Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47751) RootRulez válasza hoffman_ (#47750) üzenetére


RootRulez
félisten

Visszaolvasva úgy fest, nem függenek össze. Viszont a mostani Bosszúállókkal meg inkább a 2008-as fog összefüggeni (szvsz), úgyhogy nem is kavarok be és azt nézem meg. :K

═════════════════════════════════════════

(#47752) hoffman_ válasza RootRulez (#47751) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, most hogy jobban belegondolok, mintha annak végén lenne egy kis "meglepi", ami enged következtetni az Avengers-re, 2003-ban meg még ötlet sem volt. Na, akkor legjobbakat :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47753) rt06 válasza RootRulez (#47749) üzenetére


rt06
veterán

osszefugges em igazan van koztuk
az elso az a hulk megszuleteset mutatja be, a masodik pedig ez utan jatszodik, viszont itt a megszuletessel kapcsolatban az intro alatt van nehany kep, ami nem egeszen illeszkedik az elso reszhez
a kerdesedre en azt mondanam, inkabb a masodik kapcsolodik az avengers-hez, a vegen van is egy jelenet ehhez kapcsolodoan

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47754) RootRulez


RootRulez
félisten

A gyanúm beigazolódott, mindenkinek köszi a segítséget!

═════════════════════════════════════════

(#47755) troland26


troland26
őstag

Battleship Ma délután sikerült megnéznem ..igazi látvány mozi volt amin egész jól szórakoztam...néhány blődség azért bosszantott , de összeségében egy 7,5/10-et a cgi miatt megér ...

[ Szerkesztve ]

(#47756) pohár válasza TESCO-Zsömle (#47748) üzenetére


pohár
félisten

master image kell oda is? mert Debrecenben most először nem kérték vissza a szemüveget, másfélét is adtak mint régen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47757) TESCO-Zsömle válasza pohár (#47756) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fogalmam sincs. Voltam olyan hülye, hogy nem hoztam el a Westend-es szemcsit.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47758) pohár válasza TESCO-Zsömle (#47757) üzenetére


pohár
félisten

hogy adtad vissza? Debrecenben a kijáratnál vártak minket hogy 'aggyadvisszafelehe', most meg nem, mindegyik szemüveg be volt külön zacskózva is ráadásul

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47759) TESCO-Zsömle válasza pohár (#47758) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem adtam vissza, csak épp nem vittem magammal IMAX-be.

Gondoltam úgyis adnak, és tényleg. Bár csak kölcsön, valami oroszlánszagú förmedvényt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47760) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#47759) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szóval akkor vigyek szemcsit én is? Ugyanaz a szemüveg van IMAX-ben is? Mert egy régi MOM Parkos moziból van egy maradvány szemcsi.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47761) pohár válasza TESCO-Zsömle (#47759) üzenetére


pohár
félisten

áhááá
na akkor remélem mikor Pesten járok majd júniusban, sikerül még elcsípni IMAX minőségben

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47762) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#47760) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, nem ugyanaz. Bár fogalmam sincs, hogy milyen van neked.

Az IMAX-be egy túlméretezett napszemüveget adnak, gumi szárakkal, amik nem behajthatóak. Az oroszlánszagot vagy a tisztítószer, vagy a víztől berohadt törlőkendő okozza, amivel eltörlik.

Már amikor eltörlik. Nekem 5 zsebkendőbe és némi ásványvízbe került, mire eltüntettem a lencsékről az anyagmaradványokat...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47763) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Sherlock Holmes - A Game Of Shadow: Remek második rész, ugyanolyan izgalmas, mint az előző, vagy talán még jobban. Robert Downing Jr. és Jude Law hozza az elvárt szintet, sőt Noomi Rapace is, csak szerintem kicsivel több szerepet adhattak volna neki(nem baj, legalább a Prometheus-ban többet látom :DD ). Tulajdonképpen ez az egy dolog nem tetszett a filmben, meg hogy kevesebb volt a poén.

9/10

The Descendants: Igazából kicsit mást vártam a filmtől(semmiképp sem drámát), de tetszett. Számomra George Cloony ismét bizonyította, hogy remek színész, valamint Shailene Woodley is tetszett(nem csak külsőre), annak ellenére, hogy számomra ismeretlen. Egy kicsit elnyújtottnak tartottam a történetet, szerintem a kelleténél hosszabb lett. Véleményem szerint a fiatal srác is felesleges volt a filmbe, semmi olyat nem nyújtott, aminek a hiányát észre vettem volna, ha nem szerepel.

8/10

[ Szerkesztve ]

(#47765) b3Ro válasza tween (#47764) üzenetére


b3Ro
senior tag

a vége aztán le van fordítva.... Az angolul a csaj mondja, hogy milyen kocsi ez, erre batman, ez több mint egy autó. Magyar megfelelő: egy nő ne szálljon be idegenek kocsijába, batman: ez nem autó.... :((( ez kicsit baszta a fülem . A filmet nagyon várom már.

(#47766) heihachi válasza b3Ro (#47765) üzenetére


heihachi
addikt

- My mother warned me about getting in the cars with strange men.
- This isn't a car.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#47767) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A kopasz osztag című film, 10/6,5 :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47768) b3Ro válasza heihachi (#47766) üzenetére


b3Ro
senior tag

hopsz, ezt beneztem. :U miert emlekeztem en masra... :F lehet aludni kene mar akkor

(#47769) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Intouchables: Ehhez nem tudom mit írni...egyszerűen 10/10.

Nem tudom ki hogy volt vele, de én megkönnyeztem a végét...

(#47770) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#47771) troland26 válasza darál0w (#47770) üzenetére


troland26
őstag

a szakálas az kicsoda ? :F

(#47772) madgie válasza troland26 (#47771) üzenetére


madgie
titán

Ööö, egynek nincs szakálla :DDD

(#47773) Viszlát


Viszlát
addikt

Bepótoltam egy régi elmaradást, a Vanilla Sky-t, kellemes kis mozi, de semmi extra (PC-t leszámítva :B ). 6/10

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47774) madgie válasza Viszlát (#47773) üzenetére


madgie
titán

Na ezt még én sem láttam, valahogy úgy vagyok vele, mint az Aviator-ral, évek óta ott döglik a vinyó... izé, polcon, de sose bírom rávenni magam, hogy végignézzem :)

(#47775) mondomén válasza madgie (#47774) üzenetére


mondomén
őstag

Nálam is ez volt. Aztán nem rég bepótoltam és fogtam a fejem, hogy eddig húztam.:) Leo fantasztikus színész, ez meg a legjobb filmjei egyike.

(#47776) littlelion21 válasza troland26 (#47771) üzenetére


littlelion21
addikt

Chris Evans/Capt.America

szerk.:
A Vanilla Sky-t csak ajánlani tudom, anno volt egy pont hogy majdnem kivágtam az ablakon a kazettát (igen, még azt) "hogy mi ez a sz@r?", de aztán gyönyörűen (igaz picit giccsesen) a helyére került minden.

[ Szerkesztve ]

(#47777) littlelion21


littlelion21
addikt

Gangster Squad trailer
Sean Penn de hülyén néz ki.

(#47778) somasz válasza littlelion21 (#47777) üzenetére


somasz
addikt

Ez nagyon tetszik, várom :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#47779) pohár válasza littlelion21 (#47777) üzenetére


pohár
félisten

hopsz, kevertem Sean Beannel :((( :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47780) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerkesztőségi Interjú

Live-Die-Respawn

(#47781) kovsol válasza oriic (#47780) üzenetére


kovsol
titán

megnézve :)

May the Force be with you!

(#47782) troland26 válasza littlelion21 (#47776) üzenetére


troland26
őstag

nem ismertem meg...elhiszem neked , bár így teljesen más a fizimiskája mint a filmben :)

(#47783) pohár válasza oriic (#47780) üzenetére


pohár
félisten

megnéztem még egyszer a bakikat, hát a postagalambos részen még mindig visítok :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47784) Ps Vita válasza oriic (#47780) üzenetére


Ps Vita
őstag

F-A-N-T-A-S-Z-T-I-K-U-S :R

(#47785) mephi666


mephi666
nagyúr

ne maradjon le senki ;] ertéelklub... mindjárt kezdődik...

komolyan elgondolkoztam, hogy a csatornánál nyertek egy egész szatyor ilyen filmet, hogy csütörtök esténként szétrohasszák vele a paraszt agyát?

ui: azért a neves rendező összehozott egy 2.0-s thor-t richard grieco-val (loki szerepében) ...asszem be kell szereznem ezt a filmet :DDD

#47787: 4.7... oscar-t neki ;] más kategória azért a kettő... mi hétvégén mártírok-at néztünk (korábban már láttam) ...annál nem hiszem, hogy betegeb lenne

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47786) oriic válasza mephi666 (#47785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom az egyik tavaszi filmcsomagjukban volt benne. Ha vesznek egy csomagot amiben van olyan film amit nagyon le akarnak adni, akkor azokat is le kell játszaniuk amik mellette voltak. Pl ezt az Oscar gyanús CGI orgiát.

Live-Die-Respawn

(#47787) Jhonny06 válasza mephi666 (#47785) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én ezt terveztem estére; nem tudom, hogy melyik a rosszabb. :DDD

(#47788) stvnppp válasza Jhonny06 (#47787) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ennek a trailerét láttam, mikor még készülőben volt, annyi elég is volt...
Ha végig bírod nézni, részletes értékelést kérek, csak a topicolvasók örömére.
imdb: 4,7 :C Azért nem hittem volna...

(#47789) Jhonny06 válasza stvnppp (#47788) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyébként én biztos vagyok benne, hogy az alacsony pontszám azért van, mert undorító és sokan kapásból leszavazták. De ahogy beletekertem, nem szarabb, mint bármelyik Fűrész.

(#47790) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a film cgi-ben veri az avatar-t is ;]

#47791: fűrészből én az első 3-at szereztem igazán... utána már az én szememben az értelmetlen brutalitás felé kezdett húzni és egyre kevésbé tetszett... az első rész nagy kedvencem, a második még talán túl is tett rajta, a 3. pedig megközelítette... de a további részek annyira nem jöttek be

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47791) stvnppp válasza Jhonny06 (#47789) üzenetére


stvnppp
senior tag

A Fűrészből csak az elsőt és a 3D-t láttam, az első kifejezetten izgalmas és jó volt, a másikra meg elég, ha annyit írok, hogy nem az én stílusom/túl öreg vagyok az ilyenekhez. :U Sajnáltam is, hogy elment ebbe az irányba... És már nincs is igazán történet mögötte, az így meg értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#47793) Sotho


Sotho
őstag

This means war.
Komolyan ma egy filmet el lehet adni azzal SPoiler!!!, hogy benzineskannát dobunk egy 2+tonnás kocsi alá , rálövünk és az felrobban és az autó a levegőbe repül? :D
Emiatt a jelenet miatt (is) -5 pont marad 5/10
Amúgy aranyos jópofa kicsit szórakoztató és a realitástól jó messze levő filmecske.

[ Szerkesztve ]

(#47794) mondomén válasza Sotho (#47793) üzenetére


mondomén
őstag

Csak nekem tűnt fel, hogy mindenkinek nagyon durván kék volt a szeme? :))

(#47795) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Human Centipede II Full Sequence UNRATED DiRECTORS CUT 2011 720p BluRay x264
:DDD

(#47796) koxx válasza Tibiajax (#47795) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igazi első randis film :DDD még nem láttam, de sztem nem is fogom.

(#47797) hoffman_ válasza koxx (#47796) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tűzrevaló...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47798) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Piranhaconda ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#47799) bagyulajuve válasza gyuromoj (#47798) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Michael Madsen :C ;]

Resistencia eterna

(#47800) umek7


umek7
őstag

Avengers 10/10

Azt kaptam amit vártam, tetszett.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.