Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4551) #54715584


#54715584
törölt tag

Ezt ismeri vki?

(#4552) Tibiajax válasza #54715584 (#4551) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mekkora játék volt a kszííí.. rajzfilmes fps, elég jó volt.
De kérem, lehetne olyan filmeket lassan belinkelgetni, amik nem képregény (v könyv) adaptációk és 'jó kis nna akkor még erről is húzzunk le egy kis lóvét'-filmek?

(#4553) #54715584 válasza Tibiajax (#4552) üzenetére


#54715584
törölt tag

ezen gondolkoztam en is...
mostanaban megszaporodtak ezek a kepregenyes dolgok
kezdtek a videojatekokkal, folytatjak a kepregenyekkel... mi johet meg? :)

viszont en talaltam egy erdekeset: space chimps

(#4554) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Találtam egy egész jó filmet: Eagle Eye

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4555) Tibiajax válasza BITBOYS (#4554) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nagyon rákaptam most erre a transform gyerekre.. :U
Nem igérkezik rossznak amugy, bár felét sem értettem

(#4556) BITBOYS válasza Tibiajax (#4555) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valakivel összekeverik, én ennyit vettem ki az előzetesből. Meg persze annyit, hogy bizonyos történések elött figyelmeztetik mit csináljon.
Különben jó színész a srác, ha jól emlékszem a Konstantinban láttam elsőre(Keanu Reeves sofőrje volt).

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4557) Tibiajax válasza Tibiajax (#4555) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rákaptam=rákaptak akart lenni!.. (nem mindegy :) )
mod. #4557. jah, indy4-ben is ő volt

[ Szerkesztve ]

(#4558) adalbert1 válasza Tibiajax (#4552) üzenetére


adalbert1
veterán

Én linkeltem jópár olyat, mondjuk azok közül egyik se egy friss darab...

(#4559) Tibiajax válasza adalbert1 (#4558) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Tudom Csonti :D :R
Este lecsurrant a Transporter c. film, elkezdtem nézni, oszt nem bírtam abbahagyni.
Tisztába vagyok vele, h már mindenki rég látta, nem is ezért írom, csak mert én még nem, és olyan jópofán indult, h nem birtam menni fürödni :D No, a lényeg, hogy az első fél óra jó volt, utánna átment ez is a szokásos bosszu-akciofilmbe sajna. Kár, eleje tényleg tökre tetszett.

(#4560) BITBOYS válasza Tibiajax (#4559) üzenetére


BITBOYS
addikt

Látod, jobban jártál volna ha lefürdesz :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4561) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Death Race remake Jason Statham-mel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4562) Magnum_ válasza Dilikutya (#4561) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez a jason szinte minden filmjében vmi fajta söfört alakit, vagy legalábbis nagy autosnak mutatják be (kivéve a Király nevében c filmben, mer ugye ott érdekes lett volna :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#4563) Wolverine válasza BITBOYS (#4554) üzenetére


Wolverine
félisten

Indy4 előtt láttam a trailerét... érdekes, már az alapszitu ismerősnek tűnik :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4564) Tibiajax válasza BITBOYS (#4560) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Statham szólt, ne fürgyé le :) 2.részének érdems nekivágni? Esetleg az uncut verzio?.. :U

(#4565) Integra válasza Dilikutya (#4561) üzenetére


Integra
titán

jaaaaajaaaajjaaaaajjjjjjj
:DDD:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4566) Dilikutya válasza Integra (#4565) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem jó lesz ez:). Olyasmi feeling, mint a Halálhozó 3000, így képek alapján;].

XIII minisorozat is lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4567) Integra válasza Dilikutya (#4566) üzenetére


Integra
titán

már most félek tőle...

a xiii egyik kedvenc játékom volt anno, iszonyatosan jó volt:)
ha sikerül egy hasonló mini sorozatot összerakniuk hasonló színvonallal mint az a 8 részes háborús film, aminek most csakazért se jut a címe az eszembe, akkor még jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4568) BITBOYS válasza Tibiajax (#4564) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem nem érdemes, igaz ez csak az én véleményem. Az első rész jobb volt.

Wolverine: Tényleg lerágott csontnak tűnik, de a rendező miatt bízom a filmben.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4569) #54715584


#54715584
törölt tag

TWILIGHT is an action-packed, modern day love story between a vampire and a human

(#4570) sghc_toma válasza Integra (#4567) üzenetére


sghc_toma
senior tag

...aminek most csakazért se jut a címe az eszembe...
band of brothers?

in asm we trust

(#4571) Arnold2 válasza Tibiajax (#4564) üzenetére


Arnold2
őstag

Nos,az akció részek miatt megér egy misét.S van benne egy két jó poén is.A történet viszont elég lapos és "láttuk már párszor" feeling.
Ha semmi elvárás nélkül ülsz le elé,talán nem csalódsz.

(#4572) #54715584 válasza Arnold2 (#4571) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tibiajax mostanaban nem gondolkodos filmeket nez, csak tecceni fog neki ;)

(#4573) BITBOYS válasza Arnold2 (#4571) üzenetére


BITBOYS
addikt

Érdemes megnézni az Audi fényezését a film elején, majd a végén.(öngyógyuló) :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4574) adalbert1 válasza Tibiajax (#4559) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk lehet hogy csak én vagyok olyan ízlésficamos, hogy ilyen tizenéves b kategóriához közelítő filmeket nézek. :))

A szállító elején tényleg jó az üldözéses rész... A 7-es is jó benne, sajnos a kettőben lecserélték A8-ra...
A kettő is látványos (habár néhány jelenet még hihetetlenebb), ha jól emlékszem story ott még inkább nulla, egy nézést megér az is.

(#4575) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hát akkor.. :DDD ..asszem nem fogom erőltetni a dóvnloadot. Inkább lekapom mégeccer a jó Cloverfildet, mivel kész lett kedvenc mestereim, ESiR-ék rilíze is. Ámen.

(#4576) BITBOYS válasza Tibiajax (#4575) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne aggódj, készülőben a Transporter 3. része is. :) [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4577) DemonDani válasza BITBOYS (#4576) üzenetére


DemonDani
addikt

Az egy jó volt. a 2 magasan az elvárásaim alatt maradt, pedig nem voltak magasak... Félek ettől a 3.tól... :(
ebben már vmi merci kéne neki vmi repülős, űr tuningos, meg olyan ami beszél. XD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4578) Magnum_ válasza BITBOYS (#4576) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:Y

I humbly and respectfully decline™

(#4579) BITBOYS válasza DemonDani (#4577) üzenetére


BITBOYS
addikt

A kedvenc a 2. részben mikor egy bombát szerelnek az Audi aljára és azt egy jól sikerült ugratással pont leveri egy kampó vagy mi. Persze mint a macskák talpra esik a 2 Tonnás vas :F
Mondjuk az Audi pont a lengéscsillapítóiról, felfüggesztéséről híres.

Jelenet a filmből

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4580) DemonDani válasza BITBOYS (#4579) üzenetére


DemonDani
addikt

jaj nekem is az volt a csucs. ott fogtam és bezártam a filmet, majd 5mpel késöbb a lomtárat kihagyva, letöröltem... iszonyat... :(((

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4581) DemonDani válasza DemonDani (#4580) üzenetére


DemonDani
addikt

elnézést a spoilerért XD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4582) Eagle16


Eagle16
addikt

Most néztem meg a Vantage Point-ot, egyszerűen remek. Végig nagyon izgalmas, aki jó akciófilmet akar látni sok csavarral a történetben, az mindenképp nézze meg. 9/10

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4583) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ez mikbol van osszeollozva?
amiket felismertem: ronin, matrix reloaded, bad boys 2, gone in sixty seconds (mindketto)
mi van meg benne (legalabb meg ket film, ha jol latom)

[ Szerkesztve ]

(#4584) Janoska26 válasza VladimirR (#4583) üzenetére


Janoska26
addikt

A minis a lépcsőn lefelé az a Bourne Rejtély, de lehet hogy a csapda :U

(#4585) VladimirR válasza VladimirR (#4583) üzenetére


VladimirR
nagyúr

no, akkor gyorsan ki is javitanam magam:
gone in sixty seconds-bol csak a 2000-es van benne, a '74-est kevertem a bullit-tal, ez utobbibol lathatoak reszletek a videoban

(#4586) brownus válasza VladimirR (#4583) üzenetére


brownus
veterán

ronin, gone in 60 s, matirx 2, the italian job, bourne 2, és még két filmből de azokat nemtom

szerk: lehet az egyik a bad boys 2? nem láttam azt a filmet csak részleteiben

[ Szerkesztve ]

(#4587) PazsitZ válasza brownus (#4586) üzenetére


PazsitZ
addikt

Asszem a minis az első Bourne-ből van a taxis oroszországban az már lehet a kettő, vagy még az is az eggyből :F ?
Azok a 3 kerekű kiskocsisok nem valamelyik Bond filmből vannak talán? Vlami ilyesmi rémlik.
Jah, kommentekben írják is, hogy Bond/Jackie Chan film.

[link] Mustang 390 GT-vel kilenc percen át üldözi a nehézfiúk Dodge Charger 440 Magnum R/T-jét
Ezt a filmet szerintem még nem is láttam. Felirva a listámra :)

A Roninos autósüldözés meg tényleg ott van. :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4588) VladimirR válasza PazsitZ (#4587) üzenetére


VladimirR
nagyúr

camaro-t merre (mikor) lattal? az nagyoin elkerulte a figyelmemet

(#4589) PazsitZ válasza VladimirR (#4588) üzenetére


PazsitZ
addikt

Benéztem, rosszul láttam, de javítottam. Nem értek a kocsikhoz úgy tünik :B

Nekem sikerült 2:23nál :DDD Bár utólag látom, hog rosszul látom... [link] [link]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4590) VladimirR válasza PazsitZ (#4589) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert a "nem ertek a kocsikhoz" es egy charger-t hatulrol elveteni nem ugyanaz....elobbi meg megbocsajthato ;p

(#4591) brownus válasza PazsitZ (#4587) üzenetére


brownus
veterán

tényleg, az még a régi mini

(#4592) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Ma este: Bakkancslista!

(#4593) Eagle16 válasza Tibiajax (#4592) üzenetére


Eagle16
addikt

Az nagyon jó film :) Én már kétszer is megnéztem.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4594) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

John Carpenter: The Thing. Ez a kedvenc filmem. 1982.-ben készült, de csak akkor látszik a filmen, hogy milyen régi, amikor Kurt bácsi játszik a sakk géppel! :DDD Nagyon jó horror film. Ajánlom! :K

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4595) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tudjátok, vannak a világon szar filmek, vannak filmek, és vannak jó filmek...

The Bucket List. 10/10.

(#4596) Tom5 válasza Tibiajax (#4595) üzenetére


Tom5
addikt

Pont most néztem meg a filmet...és milyen furcsa,gondoltam keresek egy topikot ahova leírhatom,hogy mennyire meghatott és elgondolkodtatott a film.És mit látok a topik utolsó hsz-ében...Csatlakozni tudok 10/10 és gondolkodjon el mindenki azokról a dolgokról amik a filmben vannak!

(#4597) diablo1984


diablo1984
veterán

spojler

láttam mostanában nagyobb nevű filmeket, amik tetszettek és nonameket, amikől aludni támadt kedvem.

Indiana Jones: előtte megnéztem a trilogiát, megvolt a feeling, de valaki azt nem csodálta, hogy az öreg Jones ivott az örök élet serlegéből, és az új részben el volt patkolva? mind1, csak szálka volt a szememben, mert a többi résznek szinte semmi köze nem volt egymáshoz, ennek meg az előzőekhez igen! 9/10

Cloverfield: ígymár, hogy nem mozis( :DDD ) jobban bejött! 8,5/10

Pokolból: Jhonny Depp-es hasfelmetszős cuccos, jó film. 9/10

Jessy James meggyilkolása: Mr Pitt szereplése ellenére is unalmas, hosszan elhúzott, iszonyat. 4/10

Utazás az éjszaka mélyén: Brandon Frazer szerepel benne, de gyenge mint a harmat a film 3/10

A bárányok harapnak: címról azt hittem a hanibálos komédia, de a cím többet mond, mint gondolnánk, de amúgy egy fos az egész, elvileg horror, de sírtam a röhögéstől sokszor, annyira gagyi volt 2/10

Pokoli égszakadás: hát ez sem nagy durranás, de az előző 2-től jobb egy hajszállal 3,5/10

Anyja, lánya, unokája: könnyed film Linsday Lohan kisasszonnyal(de csecses ebben a filmben, felszívta magát :DDD ) elmegy a film egynek, de ne várjon senki sem sokat tőle. 5/10

(#4598) VladimirR válasza diablo1984 (#4597) üzenetére


VladimirR
nagyúr

A bárányok harapnak: címról azt hittem a hanibálos komédia, de a cím többet mond, mint gondolnánk, de amúgy egy fos az egész, elvileg horror, de sírtam a röhögéstől sokszor, annyira gagyi volt 2/10

akkor valamit nem jol neztel, mert az horror-parodia, kvazi a mufaj kifigurazasa

[ Szerkesztve ]

(#4599) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Holnap indul egy új sorozat, The Office címmel.
Egész jónak ígérkezik :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4600) diablo1984 válasza VladimirR (#4598) üzenetére


diablo1984
veterán

láttad? mert én igen, nem éppen annak szánták volna, vagyis próbálkoztak, de egy fostalicska minden szinten, mert humorosnak nem nevezhető, mert amit poénnak szántak volna az olyan szarul csinálták, hogy az fájt, a horroros részeken meg nevetni lehetett annyira kezdetleges....

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.