Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4801) Tibiajax válasza brownus (#4800) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha egyik tetszett, a msáik is fog

(#4802) Integra válasza brownus (#4800) üzenetére


Integra
titán

tetszeni fog szerintem a második rész is, nekem bejött
de az első értelem szerűen jobb volt, hiszen már csak a sztori kezdete miatt is
de nincsen elcseszve a második rész sem, nem happy end..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4803) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!

Elég sok filmet megnéztem az elmúlt napokban. Volt köztük átlagos, szíven ütős, érzelmes, de mégis reális és földközelben járó, brutális is akadt.
Mindent összevetve ezek a filmek kialakították, hogy jelen pillanatban mit is szeretnék nézni, kulcsszó: realizmus.
Mindegy, hogy háborús, rasszista, jelenkor tinijét bemutató művészfilm, a lényeg, hogy valóságos legyen. Fogyjon a golyó, ne legyenek benne csodák, a vér ne csak festék legyen. Történet nélkül is lehet jó filmet csinálni, nem muszáj mindenre választ kapni. Gyerekek irthatják egymást, a kiságy lehet hullazsák is, mindegy. Megcsalta a lány a barátját? Ne üljenek le egymás mellé, ne sírják végig a délutánt és béküljenek ki, fogjanak fegyvert, nyírják ki egymást, de mutassák is minden képkockáját. Ne kerteljenek sehol sem, ha az adott szereplő meghalna, meg is fog.
Valami leszűrhető belőle? Nem tudom megfogalmazni amit gondolok. :W
Előre is köszönöm!

(#4804) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nemrég néztem meg a palsztik szerelem című filmet: hát elég elgondolkodtató film volt az biztos, az előzetes alapján nem ilyen drámára gondoltam, sokkal inkább vígjátékra, de az összhatás igyis jó volt szerintem.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4805) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Erőszakik (In Bruges)

spoiler is lehet...
A cím, az előzetes, a TV riportok (bár ilyet pont nem láttam, de állítólag...) mind azt sugallták, hogy könnyed délutáni vígjáték lesz. Még az alapötlet is erre enged következtetni: küldjünk két bérgyilkost egy balhé után jó messzire, esetünkben egy belga kisvárosba, míg elül a por, és kaphatják a következő feladatot. És a két bérgyilkos feszélyezve érzi magát ebben a környezetben. Mivel ez egy remek vígjátéki alap is lehetne, hát, hittem az előzeteseknek. Aztán kiderül, hogy a balhéban egy kis srác meghalt, a várva várt telefonhívás a küldetéssel nem más, mint hogy az egyik ölje meg a másikat... bár volt néhány finoman megmosolyogtató momentum a filmben, ez egyáltalán nem vígjáték, inkább krimi, dráma. Ennyit a remek címválasztásról, meg a marketingjéről. Viszont a film jó. Teljesen meglepett, de hamar rá tudtam hangolódni, hogy nem vígjáték, és azt mondom, megérte a két órát. Colin Farrel és Brendan Gleeson remekelnek, Martin McDonagh rendező sem vallott szégyent második rendezésével (az első egy kisfilm volt, Oscar díjat kapott érte).

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4806) VladimirR válasza Dilikutya (#4805) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ehhez annyit tennek csak hozza - azon tul, hogy mindenben egyetertek -, hogy en nem csak mosolyogtam egy ket helyen, hanem volt, hogy fel-felnevettem
amugy valoban remek film, s furamod nem okozott gondot athangolodni (mert en is vigjatekhoz ultem le, nekem is ezt sugalltak a bemutatok, elozetesek)

[ Szerkesztve ]

(#4807) Wolverine


Wolverine
félisten

Max Payne képek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4808) PazsitZ válasza Wolverine (#4807) üzenetére


PazsitZ
addikt

Csak azt tudom mondani, amit a kommentekben is leírtak a képek eddig biztatóak és reménykedjünk, hogy jó lesz.
Bulett-time meg mindenképp kell bele szvsz, remélem azt is tudják majd jól kivitelezni.

- http://pazsitz.hu -

(#4809) Wolverine


Wolverine
félisten

A Filmbuzin human megírta az első Happening-kritikát; lehúzta erősen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4810) Integra válasza Wolverine (#4807) üzenetére


Integra
titán

elfogják cseszni, egyszerűen nem fogják tudni hozni a játék hangulatát:(
még ha wahlberg tuti is, a többiek nem fogják tudni megoldani..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4811) brownus válasza Tibiajax (#4801) üzenetére


brownus
veterán

a 28 weeks later nálam az egyszernézhetős kategória, most néztem meg. ami vitte a film hangulatát az a zene. hiányoztak a beteg párbeszédek is, ha az elsőre adtam 10et erre egy 7/10et:) hiány érzetem van e film után.... de tetszett, lesz 3. rész is? immár francia földön? mondjuk rendezze jeunet:d na az lenne valami;)

viszont az első rész kell nekem normális hd minőségben, megvan valakinek? nem az a halyconos szar;)

[ Szerkesztve ]

(#4812) Bibby válasza Wolverine (#4809) üzenetére


Bibby
addikt

Egy Shyamalan filmet valaki vagy utál, vagy rajong érte... szerintem ilyen végletek vannak. Nekem eddig tetszettek, bizakodó vagyok. Amúgy a kritika alapján lehet hogy egyszer már én is beleszaladtam spoilerbe valamikor régebben. :( Azért majd meglepődöm. :)

Ελευθερια η θανατος

(#4813) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma megnéztem, a hihetetlen hulkot, az előző résuzt nem láttam, de pár részletet láttam belőle, ami iszonyatosan gagyi volt. Bár ez se volt olyan hű de jó mint ahogy gondoltam, azért volt benne pár jó rész, de a vége tetszett nekem. Amugy nem értettem, hogy mi a fenének lőtték pisztolyal meg mindenféle ágyuval, amikor már az előző részben se lett ezektől semmi baja.
Jah meg megnéztem a Jason X et is, ami vmi kegyetlen szar volt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4814) Wolverine válasza Jégkokó (#4813) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a Hulk reboot, mint a Batman: Begins; nem folytatása az előzőnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4815) Jégkokó válasza Wolverine (#4814) üzenetére


Jégkokó
veterán

Pedig mintha utaltak volna rá a filmben, hogy voltak ennek előzményei is, hogy a tábornok üldözte és azért bujkált a fickó.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4816) copin


copin
őstag

Már volt wolfi film? A dark seed-ről? Jó a hitman film?

(#4809) @ Azt hallottam unalmas. :U

[ Szerkesztve ]

(#4817) VladimirR válasza Jégkokó (#4813) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jason x rulz, foleg a halozsakos jelenet ^^

(#4818) DemonDani válasza Integra (#4810) üzenetére


DemonDani
addikt

Ne legyél már ilyen negativ! Zavarod az Aurámat! :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4819) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Na, előásódott pár film, amiről azt mondják, hogy klasszikus, de ideág ügyesen elkerülte a figyelmet:

The Changeling [imdb]

Nem hiába mondták annyira sokan, bizony ez egy nagyon jó horrorfilm 1980-ból, mindenképp érdemes megnézni, főleg akiknek modern korunk filmjeiből tetszett a Más Világ (The Others) vagy a Kör (The Ring), egyébként meg minden parázós horror rajongónak ajánlott, nem is ragozom tovább, kifogástalan film!

The Usual Suspects [imdb]

Ezt hogy a francba nem láttam a mai napig az számomra érthetetlen. Emlékszem már évekkel ezelőtt is, és azóta is jópárszor ajánlotta sok ember, mégsem került rá sor.
Nagyon sok film koppintott ebböl a műből később, de hangulatot nem tudták überelni.
Aki szereti a gengszteres filmeket, amiben van egy jó kis csavar, lehet rajta agyalni, annak mindenképpen ajánlott!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4820) #54715584


#54715584
törölt tag

Jumper
nekem nagyon tetszett a film, jo porgos volt, bar a vegen hianyerzetem volt es csomo kerdes a fejemben...
ha jol tudom ebbol lesz 2. resz is, ugye?
5/10

(#4821) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az Esemény című filmet mindenki kerülje. :(
Botrányosan sz@r

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4822) #54715584 válasza BITBOYS (#4821) üzenetére


#54715584
törölt tag

ne maaaaaaar
mi rossz benne?
moziban nezted?

(#4823) BITBOYS válasza #54715584 (#4822) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, tegnap a Corvinban.
Láttam a Jelek és a 6. érzék című alkotásait ennek az indiai muksónak, na azok simán túlszárnyalják az Eseményt. Sajnálom az elvesztegetett időt, amit erre a filmre fordítottam.

Spoiler: Fussunk mert jön a szél, mindezt egy mezőn :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4824) #54715584 válasza BITBOYS (#4823) üzenetére


#54715584
törölt tag

SPOILER
es miert feltek a szeltol?

(#4825) BITBOYS válasza #54715584 (#4824) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem szeretném elárulni, ez a motorja a filmnek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4826) brownus válasza #54715584 (#4820) üzenetére


brownus
veterán

ha nagyon tetszett mér csak 5/10et kapott?;)

(#4827) #54715584 válasza brownus (#4826) üzenetére


#54715584
törölt tag

azert, mert a vegen uresseget ereztem, vmi hianyzott...
es a sok kerdes miatt, ami a fejemben maradt...
lehet ugy kellett volna fogalmaznom, hogy lehetett volna kicsit osszeszedettebb az egesz, a veget meg nagyon elkapkodtak :)
mindenesetre elvezetes es akciodus volt :)

(#4828) Wolverine


Wolverine
félisten

Coenék új filmet csinálnak, a címe Burn After reading; itt egy trailer :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4829) Wolverine


Wolverine
félisten

Még egy trailer: Wall-E, az akciófilm :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4830) BITBOYS válasza Wolverine (#4829) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pixar az tud :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4831) #54715584 válasza Wolverine (#4829) üzenetére


#54715584
törölt tag

ppffffff :D

(#4832) Wolverine válasza #54715584 (#4831) üzenetére


Wolverine
félisten

Most miért, teljesen úgy kezdődik, mint az I Am Legend trailer :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4833) #54715584 válasza Wolverine (#4832) üzenetére


#54715584
törölt tag

jo ertelemben pppffffff :D
mar alig varom, hogy megnezhessem, sztem vegig fogjuk rohogni...
legalabbis ez alapjan a 3 trailer alapjan a nagyon cuki, edes, tundi-bundi, aranyosan vicces kategoriaba fog kerulni :D figyelni kell majd a reakciokat minden "szereplo" arcan/hangjan :D

(#4834) #54715584 válasza BITBOYS (#4823) üzenetére


#54715584
törölt tag

aaaah, elolvastam a port.hu-s kritikat, es le is lottek a poent rendesen...
ez alapjan a kritika alapjan telleg egy nagy kalap lehet a film, de ha jol ertelmeztem, akkor shyamalan miatt...
na mind1, egy nezest meger, persze nem mozijeggyel :D

(#4835) Wolverine válasza #54715584 (#4833) üzenetére


Wolverine
félisten

3? Legalább 5 trailert láttam eddig :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4836) BITBOYS válasza #54715584 (#4834) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én direkt nem néztem utána a filmnek. Láttam az itt belinkelt trailert és kész.
Ingyen csak az időt bukod :P

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4837) #54715584 válasza Wolverine (#4835) üzenetére


#54715584
törölt tag

+ kisvideok az oldalon :) aranyosak

(#4838) G@ben


G@ben
addikt

Valaki meg tudná mondani, hogy a szinkronos Rambo 4-ben amikor nem szinkronizálták le a thai(??) beszédet, akkor kéne-e lennie feliratnak vagy sem?
Most nézném meg, de semmi felirat nincs benne és kis hiányérzetem van.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4839) csapos2 válasza G@ben (#4838) üzenetére


csapos2
addikt

Kéne.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4840) G@ben válasza csapos2 (#4839) üzenetére


G@ben
addikt

Kösz! Akkor keresek hozzá.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4841) csapos2 válasza G@ben (#4840) üzenetére


csapos2
addikt

Jah...hogy úgy. Én dvd-ről beszéltem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4842) G@ben válasza csapos2 (#4841) üzenetére


G@ben
addikt

Én nem! Dvd-rip. Akkor nem kell?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4843) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ma néztem meg a holtak hajnala című borzalmat. Nem tudom, hogy mostanába miért van ennyi zombi film, de ez vmi iszonyatosan rossz volt. Még csak története se volt az egésznek, csak mindenki reggelre zombi lett. :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4844) iguana


iguana
őstag

The happening

Hónapok óta dörzsöltem a tenyerem, alig vártam a mai estét.
Óriási csalódás. Ismét egy nagyon jó trailer-es film és pukk, és ennyi.
Pontot nem is írok :(

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4845) nygma válasza Jégkokó (#4843) üzenetére


nygma
addikt

Egyszer megnéztem én is...

Kb. egy éve...

Egyszer jó volt megnézni,de másodjára már unalmas... :U

Azért volt 1-2 jó jelenet benne... :K

[ Szerkesztve ]

(#4846) csapos2 válasza G@ben (#4842) üzenetére


csapos2
addikt

Szinkronosan csak dvd-n láttam, azon rajta volt a felirat. Amikor avi-ban néztem, az eredeti hanggal volt, ott a felirat készítője alapos munkát végzett és fordította a sárgák kurutyolását is. Így sajnos csak ezekről tudok nyilatkozni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4847) DemonDani válasza Jégkokó (#4843) üzenetére


DemonDani
addikt

Mert a szellemek elfogytak. ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4848) G@ben válasza csapos2 (#4846) üzenetére


G@ben
addikt

Ennyi infó elég is. Akkor szereznem kell feliratot. Kösz!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#4849) Skizz


Skizz
addikt

Outpostot nézte valaki?
Egész jó, párszor meg lehet nézni. Bár a horror kategóriába való sorolást, kicsit túlzásnak érzem.

(#4850) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Nem tudom mennyire tartozik a témához de érdekelne,hogy a Transformersnek hány része van?

Magyar szinkronnal vannak-e... :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.