevőre hárít.

A saját bőrömön azt tapasztaltam, h a gerbestes biztosítás semmit nem ér.
Másoknak vettem nagy értékben biztosítással kütyüket.
Már azt hittem meg sem jön, a TN-t nem lehetett követni, nem értettem.
Végül befutott, de bontott volt a doboz, szólt is a futár, h nézzük át.
- Utólag azt hiszem ott rontottam el, h átvettem.
40 helyett 28 volt benne.
A futár fényképezett, dokumentált a PDA-n.
Kérdeztem mit tehetek, azt monda csak a feladó kezdeményezheti a hibás teljesítés miatti reklamálást.

Szóltam a Gearbestnek, fényképekkel, videóval, teljes leírással.
Majd egy hónapig szívattak, nem történt semmi.
Mentem a Paypalhoz.
Ott ugyan úgy elkezdék húzni az időt. Rájuk pirítottam, h ez milyen eljárás már, amikor külön biztosítást is fizettem.
Erre felajánlották, h a kár felét fizetik.... Természetesen pp döntés kértem az ügyre.

Sajár részre eddig sem nagyon mertem a GB-ről vásárolni.
Ezután biztosan nem fogok, másoknak sem.
Az mondjuk igaz, h a többi kínai webshopnál sem jobb a vevőszolgálat...

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#28304) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Köszi a kupont.
Megrendeltem a Xiaomi Powerbank 2C -t 20.000Mah

6215Ft + Delivery costs: 1279.63ft
= HUF 7494ft
Jó áron jutottam.hozzá?

Ez a powerbank 2c miben kulonbozik a sima 20.000mah-s xiaomi powerbanktól?

(#28305) andrisbandi válasza AsusBoy (#28304) üzenetére


andrisbandi
őstag

(#3108) wwenigma
- más cellákból vannak építve.
A régebbi tudja a QC3 töltést; PLM05ZM.
Ez elég jelentős előny, ha van bika kábel és nagyteljesítményű töltő külön vásárolva.
Úgy rémilk egész napos töltés helyett, kb 7 óra alatt feltölthető.
De a szakik majd pontosan megmondják.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#28306) vegyszer válasza powerwade (#28301) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha abból indulunk ki, hogy pár éve talán papucs volt valami magazin mellé csomagolva, amit az EU területén gyűjtött szelektív hulladékokból készítettek, akkor minden lehetséges. Főleg, hogy ez sokaknak bőrkiütést, ekcémát, vagy más bőrgyógyászati panaszokat okozott.
A hiba csak annyi volt, hogy gyomirtós göngyöleg is belekerült a sárga kukába. A többit meg képzeljétek el...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28307) AsusBoy válasza andrisbandi (#28305) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Samsung Galaxy s7 es telóm.van.
Azt hiszem.ez még quick charger 2.0 as.
Tehat annak a toltoje jo lesz hozzá.
Amugy a powerbankhoz jár töltő?

Koszi

(#28308) PainKiller13 válasza AsusBoy (#28307) üzenetére


PainKiller13
őstag

QC 3.0-t is tudja :)

S7-ről küldve.

(#28309) kcsa válasza PainKiller13 (#28308) üzenetére


kcsa
veterán

Nem tudja, csak a QC3 visszafelé kompatibilis.

(#28310) DjTaRsY válasza Beni2360 (#28300) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Köszi a tippet, felvettem velük a kapcsolatot, de sajnos átirányítottak, hogy vagy a Magyar Postát, vagy a DHL.de-t keressem fel, mert nem az ő hatókörük, mivel csak az Expresszel foglalkoznak.

(#28311) faresz5 válasza DjTaRsY (#28310) üzenetére


faresz5
senior tag

én is felhívtam anno a dhl express-t és adtak egy másik dhl-s számot(posta részleg)ahol viszont tudtak segíteni. Kérd el tőlük te is.

(#28312) Beni2360 válasza DjTaRsY (#28310) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott az oldalon van DHL express és sima DHL le is van írva a mirólunk vagy mifene alatt.
Még 1x átnézve a tn nyomkövetést ennek már régen a kezedben kellene lennie. Németországból 3-4 nap alatt Mindenem itt volt. És Márc. 01 már 18 napja. Itt valami sántít. Mit írtak szállítási időt?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28313) DjTaRsY válasza Beni2360 (#28312) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Rég itt kéne lennie... Március 10-ig volt a GB-n a deadline, utána nyitottam ticketet hogy mégis mi van. Tegnap is írtam nekik, ma válaszolták, hogy "we have made a claim with the courier and the shipping agency will trace your package from their end."

@faresz5
Emailben ennyit írtak, mikor kértem elérhetőséget a nem express DHL-hez:: "Sajnos nem tudunk hozzájuk elérheőséget."

(#28314) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valami nagyon jó minőségű bt-s hangszórót szeretnék, nincs valamelyikre jó kis kupon? Xiaomi, Tronsmart, ilyenek...?!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28315) mrobes


mrobes
tag

Sziasztok!

Van egy decemberi rendelésem valahol a nagyvilágban eltűnve. Nyitottam egy ticketet, válaszoltak is, hogy érdeklődjek a postán, hátha ott van, (természetes nincs) és ha nem lesz meg, akkor megpróbálnak megoldást találni.
Erre nem volt semmi válaszlehetőségem, csak az ügyfélszolgálat értékelésének lehetősége.
Mivel nem történt előrelépés az ügyben, bejelöltem, hogy nem oldódott meg a problémám, de de elégedett vagyok az ügyintézéssel stb., a végére megjegyzésnek, hogy még mindig nincs meg a csomagom.

Azóta síri csend és hullaszag.

A ticket lezárult, nem tudok azon keresztül írni nekik, se csomag, se pénz.

Nyissak új ticketet, vagy írjak paypalnak? Vagy várjak? Szerintem ebből így semmi nem lesz.

Vélemény esetleg?

(#28316) cidalain válasza mrobes (#28315) üzenetére


cidalain
veterán

nyiss újat

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28317) mrobes válasza cidalain (#28316) üzenetére


mrobes
tag

Köszi, nyitottam újat.

Egyébként a rendszerük ilyen béna, vagy én vagyok az?
Minden egyes üzenetváltáshoz új ticketet kell nyitni?

(#28318) anadroid válasza mrobes (#28317) üzenetére


anadroid
senior tag

Általában nem. Nem futottál ki az időből? Kb. 1 hét után zárni szokták, ha nem reagálsz.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#28319) andrisbandi válasza mrobes (#28315) üzenetére


andrisbandi
őstag

A nyomonkövetés nélküli csomagoknál csak "kisebbik rossz" lehetőség van.
Ez az újraküldés kérése. (Látják, h nem a pénzre mész.)

Be szoktak próbálkozni, h fizesd ki újból pl a felét és újraküldik.
Ezt te tudod megéri e neked.
A GB-t is meg lehet érteni. Te külön kérted, h nem fizetsz nyomonkövetést, kockázatot vállaltál, h esetleg a Magyar Posta ellopja. (A feladást, és valameddig a szállítást is nyomon lehet követni amúgy minden csomagnál. De nálunk már csak annyi szokott látszani, h a Magya Posta átvette a repcsitéren. Több nem.)

Én a Paypalon nyitnék rá ügyet.
Először a GB-vel fogsz tárgyalni.
Ha nem fogadod el az ajánlatukat, lehet kérni a, h a PP döntsön. Pl teljes visszatérítést kérsz.

Ez a reklamálás hatással lesz a későbbiek megítélésénél.
Ezért is szokták a pénz helyett az újraküldést kérni.

Vagy filléres cuccnál lehet érdemesebb hagyi a reklamálást, és nyomonkövetősen újrarendelni.
Így tökéletes marad a renoméd, ha vannak terveid a Gearbestnél.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#28320) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Sweden Post Registereddel rendeltem pár terméket és az alábbi infókat kaptam trackingre:

Shipment number: Q....XX
Transfer Number: RE....SE

Ezeket hol tudom követni?

(#28321) Krogoth válasza m4rk.89 (#28320) üzenetére


Krogoth
senior tag

Transfer number lesz a tracking number. Azt bármelyik nyomkövetős oldalon.

(#28322) mrobes válasza andrisbandi (#28319) üzenetére


mrobes
tag

Belga regisztrálként (LVS) kértem, január 9. az utolsó bejegyzés, célországba elküldve.
Egy 6 USD értékű infrás led lámpa, ha újraküldik, az is jó. Sok GB rendelésem volt már, de szerencsére idáig problémamentes volt az ügymenet.

(#28318) anadroid: ezek szerint az idő miatt zárták a ticketet, jóval több, mint egy hét után néztem rá.

(#28323) m4rk.89 válasza Krogoth (#28321) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Egy hete fel lett adva es egyik csomagra se dob semmit. Ez normális?

(#28324) Krogoth válasza m4rk.89 (#28323) üzenetére


Krogoth
senior tag

Lassan már kezd gyanús lenni, nekem hasonló TN-nél megrendelés és az első bejegyzés között eltelt 5 nap.
Fel lett adva 1 hete, akkor már kellene infónak lenni. Kérdezz rá, hogy feladták-e és jó-e a TN.

[ Szerkesztve ]

(#28325) vandor01


vandor01
őstag

NL postat szoktam fizetni 1-3 nap alatt van meg az elso mozgas
ES a lenyeg 6nap alatt itt van kezemben (belgiumba!)
ez pl ma jott: RU214254221NL

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#28326) VágniValó válasza vandor01 (#28325) üzenetére


VágniValó
addikt

meh, grat neked. Gearbest-es rendelésben nem a honlap a lassú, ha a Magyar Posta osztrák, német bármi szintű lenne, sose kellene 4 heteket, meg hónapokat várni a küldeményre.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28327) ToMy_


ToMy_
tag

Az milyen már, hogy EUExpresszes DPD-s szállításról többet, hamarabb és pontosabban tud a Parcelsapp, mint a DPD saját website-ja? :DDD

(#28328) cidalain válasza ToMy_ (#28327) üzenetére


cidalain
veterán

4536-odszorra:
A DPD angliaban kapja meg a csomagot. Hogy mi a pek tortenik vele Kina-Anglia kozott az rohadtul nem a DPD dolga. Engem sem erdekelne, ha en lennek a DPD.
Ha felreertettem a kerdest akkor bocs a stilusert ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#28329) bl4ze válasza cidalain (#28328) üzenetére


bl4ze
veterán

Faryaa sem mutatja nekem....

.:. bl4ze .:.

(#28330) cliath


cliath
csendes tag

Sziasztok,kérhetek segítséget? Első gearbest-es rendelésem két hete feldolgozás állapotban van,rendeléskor fizettem. Ma üzennek,hogy sajnos megváltozott a rendelésem ára,rá kell fizetnem,küldik a számlát,ha nem fizetek,törlik a rendelést és visszautalnak. Ilyet én még nem láttam,ez helyi sajátosság?? köszönöm!

(#28331) -secret- válasza cliath (#28330) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyenről még nem is hallottam.

(#28332) cliath válasza -secret- (#28331) üzenetére


cliath
csendes tag

Nem perfekt az angolom,ezt üzenték:
We have updated your order as you requested. We are very sorry to inform you that there is price difference for you to pay. We have sent the invoice to your email address. Could you please kindly pay the invoice within 3 days? Once we receive your payment, we will arrange shipment for you within 2-3 days.

Important notice: If you do not pay the invoice after 3 days, we will cancel your this order and refund to your original payment account.

We would like to thank you for your understanding and kind support.

(#28333) -secret- válasza cliath (#28332) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mit rendeltél ha meg szabad kérdezni?

Én úgy tudom azon az áron kötelesek odaadni amin rendelted. Villámakciók a lényegüket vesztenék...

[ Szerkesztve ]

(#28334) cliath válasza -secret- (#28333) üzenetére


cliath
csendes tag

Mobilt,bevezető áron. A feldolgozási időt a rendelés után az ígérthez képest megtoldották,összesen kb.3 hétre,amit megreklamáltam. lehet,hogy ez valami kib*szás részükről?

(#28335) bazsimano válasza cliath (#28334) üzenetére


bazsimano
őstag

valami irnak, hogy Te kertel valamit...ha bemasolod, vagy privatban elkuldod a levelezest akkor megnezzuk/zem.

(#28336) cliath válasza bazsimano (#28335) üzenetére


cliath
csendes tag

Köszönöm a segítségedet! A levelezés csak arról szólt,hogy szánják-bánják a késést,majd igyekeznek. viszont rányomtam a ,,Dispatch Faster" ikonra,okozhat ez problémát??

(#28337) bazsimano válasza cliath (#28336) üzenetére


bazsimano
őstag

nem az csak szorakozasra tettek oda es h azt giondoljad hogy jobb lesz :D:DD: szoval semmi koze...
csak mondom azt irjak, hogy valamilyen "request" alapjan csinaltak valamit...szoval semmikepp nem kerhetnek semmi extra penzt...eredeti aron ahogy megrendelted azon az aron kell hogy kuldjek!

(#28338) cliath válasza bazsimano (#28337) üzenetére


cliath
csendes tag

köszönöm :C

(#28340) Silent77


Silent77
Topikgazda

Gearbest szülinapi szerencsekerék.
(3 pörgetés ingyenes.)

by Secret.

Törölni kellett, ref linkes volt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28341) atee_13 válasza Silent77 (#28340) üzenetére


atee_13
őstag

Nem tudom miért, de én 4 et tudtam pörgetni. egy 15% Home and garden és egy 20% Bags & Shoes!

[ Szerkesztve ]

(#28342) -secret- válasza Silent77 (#28340) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bocsi nem tudtam. :R

(#28343) dugesz77 válasza atee_13 (#28341) üzenetére


dugesz77
őstag

Megosztásért ad még egy pörgetést.

[ Szerkesztve ]

(#28344) Silent77 válasza -secret- (#28342) üzenetére


Silent77
Topikgazda

np. :)

További szülinapi akciók! :C

[link]
[link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28345) ToMy_ válasza cidalain (#28328) üzenetére


ToMy_
tag

Nem gond a stílus, a smiley a végén tompította kicsit az élét.
Amúgy meg tisztában vagyok vele, hogy a DPD leszarja addig, amíg nem ér be az angliai hub-jukba. Én az utána lévő részt kritizáltam meg, a DPD kerek 1 hétig csak annyit írt, hogy beérkezett a feladó depóba, a parcelsapp viszont részletesen mutatta, hogy bejött a depóba, átvitték az elosztó központba, elküldték magyarországra, megérkezett magyarországra, és felrakták a helyi fuvarra (ennél konkrétan útvonalszámot és járatszámot is írt)
Na így azért már nem annyira "rohadtul nem a DPD dolga" a dolog, nem? Ha már küldenek SMS-t 1 nappal a paypalos fizetés után, hogy 1-5 napon belül kiszállítanak, akkor legalább ezt rendbe tehetnék. Valszeg nem a parcelsapp találta ki azokat az infókat, amiket visszaadott ez idő alatt, hanem a DPD rendszeréből olvasta ki, a DPD viszont kurvára nem rakja ki ezeket, ha lekérdezel a saját weblapjukon. :DD

(#28346) w.miki


w.miki
veterán

Ezt a csomagot várom a GB-től.
2018-01-31 15:16
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
Írtam nekik, hogy még nincs nálam, azt írták érdeklődjek a postán.
A postán kitől kérdezzem meg? Emailben nem tudok náluk rákérdezni valahogy?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#28349) elszabi válasza w.miki (#28346) üzenetére


elszabi
tag

senkitől. ilyen követési számmal a postán elhajtanak. írj vissza, hogy voltál a postán, de nem találják.

(#28350) Silent77


Silent77
Topikgazda

Akkor most fejezzük be. :R

ToMy_: Érdekes amit írsz, valószínű egyedi lehetett, mivel ha Angliába ér, azonnal mutatja a DPD oldala, 1 hét alatt meg is kapod.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.