Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik

Hozzászólások

(#1216) péterd


péterd
csendes tag

Hát ma jó napom volt ,klímákat tartottunk karban a mai nap Budapesten és egyszer csak 1 olyan címhez érkeztünk ahol gyanús illat volt benézek az irodából és forgácsoló üzem namondom ez fasza (1éve cnc állást vadászok)megkérdeztem az 1ik formát h van e felvétel azt mongya van megmunkálóra keresnek embert ,megmutatja a gépeket mondom gyakszim nincs óóó a szokásos szöveg :-neki olyan ember kell aki már beis áll és szarja az alkatrészt(rohadj meg) :(( na mondom neki azért körbe néznék hm látom karuszel eszt megnézem és 1 szimpatikus öreg úr állította be az alkatrészt h ne üsön nem tom h jó kifejezés de értitek gondolom és hátratett kézzel néztem h mit ténykedett aztán elkezdünk beszélgetni szidta a hedenhaint h erre a gépre nem annyira király siemens volt előtte rajta és csak mesél én meg figyelmesen halgatom érdeklődők és a lényeg h szóba került hogy Etyeki vagyok nem -e ismerem a x y -ot mondom igen ,meséli h ő is itt dolgozott és h osztály társak is voltak na utána az öreg folytatta a munkát és közbe mondta h mit és hogy órákig elhalgattam volna olyan jól magyarázott és érdekesen,de sajnos mennünk kellett tovább. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.