Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5901) Bibby válasza GrandeP (#5895) üzenetére


Bibby
addikt

Ez kész :)) Akárhol is olvastam kritikát, akárki is húzta le a filmet, ilyet egyik sem írt:

"Joker alakítása is egyszerűen nulla"

Miii? Te hogy tudnád elképzelni ennél jobban azt az őrültet? A sminkje is elég pszichopatára volt véve szerintem.
Az addig oké hogy a régi jobban tetszett, van ilyen, na de hogy tényleg konkrétan 30 perc után befejezted (gyanítom nem moziban nézted), és adsz rá 3 pontot, egy múmia3-ra meg HETET... :Y

Ελευθερια η θανατος

(#5902) GrandeP válasza Bibby (#5901) üzenetére


GrandeP
őstag

Most ha egyszer az akkor az.. :) Mindenkinek más tetszik....

Egyébként moziban néztem... ha vmi nem tetszik akkor azt nem nézem meg, hanem megyek és sétálok egyet a bnőmmel...

De én nem értem, most miért kell ennyire futtatni "szegény" Heath-et?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5903) Viszlát válasza GrandeP (#5902) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem futtatja senki. A színészi játék elismerése pedig nem tetszés alapján működik. Egy szerep eljátszásának nehézségét akkor is értékelni kell, amikor maga a karakter nem szimpatikus. Ez a film Ledger nélkül 2/10, vele 5/10, amivel előlép a nézhető kategóriába. És ez nagy dolog.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5904) Bibby válasza GrandeP (#5902) üzenetére


Bibby
addikt

Én nem futtatom, sőt mielőtt megnéztem a hócipőm tele lett azzal hogy mindenhol magasztalták, meg oscar-t neki stb. De valóban, nem volt hiba a játékában: vicces-brutális-ijesztő-tébolyult. A dumái idézhetőek, klasszikusok. Nélküle lehet hogy számomra is csak egy jó kis akciófilm lenne.

Ελευθερια η θανατος

(#5905) GrandeP válasza Viszlát (#5903) üzenetére


GrandeP
őstag

Ez a film Ledger nélkül 2/10, vele 5/10, amivel előlép a nézhető kategóriába. És ez nagy dolog.

Ez egy szép mondat volt! ÉS ott a pont! :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5906) Bibby válasza GrandeP (#5905) üzenetére


Bibby
addikt

Azért a közhangulat nem ez valljuk be.

És szerintem feleslegesen gerjesztesz indulatokat ilyen megnyilvánulásokkal.

Ελευθερια η θανατος

(#5907) Wolverine válasza GrandeP (#5905) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenkinek más az ízlése; én 5 éve nem láttam ilyen hatásos filmet, ami meg tudott volna fogni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5908) GrandeP válasza Bibby (#5906) üzenetére


GrandeP
őstag

Én nem gerjesztek semmit se... elvileg ide be lehet írni ha tetszik vagy nem tetszik egy film... pontozni is lehet.

Megtettem.. érvélt mindenki ennyi pro/kontra...

Vélemény nyilvánítás szabad vagy nem?!

Indulatokat akkor gerjesztettem volna, ha alapból csak "Joker" fikáztam volna és 1 pontot adtam volna... holott 1 pontnál többet ér...

És én összeségében adtam a pontokat és nem a színészre!

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5909) Viszlát válasza GrandeP (#5905) üzenetére


Viszlát
addikt

Mármint melyik a kettő közül? :F

Wolverine: tény és való, hogy meg volt benne a potenciál, ám számomra túlságosan sok sallang volt a filmben, így a magával ragadás elmaradt. Pedig nagyon vártam ezt a filmet. :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5910) Bibby válasza GrandeP (#5908) üzenetére


Bibby
addikt

Nem is a véleménnyel van gond vagy a pontozással, hanem hogy Viszlát hozzászólására reagáltál, mosolygós jellel. Felesleges volt.

Amúgy Joker alakítására írtad hogy nulla, ennél jobban nem lehet lehúzni.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#5911) GrandeP válasza Bibby (#5910) üzenetére


GrandeP
őstag

Viszlát hozzászólására reagáltál, mosolygós jellel.

Lehet félre érthető volt, de nem gúnyos reagálás volt...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5912) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Gyakrabban fogom látogatni ezt a topikot.
Kedvet kaptam a filmnézéshez. Most a wantedet fogom megnézni, aztán az Outpostot. Sajnos a bunkert még nem sikerült beszereznem.

(#5913) Viszlát válasza (Kolombusz) (#5912) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak egy tipp a Wanted-hez: nézd úgy mint akcióvígjáték és remekül fogsz szórakozni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5914) Wolverine válasza (Kolombusz) (#5912) üzenetére


Wolverine
félisten

A Wanted esetében inkább szerezd be és olvasd el a képregényt... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5915) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nos, mielőtt elkezdeném a mozinapomat (estig csak filmnézés), lenne egy kérdésem.
Valami jó, romantikus filmet tudnátok ajánlani? Ami be is szerezhető manapság torrentről. Édesanyám mindig rágja a fülemet, hogy neki nem keresek soha semmit. :)

(#5916) Viszlát válasza (Kolombusz) (#5915) üzenetére


Viszlát
addikt

A P.S. I love you szerintem tetszeni fog neki. Esetleg még a Definitely, maybe. Ezek újak, tuti megtalálod őket torrenten. Ha kicsit komolyabb filmekre vágyik romantikus műfajban, akkor ajánlanám a Büszkeség és balítéletet, a 2005-ös változatot.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5917) diablo1984 válasza Wolverine (#5914) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem tetszett a wanted, sok-sok neves színész volt benne, mondjuk maga a történel irreális, dehát csak képregény adaptáció lenne vagy mifene!

(#5918) diablo1984 válasza Viszlát (#5916) üzenetére


diablo1984
veterán

a mindenképpen, talán jó kis romantikus cucc, habár én nem szeretem a csöpögős történeteket, de ez tetszett! :K

(#5919) tbs válasza (Kolombusz) (#5915) üzenetére


tbs
addikt

Nem klasszikus "romantikus", de az, és közben szórakoztató, élvezhető zenés krimi. Ráadásul pár nő benne igencsak khm... :B "8 nő" -> [link]

Ha kőkemény romantika, dráma kell, több estén keresztül, akkor pedig "Middlemarch" -> [link]

(#5920) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Köszi a tippeket! :)

(#5921) Wolverine válasza diablo1984 (#5917) üzenetére


Wolverine
félisten

A történetének 10% köze van az eredeti képregény történetéhez :U Kb. ezzel már leírtam magamban a filmet. (aztán utána kiderült, hogy igazam volt... de ez más tészta)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5922) diablo1984 válasza Wolverine (#5921) üzenetére


diablo1984
veterán

én a képregényt nem ismerem, de pl így tetszett! lehet a képregény ismerete mellett nem ezt mondanám, dehát nem nagy képregény-fan vagyok! :B

(#5923) diablo1984


diablo1984
veterán

jah megnéztem a meet the spartans nevű dolgot szinkronosan is! azt gondoltam, hogy felíratosan egy kapap szar volt, talán a szinkronnal feldobták.....de nem, okádék maradt minden szinten!

pontozhatatlanul szar, szóval nem ajánlott megnézni! :W

(#5924) Troy.


Troy.
addikt

Wanted
Hát ilyen retket rég nem láttam. Kocsi átpördül, majd lazán talpra áll, de a golyózás sem volt semmi.. Megtekintése elkerülendő! Egy fillért nem ér ez a hulladék.

(#5912) : Hát én egyiket sem ajánlanám!

[ Szerkesztve ]

.

(#5925) Tibiajax válasza Viszlát (#5916) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az a Definitely, maybe is egy rém gyenge film, úgy egyébként..

(#5926) tbs válasza Tibiajax (#5925) üzenetére


tbs
addikt

:K Ja, csak nem akartam lehúzni. :B

(#5927) (Kolombusz) válasza Troy. (#5924) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Miután tudtam, hogy mire számítsak és nem vettem túlságosan komolyan filmet, egész laza 100 percet nyújtott.

(#5928) diablo1984 válasza (Kolombusz) (#5927) üzenetére


diablo1984
veterán

hát jah, úgy véve nem rossz, deha valaki eleve onnan indul ki, hogy hát ilyen nem létezik és akkor már szar az egész, annak biztosan szar is lesz!

azért vannak a filmek, hogy (akár) elrepítsenek a valóságból, kikapcsolódjuk, én pl az olyan filmeket ami "valós történésen alapszik" ki nem álhatom, mert földhözragadtak!

anyámék ilyenek, hogy mondják a film nézése közben, hogy ez mese, ilyen nincs, mert nem bírnak elszakadni a valóságtól és átadni magukat a filmnek, habár sok film tényleg annyi időt sem ér az életemből, mint ameddig tart.....

(#5929) Viszlát válasza Tibiajax (#5925) üzenetére


Viszlát
addikt

Tisztelettel kérdezem, hogy ki mondta, hogy überjó? Direkt mögé írtam, hogy ha komolyabb szintű szórakozást szeretne az anyuka, akkor mit ajánlok. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5930) tbs válasza Viszlát (#5929) üzenetére


tbs
addikt

Ajánlottad -> vélhetően tetszett neked. (Amúgy a "Büszkeség..." feldolgozás sem egy űbermutatvány. Inkább a BBC sorozat, amiből 100%-ot nyúltak... :U )

Ajánlom viszont neked a "Szerintünk a szex" ("Casual Sex") című zseniális romantikus filmet. :K

(#5931) Integra


Integra
titán

holnap megyek vétre batmant nézni!!!!!:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5932) diablo1984 válasza tbs (#5930) üzenetére


diablo1984
veterán

izlések és pofonok!

mondjuk én a narnia krónikáinál vagyok földhözragadt, attól hányni tudnék még most is! :B

(#5933) Tibiajax válasza Viszlát (#5929) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ja jó..ha Neked sem tetszett, akkor jó..:) Már majdnem csalódtam benned. :DDD
Kb felénél már aludtam mint a bunda, olyan jó film volt..
--
Hanem, ma este :), Batman <1989> , csak a rend (és Kedvesem, aki még egy epizódot sem látott..) kedvéért, és holnap este, végre, mozi!

(#5934) Viszlát válasza tbs (#5930) üzenetére


Viszlát
addikt

Abszolút az egyszer nézhető kategória és mint tudjuk, a hölgyek igényei ezen a téren jóval alacsonyabbak, ezért mert ajánlani (gondoltam figyelembe veszem a nézőt is). :)

P&P: Nekem maga a regény is nagyon tetszett, angolul is elolvastam és az eredeti alapján 99%-ban úgy képzeltem el a történetet, ahogy a filmben is megjelent, értem ezt főként a karakterekre. Mellesleg operatőri remekmű. :)

Köszi az ajánlást, felírtam. :K

Tibiajax: biztos, hogy fogsz, nem vagyunk egyformák ízlés terén. :D Nekem pl. a Love actually nagy kedvencem, egy-két apróságot leszámítva nagyon jó lett!

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5935) Viszlát válasza diablo1984 (#5932) üzenetére


Viszlát
addikt

Gyerekkoromban olvastam az összes Narnia könyvet és azt kell mondjam, undorító amit összehoztak belőle, bűn az adaptáció szót használni rá. Körülbelül a főszereplők neve stimmel, aztán annyi, köze nincs a könyvhöz. Kár érte.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5936) Tibiajax válasza Viszlát (#5934) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor jó..

(#5937) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami igazán jó, új vagy régi horror/thriller filmeket? :))

(#5938) Tibiajax válasza Cola111 (#5937) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

üdv. [link]

(#5939) Wolverine


Wolverine
félisten

Tudom, hogy ez off, de mozi :U (szvsz vezessék be mielőbb mindenhol :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5940) Jadro


Jadro
veterán

A boldogító talán (Made of Honor)

Egyszer megnézhető, de ez már túl romantikus. A baj mégis inkább a kiszámíthatósága. Könnyed kis film annak, aki épp ilyenre vágyik.

5/10

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5941) Rusher válasza Wolverine (#5939) üzenetére


Rusher
őstag

Én is hülyeségnek tartom, hogy emberek még a film előtt már vödörnyi kukoricával, 10 literes kólával 1 tábla szalonnával vagy mittoménmivel rohangálnak jobbra-balra és amikor bemennek nem a filmre koncentrálnak hanem a film első felében zacskócsörgés, szürcsögés stb....és persze nem kultúráltan hanem ami belefér...a szemetelés meg no comment...véletlenül kerül biztos 4-5 kisdarab kuka a kijárathoz... :D
Ja igen és megfigyeltétek, hogy amikor bementek a moziba akkor az adott teremben olyan szag van mintha istállóban lennétek? Komolyan :DDD

(#5942) Tibiajax válasza Rusher (#5941) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vajon miért?... előtted jöttek ki onnan az állatok..

(#5943) Janoska26


Janoska26
addikt

Megnéztem ezt a Spártaiak titkos élete című sz@rt. Csak azt nem tudom min kellett benne nevetni, egy nagy idétlenkedés volt az egész úgy ahogy van, kár volt az időért amit elvett tőlem :(

(#5944) #54715584


#54715584
törölt tag

hat komolyan felhaboritotok itten :(((

a mindenkeppen talan sztem jo film volt, foleg, mivel az ember fantaziajat hasznalta a film kozben

a spartaiak titkos elete is nagyon jo volt, mondhatnam, hogy kimagaslo az utobbi evek parodiai kozul..bar gondolom sokaknak pont a masik, a superhero movie jott be a sablonos es altaji poenokkal...katasztrofa... :(
a fo poen pedig az amerikaiak kifigurazasa volt...mellekesen

mostanaban nagyon sok az igaz tortenet alapjan keszulo vagy kis orszagokban elo kis emberek eletet bemutato drama...hat en meg azoktol hanyok mar sugarban, alig van film, ami egy kis kikapcsolodast nyujt, az agyatlan hulyesegekrol meg ne is beszeljunk...

viszont ami kegyetlen gyenge film volt az a the ruins es a severance... :( elobbit 15 percig birtam, utobbit vegigneztem, de igencsak vegyes erzelmeim vannak utana...

hol vannak a jo kis akciofilmek, fegyverropogassal, autosuldozessel, robbanasokkal, nyomozassal, rejtelyekkel? :F

ja es a batmanhez is kell fantazia boven, akinek nincs vagy foldhozragadt az ne nezze meg...

sot, en meg mar alig varom, hogy lassam a journey to the center of the earthot...

nah, kiduhongtem magam, megyek jegkremet enni... :K

[ Szerkesztve ]

(#5945) kicsitomi88 válasza GrandeP (#5895) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Azért általában toleráns vagyok, de ha nálad a Batman 10/3, a Skorpiókirály 2 10/5 és a Múmia 3 10/7, hát, az nem a filmeket minősíti :U

90 87.5 87.8 87.5

(#5946) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ne szórakozz Zohannal

Egyértelműen Adam Sandlerrel kellett megjátszatni Zohan szerepét. Vannak benne jó humorok, de már nagyon erőltetett. Nincs benne olyan humor, amin le kellett volna állítani a filmet, mert szétröhögöm magam. Folyamatosan Zohannak a (már bocsánat) f@szán van a hangsúly, kit érdekel? Nekem nem poénos, hogy mekkora dzsumbuj van benne. Meg, hogy hogyan mozog, hogyan köszön el...stb. Nagyon erőltetett volt. Összeségében középsz@r. Egyszer meg lehet nézni moziban, de DVD-n nem érdemes megvenni.

5/10

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5947) Dilikutya válasza Makaveli (#5946) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig idővel eredeti DVD-n is olcsóbb lesz, mint most moziban ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5948) Dilikutya válasza GrandeP (#5895) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még ennyi baromságot.

Sötét lovag: odafigyeltél te rá? Az elején azok a beöltözött alakok amolyan botcsinálta rendcsinálók voltak, ők így értelmezték Batman azon törekvését, hogy ösztönözze az embereket (ez spoiler volt).
A Batmobilról: nekem is jobban tetszett a régi, kecsesebb fazon, de a film értékéből ez nem von le semmit. Heath Ledger zseniálisat alakított a Joker szerepében. Jack Nicholson is jó volt, de ez egészen másfajta karakter. Az előző rész nem remake volt, és ez sem az. Nem tudom, mennyire világos neked, a Batman egy képregény, és az idők során több szerző történeteivel, rajzaival jelentek meg, mindenki kicsit adott hozzá. A Batman Begins konkrétan Frank Miller füzeteit vette alapul (a Dark Knight-ot nem tudom). Christopher Nolan ugyanezt csinálta meg filmen, kreált egy új irányvonalat, ami szerintem jó lett, kellemesen sötét, és drámai, mutatja ezt a film befejezése is, amit meg se vártál. 30 perc? Van pofád idejönni úgy, hogy láttál fél órát a kamerásból? Feltételezem, a moziból nem vonultál ki tüntetőleg az 100Ft-os jegyet hátrahagyva.

A másik két filmhez nem volt szerencsém, a Skorpiókirálynak már az első része is gagyi volt, az meg, hogy a Múmia 3-at pedig mindenhol pocséknak jellemezték, így némileg túlzónak érzem a 7/10-et, főleg úgy, hogy igazából azt az első is csak épphogy üti.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5949) DemonDani válasza Rusher (#5941) üzenetére


DemonDani
addikt

Én Literes Iceteával ültem be a TDKrá meg csipszel, és egy kis kesudióval... (ezek a kaják nekem egyfajta mérő dolog.
Ha egy film alatt mind ez elfogy akkor a film nagyon szar. Ha csak a fele akkor jól elvoltam, és tök jó volt a film.
Ha. HA! Semmit nem bontok ki, amire eddig példa nem volt. Akkor az kész... Az alkotás csúcsa. Na most a Sötét lovag, az egyetlen ami alatt minden bontatlan maradt... Hihetetlen. 2,5órát ültem végig ivás nélkül pedig elég ivós vagyok... ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5950) Wolverine


Wolverine
félisten

Presto :DD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.