Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23364) mephi666 válasza Integra (#23362) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez állat lehet :D mi jártunk úgy 2004-ben, hogy mentünk be faluból városba (kiskunfélegyházára) van helsing-et nézni... kb 15km a táv... 19:30kor kezdődött az előadás, mi pedig 18:30 körül indultunk... 3-an mentünk bicajjal, útközben vettünk egy kocsmában 2db 2liter kannásat meg egy 2literes toma meggyet... egyik buszvárónál megálltunk, ittunk a 2 borosüvegből, hogy belemenjen a meggy, aztán tekerés közben bevedeltük a többit... ne mondjam, kb 45perc lement a filmből, de már majdnem összebrunyáltam magam... haverok is már előre-hátra dőltek a székben, annyira szenvedtek... konzultáltunk és szépen együtt kivonultunk, elvégeztük a dolgunkat és visszaültünk :) nem sokan voltak a filmen, de azok nagyot néztek... mondjuk egy ilyet itt kecskeméten a multiban nem tudom, hogy lehetne megcsinálni... félegyházán senki ajtónálló nem volt, aki kötözködhetett volna... ahogy kisétáltunk, ugyanúgy vissza is mentünk...

mondjuk itt kecskeméten van még az otthon mozi... ott nem voltam még, általában régebbi filmeket adnak, nem is nagy a hely, de elég hangulatos lehet mások elmondása szerint... ide szeretnénk majd eljutni, ha kicsit jobban állunk... addig meg marad az otthoni filmnézés... kicsiben...

íme a link

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.