Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) thebigK válasza Tajték (#11795) üzenetére


thebigK
addikt

En epp most vasarlom, vagyis probalom osszeszedni az emlitett harmast, ha megeri, ha nem :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11802) KaksziLajos válasza Tajték (#11800) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Messi a legolcsóbb Prime Ikon, azok közül is a legjobbakból való...Egy ideje én is használom.

(#11803) Kristof_94 válasza thebigK (#11801) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én egy ilyenben gondolkodtam, ingame 433(4) lenne. Csak nem tudom mennyire lenne értéktartó! Szerinted? Van Dijk és Mbappe IF-je most mintha lent lenne, de sose lehet tudni. :D

(#11804) Szigma70 válasza Tajték (#11800) üzenetére


Szigma70
addikt

Hype ide , hype oda, én egy Coutot nem cserélnék el egy Hazardra. :(((

Kante jó, én Grizit se eröltetném,
Hozd össze Bappe, Kante , Messi Coutot egy csapatba, oszt meg is vagy

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#11805) Kristof_94 válasza Szigma70 (#11804) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

BBVA csapatba én tuti betenném IF Yeddert is, ha Messi esetleg nem CAM-ban játszik. Hatalmas zsuga a srác! Nekem azóta a csapatban van mióta megkapta az informot. Már nem tudom hány száz meccsem van vele...

(#11806) Szigma70


Szigma70
addikt

WL

Én mindíg megállok 11 winnél, mert csak.

Most szombat este 13 ból 8-al álltam, na mondom, akkor most elmegyek gold-ig, csak nem megy el a kedvem.
Hát de, egy életre lassan.
Most 19 ből 9 en állok. Mocsár foci , szedett vedett futóbolond, 0 chemes csapatok, full press végig.

De még így sem bírnak gólt löni, kell nekik az ingyen 11-es, meg a kapus odaüti elé, csak be kell pofozni.
Vicc, hogy tudásból, skillből nem kaptam ma ki. Azt nem bánom.
A másik fajta, aki teljesen fogalmatlan. Én nem szeretem ezt mondani senkire, de nahhh.
Aki csak forgolódik a labdával percekig, de nem azért, mert várja a szabad passzsávot, vagy a beinduló emberét, hanem mert fingja nincs, mit is kezdjen vele. De semmi gond, mert rásegít neki a gép, nem engedi szerelni, és a kósza, kínból ellőtt lövése biztosan gól. Védekezni meg a gép tökéletesen lehozza neki.

De nem gond, ez ilyen. Elfogadom. A lényeg, hogy amit kitüztem magamnak, hogy vezetésről ne kapjak ki, azt már hozom. Most már ezeket megoldom.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#11807) Scale válasza LedyGyuszi (#11758) üzenetére


Scale
őstag

Az már nagyon durva lenne, de valszeg ha beszerzem az if lapját akkor a többi sbcre amúgy se maradna pénzem.. :/

(#11808) Kristof_94 válasza Szigma70 (#11806) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Engem is irritálnak azok a zsenik, akik a 16-os előtt/körül húzzák az időt, drag back, drag back, drag back és megintcsak drag back fél percekig, aztán forog, passzol, vissza... :U

(#11809) p0ty válasza Kristof_94 (#11808) üzenetére


p0ty
aktív tag

mostani úgy mond meta miatt muszáj ezt
én is lövőcsel drag back heel to heel ezek mind kellene és vagy ki kell játszani egy tökéletes lövő pozira és akkor belsővel tekered great time cuccal :DD

(#11810) LedyGyuszi válasza thebigK (#11774) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mi a felállásod?

XONE: LedyGyusziHU

(#11811) Szigma70 válasza Kristof_94 (#11808) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem, engem ez nem zavar. Ha kell, visszapasszolok védőkig is.
Muszáj kijátszani, mert így is beleblokkol a 30 méterről odaérkező védő.
A cselek is kellenek. Ezeknél látom, hogy mit akar, látom, hogy tud játszani, van elképzelése.
Nem ezekkel van a gond. Hanem azokkal, akik kínban vannak, ha náluk a labda, nincs elképzelésük, még is Ő nyer.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#11812) Kristof_94 válasza p0ty (#11809) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó mondjuk még mindig jobb, mint aki a kick off glitchet tolja... :D

(#11813) Tajték válasza Kristof_94 (#11812) üzenetére


Tajték
senior tag

Hitvány , alattomos, söpredék... csak a finomabb jelzőket használtam! :)

(#11814) Kristof_94 válasza Tajték (#11813) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sokszor már a csapatról is le lehet szűrni, hogy mit fog játszani! :D

Amúgy meg tudom venni prime Bestet, ami nem jó, mert viszket a tenyerem miatta! :DDD
Lehet oda RW-be elég lenne a base vagy a középső is? Bár utóbbinak a staminája nem túl jó.

[ Szerkesztve ]

(#11815) thebigK válasza LedyGyuszi (#11810) üzenetére


thebigK
addikt

4 2 3 1 szuk vagy 4 1 2 1 2 szuk altalaban. De tudok rugalmas lenni ha azon mulik.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11816) LedyGyuszi válasza thebigK (#11815) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

jaaa, most nézem hazard is kellene bele... :F

XONE: LedyGyusziHU

(#11817) toxicjew


toxicjew
addikt

Magam se értem, hogy, de megvan a 14 win megint :U Úgy ültem le este, hogy vhogy kiszenvedem a 11et aztán hagyom a picsába, és így is tettem. Meglett a 11 aztán elkezdtem váltogatni a 2 squadot, leadtam 1 wint, aztán mondom funolok egyet. Main squaddal lőttem 1 gólt lengyel "barátunk" ellen -> ragequit. Ó, mondom nagyon kedves :B Akkor mondom, ha már nem ment le a fitness (a dr pont meg úgyis kell) indítok még egyet, gól -> ragequit. Há nem igaz, már csak 1 win kell a gold 3hoz, csak nem hagyom most már ott :) Játszottam egy ízig-vérig rangadót, 0:0 lett 120 perc után is, de repkedtek a lövések. élvezetes meccs volt. Majd a 11es párbajt megnyertem :) Így azért jó érzéssel fekszem le és készülök majd 2 hét múlvára (jövőhéten szombaton is meló, így nem vállalom be a wlt) :K

[ Szerkesztve ]

(#11818) Kristof_94 válasza thebigK (#11815) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Van még valami értelmes játékos aki esetleg befér és megvan?

(#11819) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Thauvin IF erkezik.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#11820) sz_abika


sz_abika
addikt

Annak ellenére h eladasra szántam a sracokat, csináltam 5 pakkot.
Mkari, 82es, Perisic, Payet, 82es

Szerintem ez átlagon felüli egy nem EA supportalt arctol :D

PSN: xszabikax

(#11821) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#11777) üzenetére


Zimmi91
addikt

Leültem még most este erre a 4 meccsre és megérte, 3 meglett belőle így meglett a Gold 3, büszke vagyok magamra és a csapatra is ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11822) alite válasza LedyGyuszi (#11816) üzenetére


alite
aktív tag

Otletkent kuldom, kezdofelallaskent igy kijon a full chem. Mondjuk UCL Fabinhot, csak akkor ha Fabinho/Liverpool fetise van az embernek, illetve Kimmich helyett is Scream Rafinha-t tennem, de a chem miatt.. :)

[ Szerkesztve ]

(#11823) szabyka95


szabyka95
őstag

Megéri hagit becserelni riora? Most h kinyitottam figot mbappe már nem fér be

[ Szerkesztve ]

(#11824) LedyGyuszi válasza alite (#11822) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

remek összeállítás, egyedül Kimmich sántít... ha mákja van jön egy if alexander arnold és megodva

XONE: LedyGyusziHU

(#11825) akooos


akooos
veterán

Jó estét urak. Újabb mélyponton a játék :DDD

20 sec
2 perc

Egy ütközés valtotta ki ezt az állapotot, eltűnt minden játékos a pályáról, senkit nem lehetett irányítani, kilépni sem. Meg akartam várni a félidőt és kilépni, de 53. percig vártam a 45+2 után es kinyomtam inkább az egészet.

Esport ready

(#11826) toxicjew válasza akooos (#11825) üzenetére


toxicjew
addikt

Elképesztő... :(

(#11827) Szigma70


Szigma70
addikt

Én nem tudom mi van PS en, elméletileg tiszta a játék.
Megy a meccs, aránylag jó a gameplay. Erre megállítja,
se csere, se alakzatváltás, semmi. De a játék mocsárfoci lesz.
Nálam. Ver egy gólt, megállítja, megint más az egész.

Ezt így nem lehet. És majd minden ellen minimum 3x megállítja,
látszólag feleslegesen.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#11828) p0ty


p0ty
aktív tag

Gold1 lett a héten
2 meccs bent maradt.. de az EA a héten elvett tőlem egy meccset sőt nagyon sok mindenkitől mikor pénteken kidobott valami miatt nagyon sok embert haverom is és még egy magyar streamert is.. pedig kitudja na mind1 majd jövőhéten :C

(#11829) ferni válasza alite (#11822) üzenetére


ferni
őstag

[link]

Tessék, full chem, Kimmich helyett Walker.

Fabinho helyett meg ott a lista kik a jók, akik passzolnak oda, ha támadóbb szellemű csapatot akarsz arra is van ember, ha védekezőbbet arra is.
Ugye itt Pogba helye kérdéses egyedül, de ha belga emberke kell helyette, akkor Kante STbe és CMbe az új ember és úgy lesz meg a chem.

[ Szerkesztve ]

(#11830) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Na, csak meglett a GOLD 2. Először.

Nálam megint frankó volt a gameplay, semmi ledobás, semmi lassúság. Voltak hátráltatott meccsek, és voltak sima vereségek, de sokat hibáztam. Túl sokat. A Gold 1 meglehet a jövőben, ha tanulok a hibáimból.

Gyűjtögettem a coint, aztán mondom erre a WL-re összetákolok valami erősebb csapatot.
4 2 3 1-ben
kezdek és rögtön az elején váltok 4 3 2 1-re:

Sajnos Marquinhos nincs full chemen, de Goretzkát jobbnak tartom, mint Rabiotot, ezért így maradt.

[ Szerkesztve ]

(#11831) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#11830) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Higu helyett nem lenne jobb egy Dybala?

(#11832) thebigK


thebigK
addikt

Ez am a boseg zavara, koszi urak. Valami ilyesmi lesz, Kante, Pogba akiket mindenkepp figyelek, Salah eselyes, bar megvarom hogy nyithato legyen a sima lapja ujra.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11833) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Azt rebesgetik, hogy ma base ikon sbc érkezhet. Elő kell jönniük valamivel, cyber monday van vagy mi...
Eléggé felmentek az árak az utóbbi napban, de hátha nem lesz drága. Mondjuk 900 ezernél csak olcsóbb lehet! :C

[ Szerkesztve ]

(#11834) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Megérte gyűjtögetni a swap playereket a 100k-s csomagba egy Gundogan a legjobb :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#11835) marcess válasza Kristof_94 (#11833) üzenetére


marcess
senior tag

Én is hallottam egyesektől, ezért vissza is néztem, tavaly egy 83-as egy 84-es és egy 85-ös csapat kellett egy garantált base icon-hoz. Ekkor voltak még nagyobb upgrade packok is amik pl garantált 86-89 playert adtak.

(#11836) Zimmi91 válasza marcess (#11835) üzenetére


Zimmi91
addikt

Csak az a 3 kritérium volt?! :Y

Akkor egy icont csak megcsinálok ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11837) marcess válasza Zimmi91 (#11836) üzenetére


marcess
senior tag

Igen, de ugye csak a legkisebb kártyákat lehetett nyitni.

(#11838) toxicjew válasza Zimmi91 (#11834) üzenetére


toxicjew
addikt

Én azt nem értem hol misseltem el 1 swap playert... Most van 11 és bent van még a 2 dr-es objective :( Azt a gülü akárkicsodát megéri kivenni vkp cserének? Ezen vaciáltam tegnap, hogy mi legyen azzal a 12 swap playerrel (lehet nem lesz meg a 13).

Más: az tényleg igaz, hogy ha csak gold3 van meg wlen, akkor 84esnél nem pickelhetsz nagyobb játékost a rewardból? Vagy csak trollkodott akitől olvastam :F

(#11839) Zimmi91 válasza toxicjew (#11838) üzenetére


Zimmi91
addikt

Silver 3tól felfele nincs már megszabva a pick :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#11840) toxicjew válasza Zimmi91 (#11839) üzenetére


toxicjew
addikt

Köszi, akkor megnyugodtam :)

(#11841) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#11831) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Volt már Dybalám az elején. Most is gondolkodtam rajta, de Higu nagyon bejön. A tavalyi és tavaly elötti Lukakun kívül ő a Fifás karrierem egyetlen lassú (értsd nem futó típusú) játékosa, aki nagyon bejön.
Pedig idén is próbáltam párat, Kane, IF Mandzukic, IF Icardi, IF Belotti, Cavani stb. Egyik sem adta. Higu meg állat. 65 meccs 45 gól, 22 gólpassz, és ebben a fenti csapatban is húzó ember... 3 mesterhármast rúgott most a hétvégén WL-ben...

(#11842) marcess válasza Zimmi91 (#11839) üzenetére


marcess
senior tag

Ez így nem igaz! Silver3-silver2 max 84-es ratinget húzhat, a silver1 már bármilyen ratinget de csak 1-et, a gold3 pedig 2 bármilyet.

[ Szerkesztve ]

(#11843) Zimmi91 válasza marcess (#11837) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ja hát kicsit lutri, hogy kit nyitsz, de ha azért olcsóbb lesz mint ha megvennéd akkor megnézzük :DDD

(#11842) marcess

Jajj igen Silver 1-re gondoltam, csak nem tom mér 3-at írtam :DD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#11844) Expendable válasza KaksziLajos (#11841) üzenetére


Expendable
aktív tag

Suarez :)

(#11845) Szigma70


Szigma70
addikt

Nekem 12db swap playerem van eddig.
A hetiből még 2db-ot lehet kivenni, de
30 gól nálam esélytelen, mert nem játszom annyi meccset. hogy meglehessen.
Marad a spanyol. Ez meglehet,
Kérdés

Őngól ér? :C

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#11846) smallcurrant


smallcurrant
tag

Srácok várható market crash? Nyitottam egy Fabinhot rewardból, eladjam most gyorsan, vagy nem lesz már sokkal olcsóbb a héten?

A 100 k-s meg életemben először beadta, és dobott egy Messit. :Y :Y :DD

Vele nem tudom mit csináljak, BPL csapatom van, illetve francia, de az afrikaiak sokkal gyengébbek. :)) Most adjam el Messit, vagy lesz még drágább? Vagy építsek köré egy csapatot? A 4-1-2-1-2 felállást használom idén, a szélsős változatát.

(#11847) Yodamest


Yodamest
addikt

volt egy olyan flash sbc, amiért 1db rare UCL játékost lehetett kapni.... na mondom megcsinálom, talán full rare gold csapat kellett hozzá. Erre kificcent belőle egy 88-as Mbappe :DDD el is ment 600K-ba, worth it.

smallcurrant szerintem most már visszaáll a szokásos heti rend, Wl előtti csütörtökön add el

[ Szerkesztve ]

(#11848) smallcurrant válasza Yodamest (#11847) üzenetére


smallcurrant
tag

Akkor még várok, addig kipróbálom mind a kettőt. :D Köszönöm szépen. :)

(#11849) Scale


Scale
őstag

Nektek szokott olyan lenni online meccs alatt, hogy olyan mintha laggolna a játék de nem csak be-be szaggat, hanem pl megáll fél másodpercre vagy 1-re és utána tök sokat előreteker a játék?
És közben az ellenfél nyilván úgy mozog ahogy akar én meg nem tudom kordában tartani az embereim meg irányítani mert ne mtudom mi hol történik.
Ez már másodszor történt velem.. Van hogy szaggat, meg teker, laggol, de ez a legrosszabb mind közül mert konkrétan nagy előnyre tesz szert az ellenfél.. még valami csaláson is jár az eszem, hogy ez nem-e az. (ps4)

(#11850) Yodamest


Yodamest
addikt

hát gyerekek viszont erről a black fridayról meg kell emlékezni pár szóban: ahogy Krisztián is mondta a live-ban, rendesen beszoptuk a nagy fekete mambát :DDD Ő is eladott mindenkit, de hát faszom se tudta, hogy ez lesz, persze ha előtte bevásárolok az ezerszázalék, hogy brutál market crash jött volna... Mindegy ezt is tudjuk most már. Meg nem is lett volna olyan nagy baj, ha az EA nem tesz rá még egy lapáttal és nem hozza vissza az eddigi IF lapokat + azt a rengeteg ismételhető sbc-t. Úgy megfogták a piacot, hogy ez nem black friday volt hanem fehér saturday...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.