Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4701) Rusher válasza Eagle16 (#4699) üzenetére


Rusher
őstag

Ja azt láttam én is, hogy "reversed", de azt hogy csinálom? :)

Tibi[link] és tényleg az a furcsa, hogy látni csak hát kinek jut eszébe film közben, hogy mi lehet az...na nembaj ezentúl te is mindig látni fogod :D

(#4702) Eagle16 válasza Tibiajax (#4700) üzenetére


Eagle16
addikt

Én nem is próbáltam, na meg azt se tudom hogy hogyan kell visszafelé lejátszani :D

Péntek 13 van. Nem ma van a The Happening premierje?

MOD: ez a King Kong komoly :D Mit bele nem raktak ebbe a filmbe...

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4703) Rusher válasza Eagle16 (#4702) üzenetére


Rusher
őstag

Na ezaz...valaki mondja meg, hogy kell visszafele lejátszani és megnézzük... :D
A Happening nálunk júni 18. sajnos....

(#4704) #54715584


#54715584
törölt tag

mi vaaaana? :D king kong van a cloverfieldben? hol?

(#4705) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Rohdtul remélem, hogy mindaz csak kamuhír akar lenni, hogy

az atomkirály Amcsi Kapitányt az a macskajancsi fogja eljátszani.. :((( :((( [link]

(#4706) #54715584 válasza Tibiajax (#4705) üzenetére


#54715584
törölt tag

haaat... Matthew McConaughey sem lenne jobb...
o inkabb lenne olyan, mint a 2020 a tuz birodalmaban: kigyurt, izmos, felmeztelen es kopasz ;)

(#4707) brownus válasza Tibiajax (#4705) üzenetére


brownus
veterán

köszi ezen jót nevettem, ez tuti kamu hír!! jó színész de ezt nem neki találták ki!
ezzel az erővel akár vudi elen is játszhatná...

az a metju se lenne jó, keressenek egy alig ismert színészt.

[ Szerkesztve ]

(#4708) Tibiajax válasza brownus (#4707) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jah, valami névtelen kellene, egy a lényeg, dagadjanak az izmok, nem kívánok latexruhát nézegetni, nem vígjátékot kérünk :(((

Pillanatra visszatérve a Cloverfieldre, most elnézem, azért tolták a szörnyikét rendesen




mondjuk, itt ez mellément... :D

[ Szerkesztve ]

(#4709) brownus válasza Tibiajax (#4708) üzenetére


brownus
veterán

fincsik a képek:)

csekk disz áut (honnan van?) :D

kep1
kep2

nemtok ilyen kép-linket betenni...;(

(#4710) lorcsi válasza brownus (#4709) üzenetére


lorcsi
veterán

nem tudom, de meg kell nézni :DD

(#4711) Eagle16 válasza brownus (#4709) üzenetére


Eagle16
addikt

Höhö :D Fool's Gold

Ennél a résznél rátenyereltem a pause-ra :D

Ő játsza a butuska lányt :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4712) Eagle16 válasza Eagle16 (#4711) üzenetére


Eagle16
addikt

A film amúgy tetszett, jó vígjáték. Adtam is rá egy 7-est az imdb-n.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4713) brownus válasza Eagle16 (#4712) üzenetére


brownus
veterán

ja, nem rossz, de a másik közös filmjük jobban bejött

(#4714) tbs válasza Tibiajax (#4705) üzenetére


tbs
addikt

Csinálnának filmet ebből inkább -> [link]. Ez legalább kerek egész(!), szép és látványos cucc.

(#4715) Wolverine válasza tbs (#4714) üzenetére


Wolverine
félisten

Amerika Kapitány kell a Bosszú Angyalaihoz, az pedig lesz 2011-ben; előtte még Vasember2 és Thor 2010-ben :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4716) Tibiajax válasza tbs (#4714) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ezt nem vágom most hirtelen. Bár, ha jol látom, 99-es cucc, akkor azért nem..
Wolverine. Lesz Bosszú Angyalai-mozi?? áááá, milyen infokat lehet már róla tudni?
Thor se lesz pite, fsz ki lesz? Pitt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4717) Wolverine válasza Tibiajax (#4716) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennyit :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4718) Arnold2 válasza Tibiajax (#4695) üzenetére


Arnold2
őstag

Elnézést,pedig megpróbáltam általánosságot írni.
Legközelebb majd jobban figyelek.De remélem nem vettem el a kedved tőle!

(#4719) Wolverine


Wolverine
félisten

Death Race trailer

Még egy Dark Knight trailer

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4720) brownus


brownus
veterán

the bucket list, 10/10, egy szívmelengető film, rég volt, hogy egy filmen elsírtam magam :) a két nagy öregnek meg :R

(#4721) Integra válasza Wolverine (#4719) üzenetére


Integra
titán

statham zúz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4722) Magnum_ válasza Wolverine (#4719) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dark knightnak nagyon jo lesz a zenéje

I humbly and respectfully decline™

(#4723) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ondskan. Ez nagyon jó film, tetszett.
imdb

I am having fun staying poor.

(#4724) BioNiCMaN válasza Arnold2 (#4455) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én kb. 1 hete néztem meg a filmet, és sikerült egy 250 x 170-es posztert beszereznem, úgyhogy most van egy közel életnagyságú Indy-m otthon. :DD

Nekem tetszett a film nagyon, ez van, ezen nőttem fel. :B Amúgy egy igazi időutazás volt számomra. :K

[link] ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4725) bagyulajuve válasza Integra (#4721) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Statham műugró volt :Y , 12. lett az 1992-es világbajnokságon

Resistencia eterna

(#4726) Magnum_ válasza BioNiCMaN (#4724) üzenetére


Magnum_
nagyúr

napja én is megnéztem az Indy 4-et.... hááááát, szvsz Shia LaBoeuf vitte el a hátán a filmet... szerintem nem éri utol a régebbieket...

I humbly and respectfully decline™

(#4727) Integra


Integra
titán

hulk savazás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4728) Integra válasza bagyulajuve (#4725) üzenetére


Integra
titán

mi??? nemár, ez komoly???
mondjuk van nagyon szép mozgáskoordinációja..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4729) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap megnéztem a Field of Dreams-t. Nagyon jó kis film volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4730) Dashes válasza Integra (#4727) üzenetére


Dashes
őstag

Eléggé leszólták, nem tudom, hogy kapott 8,2-t IMDB-n.Moziban érdemes megnézni? Ha nem, marad Indy.

(#4731) Arnold2 válasza Dashes (#4730) üzenetére


Arnold2
őstag

Én írtam róla: [link].
Ha esetleg többet szeretnél tudni,ill. nem volt elég az indexes cikk akkor írj privátban s mesélek még.

(#4732) Dashes válasza Arnold2 (#4731) üzenetére


Dashes
őstag

Akkor a cgi, hang miatt megtekintjük.Kösz.!

(#4733) LucifeI2


LucifeI2
őstag

The Edge

Ehhez hasonló filmet keresek, ha esetleg tudna valaki. Szép tájak, vadon, túlélés. A túlélés a leglényegesebb, valamiért nagyons szeretem az ilyen filmeket. ^^

Into the Wild-ot és a Cast Away-t már láttam.

Valamelyik természetfilmes adón volt régen egy olyan műsor, amibe két horgász versenyzett egymás ellen, és csak azt ehették, amit kifogtak. Nem tudja esetleg valaki a címét a sorozatnak?

(#4734) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Most volt a tv be a majmok bolygója című film feldolgozását. Bár az eredeti film olyan szinten szar volt, hogy az vmi iszonyatos, bár ebbe is voltak hülyeségek, de attól mégis fényévekkel jobb volt. Bár a végét nem teljesen értettem, hogy kerültek a földre a majmok :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4735) bdav válasza Jégkokó (#4734) üzenetére


bdav
őstag

az eredeti majmok bolygójára se láttam még ilyen véleményt senkitől. nagyon jó kis film az. Az új az gyengébb egyébként.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#4736) Jégkokó válasza bdav (#4735) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nekem az eredeti nagyon nem jött be.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4737) Wolverine válasza bdav (#4735) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetértek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4738) tbs válasza Jégkokó (#4734) üzenetére


tbs
addikt

Biztosan a majmokbolygója volt..? Nem egy parlamenti közvetítés..? :DDD (Az ősfilm elég jó, az új meg kicsit mézgás...)

(#4739) Jégkokó válasza tbs (#4738) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen biztos, hogy az volt. Emlékszem volt belőle egy csomó rész, nah azok meg még rosszabbak voltak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4740) DemonDani válasza LucifeI2 (#4733) üzenetére


DemonDani
addikt

Nézd a Discovery-t! :)
Ott szokott lenne a Túlélés törvényei vagy mi.
Egy csávó aki az angol hadseregnél dolgozott (Bear Grylls), körbeutazza a világot, és minden körülmények között megmutatja mit kell tennünk, ha esetleg ott ragadunk. Esőerdő, sivatag, fagyban, minden amit el lehet képzelni. :K
Én szeretem, engem eléggé megfog. Nagyon jó műsor! Ajánlom neked is!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4741) Wolverine válasza DemonDani (#4740) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak épp lebuktak, hogy kamu. Két forgatás között szállodában pihent az egész stáb - az exkatonát is beleértve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4742) Bibby válasza Jégkokó (#4739) üzenetére


Bibby
addikt

Lehet hogy rossz irányból közelítetted... az eredetiben több volt a filozófia, a társadalomkritika (valamennyire a könyvre épült, bár az a legjobb). Az új meg egy akció-scifi lett, könyvhöz a témán kívül nulla köze van. Végülis kinek mi tetszik.

Wolverine: oké, szállodában pihent, de azért csak beleugrott a jeges vízbe, csak megette a döglött gazellát, csak vizet facsart az ürülékből. :U :)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#4743) Wolverine válasza Bibby (#4742) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha lesz egy kis időm, előásom a comment:com erről szóló bejegyzését...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4744) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

REC

Kemény. Nem amerikai, tehát már eleve nehezen lehet gagyi, vagy idióta, Barcelonában játszódik, ez +pont még nálam, de hozza is amit elvártam tőle. Para, feszültség végig. Valaki irta nemrég, hogy rendesen megijjedt egyszer kétszer, hát, azt mondjuk lehetett tudni, hol lesz az a jelenet :D (ott kicsire vettem a képet, lehakitottam és félig néztem oda csak..), de ettől függetlenül teljesen rendben volt. Kérdések persze nyitottak maradtak a végén, biztos vagyok a folytatásban.
9/10

(#4745) Dilikutya válasza Jégkokó (#4734) üzenetére


Dilikutya
félisten

Komolyan nem esett le?:)

És jujj: Jude Law exnője is benne lesz Stephen Sommers kommandós-világmegmentős GI Joe-s filmjében. Sienna Miller lesz a Bárónő. A Paramount és a Hasbro közös produkciójában készülő akciómoziban az eredetitől eltérően nem amerikai, hanem európai katonák lesznek. A csapatnevük egy elég hülye mozaikszó: Global Integrated Joint Operating Entity (G.I.J.O.E.), ami egy brüsszeli központtal működő különleges alakulat. És még egy merénylet a G.I.Joe figurákat gyűjtő nemzedék ellen: a főgonosz nem Kobraparancsnok lesz, hanem egy skót fegyverkereskedő, Destro. Bemutató 2009-ben.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4746) adalbert1 válasza Dilikutya (#4745) üzenetére


adalbert1
veterán

Sienna Miller jó csaj, miatta megéri esetleg megnézni, de érzéseim szerint ez lehet hogy hatalmas bukta lesz ebben a felállásban amit leírtál.

(#4747) Dilikutya válasza adalbert1 (#4746) üzenetére


Dilikutya
félisten

A jujj nem is rá vonatkozott, hanem a többire;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4748) VladimirR válasza Tibiajax (#4744) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Nem amerikai, tehát már eleve nehezen lehet gagyi, vagy idióta..."
semmi gond, mar keszul a remake

(#4749) BITBOYS válasza Wolverine (#4741) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez mekkora ciki :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4750) VladimirR válasza Wolverine (#4743) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezekre gondolsz? (ket link az ott)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.