Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) Integra válasza Tibiajax (#4050) üzenetére


Integra
titán

nabazz, félreklikkeltem, nem ide akart menni:DDD
fáradt vagyok, ez van ha 12 órát nyomsz le egy nap számítógépekkel.. :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4052) DemonDani válasza Integra (#4051) üzenetére


DemonDani
addikt

ÓÓ 12 óra gépezés? :)
Vigyázz, még a végén megsajnálunk :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4053) tiv83us válasza Integra (#4049) üzenetére


tiv83us
veterán

Notorius offolasert moderatori figyelmeztetesben reszesitelek :U

ps: ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4054) Dilikutya válasza Integra (#4041) üzenetére


Dilikutya
félisten

És hála az égnek, Richard Dean Anderson lesz ismét McGyver:). Mást nem tudnék elképzelni, nekem a Miami Vice is szokatlan volt nagyon. És itt írják, hogy Magnum is lesz... ha nem Tom Selleck-el, akkor nincs is értelme.

Ez a kemény: Az IMDb-n minden idők legrosszabb filmjei között Gát György rendezése most az ötödik helyet áll, minden idők legrosszabb rajzfilmjei között viszont stabilan vezet. Igen, végre magyar alkotás van a lista elején.
Üröm az örömben, hogy csak a minden idők legrosszabb filmjei listára futotta ;].

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4055) Tibiajax válasza Dilikutya (#4054) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Szomorú ez, sajnos. Ebben tudunk elsők lenni. Éljen a mai rendszer, vesszen a régi átkos, azok a csúnya, romlot dolgok amik akkor voltak és születtek, fuj..
---
A Miami Vice-nak egy nagy szerencséje van, a rendezője. Ki merem mondani, ha ezt bárki más kapja, mégegyszer, bárki, egy gagyi és totál felesleges akciófilm lett volna.

(#4056) Dilikutya válasza Tibiajax (#4055) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebben van valami. Nem ismerem igazán a a sorozatot, de az nem valami könnyedebb kirimi volt egyébként?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4057) diablo1984 válasza Dilikutya (#4056) üzenetére


diablo1984
veterán

nem, mint a film, dettó ilyen volt! általában a nyomozónak valami ismerőse meghalt, elkezdtek nyomozni, személyesen érintettek voltak az ügyben, el akarták venni tőlük az ügyet, de megoldották, főgonosz meghalt! jó volt az, és nekem a film is tetszett! :K

(#4058) Integra válasza Tibiajax (#4055) üzenetére


Integra
titán

igen. de mann azért nagyon tud :R
meg szerintem jók voltak a srácok is benne. kemény és nyers volt, a hangulat és a képi világ meg stílusosan odab@szott, ahogy illik:)
mondjuk a fonnyadt don johnsonnal elég meredek lett volna ez..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4059) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Dilikutya. Ha már ennyit beszéltünk róla, és annyira nem ismered a szériát, tekintsd meg ezt kérlek: [link]
A zene, ami alatta van, személy szerint egyik, ha nem a legkedvesebb zeném, amit milliárdszot hallgattam már meg életemben, és amit sosem fogok megunni. Nem szabad olyat kijelenti, h a világ legjobb zenéje, de... na mindegy :)
Én mégegyszer leróvom a respectemet a széria, Mann, és a Hammer előtt, ezúton.

(#4060) Integra


Integra
titán

ff4

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4061) Dilikutya válasza Tibiajax (#4059) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt ismerem, tényleg nagyon jó, meg is van. Valami hasonló benne van a GTA Vice City-ben is:). Egyébként én tényleg úgy tudtam, hogy a Miami Vice olyasmi könnyed krimisorozat volt, mint a Magnum, vagy akár az A-Team (abból is lesz film, bár az eredeti gárdát úgyse lehet felülmúlni). Talán Philip Michael Thomas miatt gondolhattam, őt később láttam ökörködni Bud Spencerrel is az Őrangyalokban és az Extralarge-ban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4062) Janoska26 válasza Integra (#4060) üzenetére


Janoska26
addikt

Na végre újra a régi arcok a filmben, a 3 akkora retek volt úgy látszik, kénytelenek visszatérni a gyökerekhez, amit nagyon jól tesznek :C

(#4063) Integra válasza Janoska26 (#4062) üzenetére


Integra
titán

én nem voltam hajlandó még megnézni a hármat:)
második rész is atomot érdemel.
talán ez visszatér az első részhez, az valamiért jó volt.
meg végre régebbi japó vasak vannak, bár az látszik, hogy az autógyártók amiknek ehhez a szubkultúrához semmi közük, erősen bepofátlankodtak.
ez van, az első résszel irdatlan nagy piac indult meg..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4064) Janoska26 válasza Integra (#4063) üzenetére


Janoska26
addikt

Én megnéztem sajnos, de a főcímzenén kívül nem igazán tetszett belőle semmi sem :DDD

(#4065) Pompi válasza Janoska26 (#4064) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jaja, az nagyon jó kis muzsika. :K Bár én a filmen is elszórakoztam, amit vártam tőle azt hozta. De tény, hogy az első volt a legjobb.

Feel Good Inc.

(#4066) Tibiajax válasza Dilikutya (#4061) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, a vice cityben is ugyanez van, tökéletesen illik bele, ahogy este mész a kocsival, a dj beszél és ez megy alatta meg utánna, nagyon fain kis játék az.

(#4067) brownus


brownus
veterán

ajánlásos:

delicatessen, spoileres - kisinfó 9/10 kurva jó poénokkal van tele a film

nem ajánlásos:

agyő, nagy ő. (the heartbreak kid) linket nem kaptok annyira gyenge volt... (volt benne pár poén amin lehetett felkacagni, de nem sok) 4/10

[ Szerkesztve ]

(#4068) brownus


brownus
veterán

:D

na ki ez?:D

lesz egy másik férfi szerelemről szóló film is: [link]

(#4069) Tibiajax válasza brownus (#4068) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

enyém nevem borat szakdijev :)

(#4070) Wolverine válasza Dilikutya (#4061) üzenetére


Wolverine
félisten

Emlékeim szerint tényleg nem volt annyira halálosan komoly, mint mondjuk egy Shield, de talán a Magnumnál kicsit keményebb sorozat volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4071) DemonDani


DemonDani
addikt

Mr. Balhé:

Leslie Nielsen. Magárt beszél... Minden filmjét feldobja még akkor is ha a film egy csőd tömeg... :R Sajnos ez esetben is ez történt. Mutathatták volna többször is, akkor jobb film lett volna, :DDD de nem lehet folyamatosan ő a képen így kap egy 6/10-est de csak, mert a főszereplő jó a többi nem valami értékelhető.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4072) DemonDani válasza brownus (#4068) üzenetére


DemonDani
addikt

Istenem... :U :(((

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4073) Agostino válasza brownus (#4068) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Bruno! Csinálhatna végre ezzel a karakterrel is egy egészestés filmet. : ))) Eddig csak pár szösszenetet láttam.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4074) Wolverine válasza Agostino (#4073) üzenetére


Wolverine
félisten

Ő jön :D (legalábbis ha igazak a pletykák, akkor lesz Bruno-film)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4075) Tibiajax válasza Agostino (#4073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és annyi kb elég is volt..
Inkább egy Boratot.

(#4076) Dilikutya válasza Tibiajax (#4075) üzenetére


Dilikutya
félisten

Borat nem lesz több, sőt Ali G sem. Bár ezt maga Cohen mondta, nyilván vannak olyan helyzetek, amikor bárki beugorhat a moziba egy újabb kalandra. De szerintem a Boratban minden benne volt, amit a témából ki lehetett hozni, másodjára nem lenne poénos a távolba szakadt kazah szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4077) #54715584 válasza brownus (#4068) üzenetére


#54715584
törölt tag

volt masik cikk is careyekrol, elmentek melegbarokba, hogy felvegyek a "ritmust" :)

(#4078) brownus válasza DemonDani (#4072) üzenetére


brownus
veterán

mi a baj? mond :)

most eszembe jutott a boratból amikor elment a meleg felvonulásra, és a másnap... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4079) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Lehet volt már róla szó, de Lucas és Spielberg már dolgozik az ötödik Indiana Jones kalandon, ami ezúttal Jézus keresztje körül bonyolódik majd.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4080) peterszky válasza Dilikutya (#4079) üzenetére


peterszky
őstag

Azért megvárhatnák a 4 fogadtatását. Én várom már nagyon, de sokan húzzák a szájukat, hogy Ford ilyen öreg, Ford olyan öreg. Szerintem jó lesz. Azt se bánnám, ha az 5. a Fate of Atlantist filmesítené meg :), abban úgy sincs akkora hajtás.

Hitman és Macskafogó 2 mikor jön ki dvd-n?

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#4081) Dilikutya válasza peterszky (#4080) üzenetére


Dilikutya
félisten

Előzetesek alapján jó lesz. Az Indiana Jones filmek sosem voltak annyira pörgősek. OK, van kaland bőségesen, de sok a kutatás is, ha Ford 66 évesen jó formában van, nem lehet ez probléma. Én bízok a sikerben, Fordra is ráférne már egy újabb siker.

Hitman május 21 (talán), Macskafogó 2 meg már lassan egy hónapja kint van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4082) peterszky válasza Dilikutya (#4081) üzenetére


peterszky
őstag

Nekem is az rémlett, hogy a stúdióban azt mondták, hogy várhatóan áprilisban jön ki, de még nem láttam boltokban (igaz nem is nagyon voltam :) ). De akkor biztosan kint van. Köszi az infót.

What else you gonna do on a Saturday?

(#4083) VladimirR válasza Drizzt (#2880) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szerintem a fogonosz nem volt veszes, a statham neje annal inkabb - na az felelmetesen szar volt
massal a szineszek kozul nem volt kulonosebb gondom, bar reynolds-tol imho talalhattak volna jobb kiralyt is
a sztori is jo, a rendezes is elmegy, s ugy egeszeben is, egesz jo film lett (bar helyenkent latszik a penzhiany), meg ajanlani is merem barkinek (s nem ugy, mint ahogy integranak szoktam a bloodrayne-t)

mi lesz ezzel a vilaggal, ha mar abban sem bizhatunk, hogy dr boll szar filmeket csinal?

(#4084) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Vasember
Lehet, hogy az előttem ülö 2.10cm-es faszi fejétől, de lehet h a folytonos óráranézés miatt (10-töl el classico), de végig flusztrált volt az alapjáratom, ezért nem is tudtam elengedni magam. Ami viszont így is átjött, hogy a film tényleg ütősre sikeredett, és csak egyszer volt olyan, h elröhögtem magam (nem egy filmbéli beépített poénon), szóval ez egész jó egy popcornmozitól, amugy végig kussoltam és csak lestünk :) Jó lett, na, Downey meggyőző, de ezt tudtuk róla, az idő azért rajta is meglátszik, főleg egy Vissza a suliba után.. :) De elég jól kidolgozta magát, és a cgi-ok is ott voltak elég masszívan. Story jó, karakterek jók, kb tartotta is magát az eredetihez (bár nálam talán csak wolwerine tudhatja ezt jobban, majd ő megcáfol ha nem így van:) ), Stark háza atomkirály volt :)
Kb ennyi, mert más az már spoiler lenne. Nézzétek meg, de moziba, ha lehet..

(#4085) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Úgy tudom vannak nagy rajongói itt a filmnek. remélem még nem volt: G.I. Joe - Heavy Duty

- http://pazsitz.hu -

(#4086) Wolverine válasza Tibiajax (#4084) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz az autentikussága nagyban köszönhető annak, hogy nem egy nagy stúdió csinálta a filmet, hanem maga a Marvel :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4087) Dilikutya válasza PazsitZ (#4085) üzenetére


Dilikutya
félisten

Balról a második Heavy Duty. A rajzfilmben így nézett ki, a fegyvere is ez volt, ez a filmes alak nem igazán olyan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4088) Janoska26 válasza Dilikutya (#4087) üzenetére


Janoska26
addikt

miafranc, még malaca is van? :Y :C

(#4089) brownus válasza Wolverine (#4086) üzenetére


brownus
veterán

kib@szott jó lett az avatarod! de nem rémlik, hogy lett volna ilyen wolverine is... vagy átszínezted?

(#4090) Tibiajax válasza brownus (#4089) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez egyszerüen wolverine, noire stílusban.. nem?

(#4091) Integra válasza peterszky (#4080) üzenetére


Integra
titán

no para, ha a 4 hozza a régi indi trilógia sikerét, hangulatát, akkor biztos lesz 5ik rész
ford meg jó kondiban van, ő is az a fajta, aki ahogy öregszik, úgy lesz egyre jobb, lásd connery...
a két eddig látott trailer alapján ott lesz hangulatra nagyon:)
a cgi-tól félek azért picit......

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4092) brownus válasza Tibiajax (#4090) üzenetére


brownus
veterán

lehet

jön a kis vuk zwei...
...hiszen Gát György elmondása szerint a Kis Vuk forgalmazási jogára már több külföldi cég is lecsapott. persze-persze:)

(#4093) kornél1


kornél1
aktív tag

spoiler, aki még nem látta: Leo DiCaprio meghal a Titanic c. film végén

(#4094) kornél1 válasza Dilikutya (#4087) üzenetére


kornél1
aktív tag

ez a te gyüjteményed? balró a harmadik Skorpió elöl, az nekem is megvan. ha egyszer eladóvá válna, érdekelne mennyi lenne az egész :R :R

(#4095) Tibiajax válasza kornél1 (#4093) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#4096) kornél1 válasza Dilikutya (#4054) üzenetére


kornél1
aktív tag

ezt a Magnum dolgot merre olvastad?

(#4097) Dilikutya válasza Janoska26 (#4088) üzenetére


Dilikutya
félisten

2. sor jobbról 3-as és 3. sor jobb első nekem megvan ;]

kornél1: Integra a #4041-ben linkelt gyorshíreket, ott volt egyben a McGyverrel, bár mintha erről már korábban is olvastam volna.
És nem, sajnos nem az én gyűjteményem, csaj Heavy Duty miatt raktam be, nekem nincs ennyi, ha jól tudom 4 GI Joe katonám van, meg talán ugyanennyi Cobra, és van egy Cobra helikopterem, meg egy rakétás GI Joe járgány:). És nem, még ez a kevés sem eladó ;].

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4098) kornél1 válasza Dilikutya (#4097) üzenetére


kornél1
aktív tag

nekem 5-6 G.I.Joem volt, de már cska kettö van, (1jó 1 rossz karakter) meg van egy rakétás járgányom nekem is... ilyen rikitó zöld a tied?? nekem az van, sötétkék rakétákkal. eccer egyesithetnénk seregeinket :DD nekem van egy kétéves unokaöcsém, mindenmet nekiadom, csak a két utsó g.i.-t nem :DDD ;]

(#4099) Dilikutya válasza kornél1 (#4098) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, azaz:).

És ezek vannak:
GI Joe: Salvo, Grunt, Stretcher, Countdown és a járgány: Badger

Cobra: Alley Viper, Interrogator + helikopter, Undertow, Laser Viper (bár ezt fegyverek nélkül szereztem, és a gatyája terepszínűre van festve makettfestékkel), Incinerators, Iron Grenadier,

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4100) adalbert1 válasza #54715584 (#4031) üzenetére


adalbert1
veterán

A death at the funeral szerintem se volt rossz, 1-2 jelenet tényleg halálira sikerült. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.