Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22401) tween válasza Pitterix (#22400) üzenetére


tween
őstag

Ezt már linkeltem,de sosem elég belőle :K :R

(#22402) littlelion21 válasza Pitterix (#22400) üzenetére


littlelion21
addikt

Dolphi vajon a "jókkal" lesz? A trailerben mintha Jet Li-vel küzdene...

(#22403) hoffman_ válasza tween (#22401) üzenetére


hoffman_
nagyúr

omg omg omg THIS is insanity :DDD

Én azt nem fogom fel, hogy tényleg létezik ilyen szereposztás :D Várományos egy dolog, ez az, ami a halál mellett még biztos.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22404) Kornel213 válasza hoffman_ (#22403) üzenetére


Kornel213
tag

Már nagyon várom, iszonyú jó lesz az tuti! :D Kötelező lesz moziba nézni :DD Ilyen filmet még nem csináltak szerintem hogy ennyi akcióhős egy filmben!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#22405) lorcsi válasza Pitterix (#22400) üzenetére


lorcsi
veterán

willisnek olyan fura feje :F

(#22406) joshua7 válasza lorcsi (#22405) üzenetére


joshua7
veterán

Szerintem utólagos gyenge PS.

Semper Fi

(#22407) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Cheech & Chong - Nice dreams
7/10
Jó szórakozás a "fűfaj" kedvelőinek.

(#22408) Tibiajax válasza Pitterix (#22400) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kell egy kis pénz még... rúgnak egy utolsót..

szánalom

(#22409) tween válasza Tibiajax (#22408) üzenetére


tween
őstag

Tibi neked ez szánalmas??? :Y :Y

(#22410) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Nemtudja valaki hogy honnan lehet ezt a filmet megszerezni?

[link]

Szerintem ezt a filmet szándékosan eltüntették, mert sehol sem lehet elérni. Se boltban, se tékában, se torrentoldalakon, se sehol a világon. Ötlet? Valakinek esetleg megvan otthon? :)

(#22411) Thom!


Thom!
veterán

Még több Megan Fox :R
nézzétek :)

(#22412) tween válasza Thom! (#22411) üzenetére


tween
őstag

Ki az a mocskos náci vele?Ott virít a birodalmi sas a vállán :DDD

(#22413) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

A Schindler Listája DVD-t megvettem nagyon olcsón a Media Markt-ban.
Nem figyeltem, hogy nincs rajta magyar hang, csak angol. Nézegettem a neten de máshol is ilyen DVD-k vannak: [link].

Nem tudjátok, hogy van olyan változat ahol magyar hang is van? A moziban úgy emlékszem szinkronizált volt.

Köszi a választ.

(#22414) frame>24 válasza DroneZ^ (#22410) üzenetére


frame>24
addikt

Ha ilyen témában igazán releváns és átfogó művet akarsz, valahogy szerezd be EZT (fülszöveg is)
Mint a linken is látszik, ezt sem reklámozták agyon, egyéb netes forrásokból, + műholdas fotókon ellenőrizhető, hogy nem kamu, amikről ír.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#22415) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Book of Eli
720p

Eléggé lassú, és vontatott film, de Washington és Oldman elég jól játszanak. Egyszer meg lehet nézni, az üzenet meg sztem nagyon jó, és átjön.

7/10

Spoiler!

Akkor most végig vak volt ugye, csak vezérelve volt Isten által, vagy vmi ilyesmi.

Thom!: Ijj, de girhedt randa egy csaj ez. :(

[ Szerkesztve ]

(#22416) diablo1984 válasza tween (#22395) üzenetére


diablo1984
veterán

hát nekem annyira nem jött be, a közepe az túlzottan is lapos, szinte unalmas....nem egy nagy film lett szegény....

(#22417) diablo1984 válasza Thom! (#22411) üzenetére


diablo1984
veterán

hát, nemtom, szerintem ezen nem akkora ász, szinte középszerű! a melle az a sajátja? egy két képen nem tűnik annak.... :U

(#22418) Pitterix válasza tween (#22401) üzenetére


Pitterix
őstag

Sorry! :B

Tibi ezek szerint nem vagy rá kíváncsi..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22419) Tibiajax válasza Pitterix (#22418) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom.. nekem ez most, annyira nagyon erőltett ízű...
dehát, tudom, mind különbözőek vagyunk

(#22420) tween válasza Tibiajax (#22419) üzenetére


tween
őstag

Megnézed te azt Tibi bácsi,tudom ;]

(#22421) diablo1984 válasza tween (#22420) üzenetére


diablo1984
veterán

ennyi drága színész mellett a cgi-re már nem lesz pénz, valszeg az oscart sem célozzák meg vele, meg a történet is lapos lesz, pont az miatt, mert a színészekkel akarják eladni a filmjüket, legyen akármilyen sz@r is!

(#22422) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Túl jó nő a csajom
Elég mókásra sikeredett film sok nagy poénnal (1ik pl valahogy A. pitére emlékeztetett- no spoiler)
Nekem tetszett in english.
8/10 Nagyon is nézhető kategória.
Ha észrevettétek ide fórumba csak azokat szoktam írni amelyik tetszett. Írjak ezentúl azokról a filmekről amelyik nem?:

(#22423) Pitterix


Pitterix
őstag

Unthinkable

Valami van benn, mert lekötött végig, sőt élveztem is annak ellenére, hogy néhány dolog kiszámítható....

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22424) Tibiajax válasza diablo1984 (#22421) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na nna.. diablo már kapizsgálja.....

(#22425) brownus válasza diablo1984 (#22421) üzenetére


brownus
veterán

ezek nem drága színészek, értsétek már meg!

ezek közül aki "a" listás az willis, de ő meg csak pár percre ugrott be. aki sokat keres az statham meg li, a többi lecsúszott, vagy éppen mikiróka esetében kezd visszamászni a nagyok közé...

meg emlékezzetek vissza slybácsi utóbbi két filmjére, fasza volt mindkettő, ez is az lesz:)
vérgőzös, igazi akció. nem egy remény rabjai 2:d

[ Szerkesztve ]

(#22426) adalbert1 válasza Tibiajax (#22396) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, csak baromi későn volt már... Mindenesetre a film ettől függetlenül nagyszerű, az első fele nagyon erősre sikerült... :R R. Lee Ermey nagyon jó, az a vicc hogy eredetileg csak tanácsadónak akarták felvenni, de utána megkapta a kiképzőtiszt szerepét. Eleve olyan kemény hangulat árad belőle, hogy nem nehéz elhinni hogy ez a fószer civilben is egy vadállat... :D

Pitterix : Mi is tegnap néztük az Unthinkable-t. Szerintem jó lett, egész elgondolkoztató ebben a mostanában olyan népszerű témában...

[ Szerkesztve ]

(#22427) PazsitZ válasza Tibiajax (#22424) üzenetére


PazsitZ
addikt

Még ha nem is lesz túl nagy sztorija, a szinészek miatt már megéri nekem.
Még ha egy B mozis hentfilm lesz akkor is elégedett tudok lenni úgy érzem. Az más, hogy a mozikban esetleg nem dönt nézettségi rekordot, vagy egyesek lehúzzák majd.
Egyébként tudtommal Stallone rendezgetett, meg írogatott már jóval korábban is, Rambo, Rocky filmekben is, szóval ki tudja.

- http://pazsitz.hu -

(#22428) diablo1984 válasza PazsitZ (#22427) üzenetére


diablo1984
veterán

igen, ahogy erre a plakátra nézek, az jut eszembe róla, hogy csak a színészekért lesz érdemes megnézni, szerintem a film maga 0 lesz, sok ismert színésszel.....

még ha lecsúszott színészek is vannak köztük ismerős név alatt, de akkor is, náluk is a nevet kell megfizetni, de most komolyan! aki erre a plakátra néz, mi jut eszébe róla? az akció, a történet? semmi sem utal a történetre, itt a plakáton csak a csákók és neveik vannak, azaz az amiért érdemes lesz a filmet megnézni, tehát valszeg egy gagyi szar lesz, hamár a plakáton is csak a színészek a lényegek.....vagy egyszerűen sz@r a marketingjük, de inkább az első igaz, tudják, hogy mit akarnak eladni.... :U

(#22429) joshua7 válasza tween (#22412) üzenetére


joshua7
veterán

Brian Austin Green az a TSCC-ból. :)
Csaj meg totál átlag a kiló vakolat meg a push-up nélkül.

Semper Fi

(#22430) WonderCSabo válasza adalbert1 (#22426) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fasza volt mind a kettő?

:F

vérgőzös, igazi akció. nem egy remény rabjai 2:d

:Y a világ egyik legjobb filmjéről beszélsz, ember!

[ Szerkesztve ]

(#22431) lorcsi


lorcsi
veterán

azt mondja hogy: [link]
:DDD :W

(#22432) PazsitZ válasza diablo1984 (#22428) üzenetére


PazsitZ
addikt

Figy izlések és pofonok, de én pl Dolph Lundgren B mozis filmjeit is általában bírtam. (bár lehet mert csak fiatal voltam :F )
Na most ha pl összehoznak egy B mozi szintű, Rambo 5 béli henteléssel megtűzdelt filmet én élvezni fogom.
Ettől pedig nem hiszem, hogy igénytelen lennék, egyszerűen nem várok sokat tőle.
Nézzük pl. Schwarzi filmjeit. Keménykedett, feszített ezerrel, elnyomott 1-2 gyenge poént; a film sztoriját ,meg kb 1 mondatba összefoglaltad. Ennek ellenére nem csak én, rengeteg ember örömmel ült be rá a moziba.

- http://pazsitz.hu -

(#22433) adalbert1 válasza WonderCSabo (#22430) üzenetére


adalbert1
veterán

És ezt most miért nekem? :F :))

Hogy ON is legyek: egy ilyen filmre szerintem mindenki kíváncsi lesz aki már látott a szereplőktől 1-2 alkotást...

(#22434) WonderCSabo válasza adalbert1 (#22433) üzenetére


WonderCSabo
félisten

brownus-nak ment, sorry!

(#22435) koxx


koxx
MODERÁTOR

Van Wilder: Freshman Year

Az első része nekem tetszett, a másodikat nem láttam, de ez a 3. rész leírhatatlanul szar. A főszereplő szőke csaj miatt kap egy 2/10-et.

(tudom, minek nézek ilyen szarokat :D )

[ Szerkesztve ]

(#22436) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Emlékezz rám

Iskolatáblára mi volt kiírva, ütős volt. Akkor esett le hogy dráma lesz belőle.
Amúgy sztem közepes film 6/10

(#22437) brownus válasza WonderCSabo (#22434) üzenetére


brownus
veterán

a rambora meg a rockyra gondoltam.

az, hogy sokak számára a világ legjobb filmje az hol érdekeljen engem? ettől függetlenül szép film, szó se róla.

ma megyek megnézem a green zonet:)

[ Szerkesztve ]

(#22438) WonderCSabo válasza brownus (#22437) üzenetére


WonderCSabo
félisten

a rambora meg a rockyra gondoltam.

Én is.

(#22439) oxox válasza WonderCSabo (#22415) üzenetére


oxox
addikt

Nekem bejott...igazi fallout feeling! 8/10

-spoiler-

szerintem nem volt vak...nem is tudom mibol gondolod?!
Az, hogy valaki tud brei "irast olvasni" az nem jelenti, hogy vak...aki ismeri a jelbeszedet se feltetlen suketnema :B ...amugy ha hol emlekszem mar 30 eve vandor (minta lenne benne emlites a filmben)...ami inkabb zavaro (direkt megteveszto volt), maga az olvasas...a fenyben olvasott, ill. a konyvet nezte kozben (es ugye egyiksem feltetel)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22440) sasa134


sasa134
addikt

Unthinkable

tényleg hihetetlen, ha ez így megy.... 8/10 !

Avanti Roma

(#22441) WonderCSabo válasza oxox (#22439) üzenetére


WonderCSabo
félisten

SPOILER

A végefele ráközelítenek a szemére, és látszik, hogy vak. Illetve a szagokat is nagyon jól érzékeli és a hallása is baromi jó, ez is erre utal.

[ Szerkesztve ]

(#22442) Eagle16 válasza WonderCSabo (#22441) üzenetére


Eagle16
addikt

SPOILER

Bizony: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#22443) tween


tween
őstag

Mocskos zsaru New Orleans utcáin : Nicolas Cage-et imádom,a film nem tetszett...ha már mocskos zsaru,akkor lehetett volna morbidabb,brutálabb egyes jelenetekben.

(#22444) bobalazs válasza Eagle16 (#22442) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nekem ez nem esett le.
Akkor hogy tudna így bunyózni stb.?

(#22445) bagyulajuve válasza diablo1984 (#22421) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a cgi nekem nem igazán hiányzik, még mindig nem elég jók sztem (1-2 kivételtől eltekintve)

Resistencia eterna

(#22446) WonderCSabo válasza bobalazs (#22444) üzenetére


WonderCSabo
félisten

SPOILER

Isten vezeti, ő is megmondta.

(#22447) janos666 válasza WonderCSabo (#22446) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

SPOILER
Én sem akartam elhinni hogy vak. Ki is világosítottam a képen (PC-ről TV levelre váltottam, hogy fentebb másszon 16 árnyalatot az alja), mikor ráközelítenek a szürke szemeire a végén, hogy nem-e inkább csak a környezeti fény teszi.
De ami érdekes, hogy random beletekeregettem még itt-ott a filmben, és sehol máshol nem szürkék a szemei, sőt, nagyon is rendben vannak, még a pupilla mérete is váltakozik.
Jó, ez persze könnyen magyarázható azzal, hogy nem akart végig színes kontaktlencsét viselni a forgatás során (hogy mondjuk lásson is valamit :DDD), de nekem jobban tetszik az a verzió, hogy Isten nem csak vezette, de visszaadta a látását az útra, ahogy javította a reflexeit, és más érzékeit is. (Nem superman, csak olyan szintig, mint ha tökéletesen egészséges, és rátermett ember lenne, illetve hogy elég legyen az útra.) Bár ez sem épp makulátlan verzió, hisz nem túl nemes gesztus, hogy amint elvégezte a melót, rögtön újra megvakítja őt (ahelyett, hogy úgy felejtené a szemeit, amolyan hála gyanánt, amiért ilyen kitartó hívő volt, és becsületesen elvégezte a feladatát), nem beszélve arról, hogy hagyták őt belehalni a sérülésébe. (Jó, lehet, hogy ott ránézett egy orvos, de...) Vagy erre az lenne a megoldás, hogy Isten már várta őt a túlvilágon, mert ott leli meg "jutalmát"?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22448) Tibiajax válasza PazsitZ (#22432) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet mert csak fiatal voltam..
igen... valahol itt leledzik szerintem inkább az igazság..
régen, sulis korunkban annyira más igényeink voltak, más értékrendekkel, más érdeklődési körrel. emlékszem, az osztály összes fiútagját -élükön velem- totál behülyítettek olyannak, hogy a heti pingpongverseny győztese egy eredeti nindzsa színrelép-plakátot fog kapni, sho koshugival (szkoszkogival...) vérre mentünk érte
most, 31 évesen, hadd engedjem meg már magamnak, ha elémraknak egy ilyen képet, ahol letűnt korok akciósztárjai, kivénhedt pankrátorokkal meg dzsetlíkkel áll egy-egy puskával a kezükben, ne ájuljak már tőle..
annyira, annyira gyenge
de, ha erre van igény, nyilván van, felőlem legyen kasszasiker, nem rajtam fog múlni
:D

(#22449) BITBOYS válasza Tibiajax (#22448) üzenetére


BITBOYS
addikt

:K
Meg különben is....Van Dame, Schwarzenegger, Steven Seagal, Chuck Norris sajna nincs benne a buliban, pedig így lenne teljes az osztag.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22450) diablo1984 válasza bagyulajuve (#22445) üzenetére


diablo1984
veterán

azért ha valakit kettévágnak egy tár lőszerrel azt inkább gépen csinálják, mert egy bábút szétküldeni nem elegáns már, az emberélet meg még mindig nem olcsó.... ;] :DDD

deha nincs rá pénz, akkor lehet olyan lesz mint a szupercsapat sorozatban, hogy ott is lelőnek 10 ember, de egy sem vérzik és ki sem lyukad, csak meghal meg ilyenek.... :U :C

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.