Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) Arnold2 válasza #54715584 (#4943) üzenetére


Arnold2
őstag

Igaz, Igaz itt is emelgette a szemöldökét de engem meggyőzött.
Vagy lehet, hogy nálam már túl alacsonyan van a léc? Mindenesetre nekem tetszett. :)

(#4952) #54715584 válasza Arnold2 (#4951) üzenetére


#54715584
törölt tag

a kasszandra almat neztuk a hetevgen, hat katasztrofa volt az a film, es vegig nem lattam mast, csak azt a bozontos szemoldokot :D

(#4953) bagyulajuve válasza #54715584 (#4952) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem tetszett a film, bár kicsit vontatott volt

Resistencia eterna

(#4954) Wolverine


Wolverine
félisten

Újabb Dark Knight poszter :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4955) brownus válasza Wolverine (#4954) üzenetére


brownus
veterán

kiba jól néz ki!

(#4956) BITBOYS válasza Wolverine (#4954) üzenetére


BITBOYS
addikt

Áhh, ez üt :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4957) #54715584 válasza Wolverine (#4954) üzenetére


#54715584
törölt tag

erdekes :)

errol ju eszembe, szeretem azokat a filmeket, amikben a hatterbol is jonnek az informaciok...feliratok, celzasok, jelzesek... :)

(#4958) brownus válasza Wolverine (#4954) üzenetére


brownus
veterán

(#4959) BITBOYS


BITBOYS
addikt

RRRrrrr!!! látta már valaki? Eszméletlen jó :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4960) Diego! válasza BITBOYS (#4959) üzenetére


Diego!
senior tag

Igeeen :C Nagyon nagy! :DDD

(#4961) BITBOYS válasza Diego! (#4960) üzenetére


BITBOYS
addikt

Wáá, pedig rákerestem :D
Akkor már ketten is ajánljuk a megnézését :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4962) #54715584 válasza BITBOYS (#4959) üzenetére


#54715584
törölt tag

meg nem, de most hogy igy emlitetted, megvan valahol a polcon porosodik :)

(#4963) BITBOYS válasza #54715584 (#4962) üzenetére


BITBOYS
addikt

ott van a polcodon és még nem nézted meg? :)
majd írd meg mennyire jött be, ha megnézted :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4964) Diego! válasza BITBOYS (#4961) üzenetére


Diego!
senior tag

Igen, de amúgy a páromnak nem jött be, úgyhogy nem biztos hogy mindenkinek tetszik. :) Nekem nagyon, többször is megnéztem. :D

(#4965) BITBOYS válasza Diego! (#4964) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akinek bejön az angol humor szerintem ez is tetszeni fog, főleg azért mert francia film :D
Plakát

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4966) DemonDani


DemonDani
addikt

Megnéztem ma a Hancock-ot... XD, röviden ennyi (nagyon röviden)

Hancock

(Mindenféle spoilertől megóvva az olvasókat, )Az elejét kicsit kilehet számítani ha valaki látta a Trailert, ez egy kicsi negatívum volt, no meg az hogy szerintem túl rövidre sikerült... (100 kerek perec)
No de, ennyi is volt a mínusz. Több nincs, fantasztikus a színészi alakítás, a spéci effektek nagyon el lettek találva, és zseniális a történet részletessége. A fordulatok, hát, nagyon jók. Szolid voltam -.-ˇ...

Az elején említett kicsi mínuszokat, és az elveimet összeszámítva 1 darab pont levonást kap.

9/10(erős 9es:DDD)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4967) Arnold2 válasza DemonDani (#4966) üzenetére


Arnold2
őstag

Mi a manó?
Akkor a trailerben nem lötték le az összes poént?

(#4968) DemonDani válasza Arnold2 (#4967) üzenetére


DemonDani
addikt

haha XD
Nézd meg... sokkal rosszabbra számítottam én is, ennyit elárulok.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4969) Wolverine


Wolverine
félisten

Mirrors redband trailer

Hancock SPOILER

Human a Filmbuzi blogon lehúzta nagyon. Szerinte legalább annyira baklövés, mint a Jumper volt... :( (én még nem láttam, de ez elgondolkodtatott)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4970) brownus válasza Wolverine (#4913) üzenetére


brownus
veterán

a képregényt hol vetted? az eduárdban nem találtam, igaz jó pár hete voltam ott.

tegnap megnéztük, csak egy valami hiányzott a filmből, a jó sztori, 6/10 de csak azért mert a nőnek kurva jó segge van igaz kicsit gizda:d (1mp...)

[ Szerkesztve ]

(#4971) DemonDani válasza Wolverine (#4969) üzenetére


DemonDani
addikt

Ehez annyi tudok fűzni, hogy a film elején bizony nem egy lefokozott korhatár tűnt fel, hanem egy hús-vér 16-os... Legalábbis ahol én néztem. :DDD
Mellesleg sosem halgatok a filmkritikákra, mivel szerintem különbözünk. Nekem, pl tetszettek a mozzanatok, szinte végig. Ugyan volt, hogy azt gondoltam magamban, h most "ez mi ez?" de a következő képkockák elvonták a figyelmem.
Az az igazság, hogy tényleg rövid lett, egy elég bonyolult történethez képest, és tényleg baromira felpörög a közepetájt de szerintem jó lett. Nem tudom miért lett volna jó, ha kb. annyiból áll a film mint ami a trailerben van... Én értem hogy a srác filmkritikus, de ezt azért megkérdezném tőle...

Minden esetre szerintem kritikázza mindenki a saját lelkivilága szerint =)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4972) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egy izgalmas teaser: Mutant Chronicles
The New Red Band Mirrors Trailer! a másik

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4973) DemonDani válasza BITBOYS (#4972) üzenetére


DemonDani
addikt

Ez a Mutant Chronicles elég ütősnek néz ki! Tetszik a kép világa, csak sajnos elég sok helyen látszott benne a buta ámítógépes munka. Sztem a rossz megvalósitás miatt és nem azért mert jobban nem lehetett volna...
De ezt mindenképpen várom :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4974) BITBOYS válasza DemonDani (#4973) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tényleg, igazad van.:) De azért nem rossz.
A zene is nagyon ismerős, csak nem a hollóé?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4975) Wolverine válasza BITBOYS (#4972) üzenetére


Wolverine
félisten

3-mal feletted linkeltem a Mirrors trailert :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4976) BITBOYS válasza Wolverine (#4975) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csatt :DDD
Emosan: vakvok :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4977) Bibby válasza Wolverine (#4969) üzenetére


Bibby
addikt

Én mondtam hogy a mirrors jó lesz... bár a kommentelők teljesen hülyék, azért egy trailertől nem sz@runk be. :U

a Hancock meg miért spoiler, van aki nem akarja tudni hogy rossz? :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#4978) #54715584 válasza DemonDani (#4973) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem baj, hogy amitanak minket :)
kicsit a holnap vilagara hajaz a latvany, mindenesetre csak nem lehet rossz film, foleg, hogy a mufajban megszokott szineszeket lathatjuk itt is :)

(#4979) Wolverine válasza Bibby (#4977) üzenetére


Wolverine
félisten

A flimbuzis kritika spoileres - ha valaki megnézi az írást, ne mondja, hogy nem szóltam :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4980) BITBOYS válasza #54715584 (#4978) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sky kapitány, nekem is ez ugrott be elsőre. Mondjuk az a film tetszett.
A trailer gyártás már szinte művészet. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4981) #54715584 válasza BITBOYS (#4980) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat igen...
en ossze szoktam gyujteni mindig kb 20-30 trailert, radobom a tv-re, paromma; leulunk es elvagyunk vagy masfel oran at, hogy majd miket fogunk nezni jovore :D

(#4982) BITBOYS válasza #54715584 (#4981) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó nektek, mostanában szinte semmi időm filmeket nézni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4983) #54715584 válasza BITBOYS (#4982) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat, mostanaban mi is csak hetvegen, de akkor 4-5 filmet is letudunk :) van amikor egy nap :D

(#4984) DemonDani válasza #54715584 (#4983) üzenetére


DemonDani
addikt

Szép teljesítmény, nekem az is jó ha heti 3-4 összejön :(

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4985) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Megnéztem az Iron Man-t. Tetszett nagyon. :K Robert Downey Jr. karaktere volt a legjobb az egészben. Az az egy bajom volt vele, hogy kicsit kevés volt az akciójelent. :DDD

(#4986) #54715584


#54715584
törölt tag

Mirrors 18+
nagyon durva lesz

(#4987) Bibby válasza #54715584 (#4986) üzenetére


Bibby
addikt

Jólvan, végülis csak kétszer volt még. :P

Ελευθερια η θανατος

(#4988) Wolverine válasza Bibby (#4987) üzenetére


Wolverine
félisten

És mindkettő 20 hozzászóláson belül :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4989) BITBOYS válasza Wolverine (#4988) üzenetére


BITBOYS
addikt

Átvették a bénázásom, már nem én vagyok az utolsó :D

Macsek! Megnéztétek a RRRrrr-t?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4990) #54715584


#54715584
törölt tag

bocsiiiiiiiiii :D

pirosinges fiu :D nem neztuk meg az RRRRrrrrr-t :)

viszont helyette megneztuk a Mad Money cimu nagyszeru alkotast :D

Diane Keaton - Queen Latifah - Katie Holmes harmas, vmi fergeteges :D
egy bankban dolgoznak, es kitalaljak, hogy lehet kirabolni ugy, hogy nem veszik eszre :)
ajanlom mindenkinek, egy 10-es vigjatek :)

varom a masik bankos filmet is sharon stone-nal es michel cain-nel :)

[ Szerkesztve ]

(#4991) DemonDani


DemonDani
addikt

Pirosodott Mirrors Trailer

Ha valaki nem látta volna még :DDD
(bocsi, nem hagyhattam ki ;] )

Jóbarátok film? én ennek nagyon örülnék :) Már van olyan Jóbarátok DVD-m amiből kikopott helyenként a jel XD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4992) #54715584 válasza DemonDani (#4991) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, elvileg keszuol, viszont hianyolom, hogy Phoebet sehol sem emlitik benne, hogy o beleegyezett volna...
raadasul vmelyik oldal cikkjeben osszekevertek rachelt monikaval...

(#4993) Wolverine válasza #54715584 (#4992) üzenetére


Wolverine
félisten

Lisa Kudrow és David Schwimmer is kizárta az utóbbi egy hónapban, hogy benne lenne egy hasonló projectben :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4994) DemonDani válasza #54715584 (#4992) üzenetére


DemonDani
addikt

haha Xd

Biztos benne lesz Kudrow kisasszony is, ugyanis azt biztosan kiemelték volna ha nem vállalta el. ;)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4995) DemonDani válasza Wolverine (#4993) üzenetére


DemonDani
addikt

akkor ez lesz a 2/3Jóbarátok :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4996) #54715584 válasza DemonDani (#4994) üzenetére


#54715584
törölt tag

o a kedvencem a sorozatban, csak nem hagyjak ki :)

(#4997) DemonDani válasza #54715584 (#4996) üzenetére


DemonDani
addikt

Ha lesz film akkor nem hagyhatják ki. Azzal keresztet vetnének a filmere!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4998) adalbert1


adalbert1
veterán

Tegnap megnéztem HD-ban a Broken Arrow-ot, eléggé ütött.
Mivel még moziban láttam vagy 12 éve, így a film nagy részére nem is emlékeztem.
A történet elmegy, az akciók illenek egy John Woo filmhez, a zene és Travolta pedig szerintem zseniális benne. Christian Slater annyira nem volt jó, a True Romance-ben sokkal jobb volt.

(#4999) Dilikutya válasza Wolverine (#4993) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tekintettel arra, hogy egyikük sem aratott túlzottan sok sikert a Jóbarátok óta, ez max reklámfogás:). Még a Perry vitte a legtöbbre a Bruce Willis-el közös bohóckodással, meg volt még egy jópofa filmje, a Pereld a nőt, amiben egy ló valagában is matatott ;].
Jut eszembe, David Schwimmer benne volt a Jack Nicholson-os Farkasban, egy kisrendőrt alakított:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5000) icons


icons
addikt

Hi!

Tudom, hogy nem ez a legjobb topik, ha vki tud jobbat, nagy szeretettel várom!

Haveromnak van egy filmecskéje, és szeretne hozzá egy feliratot. 1.: legálisan be lehet-e ilyet szerezni általában
2.: hogyan tudja ezt a filmmel együtt DVDre kiírni?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.