Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#870) Latanius


Latanius
csendes tag

Sziasztok!

Kb. egy hete vettem egy Amlio L7300-asat, Sulinetben lehetett kapni (ez volt a fő érv), 190E volt a budaörsi Auchanban. Celeron M 1.4, 512 mega ram, 60G winyó, wlan...

Pár dolog, ami a leírásában valószínűleg nincsen benne. Egyrészt a hangja, ami nekem fontos szempont: időnként hűt, ilyenkor olyan zajszintet produkál, amit kb. egy halkabb asztali géptől várunk el, de az idő legnagyobb részében gyakorlatilag teljesen hangtalan (a winyót lehet hallani, de csak ha nagyon akarjuk).

Az aksi kb. 2 órát bír energiatakarékos módban (máshogy még nem próbáltam, nem is volt szükség a nagyobb teljesítményre). A gép nem billeg aksi nélkül sem, utóbbit ugyanis oldalt lehet kihúzni, alatta is vannak lábai. Billentyűzet talán kicsit keményebb, mint a szokásos (egy Acerral volt alkalmam összehasonlíteni), de nem vészes. Viszont hasznosak a funciók (hangerő/fényerő szabályozás, némítás, ill. videókimenet választás) amit rápakoltak.

Nem láttam a doksiban, hogy menne vele egyszerre több monitor más képpel (asztal kiterjesztése), de megy ez is!

Eddig nagyon elégedett vagyok vele, ajánlom mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.