Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22951) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Ninja Assassin

Gyermeteg történet, profi kaszkadőrök, kiváló operatőr, Sho Kosugi :C

A látványvilág és az akciójelenetek nagyon ott vannak. Néhány jelenetnél csak erős idegzetűeknek ajánlott ;]

8/10

(#22952) bagyulajuve válasza brownus (#22950) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nem tudom, mert mostanában nem sokat voltam a fórumon. Amúgy jó kis film szerintem is, főleg ha az elején türelmes az ember. Az a rendező egy zseni, ehhez nem fér kétség .

A Let the right one in is tetszett, sajnos a feldolgozást nem kerüli el . :(((

Resistencia eterna

(#22953) No-kia


No-kia
őstag

A szállítmány 7/10

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#22954) hemaka


hemaka
nagyúr

Vampires Suck, néhol eröltetett, de vannak benne jó részek. 6/10 :D

(#22955) ch003067 válasza Rav3n02 (#22951) üzenetére


ch003067
addikt

Húú az a film nekem is nagyon tetszett :D
jó volt, ajánlom mindenkinek :C :C

(#22956) ch003067


ch003067
addikt

Halál 1000 arca 1 / 2 / 3 / 4 et látta már valaki ? Nem semmi "film" :Y

(#22957) No-kia


No-kia
őstag

Vampires Suck 6,5/10

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#22958) Pitterix válasza bagyulajuve (#22949) üzenetére


Pitterix
őstag

Elvileg ma az van terítéken...

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22959) bobalazs válasza ch003067 (#22956) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Láttam anno, de az inkább hulla gyűjtemény, jól tetted hogy idézőjelbe raktad...
Amúgy nem egy nagy durranás.

(#22960) ch003067 válasza bobalazs (#22959) üzenetére


ch003067
addikt

Háth ha azt nézed, hogy eredeti, és hamisítatlan felvételeket nézel, akkor ahhoz képest elég nagy durranás :C

(#22961) Rusher válasza ch003067 (#22960) üzenetére


Rusher
őstag

Azt azért el ne hidd már, hogy az mind igazi felvétel....a legtöbbnél látszik, hogy kamu. Van benne állítólag eredeti is, de az kb. az olyanok lehetnek mint mikor a kutyák szmegtámadják a betörőket egy telephelyen amikor bemásznak....vagy a krokodilok közé zuhant ejtőernyős amiből kvázi semmit sem mutatnak...(Gatorama :DDD )

(#22962) Tibiajax válasza Rusher (#22961) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mmm jaja.....

:K :K :DDD

(#22963) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Toy Story 3, hamisítatlan játékháború - 10/10 Így kell tökéletes trilógiát csinálni kéremszépen.

Tibi: Feliratos mompark 1-es terem kincset ér, a lehető legjobb opció Palace-ban, személyes kedvencem. Felirat meg ugye nélkülözhetetlen :P

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22964) ch003067 válasza Rusher (#22961) üzenetére


ch003067
addikt

Lehet hogy igazad van, de mondjuk mikor a faszit megharapja a hal, és ki látszik az agya, meg amikor elviszi a cápa a kezét, azt mondjuk, akkor, régen elég nehéz lett volna megcsinálni kecsappal, meg műhalakkal :D :C

(#22965) sasa134


sasa134
addikt

Planet 51

ma agyilag erre voltam képes, egynek elment, végülis nem aludtam be rajta. 7/10

Várólistás: A-Team, Repo Men, Hellboy 2 (volt már, imádom, de most 1080p ;)

Jah és hétvégén megvolt a Cop Out, amin remekül szórakoztam. Picit görbe tükör a zsarus filmek elé, végülis önmagát parodizálja a film, emiatt nagyon ültek a poénok. Bruce bácsi azért öregszik,na. Így is 8/10.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#22966) Rusher válasza Tibiajax (#22962) üzenetére


Rusher
őstag

Aztak****.....tényleg akárhányszor ránézek és sírok a röhögéstől.... :DDD :DDD

ch003067 Miért ne tudták volna megcsinálni? A régi nagy zombifilmekben(Dawn of the dead pl. emberkettétépés, agyvelő minden mennyiségben....) is megcsinálták a 70'-es években ezeket....ott van pl. a Cannibal Holocaust ami sztem sokkal hihetőbben, eredetibben van megcsinálva és arról tényleg elhiszed, hogy igazi.....azt közben nem. :N

(#22967) Pitterix


Pitterix
őstag

Goal II: Living the Dream

Nem olyan jó, mint az első, de simán élvezhető.

7,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22968) ch003067 válasza Rusher (#22966) üzenetére


ch003067
addikt

Háth nem tudom :D Lehet igazad van

(#22969) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jegyek lefoglalva Inception-ra :C

szigorúan eredeti nyelven, felirattal :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22970) Tibiajax válasza hoffman_ (#22963) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Gyerekek. most akkor az lesz, h Ti nézitek eredeti nyelven, én meg szinkronnal, aztán mindenki elmondja, milyen volt.. Így lesz a legjobb most

A Good Year
720p.eredeti nyelv
ez a film bzmeg, nem a bruklin fájneszt...
a képek, a hangulat, a lány, Crowe játéka, a borok...mind mind kikapcsol, relaxál, gyógyít.. cuuure us
kit érdekelnek az apróbb klissék, szuper volt.

jah, és Ridley scott film
na puszi
9/10

[ Szerkesztve ]

(#22971) Oliverda válasza Tibiajax (#22970) üzenetére


Oliverda
félisten

:K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22972) Motion_Blur válasza hoffman_ (#22963) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Feliratos mompark 1-es terem kincset ér, a lehető legjobb opció Palace-ban, személyes kedvencem."

Ennek örülök, mi is ott nézzük :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#22973) tween


tween
őstag

Komfortos mennyország : Nagyon tetszett,jó alkotás 8/10

[ Szerkesztve ]

(#22974) hoffman_ válasza Motion_Blur (#22972) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mondanám, hogy király, még össze is futunk, de sajnos még nem nézzük:( Most viszont sietek, annyit pöytögök, még a végén lekésem a Ghost Writer-t. Remélem Obiwan bácsi alakít.

Tibi: Jó, hát igen, ez asszem nem egy egetrengető probléma :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22975) mephi666


mephi666
nagyúr

megnéztük 2 napja a kick ass-t... bíztunk benne a 8 fölötti imdb-s érték miatt, de nagyot csalódtunk :(

szerintünk csomó rész gagyi/klisés/erőltetett volt... valahogy nem jött át az egész... egyedül a zenéje tetszett nagyon, de így sem adok többet 3.5/10-nél :K

mai program: insomnia

al pacino+robin williams (akinek ma van épp a születésnapja), mellé nolan rendezése :R több sem kell... (nem rendezett sok filmet, de amiket láttam tőle, nagyon tetszettek: memento, prestige, batman begins, dark knight)
na, láttam már 6-8éve ezt a filmet is, de barátné még nem... készülünk ezzel az inception-re is :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22976) Integra


Integra
titán

látta már valaki ezt??

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22977) Eagle16 válasza Integra (#22976) üzenetére


Eagle16
addikt

Kereső?? :D

Érdemes megnézni, már többször is ajánlottam :K

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22978) BITBOYS válasza Integra (#22976) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez egy gec komoly film, szerintem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22979) somasz válasza BITBOYS (#22978) üzenetére


somasz
addikt

Mondhatni k...jó! És kötelező eredeti nyelven, oroszul nézni! :Y

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#22980) meroly


meroly
veterán

A maga módján ez a Disctrict 9 se volt rossz. Leszámítva a kameramozgást és a sok gusztustalanságot. Ebből a szemszögből még film nem foglalkozott idegenekkel.
Nálam 7/10

SPOILER
A végén a rákokat főleg a pici rákot sajnáltam
SPOILER VÉGE

Impossible is nothing

(#22981) kistigris007


kistigris007
csendes tag

A Castle című filmet ismeri valaki? Hozzá hasonló könyvet, más filmet,sorozatot tudnátok mondani, hogy elképzelhessem milyen?

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#22982) oxox válasza Tibiajax (#22970) üzenetére


oxox
addikt

akkor megvárom mindkettötök véleményét... :DDD
mindenhol agyba-föbe dicsérik...kiváncsi vagyok....

Legion
sok jót nem olvastam elötte róla, de gondoltam hátha meglep....annyira nem rossz mint számitottam...egyszer simán meglehet nézni, és van benne néhány "mókás" jelenet.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22983) oxox válasza Tibiajax (#22970) üzenetére


oxox
addikt

sry 2x ment el

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22984) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ghost Writer - 9/10, de az a nagybetűs kilences. Nagyon-nagyon jó volt. Obiwannak jól állnak ezek a szerepek. Leginkább a Deception-höz tudnám hasolnítani érzésre, de még annál is "mélyebb". Ajánlom mindenkinek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22985) salival


salival
aktív tag

Na ki megy ma Inception-re?

YNWA

(#22986) Zoo123 válasza salival (#22985) üzenetére


Zoo123
senior tag

Én, még másfél óra :)
Tibiajax is megy ahogy emlékszem...meg Motion_Blur...esetleg Mephi66
Szóval estére lesznek "kritikák" :)

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#22987) Pitterix


Pitterix
őstag

Goal! III

Ez nem kellett volna! :(
Ahogy a feleségem mondta ez 3betűs, F-fel kezdődik és OS-ra végződik.
El kéne felejteni és egy normális 3.részt csinálnya.

"Bekem" haja miatt:

2\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22988) Kidus válasza tiv83us (#22926) üzenetére


Kidus
őstag

Inception, jah.
Hasonlo velemenyen vagyok, bar volt mar film, ami jobban a szivem csucske lett, nem is egy, az utobbi 2-3 evnek biztos a legjobbja.
Vegre valami, amin kicsit el lehet gondolkodni, amire oda kell figyelni, es ami le tud kotni massal is, mint latvannyal.

9/10

Assuming Control

(#22989) littlelion21 válasza Zoo123 (#22986) üzenetére


littlelion21
addikt

Nah, akkor szombatig kerülöm a topic-ot... :)

(#22990) Zoo123


Zoo123
senior tag

Na megnéztem az Inception-t, van egy olyan érzésem hogy ez a film megosztja majd az embereket.
Előre leszögezném hogy a trailer(eke)t imádtam, megnéztem vagy 3-4 et. :)

A film nem könnyű eset, ahogy nézem én a kisebbségbe fogok tartozni: Nálam nem hatott a varázs, nem nyűgözött le, sajnálom. :(

Az alapötlet izgalmas, de számomra az egész álom témát a "szabályrendszerrel" elrontották, olyan következmények nélküli, súlytalan lesz tőle az egész és ezzel nekem kiölték a filmből a lényeget:
Nem keltett bennem erős érzéseket, nem éreztem a drámát, a feszültséget, nem éreztem át a szereplők motivációját, nem tudtam "izgulni" a szereplőkért.
Némely szereplő viselkedése is tök logikátlan néhol.
Az akciójelenetek amúgy rendben voltak, nem világmegváltó, de jól kivitelezett akciókat láthattunk, csak kár hogy a tréler(ek)ben elég sokat ellőttek.
A zene a film hangulatához passzol, de nem az én stíusom.

Mindent egybevéve nekem egy kicsit csalódás volt a film, én személy szerint többet vártam, sokkal többet.
Tipikus esete annak amikor a tréler odaba.. a film pedig nem tud felnőni az elvárásaimhoz.

Így első megnézésre olyan 6/10-et adok rá, talán később még megnézem ha kijön DVD-n.

Felvállalom a véleményem és nem fogom azért azt mondani hogy tetszett mert a túlnyomó többségnek bejön, sajnálom nekem nem, lehet kövezni... :(

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#22991) Tibiajax válasza tiv83us (#22926) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

őrület, őrület.......
igazad volt, Ember :) ..ezek most, nagyon megcsinálták a tutit

Mindenki, nyomás a moziba!
9.5/10

elteszem magam, lemegyek vagy két szintet.. írok majd még, holnap

szerk. Zoo123. jajj jajj jajjj.. első 20percet láttad csak, aztán bealudtál??..:D vagy mi történt?..:)
najo, majd jönnek a többiek is, nekem ez most tényleg elég volt egyszerre

[ Szerkesztve ]

(#22992) lorcsi válasza Tibiajax (#22991) üzenetére


lorcsi
veterán

jegyek megvannak, szombaton nézem :K

(#22993) oxox


oxox
addikt

SolomonKane.....3.5/10....történet közel a nullához, akciók szintén... Az egyetlen mókás jelenet, ahogy pásztor őrzi a nyáját :DDD ...talán ez nem volt spoiler...a pontszám az említett jelenet, és a helyenként megcélzott hangulatnak köszönhető....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22994) No-kia


No-kia
őstag

Gamer: 8/10 tetszett, volt egy kis izgalom így estére

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#22995) tiv83us válasza Tibiajax (#22991) üzenetére


tiv83us
veterán

:R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22996) Kidus


Kidus
őstag

The Losers 7/10

Tenyleg tipikus konnyu mokas balhes.
Tetszett :)

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#22997) mephi666 válasza Zoo123 (#22986) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos hóvége van, nincs most rá keret, de tervezzük mielőbb megnézni... a mindenféle "cam"-verziókat meg ratyi-release-eket kerülöm, mert hd-trailerek alapján itt a látvány is sokat számít... nem akarom rontani az élményt...

viszont néztünk tegnap 9th company-t:

nagyon tetszett mindkettőnknek... csak annyit írnék, hogy 7.5/10 úgy, hogy nem vagyok egy nagy háborús film-fan... aki szereti a műfajt és még nem látta, annak kötelező... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22998) littlelion21


littlelion21
addikt

Whiteout [2009]: valami ordenáré szar, aki még nem látta, meg ne nézze.
20%

(#22999) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, valamelyest magamhoz tértem mostanra

baromi jó kis film volt ez az Eredet. nem az a fajta, monumentálisan érzelmekkel teljes szuperfilm, mint egy remény rabjai, vagy ponyva, vagy stbstb, és ilyenformán nem is kerülhet be mondjuk azt, a személyes minden idők top5-jébe, mondjuk..nálam legalábbis nem. de ez nem is probléma
ez máskképpen jó. valami olyasmi lett, mint anno a matrix is volt, mérföldkő, egy fontos pont a filmtörténelemben.
miért gondolom ezt?
baromi egyszerű, Nolan olyasmit vitt most a vászonra - több dolgot is -, amik köztudott dolgok, mégsem beszélünk róla, sokaknak eszébe sem jut, pedig.. nap mint nap átéli, ezzel élünk, ezzel alszunk, ez történik, amikor pihenünk. nem misztifikált faszságok, nem unalmas agyszülények, hanem valódi fogalmak

csak egy, a több nagyszerű ötletből, tényleg, spojlerek nélkül.
az a dolog, hogy az álmokban gyorsabban telik az idő, mint a valós életünkben -és ez tényleg így van, ott döbbensz rá csak miközben bámulod a vásznat- és ezt megfilmesíteni, ilyen szinten, ilyen arcculcsapósan kurva jó vágásokkal és zeneütemekkel. én csak lestem.. és az a jó pillanat. katartikus

Az tudott lenni, azokban az időkben, amikor már egyre többen feladjuk azt, hogy újat lássunk a moziban, hogy a sok hulladék és gagyiság között örülünk ha lelünk olyat, ami még el tud valamennyire bűvölni vagy egyáltalán le tud kötni

Nolan az álmainkról csinált egy álomprodukciót
Az a legkevesebb, h elmegyunk moziba, és álmodunk egyet vele.
Kár, h az a két óra a filmmel úgy elrepül, mint ha csak 5perc lenne

lehet, ez is csak egy álom akkor?.....

(#23000) meroly válasza Tibiajax (#22999) üzenetére


meroly
veterán

Hát rendesen felcsigáztál :K

Impossible is nothing

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.