Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) Wolverine válasza nygma (#4850) üzenetére


Wolverine
félisten

Filmből egy készült, a másodikat forgatják. Rajzfilmből rengeteg van, és képregényből is :D

Jégkokó, a 2005-ös remake-et láttad (Ving Rhames), vagy az eredetit?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4852) nygma válasza Wolverine (#4851) üzenetére


nygma
addikt

Film érdekelne... :D

Magyar szinkronos film van? :U

(#4853) Integra


Integra
titán

megyen a pics blek a kettesen:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4854) Wolverine válasza nygma (#4852) üzenetére


Wolverine
félisten

A mozifilm rég kijött Magyarországon is DVD-n, ofkorz szinkronnal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4855) Jégkokó válasza Wolverine (#4851) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem is tudtam, hogy ez egy uj változat, de sztem a 2005 t néztem meg.Bár maga az alaptörténet is tök hülyeség volt. Mig a resident evilbe vagy a legenda vagyokban szóbakerült, hogy mitől fertőződtek meg az emberek, itt egy árva szó se esett róla.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4856) Arnold2


Arnold2
őstag

Azt hiszem kicsit tévedtem egy filmmel kapcsolatban.
Itt egy jelenet a Wanted című filmből:[link]
Ekkora egy ......
De valószínűleg kikölcsönzőm gépre,mert szarrá röhögtem magam.Akkor ez most akció-vígjáték? Vagy kutyám-majom, vagy mi?

(#4857) Wolverine válasza Jégkokó (#4855) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért kéne tudni? A film szereplőinek fogalmuk se volt róla; olvassák ki a csillagokból? Ez szvsz pont így ütött: a feje tetjére állt a világ, senki sem tudja, miért, és túl kéne élni. (a film megtekintése után voltak rémálmaim...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4858) chungee


chungee
addikt

(#4859) Wolverine válasza Arnold2 (#4856) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ez egy képregényadaptáció; ennek megfelelően néhol irreális ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4860) lorcsi


lorcsi
veterán

ez a bakkermann megint nem valami nagy dúrranás :F

[ Szerkesztve ]

(#4861) Arnold2 válasza Wolverine (#4859) üzenetére


Arnold2
őstag

Igggeeenn???
Na ezt is jó tudni.Akkor így már egy kicsit más fényben tűnik a dolog.
De annak ellenére is, egy kicsit életszerűbbé tehették volna,de ez csak az én szerény véleményem pár trailer után.
Mert ugye nagyon sokan (lsd: pl jómagam is) nem fogják tudni hogy ez egy képregény IRL.
Na de azért köszi az infót.

Amúgy neked azt hiszem kéne egy új custom rang: (KéPH!regények kedvence) vagy KéPH!rehények ura) :) ;)

(#4862) Wolverine válasza Arnold2 (#4861) üzenetére


Wolverine
félisten

[link] - sajnos a filmnek kevés köze lesz a képregényhez, legalábbis a jelek szerint...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4863) 1010


1010
őstag

megnéztem ezt a 21et
kicsit közhees
elnagyolt szerintem

csak az nézze meg aki nem vár semmit tőle

(#4864) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Skorpiókirály 2

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4865) Arnold2 válasza Wolverine (#4862) üzenetére


Arnold2
őstag

Tehát a képregény innen onnan kölcsönzött ötletekből áll.Amiből megcsináltak egy storyt.Hmm nem is egy rossz ötlet,de most komolyan. Akkor ha minden igaz s nem ferdítenek nagyon akkor a filmben is felismerhető lesz majd egy egy régi DCs figura.
Egyre jobban érdekel a film.Bár pénzt még így sem adnék ki rá.

(#4866) #54715584


#54715584
törölt tag

vantage point
nagyon-nagyon-nagyon tetszett a film, a kritikaval szemben en elveztem mindig visszatekerest, a vege meg egyenesen fenomenalis volt, hogy mind a 8 tanut vegigpasztazta a kamera
latvanyra, hangra es elvezetre nalam ez a film 10-es :)
10/10

untraceable
olyan furesz fele film, mindenesetre nekem tetszett a film, bar, voltak benne olyan szamitogepes bakik, hogy sztem a kockafejek a falnak mentek tole :D
arra a reszre jobban gyurhattak volna, es a vege is tul gyorsan megtortent
6/10

meet the spartans
juj :D nagyon bejott, az eddigi parodiafilmek legjobbika :D
vegig fetrengtunk a rohogestol, nem is mertunk kozben enni-inni, mert az orrunkon jott volna ki
nagyon sok a poen benne, felet nem jegyzi meg az ember, de nagyon jol megcsinaltak :)
10/10

kemenykotesuek
nem rossz film, de nem is vin diesel miatt jo, tipikus gengszterfilm a vegen happy end, mar a lehetosegekhez kepest... :)

feledekeny gengszterek
idiota gengszterfilm lenne, de annyira rossz, hogy az meg rosszabb, senki ne nezze meg

(#4867) #54715584 válasza #54715584 (#4866) üzenetére


#54715584
törölt tag

ez kimaradt

galaxis utikonyv stopposoknak
igen, meg csak most neztem meg :D
bar ne tettem volna...
az eleje es a vege tetszett, olyan, mint a filmben
de a kozepe az annyira nem jott be...
lehet velem van a baj
5/10

(#4868) Wolverine válasza Arnold2 (#4865) üzenetére


Wolverine
félisten

A képregény szereplői közül csak a főszereplő Wesley Gibson (akit James McAvoy játszik) és Fox (Angelina Jolie) maradt meg a filmben... szóval nem hiszem, hogy látnál bárki ismerősnek tűnő szereplőt. :(
A képregény meg állítólag az egyik legjobb a piacon; sajnos még nem tudtam rátenni a kezemet...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4869) Arnold2


Arnold2
őstag

Mai termés:

The Machine Girl:
Huh emberek ez egy igazi ZS kategória nézőt próbáló film. Naggyyon kemény. Aki ezt végig tudja nézni anélkül hogy 6* ne akarná kikapcsolni az nagy szó.
Amúgy fasza volt.Jókat lehetett rajta röhögni.

Dogma:
Hogy én ezt miért nem láttam korábban?!
Nagyon tetszett.S bár tudom,hogy paródiának szánták,ill. e álarc mögé bújtak, volt benne egy két számomra érdekes gondolat.
Tetszett.

(#4870) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4871) Tibiajax válasza Dilikutya (#4870) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Éljenek a finom, intelligens, értékes művészfilmek..

(#4872) #54715584 válasza Dilikutya (#4870) üzenetére


#54715584
törölt tag

ugye ez nem komoly? :))

(#4873) Dilikutya válasza #54715584 (#4872) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen komoly, jövő augusztusban mutatják be. Valami Grindhouse/Machete kaliberű szarra tippelek, igazi jó kis B mozi lesz ez, érzem:)
Már az imdb-n is fentvan, igaz egyelőre csak premium tagok láthatják az adatlapot.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4874) brownus


brownus
veterán

hogy ez a jumper mekkora egy fo$, másodszori nekifutásra széttörtem a lemezt és folytattam az elkezdett sheenard regényemet... 1/10, komolyan ez a gyerek volt anakin?? ebből se lesz már színész... (meg s.l.j. is mér vállal szerepet egy ilyen szemétben?)

(#4875) brownus válasza brownus (#4874) üzenetére


brownus
veterán

ennyit ér... :P :)

[ Szerkesztve ]

(#4876) #54715584 válasza brownus (#4875) üzenetére


#54715584
törölt tag

te vadallat :D
legalabb "masolat" volt? :D

(#4877) BITBOYS válasza brownus (#4874) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ajánlom figyelmedbe A hazugsággyáros-t:[link] Nagyon jól játszik benne.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4878) brownus válasza #54715584 (#4876) üzenetére


brownus
veterán

az (de ha nem az lett volna azt is szíjjel töröm), manapság már csak a 10/10es filmeket veszem meg:)

(#4879) punish3r


punish3r
aktív tag

MPC-nél hogy tudom beállítani, hogy 5.1-ben menjen a film ne stereoba? bármit állítgatok csak stereoban megy! más proginál nincs gond! az mkv-t meg csak ez viszi akadásmentesen:( THX

Már a jövő sem a régi...

(#4880) Jadro


Jadro
veterán

Definitely maybe: Szerintem teljesen nézhető, bár eléggé kiszámítható. Mondjuk legyen - 7/10.

Padlógáz: Rémes. Autópályarendőrség, Need for Speed, Deutschland. Azt hiszem mindent elmondtam. Néhol ugyan látványos (felhúzott pólós csajok a trafipax fotón :) ) de nem tud annyira kikapcsolni hogy ne fogjam a fejem. - 2/10.

I want Candy: Öreg vagyok én már az ilyen hülyeségekhez. Carmen Electra lenne a húzónév, de a kis barna mérföldekkel jobb. ( Michelle Ryan ) - 2/10

Majdnem kihagytam: Jumper Ebből sokkal többet ki lehett volna hozni. Az alapötlet nem rossz. - 5/10

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4881) Tibiajax válasza Jadro (#4880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD Padlógáz...
Figyuszka, legvége az ami igazán üt annak a germán filmcsodának, közvetlen a vége főcím előtt, amikor is a kamera nagytotálban mutaja az össze szereplőt, kép belassul, mindenki egyszerre felugrik, egyik kéz a magasban és kiáltják egyszerre: "Igen!..."
:DDD :DDD
agyamat eldobom...
mod. meg is találtam ezt a szép képet, tessék [link] :D
...

[ Szerkesztve ]

(#4882) punish3r válasza punish3r (#4879) üzenetére


punish3r
aktív tag

tárgytalan

Már a jövő sem a régi...

(#4883) Jadro válasza Tibiajax (#4881) üzenetére


Jadro
veterán

Jó hát megnéztem, rám ne mondja senki hogy nem próbáltam meg. :) Gondoltam akármilyen tré, azért autócsodák vannak benne meg száguldás. Reméltem hogy ez elég lesz valamire, de nem nagyon. Mindenesetre jó jel hogy nem pörgettem bele sehol. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4884) Apollyon válasza Dilikutya (#4873) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah hogy a Machete komoly film... :DDD
Azthittem valami poén a Terror bolygó elején :D
Nah mindegy, ha lesz akkor azt sztem tuti meg kell nézni!

2009 meg még jó messze van :/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4885) Wolverine válasza Apollyon (#4884) üzenetére


Wolverine
félisten

Annak indult, aztán film lett belőle :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4886) Worker


Worker
aktív tag

Sziasztok!

Abban kene a segitsegetek, h kitalaljatok, h vajon melyik film lehet ez a leiras alapjan:

Ugy 6-8 eves korom korul lattam egy filmet, amiben vmifele DELEJEZŐK (vagy delejesek?) voltak, akik kepesek voltak masokat... ööö... hatalmukba keriteni? :D
A fohos is 1 ilyen delejezo, aki vhogy odakeveredik egy direkt delejeseknek letrehozott 'intezetbe', ahol az elet-halal kozott tartjak a 'tarsait', kopaszak, sovanyak, le vannak gyogyszerezve, h ne tudjak hasznalni a kepessegeiket.
De gondolom a vegen heppiend van, csak fene emlexik mar ra :D
A tobbi dolog amire emlexek mar kevesbe szavakba ontheto ;)

Ugy megneznem ujra, h felidezzek par emleket, meg h mennyire emlexek rosszul ugy 15 ev tavlatabol :)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#4887) Thulcandra válasza Worker (#4886) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mi a rák az a delej meg a delejező ?

Próbáld meg a Elfelejtettem a film címét... [link] topikot ;)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4888) Jadro


Jadro
veterán

John Rambo: Azt hittem elcsépeltebb lesz a film, de kellemesen csalódtam. A technika sokat fejlődött az előző részek óta, ami jól meg is látszik a filmen. Klasszul összerakták. Rambo bá még mindig iszonyú kemény, nem nagyon fogja a golyó és jól megy neki a géppuskázás. Hiányoltam a robbanó végű nyílvesszőt. :) A film alapzenéje még mindig tetszik.

8/10

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4889) #54715584 válasza Worker (#4886) üzenetére


#54715584
törölt tag

ismeros a film, emlexem ra, hogy lattam ,de nemtom a cimet

(#4890) Tibiajax válasza #54715584 (#4889) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD
mod. (..azért nevetek, mert lassan olvastam a hsz-edet, lassan, tagoltan, vesszőkig, és a végén a csattanó. tipikus brit humor így.. :D )

[ Szerkesztve ]

(#4891) Integra válasza Jadro (#4888) üzenetére


Integra
titán

helyette viszont belezett egy ordenáré nagyot meg tépett ki torkot csumástul!:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4892) #54715584 válasza Tibiajax (#4890) üzenetére


#54715584
törölt tag

:D szep napot igy utolag is :D

(#4893) Brent


Brent
aktív tag

Ma megnéztem egy klafa filmet címe V for Vendetta nagyon jó ajánlom mindenkinek aki még nem látta !

(#4894) brownus válasza Brent (#4893) üzenetére


brownus
veterán

klafa... omfg

(#4895) Tibiajax válasza Brent (#4893) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én még nem, de megsürgetted a megtekintését, már hónapok óta a vinyon van pedig.. :(((

(#4896) brownus válasza Tibiajax (#4895) üzenetére


brownus
veterán

nézd meg, nagyon klafa ;] :)

(#4897) Worker válasza #54715584 (#4889) üzenetére


Worker
aktív tag

Ha nem is a cimere, vmi mas jellegzetessegre nem emlexel veletlenul, amire mar hatasosabban ra lehet keresni? ;)
Mar jo ideje keresem a filmet, de egyszeruen nem talalom!

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#4898) Archer


Archer
őstag

Most néztem meg az Indy4-et. A sok fikázás miatt rosszabbra számítottam. Még akár jó film is lehetne ha az utolsó 10 percet kihagyták volna. Még az ufókkal sincs olyan nagy bajom mert végül is nincs az előírva, hogy egy Indy filmben keresztény ereklyék után kell rohangálni de a vége az most mi is volt? Meg nem tudom ki hogy van vele de szerintem az első három rész látványvilága tökéletesen passzolt a filmhez, nem kellett volna telenyomni über effektekkel. A színészek jók voltak, a kora ellenére Ford is jól vette az akadályokat, nem rajta múlt. Remélem lesz még egy rész Ford-al és ott visszatérnek a trilógiához.
Amúgy a maja templomos részről csak nekem ugrott be egyből a Serious Sam Second Encounter hasonló pályálya? :D

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#4899) #54715584 válasza Tibiajax (#4895) üzenetére


#54715584
törölt tag

...pedig mar vagy 2 eves a film :D
erdekes egy darab, sztem neked tecceni fog nagyon :)

(#4900) Jadro válasza Integra (#4891) üzenetére


Jadro
veterán

Volt jópár jelenet amit kikockáztam, hogy lássam a repkedő részeket. Szigorúan csak azért hogy megnézzem jól oldották-e meg a feladatot. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.