Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4901) Integra


Integra
titán

tarantino megint nagyot fog dobni... egy ilyen szereplőgárdával.. már most nagyon várom!!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4902) #54715584 válasza Integra (#4901) üzenetére


#54715584
törölt tag

jaj, en vin dieselnel eldobtam az agyam...minek akarnak meg folytatast annak a szar autos sorozatnak... :F

(#4903) #54715584


#54715584
törölt tag

10 reszes?
a masodik hir, a spielberges?

(#4904) Jadro válasza Integra (#4901) üzenetére


Jadro
veterán

Ez nagyon jó mozinak ígérkezik. Ismerve Tarantinot, durva látványvilágú lesz. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4905) Integra válasza #54715584 (#4902) üzenetére


Integra
titán

állítólag az első részt viszik tovább amennyire csak lehet minden tekintetben és a másik két rész szégyent meg elfelejtik

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4906) Integra válasza Jadro (#4904) üzenetére


Integra
titán

én nagyon nagy dumákra és párbeszédekre is számítok titkon mint a ponyvaregényben:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4907) BITBOYS válasza #54715584 (#4902) üzenetére


BITBOYS
addikt

"Ki ne szeretné a gyors kocsikat és a dögös nőket?" by Paul Walker :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4908) Dilikutya válasza Integra (#4901) üzenetére


Dilikutya
félisten

Beteszem ide, mert az index gyorshírektől el fog tűnni:

Duplarészesre hízott az Inglorious Bastards, Tarantio második világháborús filmjének forgatókönyve. Az egykori videótékás a 2009-es Cannes-i fesztiválig mindenképpen le akarja forgatni a filmet, ami saját bevallása szerint egyedül a címet vette át Enzo G. Castellari 1978-as, háborús spagetti westernjéből, és csak az alapszituációban hasonlít a 67-es Piszkos tizenkettőre. A történet egy csapat amerikai bűnözőről szól, akiknek a megszállt Franciaországban kell végrehajtaniuk egy szigorúan titkos akciót, majd élve eljutni Svájcig. Tarantino a BBC-nek adott interjújában nem erősítette meg, de nem is cáfolta a szereplők névsorát, így a már biztos stábtag Michael Madsenen és Tim Roth-on kívül (ők a film IMDb-adatlapján is ott vannak) továbbra is Piszkos tizenkettő-tagságra esélyes Sylvester Stallone, Bruce Willis, Paul Walker, Eddie Murphy, Johnny Depp, John Travolta, Harvey Keitel, Arie Verveen, Mickey Rourke és Christopher Walken.

Keitel, Walken, Stallone nem öreg kicsit már ehhez a szerephez? Feltéve, ha fegyenc katonák lesznek ők is. OK, stallone még eljátszotta Rambót, de hát ő egy veterán dzsungellakó, de a II. világháborúban 60-70 éves katonákat nem vittek bevetésre. A mai napig azt hittem, hogy Lee Marvin a Piszkos 12-ben szintén elég koros volt már, döbbenten láttam, hogy mindössze 45 éves volt:). Szerintem masszívan ivott meg dohányzott.
Bízom Tarantino-ban, hátha összedob egy jó kis háborús akciófilmet a régi nagyok hangulatában. Nekem az újabb filmekben semmi megkapó nincs, a történet sem szokott különösebben lebilincselő lenni, a szereposztás sem, meg ez a nagyon reális, mutassunk meg minden golyó által kiszakított belet jellegű ábrázolás sem tetszik. Egy átlag 60-as évekbeli háborús filmben meg lehet nézni, milyen szereplőgárda volt, sokszor még a kisebb szerepekben is nagy nevek tündököltek. Meg mindben volt egy enyhe, finom humor, sokkal életszerűbbnek is tűnik nekem ez. Tudom, Kelly hősei, Nagy szökés, Piszkos tizenkettő stb kaliberű filmet már soha, senki nem fog forgatni, de azért legalább az igyekezet meglehetne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4909) Integra válasza Dilikutya (#4908) üzenetére


Integra
titán

hehe, épp a kelly hőseit akartam kapásból írni a felét elovasva az írásodnak, hogy hát nem lehet mindig ilyet összehozni.. :DDD
talán nem is kell, legyen üdítően más és hozza a tarantino stílust, a nagy dumákat, a cinizmust etc.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4910) #54715584


#54715584
törölt tag

(#4911) Dilikutya válasza Integra (#4909) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem pont olyanra gondoltam, a színvonalra céloztam, a könnyed megközelítésre. Tele van véres drámával az élet, legalább a filmben ne az legyen:). Tarantino-nak lehet esélye jó filmet csinálni, mert az a fajta kissé cinikus hangvétel, meg a jó beszólások, amivel tömve a Kelly hősei, az rá is jellemző. Én nagyon bízok benne, hogy jól meg fogja oldani.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4912) Integra válasza #54715584 (#4910) üzenetére


Integra
titán

a pisztolyt emberünk még mindig nem tudja rendesen fogni két kézzel:DDD
erre már nem jutott a büdzséből keret:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4913) Wolverine válasza #54715584 (#4910) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy látom, az írója a Wanted képregényből csak a borítót látta :U A filmnek csak pár részletben van köze a képregényhez, pontos listát majd akkor mondok, ha megnéztem a filmet... (a képregényt múl hét végén sikerült elolvasnom :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4914) Jadro


Jadro
veterán

Dirty Deeds (Party gimi)
Egyszer nézhető film. Kiszámítható, elcsépelt dolgokból áll össze, de egyszer megér másfél órát. Túl sokat ne költsetek rá! :)

4/10

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4915) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

az Oldboy óta most éltem át újra katarzist, fura h megint egy koreai film nyújtotta ezt

Chugyeogja-Chaser

10/10-es film és ezt már itt az elején leírom
nagyon véres bűnügyi film (bár a konkrét erőszak úgy igazából nem látható, de talán így még hatásosabb). Ajánlom mindenkinek, aki nem könnyed szórakozásra vágyik. De utána nagyon rosszul fogja érezni magát az ember, hasonlóan nehezen emészthető mint az Oldboy, sőt talán még nehezebben, bár ebben a filmben nincs semmi csavar.
Nehéz szavakat találni erre a mesterműre.
A koreai filmipar úgy tűnik tele van tehetséggel, mert egy első rendezős fickó rendezte, és végig sikerül odaláncolni az embert.
A film amúgy igaz történeten alapszik, ami 10 éve történt, s a koreai társadalom morális helyzetét is bemutatja, ami a rendőrök, politikusok és az üldöző tehetetlenségén és folyamatos rossz döntésiken át érződik.

nehezen fogok ma aludni úgy tűnik

Resistencia eterna

(#4916) Worker válasza bagyulajuve (#4915) üzenetére


Worker
aktív tag

Hol lehet ratalalni erre a filmre?
Szivesen megneznem... :)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#4917) #54715584 válasza Worker (#4916) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#4918) Dilikutya válasza #54715584 (#4917) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Fűrésznek jobbak a plakátjai, mint maga a film;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4919) DemonDani


DemonDani
addikt

I Want Candy

Sajnos kicsit sablonosnak éreztem, gyenge csavar(okk)al. De nekem bejött a poénok jók voltak, egyszer megéri megnézni.

6/10

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4920) Jadro válasza DemonDani (#4919) üzenetére


Jadro
veterán

Hozzám képest még egészen felértékelted. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4921) zoli03


zoli03
őstag

Nem tudjátok mikor jelenik meg itthon a Step Up 2 DVD-n?

(#4922) DemonDani válasza Jadro (#4920) üzenetére


DemonDani
addikt

Most milyen lenne már az ha minden filmkritika ugyan olyan lenne, és mindenkinek egyezne a vélemény?:DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4923) DemonDani


DemonDani
addikt

A Hancock Világpremier lesz hazánkban is? Azaz Egy napon mutatják be mint az USAban? Mert én ilyesmi infót találtam: Júl. 2. USA/Itthon.
Lehet benézek rá, jónak tűnik =)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4924) Wolverine válasza DemonDani (#4923) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, nálunk is július 2. szerda lesz a bemutató napja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4925) DemonDani válasza Wolverine (#4924) üzenetére


DemonDani
addikt

Köszi a megerősítést :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4926) #54715584


#54715584
törölt tag

most nagyon negativ leszek, elore is elnezest kerek a fikazasert...ja es spoilerveszely :)

charlie wilsons' war
julia roberts eleg ellenszenves figurat jatszott...hova lesz igy az image? mindenesetre nagyon meggyozo volt....lehet az eletben is hisztis?
mi koze egy nagyvilagi nonek istenhez?
kezd az agyamra menni ez a vallasi mizeria, meg a jumperbe is belekevertek...felhaborit, es nem azert, mert vallasos vagyok... :)
ez most komoly, hogy amerika penzelte a keleti nepeket az oroszok elleni haboruban?
nem ertem mostanaban hova ez a nagy amerikai szellemiseg, hazafisag...
kamu agymosas az egesz...
de hogy mar julia roberts es tom hanks is? :Y
katasztrofa ez a film...

margot at the wedding
miert kell nekem a csupaszs jack blacket es egy maszturbalo lanyt neznem...raadasul mi van, ha ezt moziban nezem...?
az amerikai filmes szovetsegnek most nem nyilt ki a bicskaja, es nem cenzuraztak?
felhaborito...
ez olyan, mint amikor scully neni az egyik filmjeben rault vmi gombara vagy mire...
na es nicole kidman..ennel melyebbre mar nem is csuszhatott volna...nalam ismet elbukott
aki meg azt mondja, hogy ez muveszfilm...haaaat...
mi is volt a sztori...? egy csalad elete? vagy mi....

michael clayton
meg ez volt a legjobb a 3 kozul...de kerdem en, mi koze az elutott embernek es annak a pasinak michael claytonhoz?
ha befordult a sarkon es meg villant az auto lampaja, hangot is adott, es egy fekete alak ment el a kocsijatol, nem volt az gyanus?
olyan hulyek a videkiek, hogy egy idegen emberrel kezdenek kiabalni, ha egy ismeros nevet hallanak?
utalom george clooneyt, de most nagyon tetszett, a film viszont nagy kalap...

na, ennyi hirtelen, varom a reakciokat :D

(#4927) brownus válasza #54715584 (#4926) üzenetére


brownus
veterán

vonatkoztass el ettől, akkor jó a film. nekem nagyon bejött hanks lazasága,

meg nemár filmekből tanuljuk a történelmet... (egyébként fingom sincs, hogy pénzelte-e ha igen hogy s mint, mennyivel,stb. de nem is érdekel) én már minden film elé úgy ülök le, még ha életrajz is, hogy ez csak egy film.

[ Szerkesztve ]

(#4928) csapos2 válasza #54715584 (#4926) üzenetére


csapos2
addikt

"...egy maszturbalo lanyt neznem..."

Pl. nekem az tetszett az egész filmben a legjobban. ;-))

"ez olyan, mint amikor scully neni az egyik filmjeben rault vmi gombara vagy mire..."

Ez melyik volt? Látnom kell...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4929) Integra válasza #54715584 (#4917) üzenetére


Integra
titán

hát ez igazán baráti és visszafogott.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4930) #54715584


#54715584
törölt tag

brownus: tudom, hogy film, de a legelejen kiirjak, hogy based on a true story, es a hulye amerikaiak ezt be is veszik...
milyen lesz igy a kovetkezo generacio? milyen filmeket fognak csinalni?

csapos2: asszem a film angol cime straightheads... :) van mar magyar szinkronnal, de borzalmas...

Integra: nekem tetszik...nem is olyan szornyu, mint az masodik-harmadik megnezesre kiderul :D
de tuti lesz meg par veres plakat :D
egyebkent 4. resz dvd kint van, es DTS-sel, juppijeeee :)

(#4931) brownus válasza #54715584 (#4930) üzenetére


brownus
veterán

a következő generáció NE filmekből tanuljon hanem könyvekből, ilyen egyszerű. ha meg olyan hülye akkor hajjon meg:)

én imádok olvasni és filmezni is, de olyan még nem volt, hogy egy film nagyobb hatással legyen rám mint egy könyv! nem is lesz sztem..

[ Szerkesztve ]

(#4932) #54715584 válasza brownus (#4931) üzenetére


#54715584
törölt tag

akkor most kihalna amerika 80%-a...elukon az elnok hatalmas IQ-javal :D

[ Szerkesztve ]

(#4933) adalbert1


adalbert1
veterán

Cocaine Cowboys: Jó kis a dokumentumfilm a 70-es 80-as évek Miami-áról, és a drogcsempészetről, ami ott folyt.

Chaos Theory: 1-szer bőven nézhető romantikus vígjáték szerűség.

(#4934) #54715584


#54715584
törölt tag

asszem volt itt vmi killer pussy cimu film...

ime a mely harapas, az amerikai valtozat

ez szornyuuuuuu :Y

(#4935) Wolverine válasza #54715584 (#4926) üzenetére


Wolverine
félisten

Bármilyen meglepő, az USA kiképezte a mudzsahedeket az oroszok elleni harcra Afganisztánban és fegyverrel is támogatta őket. Ugyanezt megcsinálták Irakban is, amikor Iránnal háborúzott Szaddam. (nem néztél Híradót '85 körül? :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4936) #54715584 válasza Wolverine (#4935) üzenetére


#54715584
törölt tag

85 korul kb 5 eves voltam es a tv-ben neztem a tv macit :)

igy viszont meglepo, es a sors fintora, hogy 20 evvel kesobb meg mar boven mas a helyzet

[ Szerkesztve ]

(#4937) Wolverine válasza #54715584 (#4936) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is 5 éves voltam, és mégis :P (oké, a TV macit is néztem :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4938) Dilikutya válasza #54715584 (#4934) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kettőnek köze sincs egymáshoz. Ez a Mély harapás lenne az, amit Teeth címen vártunk mi, horrorrajongók, és csalódnunk kellett benne. Horrorfronton gyenge, és egy fél fogas puncit sem látunk benne. A japán film, a Killer Pussy egy alig egy órás szemét, egy ocsmány, jól látható szörnyeteggel ;]. A fogas punci csak a közös nevező, de ezenkívül semmi sem köti össze a kettőt.
A film sajnos nem olyan rossz, mint amilyennek elsőre hangzik, pár csepp vér, semmi látványosság, és némi elvontság, csak azt nem harapja meg a kis bestia, aki jófiú, és nem a dugás szándéka vitte arra, hogy bemásszon a szűk barlangba. Szóval a jelenlévők többsége valószínűleg elvérezne ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4939) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hegylakó 2

Még 3 éve vettem valami kókány DVD kiadáson, kétoldalas lemez, a másik oldalán a Koldus és királyfi van :D De ócsóért volt:).
Kétféle szinkron van rajta, az eredeti megvágva, meg gondolom amit direkt ehhez készítettek. Én a Renegát alcímű szinkronnal néztem, valószínűleg az a régebbi, mert a borítón Visszatérés van.
Amúgy jó is, hogy felhoztad, mert én nem értem ezt a Hegylakó mitológiát. Az első rész tiszta sor, vannak a halhatatlanok, akik küzdenek a jutalomért. McCleod elnyeri, Ok. A második részben addig rendben is van, hogy miután a két idióta megérkezik az ő világába, ismét visszanyeri halhatatlanságát, ami azonban nem tűnik el, miután a másikat is kinyírta.
A főgondom azonban nem ez, hanem a Zeist bolygó, ahol Ramirez és Connor már ismerték egymást, ellenben az első részben Connor ugyebár egy skót családba születik, és csak évekkel később ismeri meg Ramirezt. Hogy is van ez? És egy über-baki: Hegylakó 3. Connor a történet szerint évszázadokkal ezelőtt legyőzte Kane-t, de nem ölte meg, csak betemette egy hegy alá. Ezt hogyan illesztik a sorozatba folytatásnak, ha az első részben elvileg csak Connor egymaga maradt, miután megölte Kurgan-t (ebből amúgy melyik az eredeti szinkron: a Kurgán, vagy a Körgen?).

Ezekről világosítson fel valaki:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4940) DemonDani


DemonDani
addikt

Amerikan Crude

Amerikai Rémálom

Szerintem elég jól sikerült, vígjáték. Sötét foltok tarkítják, de azok is a poénokból fakadnak, egész jók a kapcsolatok és elvétve van benne egy pár fincsi fordulat :)
És mint a neve is mutatja, rendkívül jól vázolja Amerika egy kis szeletét...

8/10

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4941) bagyulajuve válasza Dilikutya (#4939) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak az első résszel szabad foglalkozni és Kurgán

Resistencia eterna

(#4942) Arnold2


Arnold2
őstag

In Burges - Erőszakik

Mi a manó, Collin Farell tud színészkedni is? Nagyon bejött a film. Kimondottan tetsztt. Bár még hamarabb, itt a fórumon beleszaladtam egy spolierbe de nem sokat vett el a dologtól.
Bár mint a legtöbb embernek aki megnézte, nekem is az tünt fel, hogy hülyén harangozták be idehaza. Ez nem egy vigjáték. Ez kérem szépen egy jól kidolgozott dráma.
Tőlem megkapja a 9/10 -es értékelést!

[ Szerkesztve ]

(#4943) #54715584 válasza DemonDani (#4940) üzenetére


#54715584
törölt tag

ma esti program, remelem telleg olyan jo, mint a leirasban :)

Arnold 2: collin nem tud szineszkedni, csak azt a vastag, bozontos szemoldoket tudja rancigalni...ebbol all a szineszi jateka...sztem

(#4944) DemonDani válasza #54715584 (#4943) üzenetére


DemonDani
addikt

Érdekes egy film lehet spoiler kicsit, de a szálak összefutását nem nagyon követtem, így lehet hogy újranézés lesz... :D Nekem már nagyon bonyolult volt ;]
Szal ha nézed, akkor mint a sas az 1első percétől... XD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4945) DemonDani


DemonDani
addikt

Egy kis ízelítő, azaz mikre számíthatunk júliusban... (Spoilerveszély :DDD )

2008. július 3.

Hancock (juli. 2.?)
A szuperhős is csak ember. Hancock (Will Smith) például mindenkit megment, aki menthető, ő maga viszont egyre menthetetlenebbnek tűnik.
Rendező: Peter Berg
Szereplők: Will Smith, Jason Bateman, Charlize Theron, Lauren Hill,

Kung Fu Panda
A DreamWorks várva várt új animációs filmje a nyár egyik nagy mozis eseménye: kedves, humoros, izgalmas, fordulatos, látványos, szívhez szóló, de legfőképpen imádnivaló!
Rendező: John Stevenson, Mark Osborne
Szereplők: eredeti hangok: Jack Black, Jackie Chan, Dustin Hoffman, Lucy Liu, Ian McShane, Angelina Jolie

My Blueberry Nights
Wong Kar-Wai első angol nyelven forgatott filmje egy romantikus szerelmi történet, melyben igazi világsztárok játszanak. A női főszerepben az énekesnőként világhírűvé vált Norah Jonest láthatjuk.
Rendező: Kar Wai Wong
Szereplők: Jude Law, Norah Jones, Rachel Weisz, Natalie Portman, David Strathairn, Frankie Faison

2008. július 10.

St. Trinian's - Nem apácazárda
Túláradó jókedv és igazi girl-power akciók, vagyis minden, ami a St. Trinian’s-t Nagy Britannia legnagyobb intézményei közé emelte, most végre a nagy vászonról is visszaköszön.
Rendező: Oliver Parker, Barnaby Thompson
Szereplők: Rupert Everett, Colin Firth, Mischa Barton, Gemma Arterton, Jodie Whittaker, Stephen Fry

Mély harapás
Dawn, egy átlagos kamasz lány, aki egy kisvárosi gimnáziumban tanul. Tagja, sőt hangadója annak az iskolai csoportnak, melynek tagjai felesküdtek arra, hogy szüzességüket csak a nászágyukban veszítik el... (részlet)
Rendező: Mitchell Lichtenstein
Szereplők: John Hensley, Jess Weixler, Hale Appleman

A banki meló
A híres-hírhedt 1971-es londoni Lloyds banki rablás által ihletett Banki meló c. krimi főszerepeiben Jason Statham és Saffron Burrows tűnik fel. A pontosan eltervezett és magas fordulatszámon pergő bankrablás szorosan egybefonódik a magas-szintű korrupcióval, gyilkosságokkal, valamint szexbotrányokkal az 1970-es évek Angliájában.
Rendező: Roger Donaldson
Szereplők: Jason Statham, Saffron Burrows, James Faulkner, Alki David

Nascar 3D
Észak-Amerika legnépszerűbb autóversenye, a Nascar színfalai mögé kalandozunk. A film megmutatja a száguldásban a tudományt, a technológiát, a csapatmunkát.
Rendező: Simon Wincer
Szereplők: narrátor: Kiefer Sutherland

2008. július 17.

Mamma Mia!
A Mamma Mia! a legnagyobb ABBA dalok varázslatától ihletett vígjáték parádés szereposztással, igazi nyári, szerelmes hangulattal.
Rendező: Phyllida Lloyd
Szereplők: Amanda Seyfried, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard

Ne szórakozz Zohannal!
Adam Sandler legújabb vígjátékban a szokásos cimborái kaptak főszerepet sőt még feltűnik a csodaszép Mariah Carey önmagát alakítva...
Rendező: Dennis Dugan
Szereplők: Adam Sandler, John Turturro, Rob Schneider, Emmanuelle Chriqui, Nick Swardson, Kevin Nealon

2008. július 24.

Wall-E
Több száz magányos éven át végezte a munkát, amire programozták, de WALL-E (Watt-takarékos Lánctalpas kivitelű Limlom- és hulladékkezelő - E sorozat) a kacatok gyűjtése mellé végre új életcélt talál magának, amikor megismeri az EVA névre hallgató ügyes keresőrobotot.
Rendező: Andrew Stanton
Szereplők: eredeti hangok: Ben Burtt, Fred Willard, Jeff Garlin, Kathy Najimy, Sigourney Weaver

Mrs. Ratcliffe forradalmat csinál
1968-at írunk. A yorkshire-i Ratcliffe család áttelepül az NDK-ba, hogy a családfő kommunista eszméit követve, együtt építsék a német néppel a szocialista paradicsomot.
Rendező: Bille Eltringham
Szereplők: Catherine Tate, Iain Glen, Brittany Ashworth, Heike Makatsch, Jessica Barden, Fesztbaum Béla, Gáspár Imola

X-Akták - Hinni akarok
Az igazság odaát volt - de most eljött hozzánk, és mindenki számára nyilvánvalóvá válik. A sikersorozat második egészestés változata.
Rendező: Chris Carter
Szereplők: David Duchovny, Gillian Anderson, Amanda Peet, Billy Connolly, Mitch Pileggi, Xzibit, Callum Keith Rennie

2008. július 31.

A Múmia - A Sárkánycsászár sírja
A nagysikerű Múmia-sorozat lélegzetelállító fordulatot vesz: az akció Ázsiába tevődik át, ahol Rick O’Connell harcba száll a feltámasztott Han császárral, és a kaland folytatódik, az ősi Kína katakombáiban, vagy éppen a fagyos Himalája csúcsain...
Rendező: Rob Cohen
Szereplők: Brendan Fraser, Jet Li, Michelle Yeoh, Maria Bello, John Hannah, Luke Ford

Mrs. Ratcliffe forradalmat csinál
1968-at írunk. A yorkshire-i Ratcliffe család áttelepül az NDK-ba, hogy a családfő kommunista eszméit követve, együtt építsék a német néppel a szocialista paradicsomot. A tettvágytól fűtött apa és férj rögtön beveti magát a munkába, egy iskolában kap tanári állást... (részlet)
Rendező: Bille Eltringham
Szereplők: Catherine Tate, Mark Strong, Heike Makatsch

Jó szórakázást, remélem helyesek az infóim :U

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4946) DemonDani


DemonDani
addikt

kötelező -.-

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4947) #54715584 válasza DemonDani (#4946) üzenetére


#54715584
törölt tag

lattam :)
a hegyes alagutos riva del gardas resz allat lesz :)
sajnos mire odaertem, mar nem volt forgatas...

(#4948) brownus


brownus
veterán

(#4949) #54715584


#54715584
törölt tag

(#4950) DemonDani


DemonDani
addikt

Plasztikszerelem
(Lars and the Real girl)

Már a magyar címadás is értékelhetetlen, de az alkotás még annál is gyengébb, Azt irták, h vígjáték, szerintem legfeljebb szánalomból lehetett rajta nevetni, az első 5-10perc még elment de a film többi rész sz*r volt. Nincs rá jobb szó! Sosem láttam még ilyen gyenge filmet, húzzák vonják mégsem halad a cselekménye... Mivel jót nem tudok írni, inkább nem is írok többet.

1/10

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.