Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5651) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hancock - krva szar film. Ennyi.
---
Spider Man 1 - 2.1
Nem mosolyogni, az elsőt nagyon régen, a 2-t meg még nem is láttam, most bepótoltuk, a megfelelő formátumban. Megérte, nagyon jó filmek, kidolgozottak, tartalmasak, igényesek, remek szinészi teljesítések, fasza kis cgi-ok, valóban le a kalappal Raimi előtt. A liftes jelenet a Pókicával meg egy külön élmény. :D
Ma este jön a 3.

(#5652) brownus válasza Tibiajax (#5651) üzenetére


brownus
veterán

a sm3 kábé olyan szar mint a t3... megbánod kétszer is hogy ha megnézitek... én szóltam :p
az első kettő rendben van

ha gondoljátok, kezdjétek el a my name is earl sorozatot, kurva jó, jókat lehet rajta röhögni:)
legalábbis az első évad nagyon tetszett

(#5653) Tibiajax válasza brownus (#5652) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Amikor kijött az első camerás divx, anno én megnéztem, és végig bírtam menni rajta, még abban az ótvar kékes minőségben is. Szóval nemtom, most egyforma szép kivitelben, egymás után tekintjük meg, így valszeg érezni fogom én is a különbséget.. - márha tényleg szar a 3.
---
My Nam is Earl.
Awesome, az egyik legsikeresebb sorozat, én is csak ajánlom. Kedvencem még vmelyik elsőbb részből amikor egy utcai lomtalanításos valamin odamegy a dagadt öccse meg a csajszi egy öreg csókához, aki gégemikrofonnal válaszol nekik, erre a hülyegyerek mondja neki, hogy "hey, say 'luke, i'm your father'...". :DDD zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#5654) brownus válasza Tibiajax (#5653) üzenetére


brownus
veterán

a többi évad is olyan jó mint az első?

(#5655) tbs válasza Tibiajax (#5653) üzenetére


tbs
addikt

Jó a 3. Pókember is annyira, mint a 2. meg az első...

(#5656) Face8814


Face8814
őstag

Mivel szabin vagyok, így elég sok filmet meg tudok nézegetni a következő napokban. Ezen folyamat egyik legelső képviselője a BeerFest című film.
Tipikus szórakoztató ( agykikapcsolós ) amerikai-auszi ( én amcsi-németre tippeltem már csak Jürgen Prochnow miatt is... ) kombó.
Van benne pár jó rész, meg pár szar is, de egyszer mindenképp nézhető.
Szvsz 6/10

Ja igen. Majd el felejtettem. Megnéztem a Miami Vice újkori feldolgozását. Hangulata nem sok volt, én inkább egy tipikus amcsi akciófilmet láttam benne, mint a Miami Vice "életérzést". Colin Farrell meg egy vicc mint James "Sonny" Crockett. Ha nem ez lenne a címe, talán többet is kapna. De így: 5/10

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5657) #54715584 válasza Tibiajax (#5644) üzenetére


#54715584
törölt tag

;)

(#5658) Tibiajax válasza Face8814 (#5656) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én a magam részéről nem értek Veled egyet. :)
De tudom, nem vagyunk egyformák. És ez így jó.

(#5659) brownus válasza tbs (#5655) üzenetére


brownus
veterán

Neked az első kettő se tetszett? :D

(#5660) tbs válasza brownus (#5659) üzenetére


tbs
addikt

Csípem mindent. :K

(#5661) Integra válasza kicsitomi88 (#5649) üzenetére


Integra
titán

ez komoly?
nálam 1/10:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5662) DemonDani válasza Integra (#5661) üzenetére


DemonDani
addikt

Még jó hogy nem vagyunk egyformák :DDD ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5663) Face8814 válasza Integra (#5661) üzenetére


Face8814
őstag

Még jó hogy egyformák vagyunk...! :DDD Legalább is e tekintetben! :DD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5664) Wolverine válasza brownus (#5652) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem értek egyet, én képregényfanként bizony az első perctől az utolsóig élveztem a Pók3-at is, csak keveselltem Venomot :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5665) brownus válasza Wolverine (#5664) üzenetére


brownus
veterán

me too, de túl viccesre sikeredett a 3. pók, és igen, venomból sokkal több kellett volna.

nekem az a singing in the rain 5 perc tett be igazán. meg jameson az irodában, omg....
jöjjön egy sp4 és akkor megbékülök:) ezért is örülök nagyon a t4-nek, így végleg el tudom felejteni a t3-at

(#5666) Wolverine válasza brownus (#5665) üzenetére


Wolverine
félisten

Túl vicces? :DDD A Pók lételeme az, hogy vicces valamennyire...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5667) Tibiajax válasza Wolverine (#5666) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez így van. Sztem Jameson is jól hozza az eredetetit, Venomból meg elég volt ennyi sztem, a köv részben úgyis ö lesz a fsz..

(#5668) tbs válasza Tibiajax (#5667) üzenetére


tbs
addikt

Nagyon jó volna, ha igazad lenne. :K Az egyik legjobb ellendarab.

(#5669) #54715584 válasza Integra (#5661) üzenetére


#54715584
törölt tag

komoly :D
kiskoromban en vegigizgultam a 2 reszt :)

(#5670) brownus válasza Wolverine (#5666) üzenetére


brownus
veterán

istenem , a pók három akár egy délutáni disney matiné is lehetne, sőt az is. hmm, asszem túl reagálom a dolgot egy kicsikét... nem kellett volna ennyire bugyutára csinálni akkor se:)
amikor megtudtam, hogy benne lesz venom, reménykedtem, hogy a 3. rész sötétebb hangulatú lesz, félelmetesebb, gonoszabb. a homokember rendben volt, az a képregényben is ilyen hülye volt, ment előre oszt jóvan. ja, vicces volt a pók de nem így. naivan volt vicces ebben a filmben meg hülyén vicces:)

(#5671) kicsitomi88 válasza Integra (#5661) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Komoly :)

Pont olyan hangulata van és képi világa amit egy SK könyvbe beleképzelek.

90 87.5 87.8 87.5

(#5672) Tibiajax válasza brownus (#5670) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ment előre oszt jóvan
:D jah, de vigyázz, ne felejtsük el azért, amikor a vízemberrel egyesült, már nem csak úgy ment előrefele, színre lépett egy vadonatúj ösztön, a nő.
:DDD
Figyelj morgó tacskó, legyen akármilyen is a 3, a T3-mal azért nem szabad összehasonlítani, mert nna az tényelg egy vicc lett, de sajnos még nevetni sem tudtunk rajta..
Na, este megnézzük, aztán majd Tibi megmondja, milyen. :)

(#5673) brownus válasza Tibiajax (#5672) üzenetére


brownus
veterán

tényleg az jó rész volt. nem morgok többet, inkább teletömöm a pipám és megnyugszom:D

most jut eszembe, volt pár rész amikor a tenger hercegével vagy kivel csatázott, és akivel később haverok lettek. pici szárnyak voltak a bokáin, őt is szerettem. neki mi volt a neve?

(#5674) Wolverine válasza brownus (#5673) üzenetére


Wolverine
félisten

Ő Namor, Atlantisz hercege, alias a Torpedó :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5675) Tibiajax válasza brownus (#5673) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Torpedo, Atlantisz hercege. De Pok csak Torpinak hívta :K :D
jah, elég masszív volt a gyerek

mod. és megelőzött. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5676) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megnéztem a Wantedet, nekem főleg az eleje tetszett, de a közepe se szörnyű. 8/10 mondjuk.

I am having fun staying poor.

(#5677) BITBOYS válasza brownus (#5673) üzenetére


BITBOYS
addikt

Eztfigyu :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5678) LucifeI2 válasza Drizzt (#5676) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az elején nagyon jól játszotta szerintem a szerepét, a billentyűs rész utáni részekbe viszont már nem tetszett a stílusa.

(#5679) brownus válasza Wolverine (#5674) üzenetére


brownus
veterán

köszi srácok:)

tibi; jaja, mondta neki, hogy a pici csini bokádon mik azok a szárnyacskák (vmi ilyesmi) aztán rálőtt egy adag hálót, torpi meg zutty le a földre:d

[ Szerkesztve ]

(#5680) RexpecT


RexpecT
addikt

(#5681) Arnold2 válasza BITBOYS (#5677) üzenetére


Arnold2
őstag

Brifkót elővenni,megrendelni,kétszer,majd ott hagyni a polcon és nézni mert jobb egénrek lenni.
Úr isten egy darabig majdnem beszipantott a vásárlási láz..Amőgy nem néz ki rosszul,de az a Dark knight logó olyan rajta mintha egy rágó mellé adott lemosható tetkó lenne.

(#5682) Algieba válasza Arnold2 (#5630) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Amerikai pszicho kapcsán jó a megérzésed, ha figyelmesen olvassuk a könyvet, kiderül, hogy pl. a bejárónője lazán teszi a dolgát, miközben ő a vérfoltok miatt aggódik... De nincs semmiféle vérfolt, lévén, hogy senkit sem ölt meg. Vagy a vége, amikor az ismerőse mondja, hogy ő találkozott egy ipsével, akit korábban a főhős a képzeletében durván leölt és mészbe temetett. A főhős meg döbbenten pislog, hogy akkor mi vaaaaaan?
Plusz meglepő, hogy egy őrült gyilkost csak úgy kirabol egy taxis, és a főhős inkább átadja értékeit a pimasz alak feldarabolása helyett.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5683) adalbert1 válasza Algieba (#5682) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmmm, ennyire fel se tűnt volna, hogy akkor csak képzelet az egész???
Legalábbis nekem nem eset le, de biztos user error van mint mindig. ;], vagy csak lekötött a sok márkanév mint valami jó yuppiet.

Amúgy kíváncsi vagyok milyen korhatáros lett volna a film, ha a könyvből belekerülnek a durvább jelenetek is. Valószínűleg meg se jelenhetett volna sehol.

(#5684) #54715584


#54715584
törölt tag

Daniel Craig filmhirek :D
az utolso belezdes...hmmm :D

Bruce Willis itt?

[ Szerkesztve ]

(#5685) Jadro


Jadro
veterán

Vantage Point

Valaki itt írta nemrég hogy jó kis film, gondoltam bepróbálom. Köszönöm a tippet, nagyon bejött a mozi! :)

9/10

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5686) tbs


tbs
addikt

Most látom "Romper Stomper" olcsóság. Megrendelni! Kötelező! :K

(#5687) brownus válasza tbs (#5686) üzenetére


brownus
veterán

listára felírva, ő crowe?? :D jó a tetkója:)
 :D

ja, és hol?? mond el!

pápá to all, mentem egerbe;)

[ Szerkesztve ]

(#5688) tbs válasza brownus (#5687) üzenetére


tbs
addikt

Ja, ő. Xpress, 990, jóutat. :)

(#5689) adalbert1 válasza tbs (#5686) üzenetére


adalbert1
veterán

Az tényleg jó kis film, persze nem egy családi mozidélután a Disney-vel :)) , de érdekes.

(#5690) #54715584 válasza Jadro (#5685) üzenetére


#54715584
törölt tag

nincs mit, szivesen :)

(#5691) littlelion21


littlelion21
addikt

Most lettem túl a 'The Happening'-en...
Az biztos,h ezentúl másként tekintek a növényekre...
Az első pár perctől még mindig borsódzik a hátam, különösen a zuhanásoktól.

A végében egy kicsit csalódtam, de nem volt olyan vészes mint ahogy sokan írták. Hál' Istennek a végét nem erőltették túl. Bár kicsit hamar lelőtték a poént (?), de nem is baj.
Talán nem ártott volna kicsivel karakteresebb/jobb színészeket választani a főbb szerepekre.

Nah a lényeg, perpill nem szívesen tekintek a redőny résein át beszűrődő 'zöld'-re, valamint a néha feltámadó szél is kellemetlennek hat, továbbá az ablakhoz is furcsa érzéssel mentem oda,h kipillantsak.
Ha egy film ilyen hatással van rám, akkor elégedetten csettintek.

SPOILER

Ha a végén a főszereplők a farmházból és a kisházból kijövet egymással szemben állva, pont mielőtt megfoghatnák egymás kezét elkezdenek mind3-an hátrafelé menni, és vége a filmnek akkor 85%
Így a tökfelesleges tévés szájbarágással, meg a "húmostakkorújrakezdődik" szekvenciával 70%

(#5692) Drizzt válasza littlelion21 (#5691) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ez az első film, amit életedben láttál? ;]
Én személy szerintem a fejemet fogtam, hogy mi ez a bárgyúság. Bár a legeleje nem volt rossz. A növényes hülyeségig kb.

I am having fun staying poor.

(#5693) Agostino válasza littlelion21 (#5691) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Te nem tekintesz szívesen? Nekem kell most kimennem közéjük füvet nyírni...

Spolier: viccet félretéve, nekem is nagyon tetszett a film, és végülis a vége sem volt rossz a franciaországi záróképekkel. Egyébként nem újrakezdődött, hanem folyatódott pont úgy, ahogy a nyugati területek is fog majd szerintem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#5694) deniro2 válasza Drizzt (#5692) üzenetére


deniro2
senior tag

Az frankó volt mikor potyogtak az emberek az épitkezésen, de utána meredeken zuhanni kezdett a szinvonal is... :) "Fussunk, jön a szél!" :O :D

(#5695) Wolverine


Wolverine
félisten

Uwe Boll veszély! Far Cry trailer

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5696) littlelion21 válasza Drizzt (#5692) üzenetére


littlelion21
addikt

Első?! Sokszázezredik! (nagyképű szmájli) :D

A viccet félretéve azért tetszett annyira amennyire, mert az előzetes kritikákból és személyes véleményekből kiindulva minden szarra fel voltam készülve. Amolyan 'Lány a vízben' színvonalra számítottam, azt meg magasan überelte (mondjuk azt nem nehéz).

De azt nem értem M.Whalberget miért kell főszerepekben erőltetni. Nem megy ez neki, be kell látni. Értem ezt olyan filmekre ahol színészkedni kell, és "jelen kell lenni" a vásznon.
A 'Majmok bolygója'-ban is mekkora szar volt.

De M.N.S. filmjeit továbbra is szeretem (a 'Lány a vízben'-en kívül), 'A falu'-t egy nagyon jó filmnek tartom. Először persze nem tetszett mert mást kaptam mint amit vártam. De másodjára nagyon bejött.

(#5697) Face8814 válasza Wolverine (#5695) üzenetére


Face8814
őstag

Neeeeeee!!!! :Y :O :O :O
Miért kell ennek a szerencsétlennek még a filmiparban ténykednie? :O Megfilmesíti az összes legendás pc játékot, és csinál belőlük jobb esetben "C", rosszabb esetben "ZS" kategóriás filmet.
Nem szóltak még neki, hogy hagyja már abba??? :O

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5698) Janoska26


Janoska26
addikt

Ma ez akadt a kezem közé ;] aki szereti a műfajt annak javaslom, rég láttam már ennyire szaftos kis horrort ;] :DD nálam 10/10-et érdemelt főleg a kis zombi feeling miatt :K

(#5699) VladimirR válasza Face8814 (#5697) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a dungeon siege pl egesz jo lett

(#5700) Face8814 válasza VladimirR (#5699) üzenetére


Face8814
őstag

Háááát...?
Sokkal többet is ki lehetett volna belőle hozni. Talán egy "C" kategóriát megér.... :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.