Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4651) VladimirR


VladimirR
nagyúr

megneztem ujbol a lucky number slevin-t, es csak ajanlani tudom meg mindig, barkinek, aki szereti a csavaros torteneteket
no meg lucy liu is imadnivalo, megha csak mellekszerep is

(#4652) Integra válasza #54715584 (#4648) üzenetére


Integra
titán

elcseszik az egészet az autógyártók rivalizálásával...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4653) Wolverine válasza Integra (#4652) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz Arcee már rosszul hangzik. Unikront és Galvatront nekünk! :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4654) Integra válasza Wolverine (#4653) üzenetére


Integra
titán

arcee volt asszem a rózsaszín/fehér kis gömbfejű robotcsaj, ugye?

hehe, az tuti hogy lennének viccek, ha ilyen karaktereket is bevonnának..
grmilock mondjuk.. haha mindjárt jurassic parkositani is lehetne:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4655) bandus válasza VladimirR (#4651) üzenetére


bandus
veterán

:R
az utóbbi időben nekem csak ez a többszörnézős, és a prestige :K

én most vagyok túl a galaxis utikalauz stopposoknak című filmen.
háááát....

kuuurvajóóó :DDD nagyon tetszett, eszméletlen nagy ökörség, és ááá. teljesen a hatása alatt vagyok :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4656) VladimirR válasza bandus (#4655) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pedig az a film a regeny megcsufolasa, kozelebe sem er annak
ha nem olvastad az eredetit, akkor mindenkepp olvasd el
ha nem szeretsz olvasni, az elso resz (merthogy a galaxis utikalauz a vilag leghosszabb trilogiaja - a maga 5 reszevel), ami alapjan a film is keszult, elerheto egy 6 reszes minisorozat formajaban is (a bbc keszitette, meg van radiojatek is - sot, azt hiszem, eredetileg a radiojatek volt eloszor, annak indult az egesz moka, bar ebben nem vagyok biztos)

[ Szerkesztve ]

(#4657) bandus válasza VladimirR (#4656) üzenetére


bandus
veterán

imádok olvasni :K :), a film után az utam egyből a libri.hu és az alexandra.hu-ra vezetett :), előbbiben van is, úgyhogy beszerzem mindenképpen. remélem a magyar változat szövege is hasonlóképpen humoros.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4658) vtechun


vtechun
veterán

Hello! Létezik, hogy a Parfüm: Egy gyilkos története című filmben statiszta szerepet vállalt Jean Reno ? Valaki járjon már utána :D Link Vagy csak engem emlékeztet Rá ?

(#4659) VladimirR válasza vtechun (#4658) üzenetére


VladimirR
nagyúr

valoban hasionlit, de szerintem nem o az

bandus: nekem nagyon tetszik a konyv nyevezete

(#4660) vtechun válasza VladimirR (#4659) üzenetére


vtechun
veterán

ezt mondják ircen is a gyerekek, de ki kéne deríteni :)) Lehet be akart szállni minenképpen a film végén lévő Gang-Bang-be :)

(#4661) adalbert1 válasza VladimirR (#4651) üzenetére


adalbert1
veterán

Lehet hogy én is megnézem újra, már több mint egy éve nem láttam... Lucy Liu nekem is nagyon megragadt az emlékezetemben, nagyon édes csajszit játszik benne.

(#4662) Wolverine válasza Integra (#4654) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja. Az elsőben is szerepelt volna, de a próbavetítés közönségének nem jött be, és inkább Acélfej (Ironhide) került a helyére az ágyúival :D
Amúgy igen, Dinobotokat is szeretnék egyszer látni :DDD Meg Álcarovarokat (Insecticons) és Sokkolót (Shockwave), Fülelőt (Soundwave), Rombolót (Ravage), Körfűrészt (Buzzsaw) és Lézercsőrt (Laserbeak)!

szerk: #4656: igen, először volt a rádiójáték, aztán a könyv, majd egy '82-es BBC-s film, és aztán a folytatások :D

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4663) Dilikutya válasza vtechun (#4658) üzenetére


Dilikutya
félisten

Imdb szerint nincs benne.

Wolverine: na és Super Omega? Meg a Predakonok, a Szerkesztettek (Constructicons), Színlelők...:)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4664) #54715584 válasza bandus (#4655) üzenetére


#54715584
törölt tag

en is most keszulok megnezni a filmet, a konyveket olvastam, azok bejottek magyarul :)
de angolul is jo :)

(#4665) #54715584


#54715584
törölt tag

(#4666) Wolverine válasza Dilikutya (#4663) üzenetére


Wolverine
félisten

A Szerkesztettekből Csonttörő már volt... ;) Mondjuk Triptikonra kíváncsi lennék, hogy oldanák meg :DDD (vagy akár a triplaváltókat...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4667) Dilikutya válasza Wolverine (#4666) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elég jelentéktelen szerepe volt, Optimus őt nyírta ki elsőnek, máshol nem is volt dolga szegénynek. Egyébként úgy ahogy van, nem kóser Bonecrusher, mert ugyebár őt a Földön alkották meg, és a Mátrix-al élesztették fel. Viszon én az összes Szerkesztettre gondoltam, amikor majd összeállnak Devastator-rá:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4668) Tibiajax válasza Dilikutya (#4667) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Uhh, irigylem, aki ennyire vágja a Transformers történelmet, nekem valahogy ez kimaradt az életemből. Mondom mindezt annak tudatában, hogy faltam a képregényeket 8 éves korom óta. Nálam vhogy ez elmaradt.:-( Bezzeg a Superman/Batman/Marvel univerzum triumvirátus..:)

(#4669) Wolverine válasza Dilikutya (#4667) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze, ez engem is zavart erősen; az is, hogy ikonikus Álcák meg kimaradtak... (Fülelő, a teljes kazettaállomány, Égretörő, Villámcsapás, Sokkoló...) Ugyanígy nagyon hiányzott nekem Portyázó, és cseppet sem vagyok azzal kibékülve, hogy Racsni az első sorban harcolt...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4670) Dilikutya válasza Wolverine (#4669) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na igem, az első Marvel széria elején az Üstökös-Égretörő-Villámszárny trió elég hangsúlyosan jelen volt. Érdekes, hogy Sokkolót belerakták a mozifilmhez készült játékba, igaz csak ellenfélként. Optimusszal kellett likvidálni, ha jól emlékszem.
Portyázónak is helye lett volna, sokkal inkább, mint Acélfejnek, mert ő pl. sosem volt fontos szereplő. Kerék (Wheeljack) viszont igen, ahogy Jazz is, errefel a filmben ő az egyetlen elesett Autobot, bár a folytatásban mintha ő is benne lenne majd. Nyilván mi, akik ismerjük a képregényeket (nekem megvan az összes magyarországi kiadás eredetiben), teljesen máshogy raknánk össze a filmet. Viszont a készítők jóval nagyobb táborra építenek, így csak egy pörgős sci-fi/akció mozi lesz mindig is. De legalább van, és nem olyan komolytalan, mint a 86-os TF: The Movie, ami nekem felnőtt fejjel kevéssé volt élvezetes.
Ugyanez van a GI Joe-val is, 8 évesen imádtam a sorozatot, az egészestés rajzfilmet csak mostanában láttam először, és nagyon szar volt (bár szerintem mindenképpen rossz, elég gagya története van).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4671) t1


t1
addikt

Gone - Bele a semmibe 2007

Megnéztem, én a cím miatt sokkal többet vártam volna. Eléggé unalmas az egész. Tipikusan az a film, amikor tudjuk már az első 20 percben mifog történni. Azért unaloműzésnek jó volt.
4.5/10

(#4672) brownus


brownus
veterán

megnéztem a next-et, jóindulattal egy 2/10 és köze nincs a "the golden man" novellához, semmi, csak annyi, hogy előre lát a jövőbe a filmben két percet a novellában meg félórát. komolyan az a 30 oldal sokkal érdekesebb, izgalmasabb volt mint ez a hulladék. szomorú... adtam is az imdb-én gyorsan egy 1est, mert nagyon sok az a 6.2es átlag

cloverfield, ez tetszett, hangulatos film, és jó, hogy a hőseink szerencsétlenek, semmi lekaratéjozom a szörnyet meg ilyesmi. sajna az esir rilizes változatban nem volt a stáblista végén semmise, valaki mesélje már el miről maradtam le:) lesz köv. rész?

(#4673) Tibiajax válasza brownus (#4672) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A next z-kategoriás filmben csak Nicolas órája volt királyság.
----
Nna, akkor megvolt Neked is a Cloverfield, éljen :) Egyébként arra én is kiváncsi lennék, mi van a stáblista végén, mert én sem láttam!

[ Szerkesztve ]

(#4674) #54715584


#54715584
törölt tag

igen, meseljetek el, mert en a stablistanal kikapcsoltam a dvd-t... :)

(#4675) Eagle16 válasza #54715584 (#4674) üzenetére


Eagle16
addikt

A szinkronos verzió végén nincs semmi, az biztos. (most belenéztem)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4676) Tibiajax válasza Eagle16 (#4675) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor ez is urban legcsi lesz.. :D

(#4677) #54715584 válasza Eagle16 (#4675) üzenetére


#54715584
törölt tag

a dvd-n sem?
akkor majd megnezem ha hazaertem :)

(#4678) Tibiajax válasza #54715584 (#4677) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Monstre, Mézengúzt megnézted már? :D

(#4679) brownus


brownus
veterán

még egy kis love guru:D és megcsókolta:)

ez is fasza lesz: babylon a.d. http://filmbuzi.hu/archives/2008/06/10/angol-nyelvu-babylon-ad-trailer/

[ Szerkesztve ]

(#4680) Eagle16 válasza #54715584 (#4677) üzenetére


Eagle16
addikt

DVD-n nincs meg :D

Ez is érdekes lesz: City of Ember

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4681) DemonDani


DemonDani
addikt

Cloverfield:

Alternativ befejezés, törölt részek
A végén rejtett titok :K
Titkos üzenet a végén

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4682) brownus válasza DemonDani (#4681) üzenetére


brownus
veterán

köszi, ha hazaértem megnézem, azt az esirt. ott van-e

(#4683) #54715584 válasza Tibiajax (#4678) üzenetére


#54715584
törölt tag

persze, mar jo par hete, irtam is rola
nagyon tetszett, fetrengtem a rohogestol a poenokon :D

city of ember-t en is varom mar :)
es nemsokara itt a happening is :)

(#4684) mazda626


mazda626
addikt

Fivér

Jó pofa kis film. Aki szereti a gengszteres, leszámolós filmeket, mindenképpen nézze meg. A yakuza teszi a dolgát. :K

(#4685) lorcsi


lorcsi
veterán

javaslom a tv2-t..;)

de csak aki jó filmet akar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4686) Integra válasza lorcsi (#4685) üzenetére


Integra
titán

még jó hogy 100x láttam:)
mondjuk megfogom 101x is nézni, de most foci:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4687) lorcsi válasza Integra (#4686) üzenetére


lorcsi
veterán

nem lehet ezt elégszer megnézni :))

(#4688) Integra válasza lorcsi (#4687) üzenetére


Integra
titán

no para, ha vége a focinak már kapcsolok is rá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4689) Dashes válasza lorcsi (#4685) üzenetére


Dashes
őstag

Meglessük magyarul is. Kösz. az infót.

(#4690) Tibiajax válasza lorcsi (#4687) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szinkronnal mondjuk én inkább hanyagolom. Reklámokat meg sem említem

(#4691) lorcsi válasza Tibiajax (#4690) üzenetére


lorcsi
veterán

főleg a reklámok nyírják ki :(
meg valamiért túl halk is, úgy fel kell hangosítanom sokszor
egy filmet nem lehet már megnézni tv-n, úgy elcseszik :W
jó hogy most már vannak más lehetőségek is...elérhető áron

(#4692) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A héten megnéztem a nem fogadott hívás című filmet, és vmi giga gagyi volt, a másik meg, hogy egy az egyben kör koppintása volt. Csak pár dolgot megváltoztattak, de elég erősen látszott rajta.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4693) Wolverine válasza Integra (#4688) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen, én is így voltam vele :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4694) Arnold2


Arnold2
őstag

Megnéztük az The Incredible Hulk című filmet, Edward Nortonnal (mármint Ed nem volt ott, hanem ő játszott a filmben).
Nos nem volt rossz,én a trailerből rosszabbra számítottam.
Igazából túl sokat nem szeretnék mondani,nehogy véletlen poénokat lőlljek le.
Itt a háttérszori nagyjából az ami a '78-as sorozaté volt.
Egy nagyobb negatívumot említenék meg,mégpedig a film dinamikája.Itt nagyon élesen elkülönült a két véglet: mikor bunyó van akkor pörög ezerrel a dolog,de utána a következő bunyóig nagyon leül a film.Néhol már majdnem be is alukáltam.
Liv Taylor sztem nem volt a megfelelő választás, Edward Norton olyan semmilyen (kivétel talán az a pár másodperc mikor bedühödik és átalakul zölddé), Tim Roth ellenben nagyon jót alakított véleményem szerint.
Egyszer moziba megnézős kategóriába sorolnám,mert a hang és a CGI nagyon pöpecc lett,különösen a CGI.Látszik hogy odafigyeltek rá.

(#4695) Tibiajax válasza Arnold2 (#4694) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Meg akarom nézni ezt a filmet, moziba, látom hogy sokat írsz róla, spoiler felirat nincs, ezért nem birom leállítani a szemem, hogy végigfussak rajta, pedig nem szabadna :-( én vagyok a gyenge
Viszont máris többet tudok róla, mint amennyit akartam tudni mielőtt megnézem

(#4696) Rusher válasza DemonDani (#4681) üzenetére


Rusher
őstag

Hmm....az "it's still alive" az nincs egyiken sem...sem a dvd-n sem ESIR verzió-n de a "Help us.." az igen :K Nem lehet, hogy azt csak valaki megcsinálta? ;) Amúgy a lezuhanó meteor vagy műhold az trükk? Vagy véletlen pont lezuhant amikor felvették? Elég igazinak néz ki sztem....:K
Milyen furcsa, hogy 3x láttam a filmet és mindig láttam a bevillanó képet, de eszembe sem jutott, hogy kikockázzam és megnézzem mi az....jópofa poén a King Kong..most ha megnézem akkor egyből látom... :D

[ Szerkesztve ]

(#4697) Wolverine válasza Arnold2 (#4694) üzenetére


Wolverine
félisten

Ki az a Liv Taylor? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4698) #54715584


#54715584
törölt tag

a minap gondolkoztam rajta, hogy nagyon nyomjak az infokat a filmekrol hivatalosan is, nagy a hype, aztan a film tok szar, max a cgi meg hangkeveres a jo...bar volt mar olyan film, ami pont ezert tetszett...

de pl valamelyik nap olvastam a terminator rendezotol egy akkora hatalmas spoilert, amit en sem akartam tudni...
teljesen elvette a kedvemet a filmtol, es hiaba lesz evek mulva bemutato 4-56 resznek, nem biztos, hogy addig elfelejtem ezeket... :(

(#4699) Eagle16 válasza Rusher (#4696) üzenetére


Eagle16
addikt

Valami olyasmit is mondtak hogy visszafelé kell lejátszani...és akkor lesz It's still alive...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4700) Tibiajax válasza Eagle16 (#4699) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mondjuk én rohadtul nem hallom ki, hogy ezt mondaná, pedig 20x visszatekertem..
Rusher. Milyen King Kong?..:)
#4697 Wolverine. :DDD nyomdahiba

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.